Co je váš nejoblíběnější osobní nebo i rodinný produkt, který nesmí chybět ve vašem košíku?

klararohlikcz
28. led 2016

Milé maminky i ještě nemaminky,
Prozraďte nám, co nesmí chybět ve vašem košíku prostě nikdy. Ať je to oblíbený produkt vašich dětí, manžela, váš nebo i zvířecího miláčka 😀 Klidně vložte i fotku.
U mě prostě nikdy nesmí chybět Jesenka, Kinder mléčný řez a šunka od Múúú Písek.
Celý tým Rohlíku žije neskutečně svojí prací a nacházení nových dodavatelů je pro nás to hlavní motto, abyste byli spokojení 🙂
Pokud je něco, co nám v sortimentu chybí, tak ho pro vás rádi doplníme.
Například jsme doplnili opravdu luxusní italskou mozzarella od Mozzarella art. Mrkněte se zde http://rhlk.cz/cerstve-syry-od-mozzarellart

Tak jaký je váš oblíbený produkt?

Krásný den

Klára

lenkaatom
28. led 2016

Tak pokud jedu na větší nákup tak u nás v košíku nikdy nechybí pro kluky brumík a lízátko a pro manžela nějaký ten kus masa. 🙂 🙂 😀

twoangels
28. led 2016

Náš malý prďola miluje "fotbalisty" jsou to takové slané brambůrky, ty jsou pro něj největší odměna za cokoliv 🙂 tak ty beru do zásoby, protože na ně chodí večer i manžel 🙂

apacheee
AMBASADORKA
30. led 2016

My v poslední době nemůžeme z obchodu odejít bez pitíčka RioFresh pro děti - s mašinkou. Eliášek si je naprosto zamiloval a já jsem na jednu stranu ráda, protože vím, že v tom jsou samé dobré a zdravé věci. Já mám slabost pro Kočičí jazýčky a manžel pro teplé čertvé pečivo🙂