Tréma před IVF, jak takový zákrok vypadá?

dius23
12. lis 2015

Ahoj holky. Dneska jdeme na první IVF. Jsem docela nervózní. Můžete mi pomoci? Třeba napsat do zpráv jak to vypadá takový zákrok, jak dlouho to trvá a tak :/ 🙂

nonacek
12. lis 2015

Moc o tom nevím, ale držím ti palce a posílám štěstí ať vám to vyjde🍀🍀🍀🍀

dius23
autor
12. lis 2015

@nonacek Děkuji moc 🙂

berenika39
12. lis 2015

@dius23 A co ti řekl lékař, že bude? Taky držím palce.

dius23
autor
12. lis 2015

@berenika39 jen podstatné, že mi v narkóze odeberou vajíčka, oplodní a pak vrátí už v normálu bez narkózy. Víc nevím :/

berenika39
12. lis 2015

@dius23 to ti budou dělat dneska? aha..

dius23
autor
12. lis 2015

No holky, poslali nás domů. Hormony a inseminace :O Tak nevím, nevyznám se v tom

alenka_p
13. lis 2015

@dius23 Jako že ti vajíčka neodebírali?

bajana
13. lis 2015

To čo je za CAR, že vám nič nevysvetlia? A pýtate sa vôbec?

dius23
autor
13. lis 2015

Samozřejmě, že jsem se ptala. Nevím ale tenhle doktor mi příjde hrozně zvláštní. Nabručený na celý svět, nic ho nezajímá, nic vám neřekne. Když mi oznámil, že půjdem zatím jen na IUI (inseminaci) tak mi řekl jen, že mi přítelovo sperma aplikují do dělohy. Vše ostatní mi vysvětlovala sestřička a porodní asistentka, která tam byla :/ Alenko, neodebrali. Poslali nás domů, že zkusíme první inseminaci :/ 🙂

bubinko1506
13. lis 2015

asi by som zmenila centrum. IUI ale aj IVF je velmi citliva zalezitost a je potrebne, aby ti lekar povedal vsetky informacie pocas konzultacie. mala som takeho lekara v prvom centre - na kazdu otazku mi odpovedal, ze to nie je teraz problem, to budeme riesit potom. jedine pozitivum bolo, ze nas poslal na genetiku - po jej vysledkoch odmietol ist do IVF, lebo vraj je to riskantne s touto diagnozou a ak by nam to nevyslo, alebo by sa narodilo postihnute dieta, ze by sme ho zazalovali.
okamzite sme zmenili centrum a teraz je to ovela lepsie - lekarka nam na konzultacii vysvetli vsetko, aj ked sa viackrat spytam, lebo nepochopim, tak to v pohode zopakuje. Mozem si kedykolvek zavolat, nikdy sa mi nestalo, ze by mi dala pocitit, ze ju otravujem.

pindu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz