Už jste byly v KiKu nakupovat na Vánoce?

klara_kik
21. lis 2016

K Vánocům neodmyslitelně patří nakupování. Nové vánoční dekorace, ozdoby a svíčky na adventní věnec, vánoční dárky pro celou rodinu, vykrajovátka a zdobítka na cukroví, něco pěkného na sebe na Štědrý den… Každoročně je toho potřeba hodně, ale není nutné za to příliš utrácet, proto to všechno máme v KiKu za rozumné ceny. Už jste letos byly ve vánočním KiKu? A co pěkného jste si od nás odnesly? Nebo se na vánoční nákupy teprve chystáte? Spoustu inspirace můžete najít na www.oblekamesechytre.cz

lenjii
21. lis 2016

Zdravím, zrovna dneska jsem v kiku byla a koupila svetylko do okna a adventní tabulku na 4 čajové svíčky. 🙂

terezet
21. lis 2016

Kik je moje světýlková a baterková zásobárna, určitě se do něho ještě vypravím 😉 Letos jsem tam pořídila čajové svíčky na baterky, hodí se především do domácnosti s malými dětmi 😉 A loni jsem si v Kiku koupila dva světelné řetězy a takovouhle nám dělají parádu:

kajovaevicka
21. lis 2016

@klara_kik Děkujeme za pochvalu🙂 Jestli bude výsledek stát za to, určitě se ráda pochlubím. A počkám s tím na soutěž, třeba se na mě štěstí usměje🙂

jitkaak
22. lis 2016

tak jsem udělala velký nákup v kiku, napřed jsem nakoupila nějakou vánoční dekoraci (věneček nám visí na dveřích), něco k nazdobení adventního věnce, který budu dělat teď v týdnu. Anetka si vybrala světýlka, které jsme už kupovali loni (takové kouzelné barevné kuličky) a taky tričko s netopýrama 🙂) a teď jsem šla znovu cíleně pro sedícího skřítka, ale toho už neměli :( tak jsem si koupila hvězdičky na vánoční focení a malé jsme koupili oteplovací kalhoty, malá v nich chodila celý den doma. Kik je fakt bezva

klara_kik
autor
22. lis 2016

@vendulka
Mrzí mě, že se vám u nás nelíbí. Budu velmi ráda, pokud mi napíšete, co se vám v našich obchodech nelíbí a co by vám nakupování u nás zpříjemnilo. 🙂

klara_kik
autor
22. lis 2016

@stepkaa
Jsme opravdu moc rádi, že se vám naše zboží líbí a že se k nám ráda vracíte! Další leták bude platit už příští středu, tak si k nám můžete naplánovat cestu. 🙂 A bude tam i spousta dalších pěkných věcí. Pokud vám leták ještě nechodí e-mailem, můžete se zaregistrovat tady: www.oblekamesechytre.cz/registrace-newsletteru

klara_kik
autor
22. lis 2016

@evulineek
Určitě nezoufejte a zkuste to🙂 Budu vám držet palce, ať seženete vše, co si přejete. Některé pěkné kousky mizí z našich obchodů opravdu téměř ihned. A copak sháníte?

vendulka
22. lis 2016

@klara_kik tak mrzet Vás to nemusí, nelíbí se mi zboží- respektiva kvalita, nemám ráda tady ty levné "šunty" občas se tam zajdu podívat jestli tam není něco pěknýho,ale kvalita oblečení se mi nelíbí, a takové ty serepetičky (jak tomu s oblibou říkám) mě taky nikdy nějak zvlášť nenadchly, ne tak, že bych si to musela koupit...holt mi ten obchod není sympatický 😀 (a takových je víc)

princeznaj
22. lis 2016

My byly zrovna dnes a máme spoustu dekorací a už se nemůžu dočkat až je rozmístíme po bytě 😍 jupiii 😍

juliette
22. lis 2016

Chodim tam docile casto, minimalne jednou za dva tydny. Vzdy tam neco poridim, hlavne dekorace, ruzne veci na me tvoreni s detmi a hlavne detske obleceni 🙂

klara_kik
autor
22. lis 2016

@vendulka
Moc děkuji za odpověď. Snažíme se nabízet kvalitní produkty za rozumnou cenu, aby dělaly co největší radost a zároveň co nejméně zatížily rodinný rozpočet. Tak třeba se vám jednou něco přece jen zalíbí natolik, že si to od nás odnesete 😉

vendulka
22. lis 2016

@klara_kik 🙂

dinushka00
22. lis 2016

Chystám se s přítelem 6.12 a 22.12. Do kiku do Nového Jičína na dekorace i na dárečky 🙂

mizuzik26
22. lis 2016

Ano včera nádherné dekorace, nidy nemám problém odejít s prázdnou 🙂

luckamb
23. lis 2016

Zítra na to jdu, tak snad pochodim.!😉

dankak2
23. lis 2016

😝 😨 😨 😨 😵 😨 😕 😔 😔 😀 😲 😎 😒 😉 🙂 😒 ☹ 😎 😠 😲 😖 😢 😀 😝 😔 😝 😔 😝 😕 😅 😨 🙄 😵 🤐

sarka49
24. lis 2016

Já v kiku raději nakupuji oblečení pro dcerku, někdy i pro sebe.

kropenatka
24. lis 2016

já jedu dneska 😀 😀

kuliseks
24. lis 2016

Šla bych ráda, ale nějak korunek není nezbyt, tak snad do Vánoc to bude někdy lepší a budu tam moct zaskočit aspoň pro nějakou drobnou radůstku. Po Vánocích to paradoxně určitě bude lepší 🙂

leedak
24. lis 2016

Mam nakoupeno skoro vsechno.Kdy budou prosim v nabidce ty andelske kridla jak je mate tady taky na obrazku??prip andelicci...kik modrany bohuzel ani jeden nemeli:(

joannah13
24. lis 2016

Já byla zrovna v úterý , chtěla jsem nějakou jednoduchou dekorací před dveře a koupila jsem takový pěkný dřevěný stromeček 🙂

klara_kik
autor
29. lis 2016

@leedak Moc se omlouvám, že jsem vám na dotaz neodpověděla dříve, nedopatřením jsme ho přehlédla :( Ta křídla i andílci jsou v naší nabídce už od začátku listopadu, tak se spíš obávám, že u vás v Modřanech byly věci vyprodané :( Během tohoto týdne se sama chystám do prodejny na Lukách, tak se vám tam po dekoracích můžu podívat, pokud byste chtěla.

A nyní máme v nabídce nějaké nové vánoční svícny a dekorace, tak třeba se vám některé také zalíbí. Na nový leták se můžete podívat tady: http://kikmedia.kik-textilien.com/files/pdf/Pro... Ozvěte se, pokud byste se chtěla ještě na něco zeptat. Přeji pěkný večer!

leedak
30. lis 2016

Dobrý den...tak to vy jste byla moooc hodná..penízky i s poštou by jsem poslala hned!! kdyby měli od každého 4..moc ,moc děkuji!! Když tak.t.c 734209965