Utrogestan. Řídily jste při něm?

margitule
23. bře 2010

Ahoj, od příštího měsíce budu brát utrogestan. Chtěl jsem se zeptat, jak jste řešily řízení? Řídily jste? A zaváděly jste nebo polykaly? Díky moc za odpovědi 🙂 M.

karol84
23. bře 2010

margitule - na me utrogestan zabira tak, ze rizeni a vsechny podobne aktivity jsou tak 2 hodiny po uziti vyloucene. rozdil mezi zavadenim a polykanim byl minimalni

len
24. bře 2010

Zaváděla jsem a spala a spala a spala, za volant bych asi nesedla 😉

pavlisa
24. bře 2010

jako len, zaváděla a spinkala jsem jako miminko 🙂 mě Utroš vůbec nevadil.

meleri
24. bře 2010

ahoj, zaváděla jsem, měla jsem příšerné motáky, a v autě jsem jezdila do práce jen krátké vzdálenosti, tak do těch 100 km. pokud řídíš často tak se ti i přes závratě pozornost udrží.... zvlášt když je to cesta kterou dobře znáš tak je to ok..

mmmk
24. bře 2010

Polykala jsem, protoze ten rozdil mezi zavadenim a polykanim nebyl zadny. Mela jsem brat dva denne, takze jsem po dohode s doktorem mela oba na noc. Motaky pres den byly, ale autem jsem jezdila. Opatrne a jen v nutnych pripadech. Nekdy to holt jinak neslo.

pikusa
25. bře 2010

Brala jsem 2-2-2 takže docela dost......ale do práce jsem to měla pár kroků,po obědě jsem nikam nejela a pokud ano,počkala jsem aspon hodinu.A večer jsem to měla místo prášků na spaní 🙂

fiallinka
25. bře 2010

já když jsem ho polykala po dvou, tak jsem se motala dost a s řízením bych byla opatrná (ale do dvou hodin od spolknutí ty motáky odezněly).Když po jednom, docela se to dalo, ale ospalá jsem byla tak jak tak - no tak jsem v případě potřeby zaváděla a to bylo úplně ok. Musíš vyzkoušet, jak to bude účinkovat u tebe 🙂

elana
25. bře 2010

Na každýho to fakt účinkuje úplně jinak, já brala 2-2-2 a nebylo mi vůbec nic, vkládala jsem, zapíjela i kombinovala (jednu kuličku zavést, druhou polknout).

margitule
autor
25. bře 2010

Děkuju za odpovědi, ale doufala jsem teda, že mi napíšete, že po zavádění je to ok 😀 Škoda... No snad to nějak zvládnu. Řídit nepotřebuju denně, ale někdy se jinak zpráce prostě nedostanu

elana
27. bře 2010

Margi, tak uvidíš, třeba Ti nic nebude...mně to taky nedělá opravdu nic (možná mallilinko při polykání že se mi semtam lehce zhoupne hlava, jako po skleničce vína), ale jinak nepociťuju nic, ani nálady (holky popisujou návaly vzteku nebo naopak pláče) a jako bonus mám pak naprosto nebolestivou MS.

sonka.77
29. bře 2010

Mě bylo blbě při polykání, to se mi motala hlava a byla jsem jak omámená, ale při zavádění nic, úplná pohoda. 🙂

vendulak
29. bře 2010

Mě tedy bylo taky hůř a měla jsem mnohem víc vedlejších účinků když sem polykala, než když teď zavádím 😉. A i v minulém cyklu při polykání se mi chtělo mnohem víc spát než teď při zavádění. A jezdím autem úplně normálně 😉. V pohodě.

margitule
autor
23. dub 2010

Tak je to v pohodě. Sice jsem taková unavenější, ale kdoví čím to je, že? 😉 Ale zavádím, polykat jsem ani nezkoušela, protože tam píšou brát hodinu po jídle a s tím já mám prostě problém 😀