Ve státním CARu se neodebírají vajíčka o víkendu?

lucie198082
9. bře 2016

Zdravím, dámy, včera jsem se dočetla pro mě překvapivou informaci, že když vám ve státním CARu vyjdou odběry vajíček na víkend, tak se to prostě nekoná, a že klidně nechají vajíčka "uplavat" a tím vás připraví o pokus. Nevíte někdo, co je na tom pravdy? nebo nenajde se někdo se zkušenostmi? To že v přes víkend nedělají vím, ale měla jsem za to, že v takto důležitých momentech tam někdo je. Moc děkuju.

marketaryzi
9. bře 2016

Chodili jsme do FN Olomouc a 2x mi punkce vyšla na víkend. Nikdy s tím žádný problém nebyl. Spíš se čekalo na ultrazvuk, protože tam byl jen 1 lékař a dělal punkce, transfery i utz...

darinka84
9. bře 2016

@marketaryzi taky chodím do fakultky..byla jsi tam prosím spokojená? otázka co s víkendem mě taky zajímala tak super že to mají nějak podchycené

marketaryzi
9. bře 2016

Byla jsem tam spokojená moc. Personál byl příjemný a ceny přijatelné 🙂 pomohli nám k 2 dcerkám, i když první se povedla až napotřetí. Druhá hned napoprvé. U mě hrála asi velkou roli psychika. Když jsem se začala připravovat na atestaci, nebyl čas myslet na mimčo, tak se zadařilo....