• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hubnutí pro holky, které chtějí shodit aspoň 20 kg

29. března 2017 
@shine2015 zdravím...jsem ráda, že se přidáváš....chceš taky do tabulky?
21. únor 2016 v 15:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Dekuji za zapis :slight_smile: Musim vystrachat metr, mame jen dreveny :slight_smile: Manzel je antikutil. Mrknu na ty krabicky. Jen tri? Ja pred tydnem zdlabla osm mensich karbamatlu, ovsem bzl. :grinning:DD Mno, cílem je tak tech 60, ale zdrave. Udrzitelne. Aby to bylo celozivotne udrzitelne. Zdravou stravou, to uz jim ted v ramci nasich diet, mam zdravy jidelnicek. Spatne nahrazeno dobrym, dlouhodobe.
21. únor 2016 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
...a ještě jedna věc holky....vyfoťte se....jen tak pro sebe...ne pro zveřejnění...... abyste cca po měsíci si mohly porovnat rozdíly....to by měl být pravý motor, když už se bude chtít člověk na to vykašlat, proč pokračovat....
21. únor 2016 v 15:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline Hlavne mi jde o bricho, dve obr deti jsou sakra znat, navic horni polovina tela je muj problem. Velka prsa, ukladani na brise. Nejsem lina, jen mam neodlozitelne deti. Chvicit se mi chce, miluju zdrave jidlo, jsem pozitkar a cervenou cocku si dokazu nalezite vychutnat. Jen potrebuju sestavit jidelnicek na miru a mit tu pulhodinku na cviceni. S osobnim rezimem problem nemam a jsem disciplinovana.
21. únor 2016 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline Ty jsi skvely motor, tahnes dav :slight_smile:
21. únor 2016 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc všechny zdravím. Ráda bych se přidala. Po těhotenství mi stále zbylo asi 8kg a už před tím jsem nebyla spokojená a hlavně jestli něco nezhubnu tak nemám v čem v létě chodit :frowning2: Momentálně se nezvážím - došly baterky :grinning: , ale kolem té 80tky to bude. Mým cílem by bylo tak 65kg. Míry můžu dodat hned :wink:
21. únor 2016 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pokud by jste byly pro hlasovala bych pro uzavřenou skupinu :grinning:
21. únor 2016 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rosalline klidne....ja mam 3mes po tretim porodu. Po dvou jsem to vzdy krom 5ti kg dala dolu...a necvicila jsem...ted jsem sla na sal se 109kg a domu jsem prisla se 107...mela jsem otoky. Do mesice od porodu jsem mela 97kg...nyni 92....a chci v klidu do pristiho leta.....takze proto cvicim i jim normalne.
21. únor 2016 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 břicho je i můj problém...jsem koule...když vidím ty své rozměry....102 v pase...naposledy, když jsme se měřila na střední škole...měla jsem 61....to je 40 cm sádla v obvodu....hnus.........četla jsem i o holkách, co mají malé děti...že ty děti, když to nejsou zrovna miminka....skáčou s nimi..:o))).....ony i procházky jsou prý skvělé..... to ne, netáhnu dav...jen tělo je problém většiny žen....bych řekla...:o), resp. si to myslí...
21. únor 2016 v 15:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kakamilca nemám problém s uzavřenou skupinou...myslím, že to bude i holkám vyhovovat..... akorát jsem ji ještě nikdy nezakládala.... mohla bys ji pro nás vytvořit? Míry mi tedy prosím pošli do zprávy...a já tu tabulku zveřejním až v té uzavřené skupině, hm?
21. únor 2016 v 15:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi jste pro uzavřenou skupinu, že?
21. únor 2016 v 15:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky mohla bych se k vam pridat ?
21. únor 2016 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shine2015 míry neuvádět? a výška?
21. únor 2016 v 15:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaky jasné! Dnes je nábor..:o))) Prosím výšku, váhu, míry, cíl mi pošli do zprávy a já je dám do tabulky....večer bych ji aktualizovala a vyvěsila..... Co ty cvičíš? a jaké jsou tvé hříchy?
21. únor 2016 v 15:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline No, popravdě jsem zpočátku chtěla tak polehoučku sledovat :slight_smile:. Tak já zkusím vyštrachat potajmu metr (nebo se bude chlap ptát co a jak a tak a dávat rady třeba že si místo vykecávání na koníku mám jít zaplavat :grinning: a přitom ignorovat, že tady peru svetry v ruce a lítám kolem bytu, což taky není nulový výdaj) a pokud bude ta skrytá skupina, tam třeba i něco pošlu. Není tu nějaká holka s výškou kolem 180? Ty moje míry vedle vašich vypadají děsivě, ale zase si říkám, že při výšce cca 178 a když se narovnám, tak možná i víc, to možná není taková trága. Já bych byla šťastná za cílovou metu někde kolem 90 kg :slight_smile:.
21. únor 2016 v 16:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@merope myslím, že u tebe půjde váha dolů jedna radost....já nevím, kde se nám @kakamilca ztratila......doufala, jsem, že by tu soukromou skupinu mohla vytvořit..:o)
21. únor 2016 v 16:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merope já měřím 181 :slight_smile:
21. únor 2016 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merope u tebe to je jine kdyz mam 180.....tak nestresuj ;)

Ja mam 172cm
@rosalline
21. únor 2016 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shine2015 Dank! Zvládla bys pro nás zúčastněné udělat soukromou skupinu?
21. únor 2016 v 17:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline holka jsem ted na tel....muzu se pokusit
21. únor 2016 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shine2015 tak uvidíš...když se podaří...dobře...když ne...tak jindy..:o)
21. únor 2016 v 17:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline zkus mrknout na skupiny a vytvorit novou skupinu....nusis uvest dva moderatory kteri jsou ajtivni 30dnu....ja nevim jak tu moc budu protoze mam tri ddeti atd....tak at tam jste jako hlavni vy...
21. únor 2016 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, smím se k Vám taky přidat? A komu mám co poslat? :slight_smile:
děkuji :slight_smile:
21. únor 2016 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se taky přidat? Ráda bych do léta shodila tak 10Kg. Mám dvě malé děti. Co cvičíte? Jak se stravujete? Já teď tak nějak začínám...ale mám pocit, že když vlezu na váhu, tak ukazuje vždycky víc.
21. únor 2016 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janam602 ja kojim mame treti mimi 3mes..... takze jim vse a cvicim na elipticalu...
21. únor 2016 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminkazdenicka
@janam602
ahoj holky, ano, dnes je nábor nových členů.....dělám tabulku, podívejte se na předchozí stránce. Dnes je startovní den...do zpráv mi prosím pošlete, výšku, váhu, míry dle tabulky a váš cíl.....každý týden bude probíhat kontrolní přeměřování..:o))...a budeme sledovat úbytky.....mělo by nás to motivovat....vzájemně....když u jedné uvidíme, že to leze dolů...tak u nás to půjde taky..:o)
21. únor 2016 v 18:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janam602 já jsem začala minulý měsíc cvičit Jillian....dnes jsem začala level 3 z 30day shred.....je to jen slabá půlhodinka..ale pokaždé ze mě teče jak ...jako...jak z melouna?...o)))))))...jsem na konci vždycky i tak červená..:o)))...
21. únor 2016 v 18:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloo...holky, když vytvořím tu soukromou skupinu....potřebuji dva toreádory....ehm..tedy moderátory....:o))))).......please.....koho mohu jmenovat...?
21. únor 2016 v 18:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shine2015 tedy šíno...3 děti...to jsi zasloužilá matka....jak jsou od sebe?
21. únor 2016 v 18:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosalline pokud nebude nikdo vhodnější, můžu být jeden z toreadorů klidně i já :grinning:
21. únor 2016 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek