Poslední možnost soutěžit s kostkami LEGO DUPLO
Milé maminky, blíží se konec našich Dnů s LEGO DUPLO, a tak máte dnes poslední možnost zapojit se do našich soutěží o krásné stavebnice. To ale znamená, že se už zítra dozvíte, kdo se může těšit na krásné dárky pod stromeček 🙂
Soutěžíme o stavebnice LEGO DUPLO Vláček, se kterým je cestování velká zábava.
Na svoje výherce čekají i stavebnice LEGO DUPLO Velké staveniště, s velkými silnými stroji.
Také tu máme krásné stavebnice LEGO DUPLO Cesta kolem světa se spoustou zvířátek.
Čekáme i na deset z Vás, kterým domů přijele LEGO DUPLO Můj první náklaďák.
Stručné shrnutí
- Dny s LEGO DUPLO probíhaly na Modrém koníku a v rámci akcí proběhly soutěže o stavebnice LEGO DUPLO Vláček, LEGO DUPLO Velké staveniště, LEGO DUPLO Cesta kolem světa a LEGO DUPLO Můj první náklaďák.
- Soutěže byly časově omezené a v této kampani byly ukončeny k půlnoci; výsledky byly vyhlášeny na blogu Modrého koníka během odpoledne.
- Akce pořádala společnost LEGO ve spolupráci s týmem Modrý koník a nabízela soutěžní formáty typu malování, stavění a psaní spolu s tipy na vánoční dárky a inspirací pro společné hraní.
Nejčastější otázky
Q: Jak se mohu zúčastnit soutěže Dny s LEGO DUPLO?
A: Klikněte na logo "Dny s Duplo" na Modrém koníku, otevřou se diskuzní fóra a vyhledejte vlákna označená jako "soutěž" v názvu; v konkrétních soutěžních vláknech jsou zadány úkoly (např. namalovat, postavit, napsat) a termíny pro odeslání příspěvků.
Q: Kde najdu seznam výherců soutěží Dny s LEGO DUPLO?
A: Výsledky soutěží byly zveřejněny na blogu Modrého koníka; organizátor oznámil, že seznam výherců bude na blogu během odpoledne a pak byl na blogu vyhlášen.
Q: Jaké stavebnice byly v soutěžích jako ceny?
A: V soutěžích byly jako ceny uvedeny stavebnice LEGO DUPLO Vláček, LEGO DUPLO Velké staveniště, LEGO DUPLO Cesta kolem světa a LEGO DUPLO Můj první náklaďák; k sadě "Můj první náklaďák" bylo uvedeno, že ji získá deset vítězů.
Q: Kdo pořádal Dny s LEGO DUPLO?
A: Akce probíhala ve spolupráci společnosti LEGO a týmu Modrý koník, přičemž moderátorka/hostitelka komunikovala v diskuzích a odkazovala na blog Modrého koníka.
Q: Kdy soutěže končily a jsou plánovány znovu?
A: Soutěže v této vlně byly uzavřeny k půlnoci; organizátoři uvedli, že akce se plánují vrátit i příští rok s novými stavebnicemi.
Q: Jaké typy úkolů soutěže obsahovaly?
A: Soutěžní úkoly zahrnovaly aktivity typu malování, stavění a psaní (např. něco namalovat, něco postavit, napsat příspěvek podle zadání).
Závěry z diskuze
Shoda
- Dny s LEGO DUPLO poskytly rodičům inspiraci na vánoční dárky a příležitost ke společnému hraní s dětmi.
- Soutěže byly časově omezené a jejich výsledky byly zveřejněny na blogu Modrého koníka.
- Organizaci akce zajistila spolupráce společnosti LEGO a týmu Modrý koník a plánuje se opakování akce v budoucnu.
Sporné názory
- Někteří účastníci vnímali akci jako užitečnou a zábavnou inspiraci pro rodiny, zatímco jiní ji vnímali více jako marketing/reklamu na výrobky LEGO.
- Některé rodiče mrzelo, že soutěže měly striktní termíny a nestihli se zapojit, zatímco jiní oceňovali jasné uzávěrky a vyhlášení výsledků.
Otevřené otázky
- Kolik bylo celkem výherců ve všech soutěžích dohromady?
- Jaká konkrétní kritéria a postupy hodnocení byly použity při výběru výherců?
- Bude program Dnů s LEGO DUPLO v budoucnu rozšířen o aktivity zaměřené na seniory nebo osoby s handicapem?
Zmíněné značky a firmy
LEGO, LEGO DUPLO, Modrý koník, Dny s LEGO DUPLO, blog Modrého koníka
Zmíněné produkty a metody
LEGO DUPLO Vláček, LEGO DUPLO Velké staveniště, LEGO DUPLO Cesta kolem světa, LEGO DUPLO Můj první náklaďák, První domeček, koleje k vláčku, soutěžní formáty: malování, stavění, psaní
Místa a osoby
Paula Fassati, Modrý koník
Dny s lego jsou vždycky fajn, a novinky mají každý rok. škoda, že jsme nestihli soutěžit o náklaďák, ale syna dotlačit k pastelkám je poslední dobou terno. Za to dcera namalovala asi nákl´dák po celé kuchyňské lince
Děkuji celé společnosti Lego, @bara_lego o týmu Modrého koníka, že jsme se se synem mohli zapojit do soutěží o tyto stavebnice. Je to vůbec poprvé co jsme dostali šanci si o Lego zasoutěžit a já jsem naprosto nadšená. Všem držím palce a těším se na fotky z rozbalování výher. Věřím, že každé dítko bude mít obrovskou a upřímnou radost. Maminkám a dětem přeji příjemně strávené chvíle při společné hře! A já si jdu uvařit kafčo a jdeme taky stavět 🙂 Ještě jednou velké díky.
Moc děkujeme za možnost soutěžit a za všechno Lego, které přináší radost už třetí generaci naší rodiny 🙂 Všem přeji hodně štěstí a ať Lego přináší radost dál 🙂
Budeme doufat, že se na nás usměje štěstí. Byl by to krásný dárek k Vánocům. Lego budeme teprve kupovat.
jem napnutá jak kšandy a moc díky za soutěže. Miluju je od malička, je to adrenalin 😀 a i díky nim jsme se s Jiříkem hezky zabavili....krásnou neděli 🙂
Dekujeme za moznost soutezit o krasne stavebnice 😉 byli tady supr otazky co se tyce nasich deti a krasne vyhry, ktere by ne jedno z detí moc potešilo, opravdu! 🙂
Moc děkujeme za pěkný týden s Duplem. Moc nás potěšil - mě donutil začít plánovat vánoční dárky, zároveň jsem díky němu získala nové tipy na další krabičky Dupla a děti mají díky soutěži postavený nový velký domeček pro zvířátka, se kterým si celý týden hrají. Jinak Duplo je u nás jedna z top hraček a tento týden pro nás tedy byla výborná zábava. Dokonce i roční dcera zvládla prvně sestavit kostičku na kostičku. Tento týden s Duplem byl již třetí, kterého jsem se účastnila, ale užila jsem si ho nejvíce - naposledy dceru zajímala jen zvířátka, teď už si s ním pěkně vyhraje jako s celkem. Ještě jednou tedy děkujeme a těšíme se na vyhlášení soutěží.
Krasny den, taky se přidávám a a dekuju za krasne soutěže o nádherné darecky 😊 Zapojili jsme se do všech soutěži a jsem moc zvedava 😊 Všem maminkám drzim palce 😘
Take moc dekuji za zajimavy tyden, dozvedela jsem se nejake novinky, zasoutezila a ziskala inspiraci na vanocni darky. Proste super 🙂
@kristy46 Klikněte na logo Dny s Duplo a zobrazí se diskuzní fóra, která se týkají Lego Duplo. Některé jsou označené jako soutěž (v názvu). Po rozkliknutí uvidíte, o co přesně se soutěží a jak (něco namalovat, postavit, napsat, atp.). Ale už nemáte moc času. Soutěž o Velké stavěniště už skončila o půlnoci. Konkurence je veliká, ale určitě ještě máte šanci, tak to zkuste 🙂.
Moc děkujeme za krásné dny Lego duplo.Určitě jste pomohli v mnoha rodinách vyřešit vánoční dárky.
Do soutěží jsme se taky zapojili,snad se na nás usměje štěstí.Malá,2 roky, ráda staví z jakýchkoliv kostek.Moc jí to baví a občas se jen dovíme,co dovede vymyslet a postavit.
Ahoj Baro, milujeme Vase lego sutaze a pro tentokrat sme von z hry, kedze mam obe bambulecky chore, tak i ked sme kreslili a pripravovali tak sme nic nestihli nahrat do jednotlivych sutaznych skupiniek 🙄
tak pridam fotecky aspon zde, aj ked nesutazne.
Nase oblubene zvieratka - jednoznacne koniky a sovicky.
Nakladiak, ktory vezie vsetko co mame rady.
K hre o vlacik som mala pridat vetu, ze i cesta sama je pre nas ciel, cestujeme rady roznymi dopravnymi prostriedkami i cesta autobusom do skoly a skolky je dobrodruzstvo, rovnako ako cesty domov, najma ak su po ceste kaluze, smykalky alebo aspon modlivky, ktore mozeme pozorovat a rozpravat sa o nich. 🙂
A k sutazi o lego stavenisko som mala poslat nase oblubene veze pre zvieratka, tie staviame vzdy a su to najlepsie domceky pre koniky 🙂
@bara_lego :jsem vám ani nestihla odepsat k příspěvku o soutěž cesta kolem světa, byli jsme na víkend pryč. Tak to je super, že si čtete každý příspěvek, i když teda u toho musíte strávit spoustu času jak jsem koukala kolik tady je odpovědí🙂 Malá je šikovná co se zvířat týče a jak by věděla,že ji plánujeme pořídit další lego, tak se naučila skládat kostky na sebe a má z toho ohromnou radost a nic jiného celý den nedělá, je to sranda. Moc děkujeme za super týden s Legem a za soutěže.
U nás v rodině jsme lego závisláci všichni 🙂
Bylo to s Vámi fajn. Mějte se krásně a doufám, že tyto dny s lego duplo nebyly na MK poslední 🙂 😉
Děkuji za soutěže a budu doufat že se usměje štěstí abych mohla udělat radost i dětem v pěstounské rodině ☺
I já děkuji! Dny s Lego jsou moc fajn 🙂 Mějte se moc krásně a pozdravujte neteř 😉
Děkuji za opět úžasné dny s Duplo, těším se už teď na další. Dala jste nám zase plno inspirací a tipů a minimálně První domeček bude pod stromečkem. Mějte se krásně a brzy zase napřečtenou🙂)
Díky, dny s Lego Duplo se mi líbily nejen kvůli možnosti soutěžit 😉 ale také kvůli zajímavým tématům. Nejvíce mě zaujala témata: "Díváte se na kvalitu hraček, které kupujete?", "Chodíte s dětmi do přírody? " a "Hrají vaše děti hry na telefonu či tabletu?".
Dárky budeme asi nakonec vybírat s dětmi nad katalogem lega. Už vidím, jak bude pro malého těžké si vybrat a budeme mu sute vysvětlit, že všechno dostat nemůže (hned z několika důvodů).
Lego máme rádi, věříme v kvalitu a nezávadnost a doufáme, že si zachová svou univerzálnost, aby s ním děti mohly rozvíjet své schopnosti, jako tomu bylo, když jsme byli my malí 🙂
Děkujeme moc za bezva týden! 🙂 Podařilo se Vám vyhecovat celou naší rodinu 🙂 V tom pošmourném počasí to bylo příjemné oživení. Zkusili jsme štěstí, máme tipy na dárky, a taktéž co všechno se dá postavit - podle super fotek od ostatních maminek. Děkujeme moc! Mějte se krásně! 🙂
Děkujeme za krasne napady a inspiraci. Hlavně za rady a podměty k výchově. 🙂 . A také, jako jiní, moc doufáme ve štěstí 🙂.
Moc dekuju za tyhle dny,ja se normalne vratila do detsvi a jsem rada,ze mam dve ditka a muzu nejak zakamuflovat ze si hraju taky 😂
Děkujeme za moc příjemný týden 😘 a za spoustu inspirace 😘 a těšíme se brzy zase na shledanou ❤
Krásné dárečky, třeba se na nás štěstí usměje 🙂 Díky za možnost soutěžit s vámi!
Také děkuji za bezva týden, uvidíme zda se na nás štěstí usměje, či ne. Rozhodně by to byla první stavebnice lego duplo 🙂 Máme tu jen pár větších kostiček, ale i s nimi se dá dělat spousta parádních věcí. Rozhodně přejeme moc a moc spokojených dětí i rodičů. Legu Duplo zdar a zase někdy příště. 😀 😀











Po temer 14ti dennim marodeni cele rodiny sem mrknu a a to jsem zas neco prosvihla.. jak je mozne se do souteze zapojit?