Hubnutí. Co vám opravdu pomohlo?

miarosa
13. led 2011

Ahoj holky neni to asi žádná nová otázka, ale i tak se chci zeptat co vám opravdu pomohlo na hubnutí? Nebo někaká známá, zvláštní dieta?
Děkuju všem předem za jakoukoliv radu 🙂

baleale
15. pro 2016

Správný jídelníček a správný pravidelný pohyb. 🙂

lucikpraha
15. pro 2016

Mě pomohlo nepřejídat se🙂) Hlavně v noci nejíst a ze začátku po porodu cvičit a také domácí detox kort po císařích změna veliká ale ještě mám práce před sebou dost...

blahoska
20. pro 2016
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

Pomohlo mi opravdu se na začátku kousnout a začít denně cvičit. Stačilo mi 15 minut denně, střídmě jíst a zhubla jsem za 3 měsíce 7kg. Od té doby jsem trochu polevila se cvičení, ale váha se naštěstí drží. Holky, hlavně se nepřejídat.

lukasf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andy80
29. pro 2016

@lukasf 10kg za měsíc je moc!

krealeaa
30. pro 2016
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.

@miarosa
Ahoj, mně hodně pomohla DUkanova dieta (zhubla jsme 11 Kg). Je to založeno na velkém přijmu bílkovin - chuťově nic moc ale dá se to vydržet a bez Jojo efektu 🙂. A k tomu vláknina - psyllium https://www.benu.cz/psyllium-indicka-rozpustna-vlaknina-500g-dr-popov - ta na sebe váže cukry.
Zhubla jsme to na dvakrát 5 a 6 kg. Teď budu zkoušet ještě jednu vlnu chtěla bych dát dolů ještě tak 4 Kg a budu volit úplně stejnou metodu 🙂

kackakastanka
30. pro 2016

@krealeaa mohu se zeptat, jak dlouho jsi ji drzela a zda sis to proste nastudovala na netu a podle toho jedla a varila? mas nejaky jidelnicek, co se dobre varil? moc diky

jennya123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kasim886
7. led 2017
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

No,každopadně, bez pohybu to nepujde!

vanea
Autor odpověď smazal
Zobraz
victress
7. led 2017

@lajla to máš pravdu s tou MB, ale teď na to absolutně není čas, pořád něco přebírat, namáčet, kvasit atd. MB jsem jedla kolem 20 let, za svobodna, kdy jsem na to měla čas a bylo to super, jenže s masožravým manželem to jde těžko a vařit dvě různá jídla se mi nechce...☹

kasim886
22. led 2017
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

Zkoušely jste hubnout se světem zdraví?

misa147
22. led 2017

Hlavne zmena stravy 🙂 je od boveho roku do ted az ted jsme pridala ejake cviceni hlavne na neho neni cas

kituska20
22. led 2017

Změna stravy plus životního stylu komplet a hlavně běhaní🙂

sarkakubi
23. led 2017
Uživatel sarkakubi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkakubi.

Klobouk dolu! Jste skvělá!

mell991
3. únor 2017

Testoval jsem zelené kávy plus a teď vidím výsledky. Ztratil jsem na váze více než 5 kg během 1 měsíce

Oficiální stránky produktu:
track.buygreencoffeeplus.com/product/green-coffee-plus/?uid=43958&pid=150

kasim886
5. únor 2017
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

@misa147 Super!

2kyky
8. únor 2017

ahoj holky já jsem narazila na knížku - Chceme držet diety, nebo zhubnout?!. Hodně mi pomohla. Vůbec to není o dietě (vlastně můžete jíst úplně vše na co máte chuť ) je to o celkovém pohledu na stravu a o tom jak přemýšlet. Vše má člověk v hlavě. Můj muž se podle ní řídil posledních 6 měsíců a z 95 má 80 kilo a to i přes Vánoce si udržel váhu. Tak kdyby to někomu pomohlo budu moc ráda 🙂. Držím palečky při schazování kil 👍

denikzaslouzilemamy
9. únor 2017

Ahoj 🙂 nedrž dietu, ale zamysli se nad tím co jíš a kdy. Jestli odpoledne nemáš chutě na sladké, protože dopoledne jíš málo a večer neluxuješ ledničku 😉 Já jsem před rokem a půl vážila o 30 kg více a to jenom proto, že jsem jedla 2x denně, nejvíc ale večer.
zaměřila jsem se na to co jím a nahradila spoustu umělých potravin pořádnými. Jím hodně gervais, cottage, když mám hlad dám si šunku nebo sýr, klidně bez pečiva mezi jídly. Přemýšlím nad tím, jestli opravdu stojí za to zhltnout párek v rohlíku nebo tatranku a nebo si dát šunku. Co je pro moje tělo lepší, jestli ztužený tuk nebo kvalitní bílkoviny.
Kávu piju stále, 2x denně a dávám si do ní lžičku hnědého cukru, nejsem schopná ani ochotná se vzdát všeho, takže si o víkendu klidně dám bramborový knedlík nebo řízek, jednou za měsíc. Víc na to chuť nemám.
Od té doby mám více energie a cítím se lépe. Cvičení je také důležité, 3x-4x týdně při správné tepové frekvenci. Pás, rotoped nebo cvičení u tv třeba Jillian Michaels. I já jsem říkala, že na to nemám čas, ale nakonec jsem s pěti dětmi čas našla a nelituji.

Držím palce😉

krealeaa
9. únor 2017
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.

@kackakastanka
Nastudovat si to můžeš tady: http://www.dukanova-dieta.cz/
Já jsme si koupila knížku a jela jsme podle ní. Ještě teda kromě toho psylia jesou tam důležité ovesné otruby: https://www.benu.cz/alnatura-ovesne-otruby-500g
Ty jím každý den.
Dietu jsem držela poprvé 3 měsíce, po druhé 6 měsíců a teď po třetí držím měsíc 🙂. Jde to dolů, ale pomalu, těm posledním kilům se moc nechce dolů 🙂 -po měsíci 2 kg dole, takže ještě 2 mě čekají 🙂

kackakastanka
9. únor 2017

@krealeaa moc diky, ze jsi se ozvala, poradis prosim jeste tu knizku,

misa147
10. únor 2017

Brichac tom knizky nejlepsi

kasim886
15. únor 2017
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

@misa147 To je co? :-O

messias
15. únor 2017

Zmena jidelnicku a pohyb.. strava dela opravdu hodne, klidne i 70% ... jinak je posilovani celkem k nicemu

misa147
15. únor 2017

@kasim886 kucharky od brichace toma jedu jen podle toho taky jako zhresim ale od zacatku roku -8cm v pase

sarkakubi
21. únor 2017
Uživatel sarkakubi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkakubi.

holky, co body express...slyseli jste o nem?

majki636
22. únor 2017
Uživatel majki636 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od majki636.

@sarkakubi Ahoj Sari, ano, na tohle cvičení chodím...No, chodím, byla jsem jednou a tento týden jdu na druhou lekci. Je to moc příjemné cvičení, jsou tam ochotní a super trenéři. Na první lekci si ale udělej čas, me zabrala tak hodinku. Vše mi vysvětlili, dali mi oblečení, ručník, vodu...Pak nasadili vestu, kterou do mě pouštěli proud...Bylo to náročné, ale moc příjemné. Je to cvičení, které opravdu stimuluje svaly, takže docházka je možná 1x do týdne 🙂

krealeaa
23. únor 2017
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.
victress
23. únor 2017

@majki636 bych se bála, že do mě jednou pustí příliš a bude po mě...

victress
23. únor 2017

@denikzaslouzilemamy s 5 dětmi? tak to hluboce smekám až na zem, já nejsem schopná se dokopat ke cvičení jenom se 2 - buď jsou nemocné ony nebo já nebo nemám hlídání a oni jsou jak draci...☹ jídlo si hlídám, ale nedostanu do sebe dost vlákniny...a to jím i to psyllium, přes zimu je to problém, protože si nedělám saláty z čerstvé zeleniny jako v létě, tak ta vláknina stojí za prd...☹