Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
12. bře 2009

Ahojky 🙂
Dnes byl den blbec 😠 Ráno jsem jela na kyčle, ovšem Dr. měl dovolenou, takže smůla a od rána do 15hod nám nešel el. proud. 😠 Takže to bylo bezva. Pak přijela tchyně na návštěvu tak jsme pokecali mám tchyni fajn!
tak vás jdu dočíst 😉

dagina
12. bře 2009

Ahojky, jj Sluni, já budu slavit početí cca za měsíc 😵 , to bylo radosti na starém bělidle 😀 .
Myky, už jsem se lekla, že tě Miky celou spapal 😵 . Hm, to je blbý že má problémy se takhle dlouho vykadit 😖 , chudáček. A tak ještě dokrmuješ nebo zkoušíš jen kojit??? Máš pravdu, je to krásný, ale hrozně krátký....
Normálně jsem začala zase pít mlíko a malá začala blindit jak blázen Sab neSab 😖 , den ho už zase nepiju a je to lepší.... .
Dneska jsem sezřala půlku bonboniery, jsem si nemohla pomoct, padalo to do mě úplně samo, to bude Lůca zkoušet jak kůň ☹ .
No nic, malá usnula, jdu se vykoupat a pak hupky do pelechu 😵 , je to hold tvrdá šichta 🙂.

Dobrou noc. 🙂

slunickooo
12. bře 2009

Hani - moc krásný to máte a jeden technický dotaz?? CO ta dřevěná sedací souprava na terase a déšt??? Já bych taky chtěla ven dřevo ale nějak se toho bojím ab y se t o nezničilo brzo... a ještě prosím, tu kůru jsi si dělala sama,? Moc hezký to máš... já se o to taky pokoušela ale normálně ji pořád rozhrabali vrabci takže to bylo všude... tak jsem dala místo toho kamínky... ale stejně mám pořád i na tu kůru zálusk.

kopčím co jsem ti tu sem už psala - asi jsi přehlídla 😉

dagina
13. bře 2009

ahojky, hele Myky, já byla napojená na nějakým přístroji, na kterým mudr. kontrakce poznal anichž bych jim to sama říkala, a podle jakéhosi čísla poznali i jak je mám silné a kdy mám tlačit..., ale mě to bylo stejně k prdu když jsem tlačila jak hotentot 😖 .

Nojo, Hanulka musí dát ten svůj barec na modrou střechu ať se mám čím kochat 🙂 .

masle
13. bře 2009

Ahojky 🙂
tak dneska bude snad lepší den.
Musím se také pochlubit, Ráda spal dneska od večera do rána 21-6hod Až jsem se ráno lekla.. 😅 Tak uvi jestli mu to už vydrží.
Kačí - tak co nové věcičky přišly? 🙂 Veru má za 2 týdny narozky, tak jsme se domluvili s manžou, že jí koupíme papouška Andulku. Přeje si hrozně nějaké zvířátko ale kočku ani psa zaím nechcem. A morče nebo křeček zase smrdí tak bude papouch. Ona si ho teda i přeje. Tak budem učit mluvi andulku. 😀

myky tak to je mikulda teda pěknej nespavec 😒 Tak snad se to zlepší 🙂 Můžeš mít třeba slabý mlíko a nestačí mu to...Uvidíš co ti řekne Dr. 🙂 😉

dagi - já taky měla celou dobu monitor na břiše ten měřil konrakce a jejich sílu. Jelikož jsem strávila většinu času ve stoje, tak mi to tam manža musel ddržet. Chudák se taky nadřel.. 😅 A po tom epi mi kontrakce hrozně zeslábli i na tom monitoru to bylo vidět. Asi hodku jsem byla jak když mi nic není a v poho jsem telefonovala a tak... 😀

sisa32
13. bře 2009

Ahoj holky, tak na to, že je pátek třináctýho, tak mám dobrej den, zatím. 🙂 Áďa spala celou noc bez řevu, asi po 10-ti dnech. Taky jsem konečně sehnala nánožník na kočár, z toho mám teda velkou radost, už jsem tomu nevěřila. Manžel s malým jeli na výlet vlakem do Berouna, tak mám klid a vařím svíčkovou. Tak jsem se vykecala, howgh. 😀

Myky, to tě lituju, je to záhul, ale spraví se to uvidíš. Jen vydrž.

hanulka3112
13. bře 2009

Sluníí, já to asi předtím přehlídla, ten dřevěný komplet máme rok, na zimu ho schováváme do sklepa, ale je to pořád jako nové děšť nedéšť mělo by se to 1-2kráz za rok napustit nějakou impregnací, takže to na jaře napustíme, ale jsme s tím spokojeni, kupovali jsme ten komplet v Asku a vyšlo to na 10.tis což je pěkný, všude jinde za to chtěli ranec a ještě se nám většinou nelíbila.Kůru jsem si dělala sama, vrabce tady asi nemáme, bo pořád krásně drží 😀 doufám, že nám ji nerozhrabe náš nový hafan, bo tu u plotu, jak roztál sníh už mi tam do ní najel, dostal za ušiska a byl klid, tak snad už tam nenajede.Kamínky máme kolem baráku, myslím podél zdí kvůli dešti,aby nebyl oprskaný barák.Ať už je pěkné jaro nemůžu se dočkat až to vše začne kvést, vytáhla jsem muškáty ze sklepa a dala na schodiště a začla zalévat a už mi pomalu raší, jsem ale zvědavá, jak se obraší, jestli náhodou některé nezaschly přes zimu, bo neviděly ani kapku vody a loni jsme je koupila jako sazeničky 😉 🙂

sisa32
13. bře 2009

Ahoj Hanulko, hele, nemáte vy náhodou nějakýho obrovskýho psa? Nebo si tě pletu s někým jiným. 😎 😀

dagina
13. bře 2009

Masle, tyvogo, no tahat takovou krabici x hodin, to si teda manža dal. Tak to je dobrý že jsi mohla chodit, mě pak už nepustili z porod. lůžka, ležela jsem několik hodin a bylo to dost nepohodlný 😒 .
Slabé mléko neexistuje, ale to Myky určitě ví 😵 , někteří mrňousci jsou hold uplakánci a zrovna to vyšlo na Myky 😅 , taky ty prdy stojí za prd..., v jedné diskusi jsem četla, že děti kolem půl roku začínají pěkně ječet 😖 ...

Hanulko, u vás by byl krásný mejdan 😀 , i s mrňouskama 🙂 .

Sisa, to jsi šikula že vaříš, my stále jedeme na jídlonosiče 🙂)...

Vypadá to, že Lůca bude spát déle než pět minut, tak si půjdu také hajnout 🙂
Pa

kacatko03
13. bře 2009

masle: ahoj, jj včera balik přišel, ale....musela jsem k dr na kontrolu a pošták tu mezitíém byů. no odpoledne jsem šla s papírkem na poštu vyzvednout balík a bum,,,nebyl tam, tak jsem se tam zhádala a šla zase s prázdnou pryč. tak ho dneska vyzvedne Tomáš. pošli mi vaší adresu pošlem Věru za 2týdny blahopřání 😀 😀 😀 Fíla takychce zvířátko...tak to vyřešila babička, mají psa, kočku a ted 2 morčata tak Fíla si užívá zvířat tam 😀 Co Ráďa a rýma?

hanulka3112
13. bře 2009

Sis no pejska máme, ale zatím je malý má 5.měsíců ale bude z něho velká obluda 😀

Dagi to teda jo máme tu i malé pískoviště dvě houpačky a dřevěný domeček, ti co tu bydleli měli 2 malé holčičky, takže stačí se zabalit a přijet sem všechny na gril párty 😉 🙂

masle
13. bře 2009

dagi - slabé mléko neexistuje? Tak to nevím ale říká se to. Já se v tom zase tak nevyznám 😉 Tak jsem zase o něco chytřejší 😅 😀
JInak to nebyla krabice, ale takový dvě malý krabičky na břiše. Prostě jako monitor. Tak se zase tak nenadřel 😉 No chodit jsem nemohla to bych nezvládla ale stála jsem opřená o postel aby to Ráďovi šlo líp ven..

kačí - jo pošlu.. 😀 My právě u ani jedný babičky zvíře nemáme. Naši mají boxera ale ten už dlouho nebude už je slepej a starej. To se mi taky jsednou stalo s tím balíkem. Jela jsem pro něj a on ještě jezdil v autě 😀

mila30
13. bře 2009

Ahoj holky,
tak jak sem před časem slíbila, tak se ozývám 🙂 .
Dnes jsem 1DC a zítra začnu píchat bodanečky do špeku 😀 . Mám Gonal, tak jsem zvědavá jak mi to půjde, posledně jsem měla Puregon.
V pondělí jdu na krev kvůli předoperačnímu vyšetření, ve středu předoperační vyšetření a v pátek kontrola jak rostou folíci, tak doufám, že se jim bude u mě líbit a porostou jak mají 😉 🙂 .
Tak snad bude ten březen úspěšný a budu se taky za chvíli chlubit mimískem 😵 😵 .
Hezký a slunečný víkend holky. 😵

milena26
13. bře 2009

holky mám dotázek ... nevíte kdy se zahnizdují prckové ,když před zamražením byli ve zkumavce 4 dny a pak 2 dny se dopejkali než nám je dali do pupíku ? já jen,že mě dneska bolej docela dooost vaječníky.... a včéra jsem měla běhavku celou noc.... 🙄 😔

sisa32
13. bře 2009

Ahoj holky.

Milo, tak ať to všechno dobře zvládneš a spěje to ke zdárnému konci. Ať máš co nejvíc folíků. 🙂

Hloky, já taky nedávno vystála frontu na poště kvůli balíku a pak mi ta pipina řekla, že ho odvezli na hlavní poštu a přivezou ho až druhý den. Já kdybych v tu chvíli mohla vraždit očima. 😠 😠 😠

Hanulko, co máte za rasu? Dej fotečku, doufám, že jí tam admini chvíli nechají. Mě teda pejsky smázli hned. 😠

A dnes večer další dietní menu. Jitrnice. 😎

Milen, víš že nevím? Možná hned.

dagina
13. bře 2009

Masle, u nás v porodce mají velkou krabici 😵 , asi jsou 100let za opicema. Jj, já vím že se to říká o slabém mléku..., ale fakt to je jenom žblept 😅 .

Mila30, copak jsi dělala celou tu dobu?? Asi jsi odpočívala na další pokus a teď otěhotníš jedna báseň 😉 .

Milena, a kolikátý jsi den po ET????
Kéž by se vám holky už zadařilo..., i přesto že to je náročný, je to nádhernýýýý 😵 .

Sisa, jitrnice jo 😀 ?! Já dneska dodlábla druhou půlku bonboniery 😝 😝 .

tak dobrou 😉

milena26
13. bře 2009

9.3. jsme byli na ketíku a ve zkumavce byli dohromady 6dní

myky
13. bře 2009

Dagi nespapal 😀 . A taky na tom monitoru viděli kontrakce, ale dali mi ho z očí jakoby za hlavu😠 . Tak jsem na něj neviděla a oni taky museli k němu chodit. Pro mě bylo hrozný, jak mě nutili pořád lehat, jak oni písknou. Ale posluchala jsem jak hodinky. Teda, až na to moje kybicování u poslední fáze 😅 .
Jdu juknout na nějaký dudlíky na kojo-lahve co napodobují bradavku a asi přejdu na kojení+ lahev. Třeba budeme ta výjimka co zvládá obojí a postupně vydržíme kojit aspoň částečně.
Masle krásně spinkáte. Na to se těšim 😉 . Ono se to prý po šestinedělí fakt upraví. Hlavně až pořešíme to jídlo. To snad na nějaký rytmus najede. Andulky jsem jako dítě taky mívala. Jsou super. To se bude Verča mít. A je pro ně i výběr jídla a hraček a serepetiček do klece. teď máme želvu a pro tu toho moc není. Ale je to náš mazel. teď teda dost zanedbávanej 😅 😢.
Sis díky. No mě je hlavně líto Mikulky. Jak vidim, že chce spát, ale nemůže zabrat. Je pak takovej strápenej. Paradox je ten, že napřed byl spavej a byla jsem z toho na nerva a teď? 😀
Holky my máme Nutrilon HA a docela mu sedí, jen si říkám, jestli to nekadění nemá od toho. Co dáváte mrňouskům za mlíka? Ať vim na co se zeptat Dr v úterý.
Milo, tak hodně zdaru a krásné folíky 😀 .
Milen, tak třeba je to těhu. To se stává, že je buď zácpa nebo průjem. Držim palce 😉.
Kačí, tak co balík 😀. Já dnes posílala jeden do internetového obchodu. Místo bledě modrého fusaku nám přišel tyrkysový 😝 .

myky
13. bře 2009

Jo a dost mě trápíte tím jídlem, jo 😠 ! 😉

myky
13. bře 2009

Bych si dala jitrnici i tu bonbošku. Bych to snědla klidně společně. Jitrnici zakusovat čokoškou 😀 . To by bylo úžasný 😀, že?

myky
13. bře 2009

Dagi dobrou a hezké sny.

myky
13. bře 2009

Já bych chtěla dneska vidět Tudorovce. Koukáte na to někdo?

dagina
13. bře 2009

Myky, hm, ale hladovej určo není když mu dáváš i z láhve..., čert ví co se mu honí hlavou že nechce spinkat 😅 . Lůca spí aspoň v noci, teda jen se vzbudí na jídlo a pak hned usne, ale přes den se chce hold bavit 🙂.
No jitrnici s bonbošku bych také byla schopna sníst 🙂 .
Hele Myky, ještě pořád šůruješ byt 😀 ????? Nebo tě to už přešlo? 😉

dagina
13. bře 2009

Sluniii, dostala jsi "pozdrav" ze Sanusu 🙂 ???????

Holky, co to pořád máte za balíky??? 😵

sisa32
13. bře 2009

Ježíííííííííííííííííííííš, já to neměla číst. Teď snad půjdu sníst ještě tu bonbonieru, taky tu jednu mám. 😎

Myky, nedávno jsem prodala Suplementor, je to docela vychytávka. Kojíš, ale prcek současně pije od tebe i UM, takže nepřijdeš o mlíko, když musíš přikrmovat. jinak dobrý lahvičky, který mají dudlík jak bradavku jsou od NUKu. Nám se osvědčily. ÁĎA jiný nechce, ale musí mít gumový dudlíky, ne silikonový. A mlíčko je dobrá BEBA. To už jsem tu psala. Měli jsme HA a i kakání bylo v poho. Teď máme AR. Dneska jsem jí zrovna kupovala, měli v lékárně akci, ke každýmu výrobku BEBA vzorek kosmetiky Bübchen zadarmo. Ta baba mi jí nechtěla dát, sem si o ní musela říct, měla nějaký prsky, ale nakonec jsem jí dostala. Dělala, jak kdyby to dávala ze svýho.

A na Tudorovce koukám. Přeju ti, ať Miki hezky spinká, ať se můžeš v klidu koukat.

kacatko03
14. bře 2009

balííík už včera dorazil 😀

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

v plavečkách vyfotím večer před koupáním 😀

myky
14. bře 2009

Hezké sobotní popoledne 😀 ,
Manža kočárkuje, tak mám časík. A půjdu žehlit.
Dagi vtipný s tím šůrováním 😉 . Je tu borčus, jak v tankuuuuuu! Jsem ráda, když vytřu, vyžehlim a uklidim kuchyň, koupelnu atd. Bojový plán pro dnešek: musim utřít prach a zalít kytky 😵 . Ale kdyby manža nehlídal, tak asi shnijem ve špíně 😖.
Sis baba lékárnice chtěla okrást miminko o kosmetiku 😠?! To jsou ale lidi! A koukala jsem na ty kojo lahve od NUK a super ceny. Napřed jsem omrkávala Avenťácký, ale ty jsou fakt drahý. Ale píšou tam, že mají to široké hrdlo a dítě musí pít, jak z prsu. O tom suplementoru jsem uvažovala taky. Takže jsi s tím byla spokojená? Tudorovce jsem neviděla 😢 . No ale mám miminko, že 😉.
Kačí Tobík má krásnou tvářičku. Miki má pořád takovou krupičku. Po porodu byl tak krásně vyhlazenej a teď to má čím dál horší. Hele a budete teda chodit plavčit, když plavečky? Mikulka se napřed ve vaničce hrozně vstekal a teď se mu líbí, tak o tom začínám uvažovat. Ale až po očkování a přelom srpen/září.
Tak a teď chlubilka 😀 :
Sis to přivolala, díky, díky, díky 😀 .
Mikulášek usnul hned po jídle ve 12 a spal až do rána. Já se vzbudila v 6h a úplně jsem vylítla. Nany blikala a prďola spinkal jak andílek. Já košili mokrou od mlíka. Odnesla to i peřina 😀 . Tak jsem ho musela vzbudit a se mu fakt nechtělo 😀 . SUPER NOC 😀 .

myky
14. bře 2009

Holky, jak je to správně? Miky, nebo Miki? 😅

sisa32
14. bře 2009

Ahoj Myky. 🙂

Tak ty antikolikový lahvičky od NUKu mají taky široký hrdlo a dudlík je jako bradavka. Stojí něco přes 200,-

Krupička brzy přejde a pak bude zase krásňoučkej a vyhlazenej. To asi nemine žádný miminko.

To spaní taky bude čím dál lepší. Včera v noci začal a teď si to bude prodlužovat. 😀

Správně je asi Miky. 😉

A teď moje chlubilka. Dnes další noc bez řevu, tak snad už to bude dobrý, nevím, co jí bylo, ale zuby nemá.

Taky jsem dnes vygruntovala celej barák + všechny postele, teď už jen peru a věším. Poprvé po zimě venku na sluníčku. Jen ty kytky už chudinky čekají asi 14 dní na zalití. 😎 Asi si pořídím jen kaktusy. 😀

Za chvíli jdeme ven, až sním jitrnici č.2 😎 😀

sisa32
14. bře 2009

Jé, já zase přehlídla Kačátko. Ahooooj. Tobíkovi to moc sluší, je to štramák. 🙂 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru