Transfer červenec 2019. Je někdo po?

terezice1989
29. črc 2019

Je tu někdo po transferu embrya , pojďte si zkrátit čas na test. Já jsem dnes 9 den po transferu a test jsem dělala , myslíte ze je to ok?

terezice1989
autor
29. črc 2019
loylii
29. črc 2019

@terezice1989 a co na něm není ok? Pokud mas pochybnost, kup si zítra digital Clear blue, mají ho v každé lékárně a mě nikdy nezklamal.

vendulam
30. črc 2019

@terezice1989 Ahojky, já jdu na KET v pátek, test vypadá super, myslím, že můžu gratulovat..a píchala sis před transferem Ovitrelle? Někde jsem četla, že může test zkreslit...

syslicek78
30. črc 2019

@terezice1989 pokud bude silit je to ok pokud ne je to otrivelle pokud si pichala coz predpokladam, ze jo.

worena
30. črc 2019

@terezice1989 To vypadá dobře 😉. Držím pěsti a moc . Mě to čeká teď v srpnu 😀

worena
30. črc 2019

Holky, měla jste některá embryoglu k tomu KETU? Děkuji 😉

terezice1989
autor
30. črc 2019

@vendulam tak to jsem Rada ze tu někdo je a budu na tebe moc myslet , ovitrele jsem píchala ale už dlouho jsem teď 10dpo tak snad už konečně 😬ale stejně není furt vyhráno 🙈

terezice1989
autor
30. črc 2019

@worena já měla vždy zkoušeli jsme asi 3 Ket a bez úspěchu , teď je to z čerstvých bez embryoglu

terezice1989
autor
30. črc 2019

@syslicek78 ano píchala 12.7 ro už snad nemůže být 🙈

vendulam
30. črc 2019

@terezice1989 Tak to si myslím, že Ovitrelle už určitě nebude, kdypak jdeš na krev? Držím pěsti!!!

vekiii
31. črc 2019

Ahoj holky, mohu se přidat? 🙂 sem 7 den po et, zavedeno jedno emryo ve stádiu blastocysty po 5ti denní kultivaci. Dnes mi to nedalo, zkusila sem test a negativní. Pořád doufám že je ještě brzy. Co čtu, holky s embryem ve stádiu blastocysty měly už i 5ty den ducha, tak začínám být lehce nervózní 😓 asi bych nemela tolik číst 😅 co si o tom myslíte? Díky za reakce 🙂

eviks
31. črc 2019

@vekiii to muze byt jeste brzy. Ja uz jedno ditko z ivf mam a mela jsem velmi slabou carku 9. den a to sem si jeste mezi tim pichala ovitrelle.. takze zkus znovu 9. Den a pak treba 11 a to uz poznas kdyztak na testu rozdill. Ja jsem byla na ketu vcera takze ted prezit tech 9 nekonecnych dni cekani....

syslicek78
1. srp 2019

@terezice1989 tak to uz je jasny👍🏻 Gratuluju🙂 ja to mela taky tak 13ty den od otrivelle lehka carka rak sem trnula hruzou. No a dnes zacinam 15. tyden. Tak drzim palce🙏🏻

vekiii
1. srp 2019

@eviks děkuji moc, trošku si mě uklidnila. Pořád si říkám že, každá sme jiná... A pořád doufám že patřím k těm, kterým se to ukáže později. A vyšlo ti hned první ivf? To čekání je opravdu nekonečné...ta nejistota je děsná. Přeji ti ať ti těch 9 dní rychle uteče a zadaří se.

marcellkaks
5. srp 2019

@terezice1989 krásná čárka 🍀 já jsem dnes 13 den po ET, duch byl od 6 dne 12 den už byl vidět dobře. Dnes krev, odpo výsledky.

eviks
8. srp 2019

@vekiii Ahojky, vyslo mi 3. ivf. Tento cyklus nam bohuzel nevysel a nemame z nej ani zadne mrazacky, takze budeme muset podstupovat znovu. No neda se nic delat, nejak jsem z toho mela spatny pocit od zacatku, kdyz to zadny embryo nedalo.. jak jsi dopadla nakonec ty?

samajana
9. srp 2019

Ahojte. Ja jsem po prvnim ivf. Transfer opozdene morulky bylo 05.08. Vim ze moc nadeje nemam ale po 40 uz si stezovat nemuzu. Preju vsem aby to vyslo.

catchulinecka
9. srp 2019

@samajana ahojky, držím moc pěsti! i morulka se umí krásné chytnout přece, jinak by jí nedávali šanci. kdy budeš testovat?