Sobotní soutěž - Dejte nám tip na vaše oblíbené produkty ze sortimentu drogerie

klararohlikcz
19. pro 2015

Dobré ráno milé maminky nebo budoucí maminky.
Dnes jsem si pro vás připravila poslední soutěž s Rohlíkem.
Na Rohlíku kromě potravin a dětského sortimentu najdete také sekci drogerie a domácích potřeb. Pro těžké prací prášky nebo toaletní papír už také nemusíte chodit do obchodu. Máme trvale výhodné ceny a nemusíte tak čekat na akční nabídky v obchodech.
Také máme přírodní eko drogerii značek Ecover, Frosch nebo Bio-D.
Jak řešíte nákup těchto věcí vy? Dejte nám tip na váš oblíbený produkt, značku nebo kategorie, které nám například chybí a vy byste u nás uvítali 🙂
Na pět z vás čeká balíček značky Coccolino i s medvídkem 🙂 Příspěvky klidně i s fotkou přidávejte do dnešní půlnoci. Vítěze vyhlásím zítra🙂

Mrkněte se na náš sortiment drogerie a domácích potřeb🙂
https://www.rohlik.cz/c75609-domacnost
Nově máme také v nabídce produkty značky Sodastream a bombičky vám vyměníme přímo u nás doma🙂 Už si pro ně nemusíte chodit do obchodu. Kurýr vám ji přiveze a vy mu předáte jen prázdnou láhev🙂
http://rhlk.cz/vymena-sodastream

Krásnou sobotu

Klára

lupinek82
19. pro 2015

Aviváž jsem díky alergii dcery uplne odbourala, používám praci prostředky Ecover, ale možná, ale na naše prádlo mi nejaka ta vune už chybí. Jinak velký objev poslední doby je čistič nerezu Electrolux, stálice jsou Jarov tablety do myčky, Savojských a Clin. Nabídka doplnění Sodastream je velice sympaticka, porad zapomínám brát bombu s sebou na nákup. A taky poslední dobou stále sháním filtry do filtrační konvice.

kajjina
19. pro 2015

koukla jsem na vaši nabídku a našla jsem tam snad všechno co používáme doma 🙂....doknce i Lovelu, v které peru prádlo pro prcka a která v nabídce všech obchodů vždy není...čistící a prací prostředky se snažím kupovat tak, aby té chemie nebylo zbytečně moc, takže v kuchyni si vystačím např. s jarem a kapslemi do myčky...co se nákupu drogerie týká,tak většinu nakupuju chlap, kdž dělá velký nákup, většinou kupujeme věci v akcích tak, aby se trošku ušetřilo...vždycky ale musím napsat přesně co chci,protože jinak vybere vždycky "špatně" 😀

apacheee
AMBASADORKA
19. pro 2015

Těžké věci nakupujeme většinou normálně v obchodě (nejčastěji v Tescu), stejně jezdíme autem, takže není problém s dopravou, občas si koupím prací prostředky od kamarádky, jejíž manžel vozí prášky z Německa a opravdu musím bohužel říct, že kvalita je úplně někde jinde. Pro syna se mi nejvíce osvědčil
http://www.electroworld.cz/persil-expert-sensit...

loc
19. pro 2015

Na Vašem webu je nabídka drogerie opravdu široká, určitě bych si tam vybrala spoustu věcí, které doma používáme. Např. na praní pro malého prášek a aviváž Lovela, pro nás většinou Persil, aviváže střídáme, do myčky Somat nebo Finish, na prach Pronto. A jinak oceňuji, že máte v sortimentu i kosmetiku od Weledy, já používám březový olej proti celulitidě (krásně voní) a malý zase měsíčkový krém na opruzeniny a nepěnový měsíčkový přípravek do koupele. Také hodně kupujeme kuchyňské role a jednorázové vlhčené ubrousky, ty mi ve Vašem sortimentu zatím chybí (nemyslím ty dezinfekční Sanitol, ale obyčejné na každodenní úklid). A pak byste ještě mohli přidat takové ty "drijáky" na těžko vypratelné skvrny, ty jsou s malými dětmi potřeba denně 😀. Ale i tak chválím, opravdu je z čeho vybírat, nákup u Vás určitě brzy zkusíme 😉.

lin18
19. pro 2015

Na praní používám tekuté gely, Woolite, Persil...prášky mi vždycky zanechaly skvrny. Aviváž nepoužívám, máme sušičku a ta se s aviváží nemá ráda. Tak mě napadá, že vonící ubrousky do sušičky jsem ve vaší nabídce také nenašla.
Co se týče těžkých nákupů.....Před dětmi jsem vše obstarávala sama. V prvním těhotenství jsem jezdila s manželem. No a po narození syna začal problém. Nechtělo se mi ho tahat do supermarketů, zvlášť když byl ještě hodně malý. Takže jsem manželovi psala seznamy nákupu...marně. Potraviny zvládá i když třeba vůbec netuší co se vaří z různých druhů masa...ale budiž, vařila jsem podle toho co nakoupil. Já se taky nevyznám ve značkách a stupních piva co si budem povídat 😀 . Horší už to bylo s kosmetikou a drogerií. Prostě nebyl schopný dovézt to co jsem mu napsala, i když jsem mu předtím i ukázala to stejné balení doma...vždycky dovezl něco jiného. Jiné tablety do myčky, jiný prací gel, jiný toaletní papír. O kosmetice ani nemluvím....chtít po něm nákup konkrétního krému jsem si ani netroufla 😀 . Takže se to vyřešilo jednoduše....nakupovat jezdím já, těžké věci nechám v autě a on to potom vynosí. Pro mě je to zároveň relax od dětí a muž si taky trochu užije potomky bez mého dohledu 😀

ta_kacka
19. pro 2015

Značku coccolino se chystám vyzkoušet... Musím přiznat, ze nákup drogerie je pro me utrpení- výhodné je velké balení a to je samozřejmě težké... Takže jednou za čas, kdy jedu nakoupit autem (což je extra vzácnost) nebo objednává z nějakého internetového obchodu, kde je i drogerie, tak tam přidám i práci prasek- kvůli malému jsem pořídila Persil sensitive a celkem ok... Předním jsem měla kapsle areil a ty mi taky vyhovovaly... Takže já nákup přes internet fakt oceňuji- sama s dítětem v nositko tahat ještě težké věci me ubiji!

kubicek11
19. pro 2015

Tak u nás se pere jedině v Arielu nebo v Persilu. Máchadlo nesmí chybět, prádlo je pak krásně měkké. U nás se používá Silan. Ale Coccolino jsem už také vyzkoušela a nemělo chybu. Především nevadil malému a to je u nás základ. Používáme jen to, co máme osvědčené a snese náš malej. Škoda jen, že ho nemají u nás v obchodě. Z města ho netahám, protože bych se jednoduše dost pronesla. Z ostatní drogerie musí u nás být Jar, Savo Wc a na podlahu miluju Alex s citronovým olejem. To tak krásně provoní byt 😉 Ostatní drogerii raději jmenovat nebudu, protože by to byl celý seznam a ta se klidně může měnit. Ale toto je pevný základ a já zatím nic jiného nechci 😀

ilonne
19. pro 2015

Co se týká kosmetiky, nevím zda jsem neprehledla, ale neviděla jsem zn. Saloos a Lavera.

joannah13
19. pro 2015

Nákup těžších věcí není problém, většinou vemu auto a jedu 🙂 samozřejmě čekám na akce a výhodnější balení.. na praní používám persil sensitive gel, ale už bych chtěla nějakou změnu, už to mám ovoňané a potřebuji něconového zase.. já ráda používám kosmetiku Nivea nebo Mixa, ale čas odčasu koupímněco nového.. na domácnost se mi nejíce osvědčily přípravky z DenkMit, jsou levné a hlavné účinné.