Týden po inseminaci mám nafouklé břicho, křeče

verca218
18. čer 2017

Ahojte, mám takovou otázku... s přítelem se už rok a půl snažíme o miminko ale marně. V dubnu jsme začali chodit do IVF poradny. Pritel má za sebou klasický spermograf který ukázal špatnou funkčnost spermii norma je 4 on na 1.9 a pak DNA na výsledky čekáme ... me vzali odběry a poslali na poskoitalni test který dopadl tak ze ve me sperma dlouho nevydrží a umírá. Teď v úterý jdeme na genetiku a v srpnu pro výsledky a pak se uvidí co dal. Byla nám ale doporučená mezi tím než budou všechny výsledky inseminace, kterou jsem podstoupila minulou nedeli. A teď to hlavní je to teprve týden ale ja mám od včerejška šíleně nafoukle bricho, krece jak pri MS a neustali pocit plnosti. Myslíte ze by to mohl být priznak těhotenství? Me uz z toho hrabe a hrozně se pozoruji. Nechci si dělat naděje protože úspěšnost inseminace je cca 12 procent ale i tak doufám ze by se třeba mohlo postestit... Tak si říkám jake máte zkušenosti vy? 🙂 Omlouvám se za chyby píší jen z mobilu. 🙂 Přeji příjemnou neděli 🙂

lavender21
18. čer 2017

@verca218 ja som 36 týždňov po našej prvej inseminácii, teraz som v 38. týždni tehotenstva, vyšlo nám to na prvýkrát, takže ja by som to nezatracovala... 😉 ja som však nijaké príznaky nemala, občas ma pichlo v podbrušku, ani som si nechcela robiť test, bola som si istá že to nevyšlo aaaa predsa 😉 ono to nafouklé břicho a křeče môžu byť aj z liekov, predpokladám že si dostala Utrogestan, alebo nejaký iný progesterón, ak by to vyšlo tak po týždni sa ešte len uhniezďuje vajíčko, asi je ešte skoro na nejaké príznaky... teraz to chce naozaj len veľa trpezlivosti, príliš sa nepozoruj, užívaj si krásne letné dni a silno držím palce aby ti to vyšlo 🙂