Zkušenosti s doktorkou Hanou Višňovou a IVF Cube Praha

harysek
23. srp 2011

Ahoj holky,
protože jsem prodělala dva neúspěšné pokusy IVF a vlastně mě čeká poslední- častečně hrazený pokus, musím se rozhodnout, do jakého centra se svěřím,abych měla pocit, že tam pro mě udělali veškeré maximum, které měli. Do této doby jsem chodila do centra, kde jsem od lékaře získala jen velice málo informací. Personál byl velice vstřícný a milý, klinika krásná i doktor mi připadal fajn. Jenomže po druhém pokusu jsem začala být nejistá a začala jsem cítit, že není na klinice něco úplně v pořádku a že se mně tam nevěnují natolik, jak by měli. Spoustu věcí jsem se dozvěděla z netu. Protože se mi druhý pokus nepodařil, upadla jsem do depresí a týden proležela v posteli s pc a hledala, kde se mohla stát chyba. Moje kamarádka, mně doporučila právě dr. Višńovou. Dříve pracovala v Plzni. Te´d je primářkou na nové klinice CUBE v Praze.Kamarádce pomohla ke zdárnému konci, když už nad ní všichni lámali hůl. Měla totiž velké zdravotní problémy, pokoušeli se o mimčo několikrát a už to vzdávali, když dostali kontakt na tuto lékařku. Proto bych ráda uvěřila, že je to třeba právě ona, která mně pomůže , a kde to výjde.

Prosím vás tedy, pokud máte s touto klinikou, nebo s touto p. dr. nějaké zkušenosti, podělte se o ně se mnou/ s námi. Moc děkuju 😉

musilka
4. čer 2014

@hhani no to je úžasné gratuluji potichu !!!!!
Takže jste embryoglue dali taky ? Já jedu zítra na UZ to budu 9. DC a uvidí se kdy bude KET já to vidím na KET tak 16.-17.6. cca
To jsem moc ráda že vám to vyšlo člověka o hned nakopne a povzbudí 🙂

hhani
5. čer 2014

@musilka my ho dali i predtim a i kdyz to nevyslo tak se alespon na chvilku chytlo..tak na tom mozna neco bude 🙂 ...Drzim moooc palce!!!!! 🙂

musilka
5. čer 2014

@hhani tak bohužel u mě se zatím happy end nekoná. DNes 10. den cyklu na UZ špatná sliznice prý blbá sktruktura tak za měsíc zonvu další pokus. A pokud to bude na UZ zas blbě tak na laparku a když dobč¨ře tak KETík v červenci..... je mi ouvej tak nějak jsem s mtím počítala že si za týden půjdu pro mimouše a že vše výjde....

sasanka033
5. čer 2014

@hhani nekecej!!!!🙂 gratuluju!!! ja myslela, ze testujes az zejtra🙂 pecka, drzim palce🙂

sasanka033
5. čer 2014

@musilka ☹ ☹ ☹ ☹ to me mrzi:( to me teda taky ani nenapadlo, ze by to taky mohlo dopadnout takhle:/ a proc laparka?:/

musilka
5. čer 2014

@sasanka033 no mě to nenapadlo už vůbec.... Jako se sliznicí jsou trable vždycky aby narostla aspoň těch 7 mm ale o nějakých vrstvách jsem slyšela porpvé.
Laparka z důvodu hysteroskopie a při ní by mi rovnou vystřihli cystu co mi tam straší už asi dva roky ale ničemu nevadí. Udělali by rovnou kyretáž a pak bych po dašlí mrše mohla asi jít na KET jsem pochopila ale já myslím že na to nedojde a příští nměsíc se to nějak vyřeší a slíza naroste jak má ☹ doufám. Byla to hnusná cesta domů....

sasanka033
5. čer 2014

@musilka ☹ to musi bejt desny zklamani. ja to teda taky loni zazila. misto ketu mi na utz sdelili, ze mam cysty na vajecnicich, ovulace ze vubec nebude a o sliznici se vubec nedalo hovorit.

sasanka033
5. čer 2014

@musilka asi ti to ted nepomuze, ale rada jsem te videla! 🙂 bylo teda vtipny, ze hned od dveri bylo jasny, kdo je kdo!🙂

musilka
5. čer 2014

@sasanka033 bylo to super jsi moc sympatická prej střední manda ty vole tak to já jsem obřině stáňa jako.... A s krvavejma očima po noční ještě větší mařena 😀
hele já prostě doufám že příští cyklus už to bude ready. Holt doklepu měsíc v práci pak mám týden dovču a pak asi někdy bych zase měla jít pokusit se KETovat tak uvidíme.... po čem ještě kruci písek může růst sliznice ? Nevíš o nějakých produktu volně přístupným ?

sasanka033
5. čer 2014

@musilka na sliznici jsem slysela o grepu/grepovym dzusu myslim. zkus zagooglit. ale jako...vis jak to je...kdo vi, esli tu poveru nerozsiril dobrej marketingovej zamestnanec walmarku nebo tak neco🙂 ale i tady na MK jsem o tom cetla. zkusim ti taky zalovit nekde.
joooo, tak to diky, ty stano 😀 😀

musilka
5. čer 2014

@sasanka033 o.k. tak dám džusa no 🙂 sice mi nechutná ale překonám se 😀 Já slyšela i o čili papričkách takže budu mít celkem pálivej a grepově hořkej červenec 😀

sasanka033
5. čer 2014

@musilka o chilli jsem slysela spis k uhnizdovani, tak nevim.

musilka
5. čer 2014

@sasanka033 no každopádně asi neublíží já sežeri klidně vraní lejno 😀

sasanka033
5. čer 2014

@musilka jo a kontryhel treba? pijes?

musilka
5. čer 2014

jj ten jsem teď měla v nějakým tom spešl čaji z bylinky ale koupim ho ještě extra samostatnej. A ten grep..... a co nějaký gynex ? Nezkoušeli jste někdy ?

verunousek
7. čer 2014

@musilka já s tím zkušenosti nemám,ale vzhledem k tomu,že mám problémy s uhnízděním,tak to má embyo uhnízdit ...ale nevím 🙂

musilka
7. čer 2014

@verunousek no u mě bohužel tento měsíc zkouška glue nebude ale pokud výjde KET v tom příštím cyklu tak jsem prozatím rozhodnutá ho dát.... spíš asi kvůli té mé sliznici když není tak vysoká tak by podle mého mínění mohlo to lepidýlko pomoci....

eviks
24. čer 2014

@musilka , @hhani Ahoj holky, jak to u vas vypada, nejake novinky? Ja jdu v patek na prvni odbery ke studii tak mam konecne nejaky posun kupredu.

hhani
24. čer 2014

@eviks Ahoj 🙂 ..chytli se nam oba mimisci a ted jsem zatim v 7+2tt,srdicka krasne biji a pevne verime,ze to dotahneme do zdarneho konce 🙂 ..takze za me mela studie prozatim uspech 😉

musilka
24. čer 2014

úžasné !!!! mám radost 🙂
@hhani

hhani
24. čer 2014

@musilka moooc dekuji 🙂 ..cesta je jeste dlouha,ale verime 😉 ... ja proste Cubu verim a vim,ze tam jsou lidi na spravnem miste...moc drzim palce a posilam ti mooooooc tehubacilu!!!! 🙂

eviks
25. čer 2014

@hhani Jeziis, to je nadhera. Mam za tebe velkou radost a take ze je konecne nejaky pozitivni ohlas. Tak drzim palce a dej nam vedet, jak pokracujete🙂

sasanka033
26. čer 2014

ahoj, tak za me zkusenost s Cube: sla jsem do studie, ale mame nejhorsi vysledek stimulace vubec - bylo to nase treti IVF a na OPU pouze dve vajicka (mam vyssi FSH a nizke AMH, ale u apolinare ze me dostali na 1.IVF ctyri vajicka, z toho byla 4 embrya a na 2.IVF 8 vajicek, z toho 6 embryii). ted v Cube z tech dvou vajicek mame den po OPU jen jedno embryo. ted se budeme modlit, aby na nas pockalo do tretiho dne na ET.
jinak protoze podminkou pokracovani ve studii je odber 6 oocytu, musime zaplatit 15tis., aby v Cube vubec IVF proces dokoncili. puvodne jsem sla k visnovy, ale od prvni konzultace uz jsem ji nevidela, UTZ uz mi delal budka a OPU doktorka, kterou jsem ani nevidela.

janice_opice
26. čer 2014

Ahoj holky ...@hhani z tebe mám obrovskou radost!!!! za mě ..po 10 letech a 6 neúspěšných stimulkách jinde ..7. stimulka v Cube biochemické..sice odešlo,ale aspon něco byla a poslední pokus jupíííí .. Vždy jsem chodila k haně Višnové - vyloženě jsem si ji vyžádala a až po úspěšném // už do poradny k Mudr. Budkovi a nidky zádný problém ..dneska mám 26.denní krásnou holčičku vymodlenou ..zažila jsem tam super přístup a halvně ty výsledky....🙂 takže já spokojenost..Se studií zkušenost nemám..Přeji všem hodně úspěchů a zdravá miminka 🙂 🙂 🙂

hhani
26. čer 2014

@sasanka033 no sas tak to bych tedy necekala a moc me to mrzi ☹ ...a proc te vzali na OPU a nezvysili davky?

sasanka033
26. čer 2014

@hhani pri poctu 4 foliku nalevo a par mini napravo me budka uklidnoval, ze tam vlastne tech 6 oocytu je, ze prej nezalezi na kvalite. jako mne ty penize jsou jakoby jedno, ja se modlila, at tam jsou vajicka. a nebyly...proste vzdycky jsem mela foliku malo, ale byly v nich vajicka. tady jsem mela foliku nejmin a navic v nich ani nebyla vajicka:( jako za to nikdo nemuze, do foliku nevidis no...a ta dve odebrana vajicka zrala byla, takze OPU jakoby spatne nacasovany nebylo.
ale bohuzel u me je to nejhorsi vysledek co se tyce uplne vseho, dokonce si me i prehazujou doktori, na coz treba nekdo nadaval u apo.
z principu je to proste pro me dost spatny. sla jsem tam, aby mi studie vynahradila ten 4.pokus na pojistovnu, nemela jsem z cube zrovna dobrej pocit. ale treba se zazrak stane, treba na nas nase jediny embryo do soboty pocka a pak se zahryzne🙂
btw ani embryoglue mi nikdo nenabidl...kdybych se dneska sama do telefonu nezeptala ty doktorky, co jsem ji v zivote nevidela a delala mi OPU, tak by v sobotu uz bylo pozde - prej se to musi hlasit den pred ET.

sasanka033
26. čer 2014

@janice_opice ja jsem si visnovou taky vyzadala, ale od prvni konzultace jsem ji nevidela.

janice_opice
26. čer 2014

@sasanka033 tak envím,jeslti si toho nabrali moc a nestíhaj, každopádně budeme držet palce at ten bojovník vybojuje místo v bříšku...🙂

hhani
26. čer 2014

@sasanka033 ten jeden bojovnik to urcite zvladne..hlavne tomu musis verit...ja taky byla u Budky asi 2x,ale nesedl nam tak jsem potom rekla pri objednavani,ze bych chtela bud Visnove a nebo Bahnikove a vyhoveli nam...nejak jsem to nehrotila,ale byla jsem rada,ze vyhoveli...ja na Bahnikovou nedam dopustit poprve jsem zazila naprosto skvely transfer aniz bych vedela,ze uz tam embryjka jsou a na sale bylo dost pozitivni energie diky ni a samozrejme sestricce Lucce ta nas tak namotivovala,ze jsem poprve vubec nelezela a porad jsme neco vymysleli a neco delali...ja rikam,ze tomu proste clovek musi verit...

sasanka033
26. čer 2014

@hhani no vidis a ja ji ani nevidela. mohla na ten sal aspon prijit a predstavit se, abych vedela, kdo mi bude OPU delat. byla to ona, kdo mi dneska volal vysledek. byla mila, to jo. este aby ne...jo, tu lucku mam taky rada, je takova energicka, ale kdyz mi poprve brala krev, tak to bolelo jak prase a ta krev vystrikla ze zily...no nevim.
to vis, ze tomu musime verit, ze to je vitezny embryo, jen tohle je proste sok. necekala jsem zazrak, ale ze to bude takhle spatny, to teda taky ne.