Jaké LEGO DUPLO je vaše nejoblíbenější?

bara_lego
Moderátor
19. říj 2017

Kterou stavebnici máte nejraději a měli byste ji nejraději pro sebe? Vyhrávají u vás zvířátka, hasiči, vláček nebo třeba Disney postavičky?

Kostky LEGO DUPLO přinášejí dětem hru s nekonečnými možnostmi. Při hře děti rozvíjejí svou osobnost, sociální dovednosti, ale i kreativitu, jemnou a hrubou motoriku a schopnost řešení problémů a přemýšlení. A to vše je s LEGO DUPLO velká zábava!

bmiri
20. říj 2017

figurka policajta a zloděje 🙂 zloděj ukradne auto a policista ho pak nahání a zavře do vězení :D

babunka1
20. říj 2017

My zatím moc sad Dupla nemáme, ale dcera miluje postavičky a zvířátka. A nedávno u kamarádky objevila myšku Minnie a byla z ní nadšená. Takže k vánocům budu asi shánět Lego s Disney postavičkami 😀

pomoztekacence
20. říj 2017

My máme zatim jen vláček,koniky a par figurek.Dceru nejvíc zajímají zvířátka,panacci a vlacek.Ale chtěli by jsme ještě Minnie,Soffie,Velkou farmu,Cestu kolem sveta,Kolotoče(hlavně ty koniky a klouzacky,jo a dcera mi ted napovedela vlastně zmrzlinu),a asi nějaký velký rodinný domeček.

princeznaj
20. říj 2017

Taky jsme Duplo začátečnící 🙂 ale jednoznačně zatím vedou panáčci 😍 každý rodinný člen je jeden z nich a podle toho se řídí jejich činnost 🙂 babička a teta většinou sedí na střeše 😂 a chlapi jezdí v autech 😎

lagerthaa
20. říj 2017

myslím, že nejpovedenější je vláček a sady se zvířaty.....zajímavé je že nemáme ani jednu z těchto 🙂 snad nám jí ježíšek přinese máem zatím jen nějaké kostky a pizzerii

kaluzovamajka
20. říj 2017

Zpočátku jsme si nejvíce vyhráli se zvířátky a obyčejnymi kostkami z Lega, ze kterých jsme stavěli věž. Dnes má syn nejraději náklaďák, který si dle potřeby přestavuje na popelarske, hasičské auto a auto jezdící v zoo se zvířátky. 🚑 🚒 🐧

ammmi
20. říj 2017

U nás je oblíbené snad všechno lego, ale veškerá auta u syna vedou.
Já jsem "zamilovaná" do sady lesopark, ti srnečci jsou prostě boží 😍
A jelena syn půjčuje i malému bráškovi, jak má měkké parohy, tak se nebojím, že si s tím vypíchne oko 🙂

qwerin
20. říj 2017

U nás je oblibene vse lego Duplo ale nejvic má zábavu s letadlem Minnie od lega dupla 🙂

a_nnysek
20. říj 2017

Jelikož mám tři kluky, tak vedou vláčky a auta, máme už pěknou sbírku. Když byl ale starší syn menší, nejvíc si vyhrál se zvířátky 🙂

kjajule
20. říj 2017

U syna jednoznačně Policie, vrtulník, auta a zvířátka. U dcerky zatím těžko odhadovat, ale momentálně jí nejvíc zajímají zvířátka a panáčci na ty se vydrží dívat dlouho a už je sama strká do autíček, do postýlky apod 🙂

wwendyy
20. říj 2017

U nas jednoznacne Zviratka,nejen ze jsem ho mela i ja jako dite,tak u nas je oblibene i ted.Na pric casem se opet diky sve dceri a LEGO Duplu,dostavam kazdy den zpet do dětství😍

rutik
20. říj 2017

U nas, protoze mam prvniho kluka, jsou oblibene hlavne auta, postavicky, vlacek, letadlo, urcite by byli oblibeni hasici. Mame uz i par sad Lego juniors a tam vedou policajti a zlodej a casto probiha vykradani sejfu a nasledna honicka🙂

zuza_23
20. říj 2017

My máme zatím jen jedno Duplo a to Můj první vláček, a miluje ho jak čtyřletý syn tak roční dcera 🙂

verunkaw
20. říj 2017

Nejoblíbenější je zoo a první vláček 🙂

pitrsova
20. říj 2017

Za mě rozhodně zvířátka 🙂 Menší Lego Duplo a starší dcery Lego Friends.
Devítiletá nutně potřebuje nemocnici,protože je tam malinkatý miminečko 😀

brendamonique
20. říj 2017

Nemáme zatím ještě tolik stavebnic, ale Lego Farma se zvířátky, tu bychom nedali ani za nic ! Pod stromeček máme připraveno Lego Duplo velké staveniště, které zapadne k jeho Lego bagru/nakladači a Lego traktůrku. Děda je totiž traktorista, tak proto nás těžké stroje fascinují. Ještě by Lego Duplo mohlo přijít s kombajnem 😉😍

kacazagi
20. říj 2017

Máme spoustu sad a nejvetsi radost meli z pizzerie 🙂

annapans
20. říj 2017

U mě vede jednoznačně hrad, jeho stavbu už mám skvěle nabrnkanou, u kluků vedou samozřejmě vláčky.

houfinka
21. říj 2017

U nás vedou podvozky z vláček plný čísel, na kterých vozíme zvířátka a jejich stravu- bagety, banány, jablíčka. Kluky dál baví stavět dinosaury z různých pestrobarevných kostek. A hodně často máme extravagantní stavby 😀

mabi
21. říj 2017

Mame dve sady a stavi z nich prakticky denne..mame zakladni zelenou krabici a pak ariel🙂

uglyduckling
21. říj 2017

Zatím máme pouze jednu. Nevím tedy její jméno, ale její součástí je bagr a vzhledem k tomu, že syn bagry, traktory a podobné stroje miluje, tak s námi pan bagr jezdí i na chalupu, byl s námi na dovolené a občas s námi i spí 😀

jarcca
21. říj 2017

Z toho co máme doma u syna vede náklaďák. No a teď jsme se tu spolu zamilovali do pouti! 🙂

minonnka
21. říj 2017

U nás to není o oblíbeném Legu Duplo, ale o konkrétních kostkách, páč o některé je věčný boj 😀
Co jsem tu za ten týden s Duplem viděla, jak v tipech, tak na fotkách maminek, budeme muset kouknout po Legu, kde jsou typově jiné kostky/doplňky než ty klasické. Ať to dětem oživíme.
Máme spíše "klučičí" a tak dcerce pořídíme i něco v "holčičí variantě" 🙂

properjoey
21. říj 2017

U nás jednoznačně vede záchod ze školky😂je super,že má zvedací prkýnko,o ten se tu všichni pereme 👍už do něj "curali" úplně všichni včetně táty a plyšáků...jinak dcera teda teď miluje sadu školku,syn pásový nakladač a my jim stavíme zdi 😂

stepkaa
21. říj 2017

Minulí rok 21.11. slavila dcerka 7 narozeniny a ,co nesmělo chybět bylo ledové království-od Disney--ANNA+ELSA+OLAF----prostě její splněný sen!!!!To vidíte i na fotce.....
Ale letos slaví 21.11 znova narozeniny a přeji si moc další lego,kéž bych vyhrála aspon by byla štastná.... A já také ,protože mám 31.10. svátek a nikdy jsem v životě nic na modrém koníku nevyhrála......

snany
21. říj 2017

Všechny sady máme smíchané a děti staví dle fantazie, někdy nestačím koukat 😀

twoangels
21. říj 2017

Rozhodně Lego Duplo vláček 🍀

loc
21. říj 2017

U nas vede duplo s vlackem, kluky bavi jezdit s vlackem po kolejich a potom take duplo farma, tam mladsi krmi zviratka a bafa na ne skrz dvere v domecku😀

beruszka82
22. říj 2017

U nás platí pravidlo čím více kostek,aut,zvířátek... tím více fantazie a větší zábava,tak stále lego dokupujeme 😀

jamborka
22. říj 2017

U nás vedou kostičky na stavění domku a nesmí chybět ani zvířátka 😉