Testy po KET

8. dub 2022

Tak už mi asi hrabe.. nikdy jsem netestovala tak brzy. A tentokrát od 7. dne po KET a to je nejhorší.... Hledám každý den posun..minulé skončilo biochemickým, kdy jsem si 13. Den udělala test a byl tam sotva znatelný duch... Teď hledám sílící čárky, ale ta dnešní mi přijde oproti té včerejší slabší.. vím, že se mají dělat ob den...jenže se už tak bojím...5. pokus
Dám včerejší čerstvý a dnešní čerstvý..

kocila
8. dub 2022

Porovnavej obden a jasne je test silnejsi..

tasimia
8. dub 2022

Chápu, ze se bojíš.. ale intenzita čárky, ti nezaručí, že bude vše okey. Důležitý je, že tam jsou dvě čárky a to je hlavní.

autor
8. dub 2022

@tasimia no teď po 2 hodinách jsem udělala další a tam nic není..:( dojedu si na krev

tasimia
8. dub 2022

To klidně můžeš, ale podle mě je brzo, zkusila bych počkat aspoň do 12-13 dne.

nazka
8. dub 2022

Holka, dvě čárky tam máš. Nemá smysl dělat si 15 testů. Držím palce 🙂

autor
8. dub 2022

@tasimia
@nazka
@kocila
Holky moc děkuju..já vím, že plasim.. a nikdy jsem si nemyslela, to takhle budu vyvádět..ale 5. Ket a už to dělá své :(

nazka
8. dub 2022

To mě moc mrzí, že to máš tak těžký 😞 výdrž holka do toho 10.dne od KET. Něco tam je to je fakt 🙂Opravdu moc moc držím palce 🍀 kdy más mít MS?

autor
8. dub 2022

@nazka dneska už jsem 11.den většinou mi ms drží Progesteron... Moc děkuju za podporu ❤️jela jsem na krev ale samoplarce u nás neberou

gangam
8. dub 2022

Trosku ti zesílila ,mě to taky nesili každý den nějak moc výrazně a jsem taky 11. Den po jako ty. Když porovnas testy obden tak to máš hezké 😊 Jak píšou holky netestuj několikrát za den ,ale max každý den ( i to je hodně , ale taky to dělám 😃) Klidně si můžeš zajít na tu krev, ale 1 hodnota ti toho taky moc neřekne. Já jdu už v pondělí ofiko na krev do Caru. Držím palce , ať ti to dopadne dobře 🤩

autor
8. dub 2022

@gangam moc děkuju..jela jsem na krev ale u nás samoplarce neberou ..musela bych až 20 km, v pondělí jdu taky na ofiko krev tak uvidíme..děkuju za povzbudivé zprávy 🙂 držím palce ať to vše dobře dopadne... Dle foto slábne, ale naděje umírá poslední...☺️

gangam
8. dub 2022

Ten v 7 h bych moc neřešila to muže být už bez hcg , protože si už byla na wc. Ale i v těch 5 je trosku slabší… no uvidíš nic není ztracené a jistotu budeš mít v pondělí. Držím palce moc nestresuj, ale ber to s rezervou já mám testy už krásné, ale každý to muže mít jinak. Mám taky za sebou ZT a dost komplikaci kvůli tomu, tak ten strach tam je i u mě. Ale bohužel to nijak neovlivníme jediné co můžeme udělat je snažit se být v klidu a trosku věřit 😊, ale lepší je se na to zatím moc neupínat, ten začátek je hrozné moc nejistý … ale neboj určitě nám to všem jednou vyjde ❤️ Kdyby si chtěla klidně napis zprávu

autor
8. dub 2022

@gangam děkuju, napsala jsem sz

kocila
8. dub 2022

ten poslední negativní test je teda veliké překvapení....zkus zítra ráno zase z ranní moči (třeba raději test z jiné krabičky testů)

autor
8. dub 2022

@kocila zkusím..dekuju

kocila
9. dub 2022

Drzela jsem palce…dopadl test dobre?

autor
9. dub 2022

@kocila těhotenský test jsem nedělala..mám už hrůzu si ho udělat...zkusila jsem ovu test, kterých mám doma dost.. a vyšel tak to... Vím že to nic neznamená... Jen jsem se aspoň uklidnila a počkám v pondělí na krev 🙂

kocila
9. dub 2022

Hcg v moci urcite je,ovulacni krasne pozitivni…tak at vse dopasne dobre🍀

moon1988
9. dub 2022

🙏🏻🙏🏻 Drzim palce

autor
9. dub 2022

@kocila
@moon1988
Děkuju holky ... uvidíme v pondělí..5.ket a jsem z toho tak nervózní, že to není možné 😁❤️

moon1988
9. dub 2022

Je mi to jasne, ze hdi nervozni. Ja mym za sebou bohuzel. 6 neuspechu. Takze uz ted se bojim v budoucnu testovat

autor
9. dub 2022

@moon1988 to mě mrzí :( chápu to..držím palce ať se to povede ❤️

pro89
9. dub 2022

A nedělala jsi ten 10 a 11 v jinou hodinu ? Myslím třeba jeden ráno a druhy večer nebo odpoledne ?

autor
10. dub 2022

Tak jsem to dnes nevydržela... 13.den po KET ( asi si z nás před tím vystřelil?) 😁

tasimia
10. dub 2022

No vidis!!!! Krásný! 🍀❤️

kocila
10. dub 2022

Je to tam !👍🍀

kocila
10. dub 2022

Asi byl vydny test…test krasne sili

autor
10. dub 2022

@tasimia
@kocila
Moc děkuji holky! Jsou to nervy😁

moon1988
10. dub 2022

Juuuu, gratuluji , krasne to stoupa 😍🥳🥳🥳

gangam
10. dub 2022

No vidíš super 😊 držím palce 😍 zítra krev ?

autor
10. dub 2022

@gangam moc děkuju... Jojo zítra na krev 😅