Máte už pro děti koupené první vánoční dárky?

bara_lego
Moderátor
20. říj 2017

Na Vánoce je ještě celkem brzy, ale stejně 🙂 Hodně mých kamarádek kupuje vánoční dárky už od července. Další zase nákupy nechávají až na poslední chvíli. Jak to chodí u vás? Máte už v zásobě připravené nějaké balíčky pod stromeček? 🙂

barumat
20. říj 2017

Mám spíš vybrané a rozdělené mezi rodiče a prarodiče (další blízké příbuzné). To ty větší dárky. Kravinky neřeším.

jackie3
20. říj 2017

Už se začínám dívat...

krystalka
20. říj 2017

@anetka1701 - dělám to taky tak, v průběhu podzimu si píšu seznam komu co a pak to jeden večer objednám na netu, to, co nejde objednat, nebo chci koupit prostě osobně, tak si na to vyhradím jedno volné dopoledne, kdy nejsem v práci a oběhnu to všechno najednou.....a pak už jen třeba dokoupím nějakou drobnost na vánočních trzích, když mě někde něco zaujme a hodí se mi to pro někoho....

simdan
21. říj 2017

Něco málo už mám nakoupeno 😉 aby toho nebylo potom na nakupování hodně 😉 a taky nerada chodím po obchodech v předvánoční čas jak je hodně lidí 🙄 a opravdu raději koupím přímo v obchodě kde si můžu na dárky "sáhnout"

pet16
21. říj 2017

Něco už máme, zbytek alespoň vymyšlený. Obě děti mají navíc hned v lednu narozeniny, takže není čas na "hrdinství" a kupování dárků na poslední chvíli 😉

vikca85
21. říj 2017

pomalu jsem zacla.mam 2 darky a v makru je ted sleva 30% na hracky, tak se tam chystam.

houfinka
21. říj 2017

Vymýšlení dárků pro děti je pro mě velká zábava ☺. Většinou je to něco kreativního a pak to máme všude po bytě. Loni jsem klukům šila quitebooky a každý dostal jedno lego duplo. Letos už mám koupené od lego creator dinosaury a snad přibude i nějaké duplo ☺. S dárkama pro dospělé je to horší. Už je asi čas, začít něco vymýšlet a od listopadu začít shánět!

jarcca
21. říj 2017

Jelikož na Vánoce budu mít pořádný břicho už pomalu nakupuji. Mám už schovanou Duplo pizzerii, ale teď jste mi tedy udělali čáru přes rozpočet protože jsme se se synem zamilovali do pouti! 😀

verdos
21. říj 2017

Část už mám nakoupeno a zbytek je "na seznamu". Něco ze seznamu zadám příbuzenstvu a kamarádům a něco ještě dokoupím sama, jen co najdu nějaký přivýdělek, aby bylo za co :D.

hani1234
21. říj 2017

Já to nějak nehrotím , malá dostane dva pořádnè dárky , žádné hlouposti .

ditta01
21. říj 2017

Kupuji průběžně během roku, když vidím něco třeba v akci a vím že by se to dětem líbilo tak to koupit třeba už v březnu ☺

kspp1
21. říj 2017

Dcera má narozeniny v dubnu, takže cokoliv většího a cennějšího, co seženeme po tomto datu, musí vydržet do Vánoc. Momentálně máme jednu hru, která se jí určitě bude líbit a podařilo se ji koupit za třetinu aktuální ceny na trhu a jednu knihu. Určitě to nejde nechat všechno na poslední chvíli, letos před Vánoci asi budou výdaje za máslo 🙂

lucipech
21. říj 2017

My uz mame skoro vse, posledni balicky me cekaji na poste, letos jsem si dala za ukol vse stihnout behem rijna, jednak abych dalsi dva mesice mela v klidu cas na pripravu Vanoc, preci jen s dvema detmi uz toho casu je mene, a navic se ke konci listopadu stehujeme do domecku coz je letos nas hlavni vanocni darek.

lagerthaa
21. říj 2017

no chgtěla bych začít pomalu teď ale nechci to urychlit, protože preference dcery se zatím rychle mění, tak abych nepořídila dárek se kterým si v prosinci už hrát nebude 🙂 ale zatím má těžké panenkové období 🙂 tak asi něco na to téma 🙂

kacakkv
21. říj 2017

Nemám, všechno jednoho večera nakoupím přes internet

snany
21. říj 2017

Děti mají před vánoci narozeniny a svátek, takže toho na nakupování máme hodně. Syn náhodou část dárku našel, trochu prekrérní situace.

luciska82
21. říj 2017

Já nakupuji dárky celý rok🙂 Prostě když vidím něco, co by se obdarovanému líbilo, tak koupím.
Výhoda - nemám stres před Vánoci
Nevýhoda - někdy mám vlastně více dárků než potřebuji😀

tajemna30
21. říj 2017

Krásnou sobotu přeji, já patřím k těm které nakupují postupně už od léta, takže většinu vánočních dárků pro děti už mám. Jen mám potom problém je kolikrát najít, kam jsem je schovala🙂

jbzirafa
21. říj 2017

Mám už všechny. Kupuju prubezne.s dospělými to bude horší.

babunka1
21. říj 2017

Něco málo už koupené mám. A většinu věcí (pro dceru) mám v hlavě. Většinou to nakoupím a pak to rozdělím mezi rodinu, ať nemusí nic shánět ( a hlavně vím, že malá dostane věci, které využije a bude z nich mít radost 😀 ). Zbytku rodiny absolutně nevím co kupovat 😀

andulena
21. říj 2017

Máme 3.děti,tak už jsem začla nakupovat takové ty maličkostí než budou finální seznamy!😂 Od syna(14) jsem už ho dostala včera tak supr!Syn 4.roky chce ještě různé Duplo,knihy a Dcera(15,5) tak ta určitě knihy! Ráda čte,čte což je supr a ma koníček od malá čtení!A pak nějaké hodinky by si přála,kosmetiku a korálek s Pandora.Jinak my s manželem jsme domluvení! Teď se objednává nová myčka,tak zase nečekaný výdaj!😂 Ten máme každý rok v tuhle dobu! A švagrovi a rodině to se domlouvame!

krystalka
21. říj 2017

@luciska82 - tohle u nás jde dělat maximálně u dárků pro dospělé....u syna určitě ne, protože co ho bavilo a líbilo se mu na jaře, nebo v létě, to už je koncem podzimu pasé a zajímá ho zase něco úplně jiného....jediné, co je stálé a osvědčené, je cokoli kolem dopravních prostředků, s tím začal ve 2 letech a trvá to doteď (bude mu na jaře 10), jen už to nejsou hračky, ale třeba knížky, katalogy, nebo prostě něco související s tou tématikou....

pomoztekacence
21. říj 2017

Ano něco malo pro rodinu už mám,nakupovala jsem od brezna vždy když byla nějaká korunka navíc a levne.Karolince vsak asi ještě neco koupime,kéž by se na šetřilo na nějaké to duplicko.

monika51
21. říj 2017

Samozřejmě 🙂 Většinu dárků už mám, teď už je to jen dolaďování nějakých drobotin. Nakupuji průbězně od léta, když se mi něco líbí. Nechci to nechávat na prosinec s tím, že prostě musím NĚCO koupit. Naopak se snažím na hračky už moc nekoukat aby mě to nelákalo ještě něco dokoupit 😊

twoangels
21. říj 2017

Mám zatím jen 3, ale už se na nakupování dárků budu soustředit 🍀

handous
21. říj 2017

My dárky ještě nezačali kupovat, zatím jen nahlas přemýšlíme co komu koupit. Už víme, že to bude něco od Vás, modelína ( tu Terezka miluje) , omalovánky a pro Péťu něco do na přípravu do školy. Příští rok ho už čeká první třída a pořád se chce učit aby prý všechno uměl. Dneska dál i přednost pracovním listům před pohádkou.😀

pexinka81
21. říj 2017

ne....čekám stále na dopis ježíškovi 😀 ....prý až ho budou mít kompletní, tak mu ho dají za okno....zatím stále doplňujeme 😀

loc
21. říj 2017

Ja uz mam pro deti koupeno temer vse. Jeste by se tedy hodilo nejake lego duplo, to oba kluci zboznuji.🙂 Snad si Jezisek vzpomene😀. Jinak pro dospele zatim nemam nic, ale uz na tom budu muset zacit pracovat, nerada nakupuji v predvanocnim shonu😀.

rmarci
22. říj 2017

Zatím ještě nemám nic ale pomalu už budu muset 🙂