SOUTĚŽ: Jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko?

lidka_hipp
22. dub 2015

Milé maminky, hodně si vás přálo soutěž o balíček voňavé kosmetiky HiPP 🙂 Vůbec se vám nedivím, protože HiPP kosmetiku u nás používá celá rodina a to už moje Anička chodí do první třídy 🙂 Napište mi, podle jak jste vybíraly kosmetiku pro miminko. Co pro vás bylo důležité při výběru? Daly jste na zkušenosti jiných maminek? Používáte kosmetiku, se kterou jste se setkali už v porodnici? Všechno mě zajímá 🙂 Soutěžit samozřejmě mohou i těhulky 🙂 Pět vylosovaných odpovědí se může těšit na kosmetický balíček HiPP.

V HiPP víme, že citlivá dětská pokožka si zaslouží jen tu nejjemnější péči, a proto jsme vytvořili kosmetiku s BIO mandlovým olejem. Mandlový olej má již po staletí prokázané účinky v kosmetice a je dlouhou dobu známý svými blahodárnými účinky na pokožku. Osvědčil se v péči o citlivou pokožku miminek, protože je mimořádně dobře snášen suchou pokožkou a je doporučován na promazání pokožky. Mandlový olej je neuvěřitelně jemný a nedráždivý.

jirinamakova
26. dub 2015

Hipp kosmetiku jsme měli už v porodnici. Krásny baliček z kosmetikou hipp jsem dostala od kamarádky která ma 3 letou dceru a používa ji do dnes z pokožkou žádné probleny nemá a krasně voní. Malemu taky vyhovuje a musím rict, že někdy malému vezmu a umyju se i já a olejíček je užasny i pro mě 🙂

twoangels
26. dub 2015

Já jsem pátrala po vhodné kosmetice hned jak jsme přijeli z porodnice, pže syn měl alergii na slunečnicový olejíček, který se používal a snad používá ve všech v porodnicích ☹ Naštěstí nám naše pediatrička doporučila kosmetiku Hipp, s kterou už žádné alergické reakce nebyly 🙂

kimby
26. dub 2015

HIPP je naše jednička,
na hlavu i tělíčka.
V porodnici nám ji dali,
nikdy jsme nelitovali.
Voníme tak celý rok,
byl to tenkrát dobrý krok.

Krásný víkend přeje Sára+Šimon 😵

mrkew
26. dub 2015

Kazda kamarádka mi doporučuje něco jiného. Ale opravdu tiskárnu na peníze nemáme takže jsem udělala nálet na lékárny a vyprosila si vzorečky kosmetiky. Od hippu zatím nic nemáme ale maminky si ho chvali tak snad se usměje štěstí i na nás a vyzkoušíme vaši kosmetiku 😉

siraela
26. dub 2015

Já jsem si odkoulala dětskou kosmetiku v porodnice a podle toho jsem si ji domů koupila. Moc ráda jsem používala Hipp mandlový olej, dě'tátko bylo tak nádherně voňavé 🙂

tria002
26. dub 2015

My mely Hipp uz v porodnici. A i kdyz jsem mela doma jinou znacku, tak pote, co se mi malej malem vyloupal z kuze, jsem presla na " osahanou" kosmetiku.

misel2410
26. dub 2015

Na kosmetiku hipp jsem slysela samou chvalu od kamaradek. Jelikoz syn ma citlivou pokozku hipp mu opravdu sedl. Nadherne voni a neni zbytecne predrazeny coz urcite oceni vice maminek na materske 🙂

adelka21
26. dub 2015

Mně v porodnici řekli, ze stačí jemně miminko vykoupat, jemně otrit žinkou a s kosmetikou nepřehanet, konkrétní značku nedoporucovali 😉

petramarkova
26. dub 2015

Hipp jsem měla vyhlédnutý už před porodem, mimo vysoké kvality se mně zamlouvá i design všech výrobků. Na poličce v koupelně to vypadá efektně 😀

tobi77
27. dub 2015

Vybírat bylo těžký když nevíte která kosmetika bude miminku sedět až se narodí.Rady Maminek jsem si poslechla ale volila jsem podle svýho instinktu.V obchodě jsem si z regálu vybrala dvě značky a ve finále rozhodla vůně a byl to HiPP 🙂 V porodnici nám dali Weladu byla skvělá ale když jsem zjistila kolik stojí tak mi přišla přehnaně drahá.Vyzkoušela jsem samozřejmě i jiný jako Nivea,Johnson's,Sebamed ale nejraději se vracíme k HiPP kvalitní a cenově přijatelná 🙂

terunka88
27. dub 2015

Kosmetika Hipp se používala u nás v porodnici, malému vyhovovala, proto jsme ji začali používat i po návratu domů 😉

asadek
27. dub 2015

já mám zatím nachystaný čistý kokosový a olivový olej, a postupně budu zkoušet co bude malé vyhovovat 🙂 takže velké zásoby zatím nedělám, počkám až co se osvědčí 😎

vercas01
27. dub 2015

S kosmetikou hipp jsem se setkala v porodnici.
Jelikož jsem prvorodička hodně dlouhou dobu jsem váhala co domů pořídit na koupání abych to měla hezky připravené až přijedeme domů z porodnice. Koupila jsem kosmetiku od johnsonu. Když se malá narodila a v porodnici jsem na ní používala hipp, hned jsem věděla, že to co mám doma nevyužiju (ještě teď to mám ve skříni v koupelně a přemýšlím co s tím 😉 )... volala jsem z porodnice mamce aby nakoupila hipp a dovezla mi ho domů a od té doby jinou kosmetiku nevyužíváme, kolikrát to použiju i na sebe 😀 🙂

dubina
27. dub 2015

HiPP jsme používali již v porodnici, synovi nejvíce vyhovuje pleťové mléko a sprchový gel se šamponem....a já mu kradu olejíček 😎 .

aarriel
27. dub 2015

Když se nás všichni ptali, co si přejeme pro miminko, tak jsme odpovídali kosmetiku a plínky 🙂 Takže se nám doma sešla směs kosmetiky a plen a ty jsme postupně vyzkoušeli. Pro mě jsou nejlepší vlhčené ubrousky a koupel 🙂

slunina
27. dub 2015

Poprosila jsem v lékárně o vzorečky, některé výrobce kosmetiky jsem požádala emailem a zeptala se kamarádek, u některých vyzkoušela to jejich. Poté jsem se rozhodla podle toho, co nám nejvíce "sedlo".

ji_tuli
27. dub 2015

U nás v porodnici s HiPP koupali a já si pak odnesla vzorek domů. Dokoupila jsem pak olejíček a taky vlhčené ubrousky, protože mi ta vůně krásně připomíná moje tehdy čerstvě narozené miminko. A ještě jsme pořídili olejíček pro maminky. Střídáme ale se značkou Linola, protože když nám chlapeček pláče už před koupáním, víme, že nemusíme po koupeli natírat olejem a zrychlíme tím celou proceduru.
U HiPPu mycího gelu mi vyhovuje pumpička, mám jej na umyvadle, takže když prckovi potřebuji opláchnout zadeček v umyvadle, můžu manipulovat jednou rukou s ním a druhou si dávkovat gel. 😉

pomnenka84
27. dub 2015

Rozhodovala jsem se mezi Hipp a Sebamed. Hipp nádherně voní,navíc neobsahuje zbytečnou chemii a cenově je dostupný. Už tu čeká na miminko 🙂

ema_s
27. dub 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Kosmetiku Hipp jsem objevila u kamarádky, a uchvátila mě hlavně její vůně a jemnost. Používala jsem mandlový olejíček na babymasáže a užívala jsem si já i miminko 🙂

frapik
27. dub 2015

Já jsem na řadu Hipp s mandlovým olejem narazila při nákupech v Německu. Nejdřív mne zaujal design balení, poté vůně a i cena byla příznivá. Takže jsem z té řady vzala vše, co jsem tam viděla - velké balení pěny do koupele, dětský olejíček, tělové mléko, krém do zimy a větru (malá se narodila v lednu)..... no vidíte to na fotce z loňského roku. Používat sme začali v lednu 2014 a za celý rok měla malá opruzeniny na zadečku jen jednou a to z nevhodně vybraných plen. Žádný ekzém či alergická reakce. Takže u nás spokojenost. 🙂

privka1984
27. dub 2015

" V jednoduchosti je krása", proto mi pro miminko stacil pouze olejiček Hipp a na koupání dětské mydlo.

zachrpe
27. dub 2015

My tedy s Eliškou (4 měsíce) bohužel nemáme ZATÍM žádnou zkušenost s kosmetiku Hipp ☹ Ačkoliv jsem si chtěla nakoupit kosmetiku sama podle své vůle, bohužel celá naše rodina si nedala říct a nanosila od všeho něco 😖 Teď je mi to líto vyhodit, takže to musíme rychle vypiplat, abychom si mohly nakoupit novou kosmetiku - samozřejmě Hipp 🙂

ito
27. dub 2015

Přiznám se, že se značkou hipp zkušenosti ještě nemám. Můj malý brouček bude mit 3 měsíce a zatím jsme vyzkoušeli pouze slunečnicový olej z lékárny. Při mém rozhodování, co čerstvému miminku koupit, mě nejvíce ovlivnily zkušenosti ostatních maminek, o kterych jsem se dočetla v různých internetových diskuzích a můj vlastni pocit, že ho mažu přírodním olejem. Teď, jak už jsme starší, se ale pomalu začínám koukat po nějakých alternativách, jelikož už mám pocit, že nám toto přestává stačit. Malý má sušší pokožku a každopádně určitě chci jít nadále ve stopě co největší bezpečnosti pro dítě, co nejméně zbytečných zatěžujících látek a samozřejmě dobré hydratace...

babcababca
27. dub 2015

Pro vnoučka jsme dle recenzí a doporučení pořídili kosmetiku HiPP. Složení kosmetiky vyhovuje malému a krásné po ní voní.No a nám zase vyhovuje její přijatelná cena. Můžu jen doporučit.

tynka23
27. dub 2015

Už v době těhotenství a chystání výbavičky jsem měla jasno v tom,že pro miminko chci kosmetiku bez parabenů,nedráždivou a voňavou.Při nákupech mi padla do oka i do košíku a já ani Jaroušek si jí nemůžeme vynachválit.

mitote
27. dub 2015

ja jsem vybirala ciste podle intuice, co jsem si myslela, ze bude nejlepsi... sahla jsem po Bioderme. V porodnici byl Johnsons, ten me ani ve snu nenapadl. Jinak pouzivame jeste Hipp, nejradeji mame koupelovou penu, pro kterou musime bohuzel do Rakouska

kacabkaamisanek
28. dub 2015

ja prozatím patřím mezi "maminky čekatelky", ale kosmetiku Hipp jsem viděla u obou sestřenic, které mají malé chlapečky, taky jsem ji viděla v porodnici u kamarádky, kdyz se ji narodila mala princezna a sama jsem vyzkousela masazni olej pro těhulky. 🙂 Takže se pro Hipp kosmetiku zatim hodně přiklanim. Samozřejmě každé miminko je jiné a i pro tu naši princeznu vyzkoušíme asi více verzí, než pořídíme jednu na trvalo 🙂
Díky. Katka

meindzi
28. dub 2015

Dcerka ma 16 mesicu a od narozeni pouzivame kosmetiku Bubchen. Vetsinou mi ji vozi sestra z Nemecka. Ta ji tam pouzivala u sveho syna a byla spokojena. Ja ji take na jeji doporuceni zkusila a spokojena jsem take. Na koupani pouzivame jen koupaci gel, po koupeli, kdyz byla malinkata olejicek, ted jen mleko, v zime krem proti vetru a mrazu. Ted proti slunicku krem od Biodermy.

rawenna
28. dub 2015

Já jsem pro malinkou vybírala kosmetiku, která byla vhodná již od narození, neobsahovala žadné škodlivé látky a byla šetrná k dětské pokožce. Když se miminko narodí, nikdo nemůže vědět, jaký typ pokožky bude mít, proto pro mě bylo důležité, aby kosmetika byla kvalitní. Proto jsem z celé řady produktů vybrala HiPP, který navíc krásně voní. Používáme ji stále i v 10 měsících a navíc jsme přidali mycí pěnu v kačence na ruce, takže pro malou je teď hygiena zábavou 🙂 . V olomoucké porodnici jsme se s HiPPem bohužel nesetkaly, bylo by proto dobré přidat vzoreček do balíčku, který novopečená maminka obdrží v porodnici darem.

maice
28. dub 2015

Hippí kosmetiku jsem si vyzkoušela už v porodnici, po návratu to byla jasná a neměnila bych, dnes se v ní máchá celá rodinka a všichni voníme, jak právě vykoupaná miminka 🙂