VELKÁ SOUTĚŽ O MĚSÍČNÍ PITNÝ REŽIM: Jak trávíte zimu?

jana_rajec
Moderátor
16. led 2018

Asi to dobře znáte – vyvětrat děti venku, to je záruka klidnějšího dne. My chodíme na procházky v podstatě za každých okolností... A když se nám nechce daleko, vyběhneme aspoň na zahradu, naplníme krmítka nebo odhrábneme sníh.

Jak si užíváte letošní zimu vy? Trávíte více času na horách? Nebo s ohledem na mírné teploty navštěvujete i nadále parky a dětská hřiště? A jak bojujete s kočárky na sněhu?

Pošlete nám fotku vašeho dne a my jednu odpověď odměníme měsíčním pitným režimem od značky Rajec. A abyste na to měly dostatek času, budeme soutěžit celý týden! OBROVSKÉ GRATULACE @nijij, KTERÁ SE STALA ŠŤASTNOU VÝHERKYNÍ MĚSÍČNÍHO PITNÉHO REŽIMU OD ZNAČKY RAJEC! Vám všem ostatním veliké díky za účast v soutěži, přeji ať si nejen zimu, ale i další roční období užíváte stále naplno!

jitkaak
17. led 2018

My jsme tady snad poslední v ČR, kde napadne sníh. Ale dočkali jsme se 😉 Včera začalo nádherné chumelit a dnes rano vykouklo i slunicko. Na cestu do školy jsme konečně vytáhli boby a děti byly moooc spokojene. Když jsme s malým došly domu, vyměnily jsme rukavicky a frčely znovu ven užit si ten sníh. Je to parada

cermij
17. led 2018

Naše zima mnoha podob 🙂 naštěstí jsme měli možnost užít i sníh, když v Praze máme prd 🙂 užíváme zimu na obou chaloupkách viz foto, jedna na horách, druhá o něco níže. Snad se ještě na hory letos dostaneme o jarňákách, aby jsme si ještě tu pravou zimu užili. Ikdyž teď sice v Praze sněží, ale to bude během chvilky v čudu 🙂 já osobně bych už brala jaro :-P

mina_
17. led 2018

Na návštěvu hor nejsou finance, bydlime na vsi, kde ještě před cca 10-12 lety byla zima opravdu zima, ale to uz je bohužel minulost a spíš než na sněhu "jezdíme" na blátě ☹
fotka naší polní cesty asi další komentář nepotřebuje.... ale zdárně jsme dojeli a neztratili ani jedno kolečko! 🙂

dzannett
17. led 2018

U nas - Morava krasny zasnezeny den.
My chodime temer kazdy den ke krmelci. Ani v zime jsme nezapomneli na nase zviratka v lese. Jidlo si musi hledat samy. Proto jsme se rozhodli, že jim s tim pomuzeme. Nosime s sebou z domu jidlo pro zviratka..,mrkev, jabka, suche rohliky,chleb, seno nebo orisky. Cestou jsme si zahrali na tiche pozorovatele a ve snehu jsme hledali stopy, ktere jsme priradovali k ruznym lesnim zviratm. Doufame, ze jsme nasim lesnim obyvatelum trochu pomohli preckat zimu a uz se tesime na dalsi navstevu lesem 🙂
(No a s kocarkem na snehu nebojujem🙂 nosime se,mame satek 🙂 )
Hezky zbytek dne.

martyina
17. led 2018

My si zimu užíváme plnými dousky, a malá snad příští rok už taky plně🙂

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@mina_ Tak to je pěkná posilka! 🙂 Ach ta letošní zima...

veg
17. led 2018
janyesg
17. led 2018

Letos je to první zima,kdy nam nase dcerka chodí,takže zimu trávíme především chuzi venku, pilovani rovnovahy a objevovani toho všeho,k čemu se z kočárku nedostala 😀.

vecerkaa
17. led 2018

Dobrý den, na sníh jsem se těšila. To bláto už nás nikoho nebavilo. Jen se nám to začíná zase rozpouštět. A navlíknout dítě do kombinézy a všeho možného je taky někdy boj. Ale venku se nám líbí, takže to za to stojí. 🙂

julif
17. led 2018

Bohužel doma, zase jako každý měsíc jsme nemocný.. A tak moc jsme si chtěli ten sníh užívat! Snad do té doby neroztaje 🙂

lucieeva777
17. led 2018

My si snizek uzivame a vubec nam nevadi se tahat s kocarem,je to lepsi jak sanky 🙂 chodime se divat na konicky i kdyz to mala obcas prospi.Tyto vylety milujeme....

ladeka
17. led 2018

"Ať je teplo nebo zima, já pracuju - je to prima! Halo? Prodat, všechno prodat! Halo, nakoupit, kupte všechno!" :D

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@julif Tak ať jste brzy fit!

evulineek
17. led 2018

Konečně taktooo od rána do večera 🙂

bzubzalka
17. led 2018

Každý den, jdeme aspoň na chvíli ven. Když počasí dovolí jedeme aspoň na malý výlet. V únoru čekáme druhého syna a tak přibudou procházky s kočárkem.

mina_
17. led 2018

@jana_rajec je to řeholo.. jednou mi to stačilo, takže nezbývá než korzovat kolem silnice :-/

nikyselen
17. led 2018

1.1.018. Jsme byli jeste na vanocni zoo 🐒🦁

sarisek94
17. led 2018

Jelikož byl syn do teď nemocný, tak jsme si zimu zatím moc neužily. Ale včera konečně napadl sníh, tak jsme toho hned využili a syn si to venku, po dlouhé době moc užil.

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@nikyselen A která to je zoo? 😉 Já mám doma malého zoologa, takže je máme objeté snad skoro všechny, ale takhle to nepoznám... ☹

makynaeliska
17. led 2018

Ja bohuzel nemam zadnou venkovni zimni fotku,u nas zatim snih nebyl krom asi dvou dni kdy byl asi cm snehu a hned roztal 😞Tak posilam aspon fotku zasnezeneho kostela na ktery mame vyhled z balkonu a deti z domova ,snad nevadi

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@makynaeliska Nevadí, letos je to s tím sněhem je "na štýru" všude, u nás vydržel také jen jedno dopoledne. 😉

hhranolka
17. led 2018

Sníh nikde, takže alespoň pořádně provětráme vánoční dárek - odrážedlo 🙂 a to i když lehce mrholí - dobré oblečení to jistí. A na hory jedeme za týden,tak si snad sníh užijeme

julif
17. led 2018

@jana_rajec Děkujeme!

barinkas
17. led 2018

zimu trávíme venku i doma. Já osobně bych z domu nevylezla od listopadu do březně, ale dcerka je bohužel jiného názoru, i když je sníh, je přece potřeba pohoupat panenku 😉

sarka49
17. led 2018

@pekosek dcerky nožka - malá lesana

janickaavitecek
18. led 2018

My si ji uzivame,jak to jde🙂kdyz je venku takhle je to super,muzeme dovadet,kdyz je blativo,tak nas to nikoho vubec nebavi☹ja se snazim co to jde,kazdym dnem mam rodit,tak uz jsem takova trosku nemotorna,takze toho nezvladam tolik,kolik bych chtela🙂

m.artina
18. led 2018

Jak si užíváme letošní zimu? Učíme se bruslit! Holčičky jsou moc šikovné a baví je to, a tak se z toho raduji i já, i když mám občas obavy, aby se jim nic nestalo. Teď konečně i napadnul sníh, takže se chystáme provětrat boby a příští týden nás čeká velká premiéra - poprvé lyžování na horách. Ale krom zimních radovánek máme rádi i druhou stránku zimy - zachumlaní pod dekou u kávy a horké čokolády a spousty pohádek.

absintka19
18. led 2018

S naším kočárkem se zimy nebojíme 💪 I s výronem v kotníku a odřeným kolenem se to dá když se chce. Rozlétaná sýkorka si vždy poradí a mládě vyvětrá, to se to spalo v kočárku 👣

prostejina
18. led 2018

Já teda soutěžit nechci, jen by me zajímalo, jestli výrobce balených vod trápí to šílený množství nerozlozitelnyho a nerecyklovatelnyho plastu, který vzniká takovou blbosti, jako je balena voda. Přitom lepší teče z kohoutku doma.

absintka19
18. led 2018

@prostejina ne u kazdeho doma je kohoutkova lepsi. Rozhodne bych svemu miminku kohoutkovou vodu nedala. Az bude vetsi mozna, ale ted rozhodne nee. Plast se take da recyklovat, to si musi ale do svedomi vstoupit kazdy jedinec sam.