Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
10. bře 2009

No rozhodně je to aspoň na chvíli úleva, když je porod dlouhej.. 😉

hanulka3112
10. bře 2009

Tak jsem vyměnila fotky v albu nafotila jsem pokojíčky už i s tou bordurou 😵

Sluníí, baráček je asi 5 let starý my tu jsme 2 roky, fotky z venčí někde mám i zahradu, jdu to hodit do alba 😉

hanulka3112
10. bře 2009

Sluni máš to tam 😉

masle
10. bře 2009

Hanul-domek jako ze škatulky! Mooc pěkný a je dost velikej teda! Mmmm ten grilík 😵

hanulka3112
10. bře 2009

Masle jj je tu krásné bývání, ale už nás dvakrát vybrali 😔 😖 už máme kamery, ale ještě dáme alarm, jo a ten úklid teda stojí za to 😲 😀

dagina
10. bře 2009

Hanulko, kráááásnou chalupu máte 😉 , se máte 🙂 . Až se ti narodí dvojčátka pořídíš si paní na uklid, né?? To by se nedalo zvládnout, dle mě. Ale fakt moc hezké. 🙂 Hanul, no vůbec se nedivím že se u vás zlodějům líbí 😅 😠 .

Masle, no jo, já si chtěla hrát na hrdinku bez epi 😖 ..., teď bych si ho určitě dala. 🙂

Tak dobrou noc 😉 .

masle
11. bře 2009

Ahojky, tady nikdo není 😕 😕

Hanul -no vy jste tam na pěkný samotě podle fotky, tak to jste pro zlodějě ideální terč 😒 A to jste si stavěli nebo už jste to koupili už postavený? 🙂

Dagi - já už po zkušenosti z prvního porodu jsem si na hrdinku raději nehrála.. 😉 🙂

hanulka3112
11. bře 2009

Dagi no paní na úklid bych ani nechtěla, ráda si vše poklidím sama, tak snad to budu zvládat, to by můj pak asi říkal, že jsem neschopná postarat se o domácnost

Masle, jj docela samota, má to výhody i nevýhody 😅 už byl postavený, ještě, že tak ten co to stavěl byl nějaký ing. i ta jeho a tady je CHKO a nikomu by tu nepovolili stavět, takže to pěkně někde podmázli a museli mít známé, večer tady chodí srnečky se pást, zajíci.... 🙂

slunickooo
11. bře 2009

Hani - moc krásný to máte a jeden technický dotaz?? CO ta dřevěná sedací souprava na terase a déšt??? Já bych taky chtěla ven dřevo ale nějak se toho bojím ab y se t o nezničilo brzo... a ještě prosím, tu kůru jsi si dělala sama,? Moc hezký to máš... já se o to taky pokoušela ale normálně ji pořád rozhrabali vrabci 😠 😠 takže to bylo všude... tak jsem dala místo toho kamínky... ale stejně mám pořád i na tu kůru zálusk.... 😀 😀

slunickooo
11. bře 2009

Holkyyyy - dneska máme 4 měsíce 🙂

kacatko03
11. bře 2009

Ahoj holky,

gratulace Žanetce
Hanul: domeček krásný,pokojíček superový...tak ted už jen ty dětičky 😉

masle: já sem si zchrupla asi 3 hodinky. dopolko byli u mámy a pak u dr, malej je zase nechcípanej, rýmu a kašel. se picnu. zítra s fílou na KO ale myslím že bude v poho a tradá do školky v pondělí, on chce už v pátek tak se domluvime s dr. co Veru a Ráďa jsou ok? jinak jsem se s dr bavili o prevenaru...tak ríkala že je pro ho očkovat, už i proto že Fíla je ve školce a nosí bacily domu...ale až tak v 7m. až bude po hexa. Takže je rozhodnuto a jdeme do toho v létě po Itálii.

a musim se pochlubit, včera byla asi vyjímečná noc...malej usnul v 9večer a spal až do 6,15 😀 já se ale nevyspala vubec bo jsem se budila a kontrolovala ho 😀

masle
11. bře 2009

Taky gratuluji Žanetce!

kačí - no Ráďa tay ještě není uplně fit, ještě mu tak 1 denně odsávam pořád mu to tam trochu chrčí. 😒 A má Tobíkovi něco dávat na ten kašel? Já dávala Hedelix. My jdem teda do Prevenaru teď. Doufám že bude teda už ok. Jinak to taky nechám na léto...

Tak to je dobrej, že takle vydrží. ALe on asi vypije tu 180 že jo? To Ráďa mi pořád nevypije. Spí mi od 8 do 12 a pak se vzbudí na jídlo a pak spí do těch 6hod. Ale pořád to jde 🙂

kacatko03
11. bře 2009

masle: já mám na kasel sinecod...ale dávám ho jen večer na zklidnění aby ho to nebudilo. jinak ano pije tech 180ml, ale ten večer byl asi vyjímečnej 😀 uvidíme dneska 😀 Tom už koupe tak i dneska pujde brzo chrupat.

hanulka3112
11. bře 2009

Kači jj, však už to taky chtělo, být samotní dva na takový barák bylo smutné, už se těšíme až se to tu rozveselí 😀 těším se jak s nima pak budu chodit do lesa na hřiby...můj je totiž zdechlina, vytáhnu ho tak max 2krát do roka 😅

sisa32
11. bře 2009

Ahoj holky, zdravím vás i miminkam. Sluní, gratuluju k narozeninám Žanetce.

Hanulko, krásnej baráček. Manža koukal. 😀 Na takovýmhle místě by chtěl bydlet.

hanulka3112
11. bře 2009

Sis děkuji, no to místo je parádní, už tolik lidí co tu bylo, tak říkali, že to tu máme krásné a kdyby jsme to někdy prodávali, že se máme ozvat 😀 no já myslím, že s takové idylky by se něchtělo nikomu, že s každé strany na nás nečumí sousedi, máme tady nad náma sousedy za potůčkem a ti jsou fakt super ty bych přála každému, mají už tak k 60, ale navštěvujeme se a jsou fakt super.No a když už máme kamery, tak se cítíme líp, když někam jedem, no ještě ten alarm a bude to.Holky škoda, že jste všechny tak daleko, hned bych vás v létě pozvala na grilovačku, když někdy pojedete na Valašsko, tak vás ráda uvítám 😵

hanulka3112
11. bře 2009

Tak teď mě fakt nasr....admini chápu, že náš barák do alba nepatří, samozřejmě bych ho smazala, dala jsem ho tu sluníčku ať se mrkne, když ho chtěla vidět, ale navíc mi smazali asi 10 fotek pokojíčku, si asi mysleli, že je to obyvák či co 😠 😠 😠 tak jsou asi slepí, teď abych všechny ty fotky zase dávala do menšího formátu, abych je tu mohla vložit se na to můžu vy...... 😠 😠 😠

kacatko03
12. bře 2009

Hanul: jj já si říkala kdy ti to smažou...argumentují to tak že je to vybavení bytu/ baráku a to patří do modrestrechy...joooo kdyby tam leželo už miminko tak to je něco jiného to ti tam nechají 😖 (založ si pod stejným nikec na modre strese a dej tam fotky znova, pak když tam budeš mít něco nového tak nám sem hodíš odkaz 😉 )

Jinak Tobouš je nachcípanej, naštěstí zatím bez teplot, ale rýma a kašel. ale usměv i tak nestrácí 🙂 a dál sosá 180ml. večer zase spinkal od 19:00 do 3:30. to je takévá paráda 🙂

a jak je jinak při čtvrtku? dneska by nám měli přijechat plavečky, chrastidlo a nová hrazdička 😀

chiwule
12. bře 2009

ahoj holky,jak se dneska máte? dneska jsem Áňu dala na dopoledne na hlídání kamarádce, co má měsíční miminko, protože musím být v obchodě - jeden prodavač je nemocnej, druhej bude až odpoledne, manža musel na schůzku a brigádník nemůže takhle na rychlo, tak to zbylo na mě. původně jsme tu měly být s Áňou obě, ale lepší, že zůstane s kámoškou doma... a i tak jsem z toho nervozní aby moc nezlobila, přeci jen už je dost živé dítko 😎
jinak nevím, jestli jsem už psala, ale třetí hexa dáme až v pondělí, s mudrou jsme to raději odložily jak měla Anetka teploty.
a zas máme novinku - včera Áňa poprvé "sama" seděla, jen záda opřená o polštáře, vydržela se nezhroutit po celou dobu focení, tj. asi 10minut. až to stáhnu z foťáku dám sem foto, moc jí to sluší, už vypadá taková dospělácky veliká 😅

chiwule
12. bře 2009

tak mi volala moje mudra, že mám zvýšenou bílkovinu v moči - testovala mě kvůli tomu mému vysokému tlaku, pořád se mi to po porodu nesrovnalo. vypadá to na onemocnění - selhávání ledvin nebo zánět v močových cestách. to jsou radosti. zítra se s ní poradím, co budeme dělat dál, ale jsem z toho dost vyplašená, zvlášť, pokud budeme chtít druhé dítko mohl by to být docela velký problém 😒

hanulka3112
12. bře 2009

Kaci, kašlu na ně šak když něco bude nového, tak to jen na rychlo vložím a pak hned vymažu nebo budu vše fotit s mimískama 😀

Chiwul, co to slyším, bílkovina v moči, to asi není moc dobré 😅 no snad se to brzo zpraví a budeš mít klid, vidím, že malá dělá pokroky 😵

dagina
12. bře 2009

Ahoj holky, Hanulko, a nebo admin záviděl 😀 , tak to smazal 🙂 . To věřím že se těšíte, až se to u vás krásně zabydlí mrňouskama 🙂.

Kači, Mašle, to jsou chuděry ti vaši chlapáci s nachlazením 😖, kdepak to pořád berou ☹??? Snad k vám nechodí nachřapané návtěvy 😠. Já jsem ráda že se Lůca drží když to je taková křehotinka, snad to zase nezakřiknu.

Chiw, copak máte za obchod?! S těma náhradama na obchod to je na pendrek, to znám 😖 .

Kdepak máme tu stále kojíci Myky 🙂 ????????

Jinak jsem ráda za takové počasko, to se kočárkuje jedna baseň 😵 , a má být ještě líp 🙂 .

hanulka3112
12. bře 2009

Holky jakou používáte dětskou kosmetiku, ráda už bych něco nakoupila ať to mám už doma a pak se nemusí plašit.
Dagi asi jo 😀

slunickooo
12. bře 2009

CHooooj holčiny,

tak už jsem malý stáhla nějaký pohádky na DVD 😀 😀 😀 má zatím Rákosníčka, Macha a Šeb estovou a Tipa a Tapa 😀 😀

Hani - a jak prosím s tou dřevěnou sedačkou a tou kůrou jak jsem se tě ptala???? Prosím prosím..... a už máš to albíčko na střeše???? Já tam asi taky nějaký založím,,, chceme propojovat tu kuchyn s obývákem a venku ještě u krbíku a bazénu budou nějaký upravy tak budu dokumentovat 😀 😀

Dagi - ty jezdíš s malou každý den kočárkem???? To já jsem eda lenora - ji radši dám ven na terasu a doma uklízím nebo koníkuju 😀

Jo a Žanda děkuje za blahopřání k narozkám....

Holky , taky máte tolik fotek?? My jich máme fakt mraky, já furt fotím a natáčím jak magor,, už musím zase nějaký vybrat a dát udělat a nalípat do albíka

Chiw - držím palečky ale snad to nic ne bude... určitě to bude OK.... uvidíš

JO Hanulko - já měla přichystanou Johnsons naturals nebo jak je přesný název - je to pro suchou pokožku pro miminka.... byly jsme spokojený, pak jsem jednou náhodou zkusila Ba bydream od Rosmana a veliká spokojenost - je hrozně levná a fakt jsme moc spokojený, používáme jak čistící ubrousky Snsitive, tak krém na zadeček i olejovou koupel... a na promazání si nechváám psát od mudry lipobázy... měly jsme takovou ztvrdlejší kůžičku na kolínkách a od tý doby c o používám Lipobázy fakt má kůžičku hrozně jemnoučkou... já sama mám hrozně suchou a trpím na ekzémy tak u ní tomu chci předejít...

kacatko03
12. bře 2009

sluni nejsi sama magor 😉 taky máme za ty 3 m asi 4000fotek 😀 a lítají mi tu jako spořič tak to máme občas místo televize 😀

Hanul: já ted nepoužívám žádnou dětskou kosmetiku...do koupele máme od dr olejíček po kterém se nemusí mazat, krásně tu pokožku promastí, a obličej mažu jedině modrou indulonou a po vyrážkách, pupínkách ani pamatka, navíc hezky voní 😀 a je levná 😀

dagina
12. bře 2009

Jj Sluni, každý den kočárkuju 🙂 , ikdyž je počasí nic moc..., ale teď je to nádhera 🙂 , příští týden hlásí až 14 stupňů 😵 . No to víš že se mi pokaždý nechce,ale malá mě donutí 😵 .

Jj, Johnsons naturals jsme měli v porodce a OK, hlavně ta olejová koupel dobrá, pak nemusím mimi ani ničím mazat. Stejně tak je dobrá od Welady, ale je sviňa dost drahá. Po těchto koupelích není třeba mimi nijak zvlášť mazat, ale my v rámci každodenní jemné masáže mažeme měsíčkovomandlovým olejem od Saloos. Jinak nějak nemůžu přijít na chuť obyč. sluneč. oleji 😖 , nakonec jsem ho vyplácala já do koupele, jinak bych ho hodila za psem.
Rosman drogerie u nás bohužel není ☹ , ale z DM drogerie jsou dobrý čistící ubrousky i pleny, a také jsou za pár kaček.
A mast na zadeček se mi osvědčila jedině míchána v lékárně Leniens, stojí asi 30 kč, krásně se roztírá a vstřebává 😉 .

Sluni, ty jsi zhruba před rokem také otěhotněla, né 😉 ?! Kolik bylo prosím tě Žandě na tom videu co máš v albu????
Jj, fotek máme tisíce 😀 , děsběs 🙂

slunickooo
12. bře 2009

jj 11,3, 2008 jsem se dozvěděla že to v yšlo 🙂 🙂

slunickooo
12. bře 2009

Dagi - vdeo je z 1,3,2009 tudíž necelý 4 měsíce.. 🙂

hanulka3112
12. bře 2009

Sluníí to video co máš v albu je nádherné 😵 ty máš doma fakt sluníčko 😵 jo a teď jsem úplně mimo nevím co myslíš-dřevěná sedačka a kůra???

myky
12. bře 2009

Ahoj holčiny 🙂 , jsem tu.
Mikulášek pořád prďoší a pláče, tak nějak nic nestíhám. Navíc pořád řešim to kojení a příjde mi, že nic jinýho nedělám. Hodinu kojim a za další, kterou ho pořád nějak utišuju, bo pláče zase kojim. No příští týden jdu k Dr a tam rozhodneme. Ještě ke všemu jsme řešili kakání. Normálně 9 dní nekadil. Já už do něj lila vlažnou, sladkou vodu a pak koupila kapsle Lactobacila a včéra hurá po rektální rource jsme se vykakali. No sranda, jakou může mít člověk radost z kadění 😀 . Jinak jak tu píšete o tom spaní, tak teda tiše závidim 😉 . My papakáme ve 23h. tak do 2uspáváme, pak tak ve 3zase papkáme usínáme kolem 4:30h a další kolo jedem od 6-7h. a pak usíná až na prochajdě v kočárku. Mě už se občas motá hlava z únavy. Normálně mi bude kojení chybět z toho hlediska, že je to takový pěkný, ale se těšim, že se pořádně nadlábne a třeba bude chrnět 😵 .
Dagi to musí být super mít obchod s hračkama 😵 . A já taky kočárkuju každý den. Občas nikoho s kočárem nepotkám, protože je hnusně. Tak jsem si říkala, jestli nejsem praštěná 😅. Ale Miki spí v podstatě jen v tom kočáře, tak i kdyby trakaře padaly 😉 😀. Aspoň si trochu dáchne. A jak ses ptala na epidurál, tak mě se ulevilo hodně, ale taky jsem pak necítila to břicho na tlačení. Nechápu to, ale jinak jsem všechno cítila. Jen ty kontrakce ne.
Hanulko jsem se těšila na baráček a oni ti ho smázli! Já utřela nos 😢 .
Sluní opožděná gratulace Žanetce.
Kačí, Masle třeba si to marůdkování vyberou Tobík s Ráďou teď a pak budou pořád jen zdraví
😵 .
Chiw císař na vyžádání dle mě není taková hovadina po tom, co jsem měla za porod. Teď si troufám tvrdit, že už jen pro klid v těhotenství mi pomůže, když budu vědět, že mám na vybranou. Nenechala bych se kuchat jen tak. Ale když je problém a jen kvůli přehnané snaze o přirozený porod to může dopadnout katastrofou, to je děs. A já rodila přirozeně. Problémy mám taky asi na dýl a jak psala Dagi možná ve vyhlídkách dost bolestivou operaci. Po porodu jsem lezla po zdi a malého jsem měla taky až od druhého dne. Omdlívala jsem asi ze všeho co do mě narvali a ze ztráty krve. Prostě o cíasři jsme s holkama mluvili kvůli tomuhle všemu. Někdy je prostě lepší alternativa to a jindy ono. Nejdůležitější je, že by to mělo být vždy tak, aby dítě zůstalo zdravé 😉 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru