Utrogestan a Estrofem. Mohou způsobovat falešné duchy?

sadovka
25. srp 2019

Ahoj holky, chtěla bych se Vás zkušenějších zeptat, zda tyto léky můžou způsobovat falešné duchy? Děkuji

dadavdadav
25. srp 2019

@sadovka Ahojky. Myslím si, že ne. Mám s nimi dost zkušeností a nikdy při opravdu negativním těhu mi ducha neukázal.. hodne stesti🙂🍀

luciebx
25. srp 2019

Tsky sem tyto léky používala a falešný duch nebyl

sadovka
autor
25. srp 2019

@dadavdadav , @luciebx , děkuji za odpověď holky. Já mám své první KET, před tím nedošlo ani na ET, takže jsem takový nováček,že všeho vyhukana 🙂 no a dnes jsem teprve 5 den,jsem lovitel duchů,ale zdá se mi, že se tam něco rýsuje. Nebo myslíte, že je to jen mé zbožné přání? 😑

dadavdadav
25. srp 2019

@sadovka já bych teda řekla, ze tohle je opravdova druhá carka🙂🙏👍🏻 I paty den muže být takhle. A když beres hormony mas řízeny KET a urcite jsi predtim Ovitrelle injekci neměla. Ta by způsobila falešné duchy. Tak jen tak dal🙂 přidej se k nám do skupinky IVF asistovaná reprodukce😊

dadavdadav
25. srp 2019

@sadovka ještě bych zkusila třeba dr Maxe ať mas srovnání

sadovka
autor
25. srp 2019

@dadavdadav tak to je úžasné, snad máš pravdu,mooooc bych si to přála, ostatně jako všechny holky po IVF. Mám nakoupeno více testů různých značek,ale teď si říkám,že vydržím alespoň ještě 2 dny, abych mohla porovnat jestli čárka sílí nebo ne. Myslíš IVF asistovaná reprodukce obnovena skupina? 🙂 Moc ráda se přidám, děkuji

dadavdadav
25. srp 2019

@sadovka ideál je dělat je obden pak vidis aspoň rozdil🙂 ale u holek je videt rozdíl i každý den. Ja delala obden. Jasne. Skupina je aktivní. Každý den jsou tam různý dotazy a pribehy😉

dadavdadav
25. srp 2019

@sadovka je to název jen. IVF asistovaná reprodukce

sadovka
autor
25. srp 2019

@dadavdadav děkuji,jdu to omrknout 🙂

kristynkal
25. srp 2019

https://www.modrykonik.cz/group/2336/ co ja vim, tak tato skupinka celkem.funguje 🙂 jinak.druhou carku vidim, ale jeste pockej a udelej test treba ob den, a nebo kazdy den a mela.by silit 🙂 ja jsem to mela stejne jak ty a delala jsem test desaty den a carka uz byla.krasna.

dadavdadav
25. srp 2019
luciebx
25. srp 2019

Duch je tam a jinou injekci si neměla ? Já měla vždy silnější test odpoledne. Z ranní moci nic moc. Tak doufám ze bude sílit 🤩💖🤩

luciebx
25. srp 2019

Duch je tam a jinou injekci si neměla ? Já měla vždy silnější test odpoledne. Z ranní moci nic moc. Tak doufám ze bude sílit 🤩💖🤩

luciebx
25. srp 2019

Toto jsou mě první. Taky asi 5-7 den myslím

sadovka
autor
25. srp 2019

@luciebx nene,žádnou injekcí jsem nedostala. Nezbývá mi nic jiného než zase čekat a doufat 🙄 jestli nebude sílit,tak si budu jedině vyčítat,že jsem testovala tak brzo 😬

sadovka
autor
25. srp 2019

@dadavdadav ať hledám jak hledám, nějak ji nemůžu najít, jsem nemehlo,ale mohla by jsi mě prosím navést,jak se tam dostat? Moc děkuji ☺

dadavdadav
25. srp 2019

@sadovka najeď si na koniku na seznam skupin a do vyhledávače zadej IVF a potvrd. Tam se ti objeví skupiny IVF. A ta IVF asistovaná reprodukce je ona

dadavdadav
Autor odpověď smazal
Zobraz
dadavdadav
25. srp 2019
dadavdadav
25. srp 2019
dadavdadav
25. srp 2019

@sadovka poslala jsem ti pozvánku do skupiny

sadovka
autor
25. srp 2019

@dadavdadav moc děkuji 😘 jsem tam😃 jen teď musím navařit, ať si přítel nestěžuje😁

luciebx
27. srp 2019

@sadovka tak co dnes? Testovala si?🤩

sadovka
autor
27. srp 2019

@luciebx Ahoj Lůco, dneska jsem se udržela a dávám si pauzu 😌 říkala jsem si, že vydržím alespoň do zítra, možná i déle, abych to tak neprožívala a nebyla případně zklamaná z biochemického 🙏🙄

luciebx
27. srp 2019

@sadovka ses dobra. Já testovala ráno i odpoledne 😂🤣😂

sadovka
autor
27. srp 2019

@luciebx no já se moc bojím abych nebyla zklamaná,dokud neuvidím srdíčko,tak si nechci ani // připouštět 🙄

sadovka
autor
27. srp 2019

@luciebx ale to víš že mám chuť a neustále myšlenky na testování, ráno,v poledne i večer 😁

sadovka
autor
28. srp 2019

@luciebx tak zatím to vypadá, že čárka sílí 🙏🙏 je to hrozné,jak je člověk na jednu stranu šťastný ale na druhou stranu ten strach🙄🙏

luciebx
28. srp 2019

@sadovka úžasný. Holka on ten strach tady teď už bude pořad. Naše malá bude mít před Vánoci 2 roky a je furt něco