Potřebuju zase nastartovat do hubnutí. Nakopněte mě

chlupatinka
27. bře 2014

Ahojky.
No kde začít! Prostě chci zhubnout. Od 1.1. jsem to držela skoro dva měsíce, docela 4,5 kg. Bylo to nádherně vidět, i jsem cvičila. Ale potom přišla krize doma a já se nemůžu sakra nakopat!!! Tady je fotka kdy jsem cvičila 30denní výzvu na břicho. Nelekněte se, nikdy jsem neměla pevnou postavu! Prostě jen si říct a dost! A najet ale nemám na to :( Jedla jsem 5 krát denně a všechno.. A šlo to nádherně.

mamasaurus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baldovec
1. dub 2014

Ahoj holky, jen tak brouzdám a koukám, kolik nás chce jinou postavu. Jestli můžu doporučit tak pomáhá ( dnes né moc atraktivní ) KALANETIKA. Je to cvičení zaměřené na protažení a zpevnění problematických partií. Stačí vám malý prostor s podložkou. Nebo cvičení s gumou. Představte si, vaříte , nálada nic moc a najednou je krásná písnička v rádiu papadnete gumu na cvičení, dáte si ji na nohy a jedete, boky, zadeček prostřídáte záda ruce na dvě písničky a pokračujete ve vaření. Za půl hodiny opět super píseň, přidáte břicho, protože jste ochutnávala oběd 🙂
Praktikuji to a není to špatné. Pro mě je ideální hodina cvičení od 11:00 - 12:00 hod., pak si dám kefír, který nakrmí svalstvo, které se cvičením unavilo. Přeji hodně motivace a síly.

baldovec
1. dub 2014

Ahoj holky, jen tak brouzdám a koukám, kolik nás chce jinou postavu. Jestli můžu doporučit tak pomáhá ( dnes né moc atraktivní ) KALANETIKA. Je to cvičení zaměřené na protažení a zpevnění problematických partií. Stačí vám malý prostor s podložkou. Nebo cvičení s gumou. Představte si, vaříte , nálada nic moc a najednou je krásná písnička v rádiu popadnete gumu na cvičení, dáte si ji na nohy a jedete, boky, zadeček prostřídáte záda ruce na dvě písničky a pokračujete ve vaření. Za půl hodiny opět super píseň, přidáte břicho, protože jste ochutnávala oběd 🙂
Praktikuji to a není to špatné. Pro mě je ideální hodina cvičení od 11:00 - 12:00 hod., pak si dám kefír, který nakrmí svalstvo, které se cvičením unavilo. Přeji hodně motivace a síly.

eicul1985
24. dub 2014

Ahoj holky, pohyb je důležitý, ale když špatně jíte, nepomůže ani to. Důležité je se na jaře vyčistit po zimě. Je ted super období pro hubnutí. Pokud budeme ale překyselení, stejně nám hubnout nepůjde. A dobře, zdravě se cítit nebudeme... Nejdůležitější je začít s pitným režimem!!!! Dávat přednost kvalitě před kvantitou, poslouchat naše tělo...

Lucie Kondice Pro

kocour1
28. dub 2014

jo já také potřebuji nakopnout...přesně - jsem na tom úplně stejně! Vím, že když se kousnu, že to zvládnu, jím pětkrát denně, přidám cvičení, nemlsám, netláskám a ono to jde...ale nějak se nemůžu dokopat. A přitom kdy jindy než teď, doma s dítětem, mám šanci si sama něco uvařit, jíst pravidelně, bez spěchu a shonu - prostě když jí dítě, jíst také a v podstatě lze ten jídelníček uzpůsobit jak dítěti, tak mě...a krůček po krůčku by kila lezla dolů...jenže místo toho nejím nic, pak mám hlad jak vlk, že v krámě ten rohlík cpu já místo dítěte na vozíku.-)...a pak si to vyčítám, že jsem večer snědla dva bílé rohlíky a ještě koblihu - žádná zelenina, žádné maso - nic a to mám v lednici všechno potřebné - jen si dát čas na přípravu a ne sníst první, co potkám. Jojo všechno to vím, jen začít🙂.

slecnabarevna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kiki774
16. kvě 2014

Teda to je paráda. Taky se chystám na focení té 30 denní výzvy. Přidá se někdo? Já kromě toho teď hubnu s Obethinem holky. A musím říct, že fakt super.

pluba
20. kvě 2014

Pro inspiraci malý manuálek k psychickému zvládnutí hubnutí - na mém blogu ve Fotkách.

prastenamatylda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarkad2856
21. črc 2014

@prastenamatylda super taky se chystáme s kamarádkou a budeme mít takovou soutěž kdo víc jak v kg tak v cm dá dolu.Tak snad se budeme snažit 🙂 Sice nebydlíme ve stejném městě ale třeba to pujde i tak