SOUTĚŽ o Tuli vak dle vašeho výběru

miska_tuli
1. pro 2016

Pěkné ránko vám všem z Tuli vaků 🙂

Jak se dnes máte? Pokud dobře, budete se mít ještě lépe. Spouštíme totiž novou SOUTĚŽ.

Prohlédněte si pozorně naši koláž a napište nám, který z 9. vzorů se vám nejvíce líbí? Jednu z vás pak vylosujeme a ta vyhraje Tuli vak se vzorem, za který hlasovala.

Soutěž trvá do neděle, kdy budeme losovat jednu z vás. Tak šup šup do toho a hodně štěstí milé maminky 🙂

lazna
1. pro 2016

Líbí se mi dřevo. To by byl dárek.

sandrakolecarova
1. pro 2016

Za mě lesní zvířátka, ten by se dcerce líbil, zvířátka miluje 🙂

netanel
1. pro 2016

My se máme skvěle, dítě spí a máma objednává Ježíška.🙂 Nejvíc se mi líbí dřevo, protože je nejuniverzálnější.

kec4lka
1. pro 2016

Lesní zvířátka jsou super 👍

luckamb
1. pro 2016

Za me určitě podzim

mkrelo
1. pro 2016

Dobrė rano.dnes se mam dobře.protoze konecne u nas na zapade po nekolika dnech neni mrazive rano.ale teplota ukazuje 2.7stupne.
Je tezke.vybrat jediny.protoze vsechny jsou pekne a vedela bych.koho treba podarovat...sestra ma dve holcicky a moc by se jim libila zviratka ze Zoo.Mamka ma rada zelenou.tudiz brectan...Ale pro sebe bych vybrala podzim.Mam rada zmenu krajiny v prirode.pousteni draka se synem..prestoze se ochladi.Takze Podzim..

jannca82
1. pro 2016

Dobré ráno, venku trochu sněhu a na koníkovi super soutěž. Já bych pro malou vybrala lesní zvířatka, akorát by se vešel☺☺☺

juvik
1. pro 2016

Lesní zvířátka

apacheee
AMBASADORKA
1. pro 2016

Nejkrásnější je cihla 😉

k89
1. pro 2016

Malovaná

smokemom
1. pro 2016

MALOVANÁ - krásný jemný vzor 🙂

babunka1
1. pro 2016

Mně se líbí asi vzor "Malovaná". Je to pěkný a veselý, ale zároveň decentní a nepřeplácaný, takže bych řekla, že se hodí do každého pokojíčku 🙂.

replykatee
1. pro 2016

Hlasuji za lesní zvířátka, to je moc hezký a veselý potisk 🙂

marketatr
1. pro 2016

Me osobne se libi vsechny, hlavne malovany, ale hlasuji pro zviratka, ktere se libi synovi.

yrsa
1. pro 2016

Me se libi vak malovany 😍 pro nas tvořivé inspirace jako hrom

verkaunka
1. pro 2016

Zdravím, nemůžu se vynadivat na ty lesni zvířátka....

kami1984
1. pro 2016

Kluci hlásí, že lesní zvířátka jsou favority🙂)) Moc krásné potahy

koordinatorka_odboje
1. pro 2016

Cihla ❤️

juuulinka
1. pro 2016

Naprostá bomba je MALOVANÁ

fayole
1. pro 2016

Dobrý den, tak u nás jednoznačně vítězí "malovaná".

janulina90
1. pro 2016

Dobré ráno. My se máme úžasně, protože za chvíli vyrážime řádit do sněhu. A teda páni! Vybrat jen jeden vzor??? No zvítězila by u mě Cihla 😊

lordicka
1. pro 2016

Jůů asi ten kohoutek a nebo malavoná by se nám hodil do relax koutku pro dcerku 😉 a mě osobně se líbí buď břečťan a nebo dřevo 😉 🙂

mykolaapsi
1. pro 2016

Vak bych chtěla pro děti, proto hlasuji pro vzor Lesní zvířátka 🙂

krteczech
1. pro 2016

Všechny vzory jsou krásné, ale Malovaná je asi nejhezčí.

ellfka
1. pro 2016

Je cas jednou myslet na sebe, a pri zaprahu dvou spuntu blizko po sobe, bych si po tom dennim maratonu rada sedla do Podzimnich kvetin se salkem dobre kavy...

makynaeliska
1. pro 2016

Pro Elisku do pokojiku by se mi nejvic libil podzim ☺

nuninove
1. pro 2016

všechny jsou nádherné ale mé oči se jako první zastavili na tuli vaku se vrorem dřevo...je nááááádherný 🙂

cukrik123
1. pro 2016

Velmi těžké ale já se zamilovala do cihly

slunina
1. pro 2016

Kdybych ho brala pro sebe, vybrala bych dřevo. Kdyby pro dcerku, vzala bych podzim, ale protože se u nás nejvíce tulí chlapeček, vyhrávají lesní zvířátka. 🙂

minonnka
1. pro 2016

Dobré ráno, vzory jsou krásné všechny, pokud by byl pro nás dospělé, tak by se mi líbil vzor dřevo, ale i podzim. Ale protože bych ho s radostí dala dětem, tak určitě vede vzor Lesní zvířátka ❤
Les a přírodu děti milují 🙂 Syn o víkendu oslavil 4 roky a přál si dort alá les...hříbečky, mochomůrky apo., tak jsem po večerech modelovala nějaké figurky na dort, poprvé v životě a i když nebyl dokonalý, pro něj ano, to štěstí v očích byla odměna za probdělé večery... 😍 Takže tento vzor by byl určitě u mých dětí TOP 👍