• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V jakou denní dobu si aplikujete hormonální injekce?

14. března 2012 
Ahoj, chtěla bych se zeptat, v kterou denní dobu si při hormonální stimulaci před IVF aplikujete injekce. Ráno, v poledne, večer? Co je nejlepší? Mě by to nejvíce vyhovovalo večer, ale setřička mi to moc nedoporučovala. Prý kvůli poslední injekci, která se také musí dávat večer. Ráno to u mě ale taky nebude úplně ideální, protože na kontroly chci chodit až odpoledne po práci. Nevím, jak se rozhodnout. Jak to máte vy? Děkuji za odpovědi :slight_smile:
2. bře 2012 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem si píchala v 9 hodin ráno, protože v tolik hodin mi první injekci píchala sestřička v caru, když mi ukazovala jak na to... a řekla další za 24 hodin.
2. bře 2012 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak ja se sestricky zeptala a ona mi rekla, ze tyhle injekce jsou nejlepsi pichat vecer, ze se ten ucinek krasne dostane do tela, kdyz odpocivas.
2. bře 2012 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si injekce píchala ráno,kamarádka třeba zase večer...myslím,že je to jedno :slight_smile:
2. bře 2012 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já v 8hod večer. Bylo mě řečeno že doba záleží na mě jak nám to bude vyhovovat. Jen uplně poslední injekce co jsem dostala před odběrem se musela píchnout 48hod před a přesně v čas co řeknou v centru.
2. bře 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ráno v 8,večer v 8,při ranní jsem zaplula do kanclu a při odpolední taky-všichni v kanclu radši odcházeli :grinning: :grinning: Pregnyl potom v 9 večer,ale to záleží jak ti to řeknou dr. :wink:
2. bře 2012 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
já píchal při každé stimulaci stejně a to ve 20:00 hod..Mudr stím souhlasil, bylo mu jedno kdy budu píchta jen vyžadoval stejnou dobu...byla jsem vždy pěkně doma v klídku.
14. bře 2012 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já ráno v 5 než sem odešla do práce jezdila sem za prací a tak sme to nechtěla sebou vozit když to mělo být v lednici a hold o víkednu sem si přivstala:slight_smile:)
14. bře 2012 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem si musela píchat dvakrát denně. Ráno ve třičtvrtě na sedm v práci na WC, než mi začala směna a večer taky ve třičtvrtě na sedm.
14. bře 2012 ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek