Žluté tělísko a prasknutý folikul, je možné počít?

navrael
14. led 2018

Ahoj holky mam dotaz, doufam, ze nevadi ze pisu 🙂 v utery jsem byla 11 DC a jeli jsme do pronatalu naplanovat inseminaci (stimulovala jsem clostylbegitem),kdyz me doktor vysetroval rekl ze uz mam po prasknuti folikulu (videl zlute telisko), rikal ze si mysli, ze prasknul rano. Takze jsem dostala jen injekci ovitrelle, protoze videl jeste jeden dominantni folikul, ale rikal, ze to neni 100procentni, naplanovali jsme tedy styk. Moje otazka ale zni, kdyz videl zlute telisko a folikul by prasknul ten den rano je mozne pocit? Vajicko se spermii se muze potkat i par hodin po ovulaci ne? Ten vecer jsme na to jeste vlitli a ten dalsi tez, kdyby se nahodou podarilo ovulovat i z toho druheho folikulu. Co si o tom myslite? Mam PCO ale kdyz stimuluju a beru utrogestan tak mame ja i partner veskere testy a ultrazvuk ukazkovej 🙂 diky a vsem snazilkam drzim palecky

alkuska
14. led 2018

@navrael Určitě, vajíčko může čekat až 12 hodin. Držím palce ať to vyjde.

navrael
autor
14. led 2018

To rada slysim, vzdy mam pak spoustu otazek a kdyz jsem v ordinaci zapomenu se na vsechno zeptat 😁 jsem hrozna 🙂

kafr
14. led 2018

Šance je určitě velká, držím palce 😉

navrael
autor
14. led 2018

Moc dekuji ❤️

vendelinka08
14. led 2018

@navrael ja jsem otehotnela az po ovulce...takze sance urcite je

navrael
autor
14. led 2018

Moc dekuji jsem nervozni, nikdy se mi nestalo od te doby co se snazime ze bych mela ovulku 10-11DC, uplne jsem koukala kdyz mi to doktor rekl