Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
16. bře 2009

Ahojky 😵
chiw -my jdem dnes taky na Hexa. Ale nevím nevím chci aby ho pořádně prohlídla a poslechla bo mi přijde, že má pořád trochu rýmu. Pořád mu to tam vzadu chrčí... ☹ Tak to jsi měla divokej víkend s tchánovcema! 😒 😕

kačí - Tobík má dobrý číro 😀 😀 A plavečky jsou prďácký odkud jsou? 🙂 My budem v létě chodit k našim do bazénu a pak uvidím jestli třeba od září nezačnem chodit na kurzy. Máme je tady v Dobřichovicích, což je super, že bych nemusela nikam jezdit daleko. Co Fíla? Už šel do školky? Veru dneska konečně šupajdila. Už se nemohla dočkat. 🙂 Jinak Ráďa už mi začal pořád spinkat taky jako Tobík celou noc tak je to supr už se krásně vyspim 🙂

myky - tak co lahvičky vyzkoušela jsi je? která vyhrála 🙂

chiwule
16. bře 2009

ahojky 🙂
masle, nám na to zadní chrčení pomohlo vyléčit pusinku. Od té doby, co malá má vyléčenou pusu, už nemá zadní chrčivou rýmu. Vytírala jsem jí pusu glycerinovýma tyčinkama s kyselinou citronovou - Pagavit se to jmenuje. Desinfikují ústní dutinu - potažmo i dýchací cesty. Vy jste normálně nastydlí - chytli jste virozu? Nám mudra o týden očkování odložila, jak měla Áňa teploty, tak třeba to odloží i vám.
Jinak dneska je malá od rána veselá, vejská si a povídá, je to super jí vidět zas v pořádku. Až dostane odpoledne injekci, už to taková pohoda nebude 😒 A zítra jdeme na kyčle, už snad poslední kontrola. Zatím bylo vždycky všechno v pořádku, ani látkovou plenu jsme nemuseli dávat.
Tak se zatím mějte, jdu se jí věnovat, máme dopolední hrací čas 😉

kacatko03
16. bře 2009

Ahoj masle, snad Toboušovi ty vlasy dorostou 😀 Jinak Fíla už šupajdil do školky a moooc se těšil, těd se chystám do centra...nechcete dát kafe?? 😀

hanulka3112
16. bře 2009

Chiw, tak ty máš teda děsnou tchýni 😖 miluju rady typu, jak to chodilo před 20lety 😠 a myslí si, že jsou nejchytřejší dodnes a udělala jsi dobře, že jsi jí to řekla na přímo, aspoň si to uvědomí a ty se nebudeš vnitřně dusit, jak tě ta baba dusí jejíma blbýma kecama 😝

Jak je u vás holky, tady ráno pršelo a teď na pár vteřin vysvítlo sluníčko, ach jo už ať je krásně v sobotu bylo teda nádherně 😵

masle
16. bře 2009

kačí - to je škoda kafe bych dala, ale máme tu poradnu až odpolko, tak to bych nestihla 😒 Tak jindy jo? Se domluvíme 🙂 😀

chiw - no on měl atb kvůli bakterii v nose a od té doby mu to tam furt trochu chrčí, ale když mu chci odsát, tak skoro nic neodsaju.. 😒 Tak nevím, uvi co mi poradí Dr... 🙂

hanul -tady je taky tak podobně. Prej má ještě koncem tejdne sněžit 😝 😝 Se picnu 😠

slunickooo
16. bře 2009

Zdravím při pondělku,,

Dagi - jaký pozdrav ze Sanusu?? My dostali akorát dotazník o těh.a porodu a máme přijet podepsat Dohodu, co se zbylíma ebryjkama....

Jinak my tu máme dneska k rásně - ale otázka jak dlouho to vydrží že jo... v sobotu mě chytla už jarní mánie, uklidila jsem terasu, zimní výzdobu u klidila a dala jarní.. už jsem chtěla dát ven i stůl a židle ale jště asi počkámm. Jo a dala jsem ven palmy... ta kže je asi zase rychle uklidím - jak hlásí 😠

kači - kolečko máme taky, ale už pomalu zarůstá 😀

hanulko - moc ti to sluší,,, přijde mi jako byc htě snad u ž někdy někde viděla.... no nevím..

Chiw zdravím...

ještě dneska, zítra a ve středu už jsme holky s velkým H - jedem na to nastřelení naušniček

hanulka3112
16. bře 2009

Masle to snad ne 😲 ať už proboha nesněží, potřebujem vydělávat peníze a ne aby můj seděl doma a čuměl na sníh 😠

Sluníí, že by 😀

Hodila jsem do alba včerejší úlovek 😉 🙂

slunickooo
16. bře 2009

Hani - krásný pidioblečky máš... ale brzdi brzdi holka... 😀 😀 😀 ono z toho hrozně brzo vyrostou fakt stačí jen pár oblečků od každé velikosti... já toho plno vyřazuju co ctřeba neměla ani jednou na sobě a už ji to je malý 😀

hanulka3112
16. bře 2009

Jj budu se krotit už mi toho taky připadá dost, ale zase si to musím podělit dvěma ty hromádky a pak mi zase přijde, že toho mám ještě málo😀 teď ve středu se chystám na nákup, mám napsané jaké velikosti čeho mám málo a pak už na to kašlu, jen kdyby mi něco fakt padlo do oka 😉

masle
16. bře 2009

Ahojky 🙂
tak jsme z očkování. Pigárko Ráďa dostal. Ani skoro neplakal kluk statečnej 🙂 Tak doufám, že nebude nějaká velká reakce.. 26.3. jdem na Prevenar.

myky
16. bře 2009

Ahoj holky 🙂 ,
Masle gratuluju k očkování 🙂. A co říkala na to chrčení? Lahvičky koupím až zítra cestou od Dr. Ještě kojim a pak dokrmuju stříkačkou přes prst. Už se ale na tu lahev snad i těšim.
Mám vítr, že budu muset do porodky na kontrolu. Nějak mě hrozně bolí ten konečník a hlavně jizva po nástřihu. Včera jsem si skoro nemohla sednout. Ráno jsem si to trochu zmáčkla okolo a tekla ze mě krev. Nevim jestli přichází mrcha, nebo se tam někde něco děje a teklo to od tamtud. To je fakt na nic 😖 . Ke svému gynekologovi jsem objednaná na příští pondělí, tak uvidim, jak to bude dál.
Hanulko já měla problém, že mi říkali, že Mikulka bude obří a tak jsem neměla moc ty pidi věcičky. A ty co jsem měla, byli do šířky. Mikča ale potřeboval ouzké a dlouhé. Do teď třeba když kupuju oblečky, tak se hrozně liší velikosti a značky a musim na to koukat.
Kačí to doroste určo, ale máte to pěkný 😀 . A kampak jsi vyrážela? Někam pokouknout, nebo na nákupy?
Sluní, tak to budete krásný s náušničkama 😀 . Se těším na fotečku.
Chiw tak se přidej k Dagi a Hanulce a pošlete ty tchýně na dovču bez zpátečních letenek. To je vážně zarážející. Některé Dr jsou prostě tak zasedlé na své názory, že je nezmění ani za nic. Znám to od svých kolegyň. Některé jsou i prolezlé chorobama, protože třeba nepoužívaj rukavice a ochrané pomůcky. Taková choroba z povolání. A jsou na to hrdé, protože si udělali imunitu 😅. Dle mého názoru si jí zničili 😠!
Kdepak se nám toulá Dagi?

hanulka3112
16. bře 2009

Myky, tak to je asi dost nepříjemné po tom nástřihu 😖 doufám, že půjdu na císaře, musím se teď zeptat Dr. jak to se mnou vidí ik vůli jizvě po laparo.Jinak já si myslím, že tím, ýe jsou to dvjčátka, tak budou drobci, takže těch pidi věciček už mám snad dost tak už nakoupím jen pár věciček větších a pak budu kupovat přímo na mimi 😉 🙂

kacatko03
16. bře 2009

Ahoj holky, jsem zpět...

masle: jj domluvíme se na jindy 😉 jinak jsem zvedavá jestli bude nějaká reakce na očkování, ale zmáknul to v pohodě když ani neplakal.

myky: tak zavolej svému dr co máš za problém a třeba tě vezme dříve...

jinak jsem vyrazila do centra mhd 😀 docela fuška...na smíchov do Carrfuru...lidí jak sraček v poledne, sem valila oči že snad nikdo nepracuje 😀

masle
16. bře 2009

kačí - taky si netroufneš do centra autem? Já moc ne max na Smíchov nebo na Chodov(tam už to mám nacvičený 😀 😀 )JInak jezdím nakupovat do Butovic a na Zličín.. 🙂

myky jj taky bych se raději zeptala Dr. 🙂 Ráďu poslechla a prej vše ok. Říkala, že u těhletěch mrňátek se ty dýchací cesty dlouho zotavujou. Tak to tam má nějaký podrážděný.. Tak snad má pravdu 🙂

myky
16. bře 2009

Hanulko přesně. Ono potom uvidíš, jakou budou mít stavbu tělíčka a nakoupíš přímo, co bude sedět 😉. S dvojčátkama ti císaře určo budou chtít udělat. Myslim, že ty se už snad přirozeně ani neroděj. Pokud se ti dobře hojí jizvy, tak to budeš mít i v pohodě a nebude to vidět 😉 😵. S bolestí ti poví Kačí, ale myslim, že když je to bez komplikací, tak to zmákneš.
Kačí, Masle, když já se bojim jak čert kříže už jít k Dr. Nenechám to zajít do krajností, ale představa, že mi tam šáhne 😅 .Brrrr... Udělám si oplachy a snad bude líp. Každopádně jsem začla zase chladit. Na Bulovce říkali, že pokud bude něco v šestinedělí, že mám přijít k nim a né ke svému Dr. Tak se zas bojim volat jemu, ať si nezadělám na průšvih.
Masle tak to je super, že to nic není. Ono to pro ně fakt musí být peklo, když nemůžou dýchat.

kacatko03
16. bře 2009

masle: to já bych si troufla do centra autem, to mi problém nedělá...ale máme jen jedno auto a to ho manža potřebuje 😀 butovice a zličín jsou od nááás uplně na druhé strane, ale chov je v poho mamka bydkí na opativě task když sme u ní tak tam obČAS ZAjedem.

tobouš je ted nejakej protivnej ☹

dagina
17. bře 2009

Ahojky holky, dočítám jen tuhle stránku, na víc nemám 😅 . Holky, já bych tak potřebovala tak den pořádné dovolené, ale fakt ..., jsem KO.
Chiw, nemáš náhodou stejnou tchyni 😝 ??? Ale ty si s ní umíš líp poradit. Fakt je poslat někam hodně daleko. Ta moje je nyní v Rakousku na lyžích, tak by tam mohla zůstat.
Jo, k tomu tahání..., malou by pořád také jen tahala jak kotě, ale "naštěstí" je malá blindící, tak nemůže 🙂 , aspoň k něčemu je to blindění dobrý.
Když už je půl hodiny po jídle, tak se tchánovci pořád ptají, kdy že si můžou pochovat 😠 , mě fakt ser-u. A když jedou na návštěvu, tak většinou volají, jestli malá náhodou nespí, aby nejezdili zbytečně...., hrůza. A návštěvy??? Ty jsou stále ve večerních hodinách, když už jsme obě utahané jak koťata a oni se chtějí teprve bavit. Ale třeba přijet někdy odpoledne a vzít si kočárek, abych si na chvíli dáchla je ani nenapadne 😠 . Prostě tchánovci na baterky, koukají jen na sebe 😝 .
Tak jsem si zase jednou vylila srdce 😅 , pardooon 😉 .

Sluni, jj, myslela jsem tento pozdrav 😅 . Copak máte v plánu udělat s tou vaši drobčovinou 😅 ???

Myky, krásné nové fotky, krásná rodinka, a přiznej se kolik jsi už zhubla 😕 ??

Jo, Slunickoo, také krásné foto a nové video, a malá má krásnou japonskou čelenku 😀 (říkal manža). Neboj, já jsem ho hned sprdla 😉 .

masle
17. bře 2009

Ahojky 🙂
tak Ráďa má po očkování trochu teplotu 37,8´tak jsem mu dala čípek a spinká.

myky tak co je to lepší? Nám taky v Podolí říkali, že kdyby něco v 6ti nedělí, tak že máme přijít tam. 🙂

kačí - to já se bojim že narazim na nějakou uzavírku a budu v prd.. protože to tam neznám.. 😀 Tak ten Chodov bude dobrej.Jo koukám, že už máš 3. albíko, tyjo ty jedeš 😀 Tobík je děsně roztomilej a má hezkej pršáček 😀

kacatko03
17. bře 2009

masle: no jo já fotim jak das tímhle tenpen vymažu první dvě alba za měsíc 😀 jo pršák teda má slušnej ale nevíme pokom je jak boxer 😀 😀 tak Ráďa to zvláda dobře, teplota ani moc není tak to je pašák. a příští týden jdete na ten prevenar...

tak manža prokaučoval přihlášení Filipa na školku v příroě, včera jsem byla ve školce po dlouhé době a najednou tam že se platí zálohy, tak jdu za učitelkou jestli je ještě volno, samo že není tak je filip náhradník, na náístěnce to vyselo už někdy od listopadu se znich picnu....doma jsem se Toma ptala jestli si toho všiml tak říkal že tam o škol. v přírodě nic nebylo....tak sem se ho ptala a nebyo tam třeba napsáno "ŠvP" tak to tam prej bylo 😀 tak jsem miu musela vysvětlit zkratku ŠvP 😀 kapacita jedna 🙂

masle
17. bře 2009

kačí - jdem příští čtvrtek. Dr říkala, že když bude ta Hexa bez komplikací tak do toho půjdem. Tak to u nás nehrozí nějaká ŠvP 😀 Tento rok byli akorát jednou na výletě a to bylo vše 😒 Je to malá školička a nemaj asi moc paněz. Já jezdím pro Veru odpolko, tak to tam vždycky všechno taky musím vyřídit. Manža jí vozí ráno a to jsou děsný spěchy, takže si ničeho taky nevšimne 😀 😀

chiwule
17. bře 2009

masle, my jsme právě taky skoro nic neodsávali a pořád tak jako chrochtala 🙂 ale teď už to má fakt dobrý, občas jen vytáhnu vatovou tyčinkou soplíka, ani už neodsávám. Fakt zkus ten Pagavit, dají se koupit i jednotlivý tyčinky, nemusíš hned celý balení po 25ks.
myky, to je dobrej nápad udělat takovej tchýní vejlet na nějakej ostrov v Tichomoří, odkud letadla už zpátky nelítají a nebo jen nejdřív za půl roku 😀
zdravím sluni, ti teda závidím, že máš uklizeno! 😉
dagi, to bylo poprvé co jsem tchýni řekla něco výraznějšího ohledně malý. Naštěstí bydlí 100 km daleko, tak tu moc nejsou, ale mají auto 😒 no a že by třeba někdy přijeli jak píšeš dopoledne aby si člověk mohl něco zařídit to néé, švagrová jezdí zásadně na noc a pak se hrozně diví, že jsem hotová a nekomunikativní 🙄
včerejší hexa zatím dobrý, Anetka má jen mírně zvýšenou teplotu, uvidíme večer - řádí jak uragán, takže možná večer bude zvýšená když bude unavená. Za chvíli vyrážíme na KO kyčlí, uvidíme jak dopadnem...

hanulka3112
17. bře 2009

Myky, no právě, že se přirozeně roděj 😖 ale stačilo mi vyprávění některých mamin co rodily jedno a mám z toho hrůzu, no jizvy se nebojím, bo po mojí laparce, která se následně protáhla v 2,5h operaci po níž jsem měla asi 15cm jizvu a ležela jsem 2 dny K.O na pooperačním, tak ikdyž jsem nerodila říkali mi, že je to jak císařský řez, takže vím co to je do týdne jsem se zbrchala a jizva už skoro nejde vidět, takže to mi vadit nebude, no jsem zvědavá co mi řekne Dr.

Dagi, to jsou teda vopruz ti tchánovci, to zas tchán, že by je furt chtěl vozit až se narodí, ale mu mám zas strach svěřit takové drobečky, aby nezůstali zaparkovaní někde před hospodou 😲 no když byl jel s tchýni, tak jo, ale samotnému fakt ne.Jinak ti moji Tchánovci bydlí asi 10-15min jízdy, takže mám strach, že tu budou taky strašit pořád 😅 a to jsme jim dali ještě k dispozici moje staré auto, to jsme si to zavařili.

Chiw, ještě, že ta tvá tchýně bydlí tak daleko, aspoň je tam nemáš furt nasáčkované 😉 ale když přijede, tak to asi stojí za to viď 😅

dagina
17. bře 2009

Chiw, to máš dobrý, že máš tchánovce tak daleko.
Hanulko, opruz to je, jsem na ně alergická 😝 . Myslíš, že by tvůj tchán nechal mrňouse před hospodou 😅 ???

hanulka3112
17. bře 2009

Dagi no to mám strach nebo to jak už je postarší, tak aby je třeba nechtěl tahat z kočáru a už v těch rukách nemá cit má 61 a stačí mi jak řadí v autě přes zuby 😲 😅 tchýně, ta měla teď 50, to bylo něco na ni na bárbínu 😀 ale babinou je už skoro 5let takže mladá babi barbie 😀 jo a jak je máš ty daleko?

dagina
17. bře 2009

To jo, to bude Barbie babička 😀 . Někdy nám ji budeš muse ukázat 🙂 . Já mám tchánovce cca 20min cesty 😖 , takže poměrně blízko, ach jo.
O tom citu ani nemluv, to ani tchyně nemá. Tuhle malé sundávala svetřík, a když jsem viděla jakým způsobem, tak jsem zuřila - normálně ji měla položenou ve vzduchu na jedné ruce (něco jak nosí číšníci talíře, nevím jak líp to popsat 😅 ) a druhou ji ten svetřík sundávala, takže malá hlavu vyvrácenou..., přišla jsem do pokoje na poslední chvíli a jak jsem byla v šoku, nebyla jsem schopna říct ani popel.... .
Lepší mít tchyni barbie než mít tu moji, to je fakt o nervy.

chiwule
17. bře 2009

Tak kontrola kyčlí dopadla dobře, vše v pořádku, už tam ani nemusíme na další. Skvěle! Ta naše berunda nám dělá jen radost 🙂
dagi, hanul, taky pěkný 🙂 😉 to myslím ironicky 😒 ta moje tchýně mluví hrozně hrubě, jak dlaždič, a to má vysokou školu 😒 tuhle povídá: "co ta BEBA, ještě to ŽERETE?" Jsem byla tak v šoku, že jsem se zmohla jen na přikývnutí 🙄 😨
Musím na poštu, nedoručili mi balík ale hodili info do schránky i když jsem byla doma. Bídáci 😠

kacatko03
17. bře 2009

chiw: ahoj...a co je ten pagavit??? taky chrochtá pořád a libenar už nezabírá....

jdu vás dočíst

slunickooo
17. bře 2009

Zdravím jen v rychlosti... malá mi každou chvilku krundá tak lít ám pořád houpat jak blbec 😀 😀

A mám dneska nějakou depku - jsem zase lezla na váhu no 😠 😠 a nic dole - a koukala jsem na fotky před 10 lety po porodu, to už jsem na 4 měsících malý byla h ubenoučká , krásná prostě - to ted.... ach jo, kurna šopa 😠 😠

Dagi - asi ty embryjka dáme na vědecký účely, nejhorší, že na podpis musíme oba s manžou a to teda nevím jestli on se někdy ve všední den utrhne ... tak uvidíme kdy tam nakonec dorazíme..

Jdu juknout Myky do albíčka... když Dagi píšeš že určitě hubne...

Kači - ty se ta k mᨚ že jsi jako prou tek 😉 😉

Hanulko, Masle....Chiw-- moc zdravím

dagina
17. bře 2009

Maminy, včem jste byly na vítání občánků??? Manža chce jít v kvádru 😕 ..., ale to se mi nezdá, a já se do ničeho nevejdu, mám jen jedny džíny 😖 .

Sluni, ty s váho nedělej vrásky, tak kolik máš navíc než před těhu???? Nic, viď 😉. Malá ti už krásně sedí 🙂, je to kočka 😵.

Taky valím, papa.

masle
17. bře 2009

ahojky 🙂
dagi - u nás vítání občánků ještě nebylo, ale můj manža by určo šel v džínách bo kvádro a košile nesnáší, naposled ho měl na naší svatbě 😀 😀

chiw - zkusím ty tyčinky a uvi. Dík za radu 🙂

sluni - ahojky, já na váhu raději nelezu, mám vytyčený jedny kalhoty do kterých se chci vlézt (ale zatím to nehrozí) 😀 😀 znáš dietu modelek? To se jí 4 dny jen ananas, víno a banán a máš zhubnout 3 kila. Věřím, že se to zhubne ale já bych asi 2. den umřela hlady 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru