Poslední možnost soutěžit s kostkami LEGO DUPLO

bara_lego
8. říj 2016

Milé maminky, blíží se konec našich Dnů s LEGO DUPLO, a tak máte dnes poslední možnost zapojit se do našich soutěží o krásné stavebnice. To ale znamená, že se už zítra dozvíte, kdo se může těšit na krásné dárky pod stromeček 🙂

Soutěžíme o stavebnice LEGO DUPLO Vláček, se kterým je cestování velká zábava.
Na svoje výherce čekají i stavebnice LEGO DUPLO Velké staveniště, s velkými silnými stroji.
Také tu máme krásné stavebnice LEGO DUPLO Cesta kolem světa se spoustou zvířátek.
Čekáme i na deset z Vás, kterým domů přijele LEGO DUPLO Můj první náklaďák.

kristy46
9. říj 2016

Po temer 14ti dennim marodeni cele rodiny sem mrknu a a to jsem zas neco prosvihla.. jak je mozne se do souteze zapojit?

bimmka
9. říj 2016

Dny s lego jsou vždycky fajn, a novinky mají každý rok. škoda, že jsme nestihli soutěžit o náklaďák, ale syna dotlačit k pastelkám je poslední dobou terno. Za to dcera namalovala asi nákl´dák po celé kuchyňské lince

annapans
9. říj 2016

Děkuji celé společnosti Lego, @bara_lego o týmu Modrého koníka, že jsme se se synem mohli zapojit do soutěží o tyto stavebnice. Je to vůbec poprvé co jsme dostali šanci si o Lego zasoutěžit a já jsem naprosto nadšená. Všem držím palce a těším se na fotky z rozbalování výher. Věřím, že každé dítko bude mít obrovskou a upřímnou radost. Maminkám a dětem přeji příjemně strávené chvíle při společné hře! A já si jdu uvařit kafčo a jdeme taky stavět 🙂 Ještě jednou velké díky.

leviska777
9. říj 2016

Moc děkujeme za možnost soutěžit a za všechno Lego, které přináší radost už třetí generaci naší rodiny 🙂 Všem přeji hodně štěstí a ať Lego přináší radost dál 🙂

lazna
9. říj 2016

Budeme doufat, že se na nás usměje štěstí. Byl by to krásný dárek k Vánocům. Lego budeme teprve kupovat.

kajjina
9. říj 2016

jem napnutá jak kšandy a moc díky za soutěže. Miluju je od malička, je to adrenalin 😀 a i díky nim jsme se s Jiříkem hezky zabavili....krásnou neděli 🙂

qwerin
9. říj 2016

Dekujeme za moznost soutezit o krasne stavebnice 😉 byli tady supr otazky co se tyce nasich deti a krasne vyhry, ktere by ne jedno z detí moc potešilo, opravdu! 🙂

markysek2
9. říj 2016

@bara_lego děkuji za skvělé soutěže poprvé za dny lega jsem byla nadšená tím, že se může zůčastnit opravdu každý i ten kdo lego nevlastní což oceňuji ...jinak milujeme hlavně soutěže kde je potřeba něco vytvořit...kéž by to tentokrát vyšlo 😀

pouzarovaj
9. říj 2016

Moc děkujeme za pěkný týden s Duplem. Moc nás potěšil - mě donutil začít plánovat vánoční dárky, zároveň jsem díky němu získala nové tipy na další krabičky Dupla a děti mají díky soutěži postavený nový velký domeček pro zvířátka, se kterým si celý týden hrají. Jinak Duplo je u nás jedna z top hraček a tento týden pro nás tedy byla výborná zábava. Dokonce i roční dcera zvládla prvně sestavit kostičku na kostičku. Tento týden s Duplem byl již třetí, kterého jsem se účastnila, ale užila jsem si ho nejvíce - naposledy dceru zajímala jen zvířátka, teď už si s ním pěkně vyhraje jako s celkem. Ještě jednou tedy děkujeme a těšíme se na vyhlášení soutěží.

jannca82
9. říj 2016

Děkujeme za příjemný týden a přejeme mnoho úspěchů v práci 😉 😉

nikola_w
9. říj 2016

Krasny den, taky se přidávám a a dekuju za krasne soutěže o nádherné darecky 😊 Zapojili jsme se do všech soutěži a jsem moc zvedava 😊 Všem maminkám drzim palce 😘

barusenka
9. říj 2016

Take moc dekuji za zajimavy tyden, dozvedela jsem se nejake novinky, zasoutezila a ziskala inspiraci na vanocni darky. Proste super 🙂

verdos
9. říj 2016

@kristy46 Klikněte na logo Dny s Duplo a zobrazí se diskuzní fóra, která se týkají Lego Duplo. Některé jsou označené jako soutěž (v názvu). Po rozkliknutí uvidíte, o co přesně se soutěží a jak (něco namalovat, postavit, napsat, atp.). Ale už nemáte moc času. Soutěž o Velké stavěniště už skončila o půlnoci. Konkurence je veliká, ale určitě ještě máte šanci, tak to zkuste 🙂.

jitka_cv
9. říj 2016

Moc děkujeme za krásné dny Lego duplo.Určitě jste pomohli v mnoha rodinách vyřešit vánoční dárky.
Do soutěží jsme se taky zapojili,snad se na nás usměje štěstí.Malá,2 roky, ráda staví z jakýchkoliv kostek.Moc jí to baví a občas se jen dovíme,co dovede vymyslet a postavit.

atinkaa
9. říj 2016

Ahoj Baro, milujeme Vase lego sutaze a pro tentokrat sme von z hry, kedze mam obe bambulecky chore, tak i ked sme kreslili a pripravovali tak sme nic nestihli nahrat do jednotlivych sutaznych skupiniek 🙄

tak pridam fotecky aspon zde, aj ked nesutazne.

Nase oblubene zvieratka - jednoznacne koniky a sovicky.
Nakladiak, ktory vezie vsetko co mame rady.

K hre o vlacik som mala pridat vetu, ze i cesta sama je pre nas ciel, cestujeme rady roznymi dopravnymi prostriedkami i cesta autobusom do skoly a skolky je dobrodruzstvo, rovnako ako cesty domov, najma ak su po ceste kaluze, smykalky alebo aspon modlivky, ktore mozeme pozorovat a rozpravat sa o nich. 🙂

A k sutazi o lego stavenisko som mala poslat nase oblubene veze pre zvieratka, tie staviame vzdy a su to najlepsie domceky pre koniky 🙂

poitrin
9. říj 2016

@bara_lego :jsem vám ani nestihla odepsat k příspěvku o soutěž cesta kolem světa, byli jsme na víkend pryč. Tak to je super, že si čtete každý příspěvek, i když teda u toho musíte strávit spoustu času jak jsem koukala kolik tady je odpovědí🙂 Malá je šikovná co se zvířat týče a jak by věděla,že ji plánujeme pořídit další lego, tak se naučila skládat kostky na sebe a má z toho ohromnou radost a nic jiného celý den nedělá, je to sranda. Moc děkujeme za super týden s Legem a za soutěže.
U nás v rodině jsme lego závisláci všichni 🙂

luca16
9. říj 2016

Bylo to s Vámi fajn. Mějte se krásně a doufám, že tyto dny s lego duplo nebyly na MK poslední 🙂 😉

adys92
9. říj 2016

Děkuji za soutěže a budu doufat že se usměje štěstí abych mohla udělat radost i dětem v pěstounské rodině ☺

sylvinka
9. říj 2016

I já děkuji! Dny s Lego jsou moc fajn 🙂 Mějte se moc krásně a pozdravujte neteř 😉

kami1984
9. říj 2016

Děkuji za opět úžasné dny s Duplo, těším se už teď na další. Dala jste nám zase plno inspirací a tipů a minimálně První domeček bude pod stromečkem. Mějte se krásně a brzy zase napřečtenou🙂)

novauzivatelka007
9. říj 2016

Díky, dny s Lego Duplo se mi líbily nejen kvůli možnosti soutěžit 😉 ale také kvůli zajímavým tématům. Nejvíce mě zaujala témata: "Díváte se na kvalitu hraček, které kupujete?", "Chodíte s dětmi do přírody? " a "Hrají vaše děti hry na telefonu či tabletu?".

Dárky budeme asi nakonec vybírat s dětmi nad katalogem lega. Už vidím, jak bude pro malého těžké si vybrat a budeme mu sute vysvětlit, že všechno dostat nemůže (hned z několika důvodů).

Lego máme rádi, věříme v kvalitu a nezávadnost a doufáme, že si zachová svou univerzálnost, aby s ním děti mohly rozvíjet své schopnosti, jako tomu bylo, když jsme byli my malí 🙂

monika51
9. říj 2016

Děkujeme moc za bezva týden! 🙂 Podařilo se Vám vyhecovat celou naší rodinu 🙂 V tom pošmourném počasí to bylo příjemné oživení. Zkusili jsme štěstí, máme tipy na dárky, a taktéž co všechno se dá postavit - podle super fotek od ostatních maminek. Děkujeme moc! Mějte se krásně! 🙂

monynka.s
9. říj 2016

Děkujeme za krasne napady a inspiraci. Hlavně za rady a podměty k výchově. 🙂 . A také, jako jiní, moc doufáme ve štěstí 🙂.

makynaeliska
9. říj 2016

Moc dekuju za tyhle dny,ja se normalne vratila do detsvi a jsem rada,ze mam dve ditka a muzu nejak zakamuflovat ze si hraju taky 😂

princeznaj
9. říj 2016

Děkujeme za moc příjemný týden 😘 a za spoustu inspirace 😘 a těšíme se brzy zase na shledanou ❤

mkrelo
9. říj 2016

Děkujeme za možnost soutěžit, určíte budete mít těžké rozhodování. 🙂

sedmiteckas
9. říj 2016

Krásné dárečky, třeba se na nás štěstí usměje 🙂 Díky za možnost soutěžit s vámi!

makima
9. říj 2016

Děkujeme za pěkné tipy na stavebnice Duplo, už máme i vybráno 🙂

vendik84
9. říj 2016

Děkuji za pěkný týden a pěkné napady na vánoce 😉

kubicek11
9. říj 2016

Také děkuji za bezva týden, uvidíme zda se na nás štěstí usměje, či ne. Rozhodně by to byla první stavebnice lego duplo 🙂 Máme tu jen pár větších kostiček, ale i s nimi se dá dělat spousta parádních věcí. Rozhodně přejeme moc a moc spokojených dětí i rodičů. Legu Duplo zdar a zase někdy příště. 😀 😀