GS mamatest. Je falešný? Je tam duch?

pro89
24. srp 2019

Ahoj, nejsem lovitelka duchu , ale dneska mi to nedalo . Začínám cítit prsa a bolí mě v podbrisku. Vidíte něco nebo už jsem blázen ? Tohle už je po limitu , ale v limitu bych řekla ze šlo vidět lépe. Už jsem měla jednou ducha na maxovi, stalo se vám někomu ze by měl falešný i mamatestu? Děkuji

goovana
24. srp 2019

@pro89 a ještě fotku 🙂

pro89
autor
24. srp 2019

@goovana snažím se ji nahrát, ale nejde mi to 😞

pro89
autor
24. srp 2019
katherine177
24. srp 2019

@pro89 něco tam je

jituli84
24. srp 2019

vy máte už zpoždění?

jituli84
24. srp 2019

Můj test, tři dny před očekávanou menstruací

balogis
24. srp 2019

Taky něco vidím,já měla jeden den něco podobného že sem nevěděla zda něco vidím a den za dnem to bylo silnější a silnější,jde to odspodu.

juliemichal
24. srp 2019

taky něco vidím 🙂 🙂 u mě dnešní takto,ale kdo ví co to je,jestli to není jen ryska.

jituli84
24. srp 2019

@juliemichal Kdy máte dostat MS?

juliemichal
24. srp 2019

@jituli84 cca za 3-4 dny,dnes 11DPO.

juliemichal
24. srp 2019

@jituli84 dělám si teď tak brzo testíky skrz toho,že v úterý mám jet 110km do caru,tak kdyby to náhodou klaplo tak ať zbytečně tak daleko nejezdím 😀 😀

jituli84
24. srp 2019

@juliemichal zkuste si udělat test clearblue s ukazatelem tydnu, ten mi to vždy potvrdil uplně, řekne jasně jestli jste těhotná nebo ne 🙂

juliemichal
24. srp 2019

@jituli84 ano ano to vím 🙂 pamatuji si to jako kdyby to bylo včera 😀 u Matyáška jsem byla 11 dnů po IUI tudiž 11DPO a měla jsem strašně slabého dušíka na tt a ten den jsem po všech čertech (všude v lékárnách) hledala clearblue 😀 sehnala jsem ho asi v cca 5 té lékárně 😀 no a pak jsem si ho prubla v tescu na wc a venku před tescem jsem už měla +1-2 ♥ ale teď tomu moc nevěřím tak proto do něj nejdu ☹ mám strach před 4 cykly ZT a pak min cyklus biochemko,takže tomu tak moc nevěřím,dokud tam nebude silnější čárka tak do clearblue nejdu 🙂 mám ještě 2 testíky na zítřek a pondělí a pokud v pondělí bude daleko viditelnější duch na testíku tak hned do clearblue půjdu 🙂 🙂

juliemichal
24. srp 2019

@jituli84 a gratuluji ♥ ♥

verunka11221
24. srp 2019

@pro89 Mamatest neni podle me zrovna moc spolehlivy. Ja beru HA ale ms byla divna tak jsem vcera pro jistotu zkusila. Na jednom duch asi jak u tebe a na druhym nic.

jituli84
24. srp 2019

@juliemichal děkuji vám, v dubnu jsem měla samovolný, tak se tak trochu modlím, abych si tím nemusela projít znovu ..

juliemichal
24. srp 2019

@jituli84 moc držím palečky aby už bylo vše v naprostém pořádku ♥ ♥ já měla samovolný v květnu. a od té doby asi nic,no uvidíme jak zítra bude vypadat testík a pak pozítří 🙂 🙂

jituli84
24. srp 2019

@juliemichal jj držím vám palečky, pro mě to bude první dítko, po těch všech strastech, co nás potkaly , at se vám taktéž zadaří 🙂

juliemichal
24. srp 2019

@jituli84 taky moc děkuji,já se těším na Vaše nové fotečky z UTZ ♥ kdy vlastně jdete na kontrolu? 🙂 u nás to bude 4 a poslední dítko,manžílek mě půl roku přemlouval do mimi,ale já nechtěla a teď se snažíme 4tý měsíc do caru jdu právě proto,že jak jsme se snažili o Matea 4 roky tak mi zjistili,že jsem alergická na sperma a ta alergie prý asi ani nemizí :-O :-O takže když otěhotním tak ta látka na kterou jsem alergická se přemístí do toho zárodku nebo jak to napsat a zabije ho :-O takže když jsem alergik na sperma tak jedině otěhotním přes IUI.a hledám plané naděje teď v tesících i když vím jak to vlastně nakonec dopadne ☹ bude zase s toho biochemko anebo samovolný v raném týdnu.

denny27
24. srp 2019

Mamatest mi nikdy neudělal falešný test.. vždy jsem testovala 1-3dny po ms a byly tam krásne čárky, takže ten 4tt..
Nějaký náznak tam je...

jituli84
24. srp 2019

@juliemichal na kontrolu jdu 4.9., screening už máme za sebou, momentálně jsem ve 14tt, ale ten strach zůstává, ale člověk se o dítě pak stejně bojí už pořád. Já zustala doma, 1. trimestr byl pro mně plný nevolností, hrozných migren, zvracení a celkového vyčerpání, asi jsou hrdinky, které to dávaly, ale já teda ne 🙂

juliemichal
24. srp 2019

@jituli84 jé tak už 14tt?to je krásné,tak jen tak dál 🙂 a už víte co nosíte pod srdíčkem?v tomto týdnu jsem u všech kluků už věděla,že to jsou kluci 😀 😀 jinak já jsem naštěstí nevolnosti aj neměla ani u jednoho,tak tady toto naštěstí neznám 🙂 🙂 ale je dobře,že už je vám líp 🙂 ale aspoň,že miminko o sobě takto krásně dávalo vědět 😀 ale já bych to asi taky nedávala tak jak jste to nedávala vy 🙂 jinak teď jsem na nemocenské ze zády,a chci přejít z nemocenské na nemocenskou,tak doufám,že co nejdřív otěhotním.právě,že mám hrozně špatnou jizvu po 2 sekcí tak stejně hned budu riziková a nemohla bych chodit do práce,hned bych byla doma.

pro89
autor
24. srp 2019

@jituli84 ještě nemám , mám to dostat v úterý, ale včera mě začali bolet prsa a v podbrisku tak jsem to zkusila . Když byl mokrý vypadalo to víc . Na denním světle.

jituli84
24. srp 2019

@juliemichal no uplně jistě to nevim, dr si nebyla jistá, jen naznačila, že by to mohla bejt holčička, tak uvidíme 🙂 no mám strach z každého ultrazvuku, ale zatím se zdá bejt v pořádku , dnes jsem 14+6, podle tehu kalkul, ale prakticky každý dr mi to vypočítá jinak

juliemichal
24. srp 2019

@jituli84 toto moc dobře znám,ale nebojte se,už to určitě bude v naprostém pořádku ♥ ♥ ale chápu Vás 🙂 a ohledně toho UTZ a určování týdnů to taky znám,skoro každý dr mi tvrdil něco jiného 😀 😀

pro89
autor
24. srp 2019

@balogis jak jste testovala ? Každý den ? Děkuji za odpověď

jituli84
24. srp 2019

@juliemichal kamarádka mi řekla, na týdny se vykašli , hlavně že víš kdy nejspíš budeš rodit :D

jituli84
24. srp 2019

@pro89 dokonce když mi vyšel duch a nebyla jsem si jistá, šla jsem do laboratoře a nechala si vzít krev na HCG jako samoplatce 🙂

juliemichal
24. srp 2019

@jituli84 no přesně tak,to kamarádka má pravdu 😀 😀
já jsem měla u prvního TP 15.6.2009 narodil se 26.6.2009
u druhého TP 20.4.2012 a narodil se 26.6.20012
u třetího TP 25.1.2017 a narodil se 12.1.2017 😀

jituli84
24. srp 2019

@juliemichal hmmm taky dobře :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru