Tvoříte adventní věnec?

klara_kik
22. lis 2016

Už tuto neděli zapálíme první adventní svíčku. Dodržujete tuto tradici? A vyrábíte si vlastní adventní věnec či svícen nebo jej kupujete? Pokud se na tvorbu chystáte nebo už jste si věnec vytvořily, budu moc ráda, když se s námi podělíte o fotku svého výtvoru. Já slibuju, že se na konci týdne podělím o ten svůj 🙂 Vše potřebné už jsem u nás nakoupila, takže o víkendu se pustím do tvoření. O to víc se budu těšit na vaše nápady a určitě nejen já uvítám inspiraci. Ty nejzajímavější příspěvky z našich diskusí na konci týdne odměním 10 srdíčky.

bimmka
27. lis 2016

Sice není tak krásný jak většina příspěvků, ale tenhle si tvořil syn skoro sám.

ojo
27. lis 2016

I já přidám své výtvory, každý rok dělám vždy z jedličky věnec na stůl a na dveře, letos jsem ještě přidělala svícen do obýváku z polínka 🙂

denitek
27. lis 2016

Já se na to letos vrhla poprvé 🙂 a tohle je výsledek 🙂 dokončila jsem ho včera 23:55 😀

romiudirk
27. lis 2016

Jako kazdy rok 🙂

monika51
27. lis 2016

Každý rok dělám z čerstvých větviček, aby nám to doma vonělo. Dekorace uzpůsobuji interiéru, a spíš co mě zrovna napadne. Většinou to dopadá tak, že do Vánoc ho ještě přetvořím, aby se nám pak na stůl vešly veškeré dobroty 🙂

klara_kik
autor
27. lis 2016

Jak jsem slíbila, tady je můj vlastní adventní výtvor 😉

alilisi
27. lis 2016

Korpus mi vždycky dělala mamka, tenhle rok jsem se do toho pustila sama a je to vidět 😀 ale jsem ráda, že to tak nějak dopadlo 😅 + ještě svícen na stolek v obýváku 🙂

rafaela28
27. lis 2016

Letos jsem venec delala jen na dvere, svicen jsem poridila v KiK a dozdobila.

lu88cie
27. lis 2016

My letos do ruzova.krom postavce komplet nakoupeno v kiku

timotek69
27. lis 2016

My letos takhle jeden a druhy se chysta;)

lennus
27. lis 2016

Moje včerejší psychoterapie 🙂

trule269
27. lis 2016

U nas taky připraveno se svíčkami z Kik 🙂

lti
27. lis 2016

Letos tyto dva...na vanoce musim mit cervenozlatou klasiku 🙂

lti
27. lis 2016

...

ahedbav
27. lis 2016

Jeden klasický věnec domů, druhý maličký kolem svícínku pro babičku a třetí je dekorace pro sestřičku 🙂

brnohrot
27. lis 2016

Krásnou a pohodovou první adventní neděli přeji

julinecek
27. lis 2016

Náš a moc mě to baví.

evcann
27. lis 2016

i my děláme doma 🙂

bibinka2208
27. lis 2016

i my s kamarádky již máme hotovo 🙂 A vše přejeme krásný první advent 🙂

brambora28
27. lis 2016

Ahoj holky, pridavam i svůj věnec 🙂 Jinak věnce dělám i na zakázku, hrozně mě baví vselico vyrábět 🙂

brambora28
27. lis 2016

A tady něco málo z těch, co jsem dělala na zakázku 🙂

evulineek
27. lis 2016

Letos jsme vyráběli s dcerkou 2 roky, ozdobičky jsou z těsta ze škrobu a sody 🙂

honzinky
27. lis 2016

Letos na přání syna se sobíkama a sněhem 🙂

klara_kik
autor
1. pro 2016

@biton Dobrý den, před pár dny jste se mě ptala, jestli máme v KiKu bodce na svíčky. Bylo to trochu složitější zjistit a ani bych pro vás bohužel neměla dobrou zprávu, jelikož v současné nabídce je nemáme. Snad jste ale sehnala alespoň proutěný korpus s bodci a adventní věnec už u vás tvoří pěknou předvánoční atmosféru 🙂 Přeji krásný adventní čas!

svetlus_pepca
2. pro 2016

@klara_kik Tak jsem se konečně dostala do vaší prodejny okouknout vánoční dekorace! Kdybych byla po rodičovské, už jsem zase bez ní 😀 Takže zase až budou penízky. Ale jedno mi náramně nahrálo do karet. A to malá nalepovací dřevěná číslíčka. Naprosto dokonale padla na námi vymyšlený a vyráběný adventní kalendář pro našeho dvou a půl letého broučka 🙂