Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Test. Co myslíte, pozitivní nebo negativní?

kamcaci
21. lis 2020

Ahoj holky, jdu si pro řadu, jsem dnes 12 den po inseminaci, test jsem si měla dělat v pondělí, ale nevydržela jsem. Dělám si těhotenský test poprvé. Takže se v tom nevyznám. Co myslíte ? Je pozitivní nebo negativní ? Díky moc. 😘

opeth
21. lis 2020

Hezká čárka, ať sílí a potichu gratuluji 😊🙏🏻

alik20
21. lis 2020

@kamcaci urcite pozitivni, udelej zitra z ranni moci a bude to videt lip ☺️ hlavně se nestresuj jestli nebude dostatečně silit. Holky co byly se mnou po ketu mely na testech dalnice a ja porad ne uplne tlustou caru a stresovala jsem a pritom jsem z nich mela nejvyssi hcg

jaja01k
21. lis 2020

Pozitivní.

agneska7
21. lis 2020

Krásně pozitivní 👍

luhana
21. lis 2020

@kamcaci
Rekla bych, ze muzeme gratulovat 👍❤

kamcaci
autor
21. lis 2020

Ty jo, holky, moc děkuji za rady, mám obrovskou radost. Furt si říkám jestli to není moc světlé, ale na internetu jsem našla i slabší čárky a byly pozitivní. Počkám ještě a zkusím to s odstupem jestli bude čárka silnější. Každopádně jste zlaté. Moc děkuji. 😘😘

blondynka400
21. lis 2020

@kamcaci test je pozitivní. Ale pořád to nemusí nic znamenat. Velká část emryjek se přestane vyvíjet a společně s MS odejde a nebo chvíli po ní. Jen o tom většina z nás ani neví. Proto se doporučuje testovat až později. Tak snad to nebude tvůj případ a vše dobře dopadne 🙂

kamcaci
autor
22. lis 2020

Tak dneska ráno z ranní moči vypadá takhle. 🤔

verulevrtule
22. lis 2020

@kamcaci Já myslím, že dobrý 😉

alik20
22. lis 2020

@kamcaci ja si taky myslim, ze dobry, kdy mas mit ms? Zkus to jeste tak za tri dny, nebo se rovnou objednej na gyndu a budes to mit bez stresu ☺️

Sem začni psát odpověď...

Odešli