Úterní SOUTĚŽ: Nejoblíbenější vánoční dekorace

klara_kik
22. lis 2016

Přeji krásný den a hodně štěstí vám všem, které si s námi dnes zasoutěžíte! 😉 Vánoce bez výzdoby a dekorací by byly jako ryba bez vody. Věnec na dveřích, ozdoba na okně i nazdobený stůl k Vánocům prostě patří. Moje maminka mívala vánoční dekorace tak ráda, že neopomněla vyzdobit jedinou místnost v bytě. Některé ozdoby měla ale raději a ty měly vždy své speciální místo.

Napište nám nebo nejlépe vyfoťte svou nejoblíbenější dekoraci, která má u vás své speciální místo, a povězte nám, proč je to právě tato. Na konci týdne jednu z vás odměním poukazem na nákup v KiKu v hodnotě 250 Kč a vánočním dárečkem. Psát můžete až do středy 9:00, a pokud svou oblíbenou dekoraci ještě hledáte, možná ji najdete u nás: www.oblekamesechytre.cz

juliette
22. lis 2016

U nás je to uz pate Vanoce tento stromecek, ktery jsem si vyrobila sama, jako dekoraci ke vchodovými dverím. Nikdy se tam ale nedostal - vzdy mi ho bylo lito dat ven a na Vanoce je vzdy v našem obývaku. Chce síce trochu poupravit a opet trochu vyzdobit, protoze se na nem "podepsali" ne jenom naše dve deti, ale taky kralik, kteremu dost chutna ;)

makynaeliska
22. lis 2016

Pro me jsou nejoblibenejsi tyhle dva "svicny"na cajovku ,protoze to semnou tahnou uz deset let co jsem odstehovana od mamky,to byla prvni vec co jsem si koupila do bytu 😊

princeznaj
22. lis 2016

Mojí nejoblíbenější dekorací jsou baňky na stromeček 😍 mám jich pár s příběhem a to je moje srdcovka 😍 každý rok jsou na stromečku a mají na něm své čestné místečko ❤

tulikiss
22. lis 2016

u nas to neni jedna konkretni vyzdoba, ale jsou to svetylka. Musi byt vsude a kazdy rok prikupuju nove a nove. Vanoce mam proste spojene se svetylky a kazdy rok se moc tesim az je vytahnu a kazdy rok se snazim vymyslet nove a nove misto kam je a jak dat. Mam to takhle uz od detstvi, pamatuju si jak jsme kazdy rok pomoci izolepy lepily svetylka do okna a jaky peklo bylo pak dostat to lepidlo z izolepy ze skla az se sundaly. Ale stejne sem se tesila az zase budem na oknech tvorit ruzne tvary.

blanka88
22. lis 2016

U nás už několik let zdobí stůl tenhle svícen a určitě nebude chybět ani letos 🙂

verca38
22. lis 2016

U nas sou to na prvnim miste svetylka ve tvaru hribecku 😀 tech musi byt na stromecku vzdycky nejvic..

grejsina
22. lis 2016

Moje nejoblíbenější výzdoba je, když jsou zapálené všechny 4 svíčky na adventním věnci... protože to znamená, že už příjde nejkouzelnější den v roce 🎅🏻🎄❤️

hanaluna
22. lis 2016

U nás je to zvonek, kterým zvonime když jdeme ke stromečku. Jako malé jsme měli doma tři. Jsme tři sestry, každá když se odstěhovala z domu jsme od táty jeden zvonek dostala. Doufám že jej budu moci dceři předat jednou také. 😊

tomikkubik
22. lis 2016

U nás tento stromeček, který jsme spolu s tenkrát tříletým synem vyrobili

luckamb
22. lis 2016

Letos sice nová dekorace, ale uz teď vím, ze na spoustu let bude moje nejoblíbenější. A na tomhle místě ji budu mít pořád na očích.

tulikiss
22. lis 2016

@luckamb juuuu odkud je mate? ty musim mit.

pavlikovarenata
22. lis 2016

Moje nejoblíbenější vánoční dekorace je zlaté prasátko, udělané z citrónu, místo očí a nosu dáváme hřebíčky, do nakrojené pusinky starý pětník. Místo ocásku kousek jmelí a místo nožiček sirky 😉 Fotku bohužel nemám, děláme ho vždy na Štědrý den ráno a vlastně mě nikdy nenapadlo si ho vyfotit...A letos ho konečně budu tvořit s dětmi 🙂

kitinka10
22. lis 2016

mojí nejoblíbenější vánoční dekorací je skleněná banka-panenka, kterou jsem dostala od své babičky, která ji dostala když jí bylo osmnáct let od své maminky(tedy v roce 1948).

tichackova
22. lis 2016

Nase nejoblibenejsi vanocni dekorace je tenhle, jak rika manzel, kolofrýtek🙂 Kdyz se zapali svicky, toci se dokola. Kdyz byla Eliska uplene malinka, vydrzela na to koukat i.pul hodiny🙂

ammmi
22. lis 2016

Já fotku nemám, ale na štědrý den jsme vždy byli u babičky když mamka vše chystala a pak jsme i s babičkou před večeří chodili domů.. No a právě od babičky si pamatuju andělské zvonění a takovou keramickou chaloupku na čajovou svíčku. Teď jsem marně sháněla, protože to je prostě nostalgie. Takže tyto dvě věci mám asi nejradši 🙂

smillingangell
22. lis 2016

Ozdoby na stromeček s námi všemi 🙂

milenarukr
22. lis 2016

Oblíbenou dekorací se nám od letoška stal betlém malovaný Josefem Ladou

petracig
22. lis 2016

nemám ráda přeplácaný, blýskavý stromek, mám radši jednoduchost, protože v jednoduchosti je krása 🙂

luca16
22. lis 2016

Moje nejoblíbenější dekorace je vánoční prkénko, které je obmotané dekorativní stužkou a je na něm postavená svíčka, která pak během štědrého večera shoří. Na prkénko si pak každý napíše své přání do dalšího roku. Je to krásná dekorace i tradice.

janeve
22. lis 2016

slaměný betlém 🙂 <3

kropenatka
22. lis 2016

Vidíte ten prázdný červený květináč?? Tak to je on.. je to divné já vím.. sedí tam na tom stejném místě každý rok.. teď ale čeká na vánoční kytku.. kytičky u mě doma umřou ale o tuhle se pečlivě starám přes Vánoce 🙂 květináč pak poctivě zabalím a schováM s dalšíma ozdobama ;)

simdan
22. lis 2016

Pro zasmání zde je moje letošní první dekorace do bytu....

sipkovarose
22. lis 2016

Všechno co k Vánocům patří je Rodina pohromadě😉 atmosféru vánoc navodí svíčky,ozdoby,stromeček, kapřík...

zulitvi
22. lis 2016

Milujeme svetylka v oknech 🙂

mizuzik26
22. lis 2016

Tak loňský rok zatím v nejoblíbenosti vede, letos uvidíme co nám osud připraví. 🙂

sitemaka
22. lis 2016

Moje nejoblíbenější dekorace je určitě adventní věnec,je to připomínka toho,jsk se štědrý den blíží 😊

juliemichal
22. lis 2016

moje neoblíbenější dekorace je adventní věnec a hlavně se mi strašně moc líbil přístup u mé 14 leté sestry ve škole 🙂 do cca 6 třídy jsme každý rok v její škole dělali adventní věnce a zpívali jsme Vánoční písničky,fakt to byla nádherná atmosféra 🙂

jija
22. lis 2016

Mám jednu oblíbenou banku na stromeček už od dětství a když jsme se stěhovali s přítelem do vlastního mamka mi ji dala sebou.
Na stromečku teď máme hlavně ozdoby co dělaly děti,ale moje banka tam prostě být musí i kdyby neladila🙂

zvargova
22. lis 2016

bez našeho stromečku 😉 a cukroví a rodiny

lucianapolis
22. lis 2016

U nás nesmí nikdy chybět svíčky. Čím víc, tím líp. Zrovna včera jsem si jednu velkou donesla z Kiku 🙂