Soutěž na středu - je to tady

misa_fisherprice
11. říj 2017

😉 Dobré ráno všem, jelikož jsme včera hodně mluvili o chytrém telefonu, tak dnešní soutěž bude o něj👍.

Zadání soutěže - pošlete nám fotografii Vašeho děťátka (klidně i s Vámi) při jakékoliv činnosti - fantazii se meze nekladou🙂... Podmínkou je, že na fotografii musí být nějaká hračka vždy s Vámi. Ideálně od Fisher Price, ale pokud nemáte doma, může být i jiná hračka.

Doba trvání soutěže - pouze středa tj. 11.10. 2017. Fotografie můžete posílat do dnešní půlnoci. Výsledky vyhlásíme zítra během dne - tj. čtvrtek 12.10.2017.

Ceny pro výherce - 5 nejvydařenějších fotografií odměníme Chytrým telefonem od FISHER PRICE!

HODNĚ ŠTĚSTÍ a FANTAZIE!

laamanta
11. říj 2017

Tak tady jsou všechny oblíbené hračky a mezi nima náš Matýsek 😄 Nesmí chybět populární mluvící pejsek a od FP ještě klíče s autoalarmem.

35_a_budu_mamka
11. říj 2017

Spokojený spánek po hře s pejskovou sestřičkou FP😁, naší nejoblíbenější hračkou👍

andrejka_the_mum
11. říj 2017

Fisher-Price Fun ❤️ a naše Eliška 6 měsíců 👧

xxmisulkaxx
11. říj 2017

Na první fotečce, když náš chlapeček Michálek měl 4 měsíce a na druhé fotce má 10 měsíců. Rád si hraje ze vším co jde strčit do pusy 😀 Chytrý telefonek by se mu určitě líbil, má rád hodně zvuky.

pouzarovaj
11. říj 2017

Puvodni plan byl malovat nejoblibenejsi FP hracku, s cimz ale nase holcicky uplne nesouhlasily. Malovani bylo fajn, ale cokoliv, cimkoliv a na cokoliv, co se valelo po stole 😂. Jinak FP hracek name mnoho, ale pejsek a jeho sestricka frci porad, u starsi dcerky uz vic jak 3 roky.

kacazagi
11. říj 2017

U nás “jede” kuličková dráha u všech věkových kategorií 😉 (6/4/1)

hanule01
11. říj 2017

Můj milovaný medvídek od FP, bez kterého neusnu 🙂

kacazagi
11. říj 2017

U nás “jede” kuličková dráha u všech třech věkových kategorií (6/4/1) 😀

tadeasek2016
11. říj 2017

Prostě došel benzín, tak musí tlačit...😂 Život je holt pes...😝 Tak jsme auto dotlačili do garáže a těšíme se zase na jaře...

ronikaaaa
11. říj 2017

Momentalne naše nej hračka kvůli které trávíme čas v garáži 😀

catherineb
11. říj 2017

Naší nejoblíbenější a nejužitečnější hračkou je hrající nočník od Fisher Price kačenka, s tím si zpíváme každý den, ale na něm jsme se raději nefotili 🙂. Druhou nejoblíbenější hračkou je krteček... dělají spolu doma vše, např. spolu i hrají golf 🙂

sabush97
11. říj 2017

Od fisher price hračka je strašidelna 😀

andykaa
11. říj 2017

Hrazdička je nejen Jiříkova skvělá a velmi oblíbená hračka, ale i maminčin velký pomocník při prvních nezkušených výpravách po bytě 😍

blikina
11. říj 2017

U nas je ted nejvetsi kamarad spendlik a bez neho ani ranu.

katka6111980
11. říj 2017

V houpátku Fisher price se krásně papká i spinká 🙂

hanaluna
11. říj 2017
rutysuty
11. říj 2017

Když si hraju je mi fajn 😉

petrasik
11. říj 2017

Na pouti🙂

pomoztekacence
11. říj 2017

Dobrý večer,ted jsem si všimla ze probíhá soutěž o telefon pro děti,ten se ji strašně moc líbí,rada totiž napodobuje me a tak by mi telefon aspoň nebrala,mela by uz svůj vlastní a navíc by se k tomu učila.Určite by se nám to taky líbilo,obě by jsme doma dělali halo a já mela vice casu si zavolat.Skutila jsem na poslední chvilicku alespoň nějaké fotecky,jen jsem musela prohledat v složce krasnych vzpominek a rozsvítit maličké v pokojicku naštěstí je zvykla.😉Uz se půjdu pritulit k mému zlaticku a společně budeme spinkat.Tak dobrou noc a přejí všem hodně štěstí.☺🍀

rutysuty
12. říj 2017

Nemá čas se ani podívat na mamku

misa_fisherprice
autor
12. říj 2017

Milé dámy, vyhlašujeme výsledky středeční soutěže o chytrý telefon FISHER PRICE!
Rozhodování bylo nesmírně těžké, ale již je vybráno.

Dobrou zprávou je, že budeme posílat dokonce 12 telefonů (místo 5) 😉.

Výherci jsou:

@minnonka
@veselyanesak
@luciska82
@kkaatte
@sfinga12
@elinka90
@mandyn
@tereza2016h
@sitemaka
@misar91
@mina
@pomoztekacence

Prosím, pošlete mi do soukromé pošty Vaše adresy a jména. Do dvou týdnů Vám přijde poštou baliček od FISHER PRICE a v něm 🙂 chytrý telefon FISHER PRICE.

DOBRÁ ZPRÁVA pro ostatní - zítra ráno vyhlásíme další menší soutěž na pátek a nezapomeňte!!!!👍 stále běží celotýdenní soutěž a to do neděle!

🙂🙂
🎉🎉🎁🎉

veselyanesak
12. říj 2017

@misa_fisherprice strašně moc děkujeme 🙂 Na výhru se už moc těšíme obě dvě 🙂

sfinga12
12. říj 2017

@misa_fisherprice jujky superko 🙂 máme velikánsku radosť z výhry 🙂, ďakujeme 🙂

tereza2016h
12. říj 2017

Jeste jednou mockrat dekujeme za vyhru. 😀

mandyn
12. říj 2017

Moc děkujeme, jdeme slavit a budeme se těšit😍

sitemaka
12. říj 2017

jůůů strašně moc děkuji 🙂

cerlada
12. říj 2017

Gratuluji všem 🙂

mina_
12. říj 2017

@misa_fisherprice vzpomínek je hodně, ale prostě chybí..... mám ještě jednu fotku..... ještě že ten pelech je tak veliký... a i madlenka se vešla 🙂

misa_fisherprice
autor
12. říj 2017

Ještě jednou všem děkuji za Vaše fotografie a účast v soutěži a zítra se na Vás budu těšit s novou soutěží!!!! Krásný večer a sladké sny🐭, Míša