icon

SOUTĚŽ o hrníček a dudlíky RETRO

avatar
misa_lovi
Moderátor
17. říj 2018

SOUTĚŽ UKONČENA!

Tentokrát to byla opravdová jízda do minulosti! Moc všem maminkám děkujeme za úžasné retro fotky z dětství! Na balíček Retro značky LOVI se mohou těšit:

@simdan
@princeznaj

Gratulujeme oběma maminkám a poprosím, aby se mi ozvaly na e-mail michaela.musilova@canpolbabies.com

---------------------------------------------------------

Těšíte se na další soutěž? 😉😍
Tentokrát můžete vyhrát naši kolekci ve francouzském stylu RETRO. Nachystali jsme pro vás dva balíčky a v každém najdete:
- tréninkový hrníček RETRO o objemu 150 ml pro děti od 6 měsíců,
- dynamické dudlíky RETRO o velikosti 3 – 6 měsíců,
- řetízek na dudlík RETRO.

Ve hře je opět jeden balíček v barvě růžové, druhý balíček v barvě zelenkavé.

Jak vyhrát? 😎
Pošlete nám nějakou RETRO fotečku z vašeho dětství a připište, zda chcete soutěžit o balíček růžový či zelenkavý.

Soutěžíme nejpozději do čtvrtku 17.10.2018 do 12.00. Poté zde odpoledne vyhlásíme 2 vítězky😉 Hodně štěstí!🍀🍀

Další informace můžete najít v našem dnešním příspěvku https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-lovi/co-vas-napadne-kdyz-se-rekne-retro/

SOUTĚŽ o hrníček a dudlíky RETRO
Shrnutí diskuse
Automatické shrnutí diskuse vygenerované umělou inteligencí · 12. čer 2026 · 59 příspěvků

Stručné shrnutí

  • Soutěž o kolekci RETRO značky LOVI nabízela dva balíčky, každý obsahoval tréninkový hrníček RETRO 150 ml pro děti od 6 měsíců, dynamické dudlíky RETRO velikosti 3–6 měsíců a řetízek na dudlík.
  • Soutěž probíhala na fóru Modrý koník s uzávěrkou ve čtvrtek 17.10.2018 do 12:00 a pořadatel po uzávěrce vyhlásil dvě vítězky.
  • Pořadatelem byla značka LOVI spojená s Canpol Babies a vítězky měly kontaktovat organizátora na e-mailu michaela.musilova@canpolbabies.com kvůli převzetí cen.


Nejčastější otázky

Q: Jaké produkty obsahuje balíček RETRO od LOVI?
A: Každý balíček obsahuje tréninkový hrníček RETRO 150 ml pro děti od 6 měsíců, dynamické dudlíky RETRO velikosti 3–6 měsíců a řetízek na dudlík.

Q: Pro jaký věk jsou hrníček a dudlíky RETRO určené?
A: Tréninkový hrníček RETRO je určen pro děti od 6 měsíců; dynamické dudlíky RETRO jsou ve velikosti 3–6 měsíců.

Q: Kde probíhala soutěž a jaký byl termín přihlášek?
A: Soutěž probíhala na fóru Modrý koník a uzávěrka byla ve čtvrtek 17.10.2018 do 12:00.

Q: Kdo pořádal soutěž a jak kontaktovat pořadatele?
A: Soutěž pořádala značka LOVI ve spolupráci s Canpol Babies a kontakt na pořadatele je e-mail michaela.musilova@canpolbabies.com.

Q: Kolik balíčků se rozdělovalo a v jakých barvách?
A: Byly připraveny dva balíčky, jeden v růžové a druhý v zelenkavé barvě.

Q: Jak byli vyhlášeni vítězové a co bylo potřeba po výhře udělat?
A: Po uplynutí uzávěrky organizátor odpoledne vyhlásil dvě vítězky a požádal je, aby se ozvaly e-mailem na michaela.musilova@canpolbabies.com kvůli odeslání balíčků.

Závěry z diskuze

Shoda

  • Většina účastníků v diskusi preferovala zelenkavý balíček.
  • Soutěž jasně specifikovala obsah balíčku: hrníček 150 ml, dudlíky 3–6 měsíců a řetízek na dudlík.


Sporné názory

  • Někteří účastníci preferovali zelenkavou barvu, zatímco jiní preferovali růžovou barvu.


Otevřené otázky

  • Kdy přesně a jak budou balíčky odeslány a jak dlouho potrvá doručení?
  • Jaké jsou podmínky použití a zveřejnění zaslaných fotografií v souvislosti se soutěží?


Zmíněné značky a firmy

LOVI, Canpol Babies, Modrý koník, Jů a Hele

Zmíněné produkty a metody

tréninkový hrníček RETRO 150 ml, dynamické dudlíky RETRO 3–6 měsíců, řetízek na dudlík RETRO, kolekce ve francouzském stylu RETRO

Místa a osoby

Michaela Musilova, Jů a Hele

Strana
z3
avatar
vercula7
17. říj 2018

Já s mamou .Nedávno jsme se společně s mámou a mojí dcerou hrabaly fotkami ,když jsem byla malá a porovnávaly podoby .Ach ta nostalgie a ty časy byly úžasné aneb soutezime o zelený balíček .

avatar
nikyselen
17. říj 2018

ja na 1/2 roce..
soutezime o ruzovy balicek..

avatar
irenoslava
17. říj 2018
avatar
maqggienka
17. říj 2018

Já krasavice bez zubů s bráchou 🙂 Měla bych zájem o zelenkavou barvu.

avatar
jarcca
17. říj 2018

zelinkavý

avatar
janickazabicka
17. říj 2018

To jsem já jako malý Cvrček. Zhruba rok 87 nebo 88 mohlo mi být cca kolem 1 roku 😁
Prosím zelenkavý balíček 😉

avatar
simdan
18. říj 2018

Soutěžím o zelenkavou sadu ❤️ na fotografii jsem já ve dvou letech ❤️

avatar
evazerzan
18. říj 2018

Soutěžím o zelenkavý balicek

avatar
gabkekoczi
18. říj 2018

Miluju staré fotky, a že jich máme doma spousty. A jsem ráda, že máme se sestrou i svá fotoalba, do kterých jednou za čas nahlédnu. Tato fotka je z mých 3.narozenin. Jen nevím, proč mi místo panenky dali mašinku😁 Asi, že jsem od malička byla spíš takový kluk😉
(Zelený balíček)

avatar
izzylka
18. říj 2018

Jediná fotka,co mi z dětství zbyla ... do dneška nevim, kdo to je semnou na té fotce. Ale vím, že je to ze studia Jů a Hele (pokud je tu teda někdo ještě zná 😂) Ráda bych zelenkavou.

avatar
lucie01
18. říj 2018

Já a čokoláda :D cca rok 1984 ....soutěžím o zelenkavý set

avatar
anezka22
18. říj 2018

´91 s mojí mamkou. Jedna z mých nejoblíbenějších fotek ♥

avatar
leniczka88
18. říj 2018

Kdybych vyhrála tak prosím růžovou sadu <3

avatar
bajjunka
18. říj 2018

Já se svou sestrou, po našem prvním velkém stříhání. Ty copánky máme schované dodnes. 😊
Ráda bych hrála o zelenou sadu ❤️

avatar
firsttime
18. říj 2018

Dobrý den, pokud by se na mě usmálo štěstí, tak by se mi líbil zelenkavý balíček pro chlapečka 🙂

avatar
farka
18. říj 2018

Soutěžím o růžový 😊

avatar
paperilla
18. říj 2018

Tak jsem se vratila o par desitek let zpet 😄
Pokud se usmeje stesticko,tak by se nam hodil ZELENKAVY set😉

avatar
annahej
18. říj 2018

Soutěžím o růžový retro set 😉

avatar
ewkad
18. říj 2018

Potěšil by zelený balíček 🙂

avatar
miba22
18. říj 2018

Prosím, balíček v zelenkavé barvě

avatar
myssmetanova
18. říj 2018

Prosila bych růžovou barvu

avatar
lena21
18. říj 2018

Soutěžím o zelenkavý set

avatar
semmi
18. říj 2018

Jà s mým o 11 let starším bràškem. 💕😘 Dnes je mu 37 a mě 26 let. Já.čekám druhou holčičku a bràška má 7. měsíčního Adàmka. 🙂 V případě výhry prosím o variantu pro holčičku 👐❤

avatar
lela36
18. říj 2018

@nikinelinaty takove saty jsem mela taky! Na foceni u dortu, myslim, ze na treti narozeniny 😀 je to nekde zahrabane u rodicu.

avatar
karolinasvetla111
18. říj 2018

prosím zelenkavý set

avatar
jednamaminka
18. říj 2018

Tady to začalo a už jsem se té školy nezbavila 😀
A kdyby štestí sedlo na mě, prosím zelený 😉

Strana
z3