Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
14. bře 2009

Teď jsem si všimla nových fotek. moc vám to sluší, hezká rodinka. A nejhezčí, je ten nejmenší. 🙂 🙂 🙂

sisa32
14. bře 2009

Jo a Adélka si chce právě sníst fusekli. 😀

hanulka3112
14. bře 2009

Ahojky Holky hodila jsem dnes do alba včerejší úlovky z Tesca, byl to dobrý kup 3bodyčka za 150,- jedna mikča mě vyšla na 150,- 5bryndáčků na 105,- 😀
Sis dneska je u nás krásně, tak asi vemem hafíka na procházku a udělám aktuální foto, tak pak sem něco šoupnu 😉 🙂 jinak je to canario doga je jich strašně málo v republice, já o tom předtím vůbec neslyšela ale je to jedna z nejlepších ras na hlídání.

dagina
14. bře 2009

Ahojky, Myky, no vidíš, já si právě proto dávám na kojení v noci radši budíka 😅 , přeci jen se bojím o mlíko, bo kojení v noci je nejdůležitejší, ale párkrát se mi stalo, že jsem budíka zaklapla a spala a spala 😀 , hold ta únava je prevít 😉 . Jinak my také skoro hnijem ve špíně, jelikož manža je doma pomálu a nemá kdo hlídat 😲 , ale co, hlavně že je malá zdravá.

Můžu vám říct, že to je za trest mít hračkárnu, za chvíli se nám ty krámy nevejdou do bytu 🙂 .

dagina
14. bře 2009

http://www.hracky-toys.cz/aktivni-hracky/jezek-...

holky jukněte na toho ježečka, je úžasný, na této fotce sice nevypadá, ale v reálu je fakt super, nádherný obličej a dětem se bere krásně do ruky..., "bodlinky" jsou vystříhané z jemného filcu a ty barvičky..., už jsem ho měla málem doma, ale manže mě zkrotil 😀 , no ale za pár týdnů bude stejně náš 🙂 .

masle
14. bře 2009

Ahojky,
to je dneska krásně jarně 🙂
Veru si hraje na zahradě, Ráďa spí v kočárku a já vařim a uklízim.. 😒 Manža je chudák v práci ☹
myky - tak vidíš jak dokáže vychrupovat Mikulda jeden viď 🙂 😉 Já teda používám ty Aventácký lahvičky bo Ráďovi se z nich nejlíp pije. Mám jednu Nukáckou se širokým hrdlem ale z té když pije tak se mu ten dudlik lepí furt na patro a pak mu to teče z pusinky 😒 Ale mysllím že ty Avenťácký jsou levnější než NUK.Koukal jsem na fotečky, moc vám to všem sluší! 🙂 Nás krupička ještě nezastihla. Ale pamatuju se na Veru že jí měla a vypadala chděra děsně.
sis ahoj - teda Ádě už bude půl roku co 😕 To už je slečna! 🙂 Taky jsme dostali v lékárně vzoreček Bübchen 😀
kačí - hezká hrazdička, to je i se sedátkem? Veru to má 29.3. 🙂 Chudák Fíla, šel kreslit a nevěděl komu viď 😀 😀
dagi ten ježeček je pěknej a dělá něco? Chrastí nebo tak?
hanul - hezký úlovečky 🙂

masle
14. bře 2009

Jo včera jsem se dozvěděla,jedni naši známí se pokoušeli 3 roky o mimčo a když se konečně rozhodli pro IVF tak zjistili, že čekaj dvojčata přirozenou cestou 😀 😀 To je mazec..

sisa32
14. bře 2009

Ahoj, tak jsme zpátky z procházky. To je nádhera, ani se mi nechtělo domu, ale Áďa už si cucala rukavici, tak se nedalo nic dělat. 😀

Masle, no jo, ve středu budeme slavit půlročky. Asi udělám Áďuli dort ( teda sobě) 😀 Teda, těm vašim známým se to teda povedlo. 😀

Hanulko, hezký věcičky, líbí se mi jak to máš hezky rozdělený na holčičí a klučičí. 🙂 A na toho vašeho psa jsem koukala na netu, to je teda macek. Až vám bude běhat po zahradě, tak si tam zloději vlézt netroufnou. 🙂

Kačí, pěkná hrazdička, co to umí?

Dagi, přebytečné hračky rozesílej. Pošlem ti všechny adresy. 😀

hanulka3112
14. bře 2009

Holky hodila jsem do alba toho našeho psika, tak rychle koukejte než mi to smažou 😀

hanulka3112
14. bře 2009

Masle, tak to je teda mazec s těma tvýma známýma. 😲 😀

sisa32
14. bře 2009

Tý jo Hanulko, pes je krásnej, má nádhernou barvu pěkně teda vyrostl. Tobě to taky moc sluší, to budeš pěkná mamina s dvojčátkama. 🙂

hanulka3112
14. bře 2009

Roste jak z vody, když se podívám na první fota co byl u nás a teď už je to macek, zrovna štěká před barákem, jo na té zimní fotce vypadám k světu a naštěstí, že ta druhá je z dálky jsem tam úplně nenamalovaná a jsem bledá tvář 😀 😀 😀 chtělo by to už nějaké sluníčko 😀

sisa32
14. bře 2009

To slunce by to chtělo, na mě to spíš působí psychicky. Když punťa vyleze, hned je mi líp.

Na tý druhý fotce vypadáš přesně jak moje kámoška. Ta má teď 3-letou holčičku.

kolik ten pesan váží a hlavně jak se jmenuje?

Jestli chceš mrknout na naše psy: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

Ten jezevčík už je velkej, ale nemám fotku.

sisa32
14. bře 2009

Jdu uložit dítě, přijdu hned. 🙂

myky
14. bře 2009

Masle nooo, vychrupnul se skvěle 😀 . A já taky, konečně. Známí netroškaří. Hned dvojky. Super. To jsou překvapeníčka 😵 . Já právě našla ty od NUK levnějc než od Aventu a pak jsem si všimla, že Avenťáckých je tam víc. Možná vyzkoušim od každý jednu a pak dle toho nakoupim nějakou výhodnou sadu.
A děkuju za pochvalu foteček i Sis.
Sis taky jsme si dnešní den užili. Už aby takových dnů jen přibývalo, že?
Dagi mě příjde, že ty moje prsa potřebují víc času na dotvoření mlíka. Začala jsem kojit pokaždé jen z jednoho prsa a jde to líp. Ježura je pěkňoučkej a barevnej 😵.
Hanulko ten váš pejsek tě jednou slupne. Takovej drobek jsi a on bude pořádnej rafan 😀 . Moc hezkej. Já bych se ho teda pěkně bála 😅 . A chodíte na cvičák? Myslim i ty, když jsi těhu.

sisa32
14. bře 2009

Myky, ty jsi dala nový fotky. Teda Miky je nádhernej andělíček. 🙂
jo a moje prsa, se teda předvedly. 😠 Se mi smrskly, že je mám menší než před stimulací a to hodlám zhubnout, tak to už pak nebudu potřebovat podprsenku. 😠 😠 😠

sisa32
14. bře 2009

Holky, co jí říkáte, mám do toho jít? http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2865138

kacatko03
14. bře 2009

Ahoj holky, tak my dneska celej den venku, Fíla na kole, odpolko jsme grilovali..paráda...dorazili naši a těhotná segra s manžou. Malej to prochrupal v kočárku.

sisa: díky 🙂 , ta hrazdička toho moc neumí...blikají tam 2 světýlka, placatá chobotnička se točí dohola, ryba ve středu se protáči a hraje hudba pár vteřin a ještě na tom panelu je mušle když se zmáčkne tak to taky hraje, melodie nebo šum moře, pak tam vysí krab, a 2 další mořské potvurka se zrcátkem...malého to ale zaujalo a vydrží nato koukat i půl hodiny.

masle...sedátko to nemá...vekem se to natáčí, když sedí tak se to narovná do rovna a když stojí tak to vypadá jako stoleček. jinak kolem vás se teda dějiou věci, vám to taky vyšlo těsně před IVF 😀

Myky: nám na ty krupičky suprově pomáhá modrá indulona...má to občas na nosíku nebo na bradičce ale tak 3-4pupínky a po indulone zmizej..jinak plaváčkovat začnek až tak v 6m 🙂

Lahvičky mám jen od Nuku s tím širokým hrdlem a sem sní max spokojená mám 150ml na čaj a 300 na mléko, zkoušela jsem i od Aventu ale to se malej dusil jak mu to teklo přímo do krku, a pak mám ještě 2 lahve od Jané a to má dudlik podobný jako klasickej Nuk.

hanulka3112
14. bře 2009

Jmenije se Brit, na cvičák nechodíme, bo tihle psi se necvičí mají vše v genech už teď pěkně hlídá barák a blafe 😀 sednout si umí krásně, jen lehnout ho ještě musíme naučit.
Sis pěkní hafani, to na té mimiaukci je moc pěkné, doufám, že si po tom šla 😉 🙂

sisa32
14. bře 2009

Kaci, že prej toho ta hrazdička moc neumí. Vždyť jsi popsala tři řádky. 😀 😀 😀

Hanulko, dík. Tak ten náš jezevčík, když mu řeknem sedni, tak si skoro lehne. 😀

myky
14. bře 2009

Sis, hlasuju taky pro.

sisa32
14. bře 2009

Tak jsem tu aukci prošvihla. 😖

myky
14. bře 2009

Holky a máte nějakou internetovou adresu na výrobky NUK? Nebo kde jste je koupili? Já našla jen tři a pro mě z ruky. V pondělí bych chtěla koupit od každé jednu, ale nevim kde je mají. Aventky teda jo, ale NUK nemůžu najít.
Sis škoda, ale určo najdeš něco taky tak pěknýho.

sisa32
15. bře 2009

Ahoj Myky, u nás mají NUK v Hypernově a DM.

myky
15. bře 2009

Ahoj,
holky co říkáte na tohle?
http://www.slune-cz.cz/tommee-tippee-kojenecka-...
Sis v DM? Tu tu máme, tak tam skáknu. Díky 🙂

sisa32
15. bře 2009

Myky, tu jsem nezkoušela, ale má ten dudlík podobnej tvar jako Avent a to Adélka nechtěla. Hned jí to vlítlo do krku a dávila se. Ale chce to vyzkoušt, co bude Mikymu nejvíc vyhovovat. Třeba zrovna tahle. 🙂

kuspitka
15. bře 2009

Ahojte dievcata...
idem na dlsie IVF uz beriem gonal mne zacala menstruacia v nedelu a uz by mala davno koncit..pomozte mi neviete preco tak dlaho krvacam????

hanulka3112
15. bře 2009

Sis tak to věřím, že si skoro lehne 😀

Myky u nás prodávají výrobky od NUK skoro všude-Kaufland, Tesco, DM a v dětských prodejnách 😉

Kuspitka, tak s tím fakt neporadím, s tím nemám zkušenost, já to mívala spíš jen krátce.

chiwule
15. bře 2009

ahoj holky, vy jste povídalky 🙂 jakpak jste si užily víkendu? my jdeme zítra na hexa, tak nám držte palce. Zuby jsou těsně před vyklubáním, už se dají nahmatat. Asi bude mít první ty horní, jsem zvědavá, jestli budeme zajíček nebo veverka 😉
Musím si postěžovat, jsem měla zas zkaženej víkend. V sobotu tu byla tchýně s tchánem a švagrovou. Nejenže si přivezli uvařenej oběd! ale oxidovali tu až do 7 večer. Celou dobu jsem vydržela tchýňový rady na to jak a čím a kdy krmit, ošetřovat, jak se starat apod. a samozřejmě že všechno dělám blbě. Celou dobu tahala malou jak kočka koťata, Anetku navíc zas ten den bolely dásně jak jí rostou zoubky, tak byla mrzutá a taková na křeč přetažená a furt jí nedala pokoj. Spousta drobností, který jsem si říkala, no nic za chvíli odjedou a zas budeme mít klid. No ale večer po koupání jsem už vybuchla. Začalo to tím ve chvíli, kdy mi začala nutit, že mám malý dát na kousání rohlík, ani "nějaký ty kousátka, starej tvrdej rohlík je nejlepší" !!! 😠 Nejen že pro dítě do roka není vůbec dobrý dávat pečivo, ale moc dobře ví, že jsem alergik a že malá proto pije HA mlíčko, takže jí asi budu dávat rohlík 😒 Moudra typu med do kaše, když jí nechutná protože není doslazovaná 😠 Taky nám schválně koupila neHA variantu, podle ní to přeháníme, přece Anetce nic není. Když argumentuju, že právě proto, že jsem opatrná a že nebudu riskovat aby pak celej život musela zažívat stejný zdravotní problémy jak já, tak dělá že neslyší. Koupila mléčný kaše, čaje s mléčným cukrem - laktózou a ještě chce skoro líbat nohy 🙄 Taky mi vyčetla, že malý ještě nedáváme příkrmy, přitom jsem jí x-krát vysvětlovala, že u dětí co mají alergický rodiče se příkrmy nemají dávat dřív než v půl roce... No a tak jsme se pohádaly. Jsem jí před všema řekla, že snad když je doktorka, že by tohle měla vědět líp než já a ne doporučovat takový nesmysly. A ještě pár dalších věcí kolem malý jsem jí řekla napřímo 😕 A baba se urazila 😒 Ona je totiž zvyklá, že má vždycky pravdu a že jí všichni v rodině poslouchaj, srazej paty a myslej si svoje a že ona je nejlepší. Manža mi pak řekl, že to nemá smysl jí něco vysvětlovat, že si stejně mele svou. Že jí mám ignorovat. Jenže to se nedá, jde o Anetku 😖 Ach jo to zas byl víkend 😖 samozřejmě že jsme se pohádali na to konto i s manžou 😠
No ale Anetce bude za 14dní půl roku, tak jsem dneska koupila první lžičku mrkvičku a špenát s brokolicí a uvidíme, jak jí to bude chutnat 😵 na večerní kaši jsem jí zvykala 14dní... jakou máte zkušenost s příkrmama vy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru