Soutěž o Tuli vak - Gallery

miska_tuli
29. lis 2016

Dobré ránko milé Maminky, milé naše Tulidámy.

Máme pro vás zajímavou soutěž o unikátní pokreslovací Tuli vak - Gallery.

Zahrajte si na designové návrhářky a nakreslete vy nebo vaše dítě vzor, který byste chtěly mít na svém Tuli vaku. Pak to stačí jen vyfotit a pověsit sem na nástěnku. Vítěze vylosujeme dnes večer, tak nás pozorně sledujte 🙂
Pro vaše děťátko je Tuli Gallery ideální. Může si totiž volně kreslit po kuse nábytku a nebude vám již více kreslit po stěnách.

Unikátní produkt na trhu, který nemá konkurenci, přesně takový je Tuli Gallery. Omalovánka gigantických rozměrů, která navíc slouží jako sedací vak a je jedinečným doplňkem do dětského pokoje. Nechte rozvíjet mysli a kreativitu své ratolesti. Více o Tuli Gallery se dozvíte zde: http://web.tuli-tuli.cz/10

sylvinka
29. lis 2016

U nás momentálně vede duha, takze obrázek je jasný ... A u nejstaršího (ten je momentálně ve škole ) by to byly kostičky z minecraftu nebo angry birds.

19061976
29. lis 2016

môj 6.rocny syn miluje tieto potvorky pokemonov.Pisal jeziskovi list a tam od vrchu az dole bolo prosim si pokemon,ciapku,vankus,obliecky,,hracku,tricko......a ja marne hladam nieco s pokemonom tak toto by bol supeeeeer mega darcek ktory by podporil aj jeho kreativitu,

abig
29. lis 2016

U nas jednoznacne vedou dinosauri .... a moci si je nakreslit na vak by bylo paradni .... mladsi synek se nedavno rozhodnul zvelebit bilou zed ruzovou fixou ...

slunina
29. lis 2016

Moje tříletá dcera zatím kreslí jen obličeje, ale jistě by ho vymalovala s radostí a k mojí spokojenosti.

anetka1701
29. lis 2016

Tak že prej víly! A princezny :oD A nesmíme zapomenout na hrad a koně (jo, ten divnej srnko-pes v pozadí je opravdu kůň).

luca16
29. lis 2016

Moje představa a představa mojí dcery. Né, že bych to dceři nepřála, ale raději bych ho pomalovala sama🙂 Tady je můj náčrt, jak by to asi zhruba vypadalo. Samozřejmě bych si s tím vyhrála mnohem víc, kdybych to měla malovat přímo na vak. (Když se na to tak koukám, ty kytičky bych namalovala větší🙂 ) ... Chtěla bych mít všechny z rodiny na tom pytli🙂

igiana
29. lis 2016

Mat takýto vak, tak to by dcérky boli šťastne! Kazdy den najradšej kreslia nám pre radosť a keď ich pochvalime, ze ako sa im to krásne podarilo, očká im šťastne zažiaria 🙂

janina1990
29. lis 2016

Dcera jeste moc kreslit neumi,no to ji vubec nebrani si to uzit 😀 pokazde pak mame ty jeji vytvory po celem dome 😀

sarka49
29. lis 2016

Moje roční dcerka vymaloval tyto zamilovaná srdíčka jako symbol pro sedací lehaci vaky tuli.

pitufina
29. lis 2016

...asi by zvitazili postavicky Walta Disneyho 🙂

mari90
29. lis 2016

Vzhledem k tomu,

mari90
29. lis 2016

Vzhledem k tomu, ze prave zarizujeme dcerce p

mkrelo
29. lis 2016

Jelikoz jsou vaky urcite moc prijemne na relaxaci, a dobře se na nich i treba usina, ja bych volila motiv pirek,které pripominaji pericka z polstaru a tudiz by navodily spaní. Můj syn 2roky 2mesice má nejraději pohádky o krtečkovi a miluje mašinky v jakékoliv podobě,proto zvolil a nakreslil by na vak obrázek s krtečkem a mašinkou. Maminka by mu pomohla nakreslit a Matěj by vybarvil.

luckamb
29. lis 2016

Ze všech čtyřech, umí malovat zatím.jen ta nejstarší (podstatně lépe než já). Takže u nás by se cokoliv na co se dá malovat a cmarat opravdu uzivilo a to ještě dalších pár (hodně párů) let. 😉

hance09
29. lis 2016

U nás frčí razítka 🙂

kh
29. lis 2016

Obrazek zasila 3,5 lety Kebulka.

Na obrazku je bilá krvinka - lymfocyt.

Syn totiž miluje kresleny seriál Byl jednou jeden život, který je o lidskem tele. Vystupuje zde porucik lymfocyt Baculik. Na seriál jsem koukala jako dite i ja v poradu Magion 🙂
Kdyby vyhral, byl by jiste nadseny - 4. narozeniny budou totiž ve stylu tohoto serialu, dostane dort s potiskem ze serialu, téměř archivni deskovou hru a ještě jsem mu nechala potisknou tricko. Babicka usije postavičku poručíka Baculika.

mari90
29. lis 2016

Vzhledem k tomu, ze prave zarizujeme dcerce pokojík, sedací vak by se nám tam krásně hodil. A vzhledem k tomu, že se nám moc líbí sovičky, bude jich tam plno, tak i na sedací vak bychom si je nakreslily 🙂

Omlouvám, se za dva špatně vložené příspěvky, zlobí mi telefon

jjustyna
29. lis 2016

U nás odpověď jasná, traktoooooor, kombaaaaaajn. Ale žluto-zelený mamko, jako John Deere 😀

petra_pf
29. lis 2016

Amálčina představa o vzorku na vak 🙂

amaliee
29. lis 2016

U nas by to byly samé sovičky🙂

monunkaaa
29. lis 2016

u nasi holcicky momentalne vedou klubicka a pavouci 😉
Takze by v pripade vyhry mela urcite veeelikou radost,ze muze namalovat spoustu klubicek a pavouku. Urcite by taky primalovala dedu a babicku 😉

kuliseks
29. lis 2016

Náš malý klučík ještě nemaluje, protože mu není ani rok, ale brzy mu rok bude, tak u chystáme větší pokojík. Už odmala si já všudemožně kreslím motiv moře a slunce. tenhle obrázek mě hrozně uklidňuje, když se nudím, tak prostě vezmu tužku a začnu ho kreslit. Nevím, jestli jsem blázen nebo proč to dělám, ale mám ho opravdu v každém diáři několikrát, různě na papírech a jednou jsem ho chtěla namalovat i malému do pokoje. Aby když ho uvidí, si vzpomněl na maminku 🙂 Jestli bude na stěně nebo na Tuli vaku, to se tedy může ukázat 🙂 Ale je to prostě první motiv, který mě napadl, moře a slunce.. to uklidňuje...

atka68
29. lis 2016

Krásný den, dcerka teď miluje Elsu a tak se její kresby neustále točí kolem Ledového Království😃

nefertiti20
29. lis 2016

kočičí vak ;)

p_ch
29. lis 2016

tak já bych chtěla krásný barvený vak... stejně barevný jako je Daliborkův první obrázek 🙂

babunka1
29. lis 2016

Naše roční dcera aktuálně spinká, takže mi obrázek zrovna namalovat nemůže (i když věřím, že by byl zajímavý 😀 ) a já jsem bohužel umělecký antitalent. Ale vkládám obrázek "přáníčka", které jsem dostala minulý týden k narozeninám od své osmileté neteře a musím říct, že kromě toho, že mě opravdu pobavil, tak mě i dojal skoro k slzám, protože si s tím dala práci. A těším se až mi jednou takové obrázky a texty bude psát moje dcera. Tak proč nezačít trénovat zrovna na tulivaku Gallery 😍

babunka1
29. lis 2016

Ještě jednou a správně 🙂

babunka1
29. lis 2016

Omlouvám se, nejde mi to otočit 😀

verkaunka
29. lis 2016

Naše holčička je právě nemocná v horečkách, tak se jí moc malovat nechtělo, ale pak vzala papíry a tak jí říkám, ať mi namaluje něco, na čem by se jí krásně spinkalo, a co by chtěla mít pořád u sebe, prostě co miluje.... slza mi ukápla.... říká ,,miluju maminku, tatínka, ťuníko, a pítěk"..... 🙂 tohle se krásně poslouchá, a nás řekla na první místo 😀

shine2015
29. lis 2016

A co takhle se,ze potisk se zviratkem... ;)