Soutěž o Tuli vak - Gallery

miska_tuli
29. lis 2016

Dobré ránko milé Maminky, milé naše Tulidámy.

Máme pro vás zajímavou soutěž o unikátní pokreslovací Tuli vak - Gallery.

Zahrajte si na designové návrhářky a nakreslete vy nebo vaše dítě vzor, který byste chtěly mít na svém Tuli vaku. Pak to stačí jen vyfotit a pověsit sem na nástěnku. Vítěze vylosujeme dnes večer, tak nás pozorně sledujte 🙂
Pro vaše děťátko je Tuli Gallery ideální. Může si totiž volně kreslit po kuse nábytku a nebude vám již více kreslit po stěnách.

Unikátní produkt na trhu, který nemá konkurenci, přesně takový je Tuli Gallery. Omalovánka gigantických rozměrů, která navíc slouží jako sedací vak a je jedinečným doplňkem do dětského pokoje. Nechte rozvíjet mysli a kreativitu své ratolesti. Více o Tuli Gallery se dozvíte zde: http://web.tuli-tuli.cz/10

elucik
29. lis 2016

Víc ještě bohužel naše malá dvouletá dcerka nakreslit neumí.. 😃

tb88
29. lis 2016

Naše Barborka to vidí asi takto... Miluje prstové barvy a nejraději používá právě je 🙂❤

mykolaapsi
29. lis 2016

U nás se teď musí kreslit bubáci a strašidla 😀. Takže takovej strašidelnej pytel, to by bylo něco 😀.

radyym
29. lis 2016

Dobrý den, naše dvouletá holčička Elenka si zahrála na designovou návrhářku 😀 Tuli vak by se nám opravdu moc hodil🙂 pro naší malou ještěrku 🙂

baushka
29. lis 2016

Máťovi duhové prsty, když je kreslil, krásně se smál. Poprvé s prstovými barvičkami.

tarien
29. lis 2016

Klárčin včerejší výtvor - vlastnoručně vybarvené tričko. Foukací fixy jsou u nás mmt hitem, dostali jsme i ty na textil. Obě moje holky malují a vyrábějí rády a pořád 🙂 Tuli vak by dopadl nějak podobně 🙂

anngells
29. lis 2016

Syn (18m), má rád abstraktní malbu, třeba z něj také jednou bude modní návrhář 🙂. Aneb takto to dopadá, když se spojí obrázek maminky a Daníka

kohynka86
29. lis 2016

Tak u nas by byl pllllnyyyy berusek 🐞🐞🐞🐞🐞🐞 moji "uchylku" jsem prenesla i na dcerku, tak je to jasny 🙂

jeen
29. lis 2016

Náš společný výtvor - víla Amálka, Kordulka a široká bába 🙂 Ještě chybí vodník Kebule. U nás se nekreslí nic jiného, klidně 100x za den 🙂

kami1984
29. lis 2016

No to je ale úžasná věc🙂 To by se tím naším raubířům líbilo🙂
Mám doma dva úžasné kluky, co v nestřeženou tichou chvilku vyzdobili svůj pokojík🙂
Ale jinak rádi kreslí na plátna a už mi ten starší dal i srdce pro maminku🙂
Takže by u nás v žádném případě nezahálel a teď mě napadlo, vždy bych ho nechala před dveřmi a psala na něj vzkazy svému muži🙂 Vždy něco zapomene a přes tohohle mazlíka by se jen tak bez povšimnutí nedostal🙂)))

jarcca
29. lis 2016

My by jsme si tam nakreslili mašinku! 🙂 maminka chtěla pomoc, ale Viky si jí prý nakreslí sám! 🙂

kropenatka
29. lis 2016

Moje dcera posílá do soutěže hvězdičky.. prý se v tom bude spinkat jako v nebíčku..

mrkew
29. lis 2016

U nás vede abstrakce ve velkým a zase by se jen tak neokoukal :D Magdalenka 16 měsíců

kajjina
29. lis 2016

mamko namaluj kokodýla, pomůžu taky bavit....tak tady je 🙂

drzounkova
29. lis 2016

Obrazek bohuzel nemam ale dokazu si predstavit mit vsude obtiskane ruce a nohy cele nasi rodiny.to by mi prislo celkem originalni 🙂

tomikkubik
29. lis 2016

My bychom ho udělali veselý se spoustou obrazku. Kluci by přidali auta a Bobra a už by nezbylo ani místečko 🙂

apacheee
AMBASADORKA
29. lis 2016

Synkuv pokojicek je laděný do indiánských motivu, takže my bychom moc uvítali právě v tomto designu. Obrázek je malovaný mnou, protože Eliasek je teprve dvouletý a zatím neumí malovat nic jiného nez klikyhaky a kolečka 🙂 🙂
A výhra by se nám neskutečně líbila a hodila, vak je dokonalý

makynaeliska
29. lis 2016

Tak Eliska by si tam pry namalovala sebe a svoji lasku DoNcu(nerika mu Domca,ale Donca)ze skolky...Pry se miluji a kdyz spinkaji kouka na nej 😂

bimmka
29. lis 2016

První fotka je, když jsem kojila tak syn doběhl s tím, že mi namaloval krásný obrázek, ale že na zeď to už nedořekl. Každopádně je to prej auto, co jede do kopce (to mu byly 3 a kousek). Druhy maloval dneska a je to prej diplodokus co pije z jezera a má kolem spoustu trávy k jídlu🙂)) dneska jsou mu už 4 a obrázky dostávají víc příběhů a barev. A o tom, jak my dcera v roce pomalovala kuchň, když jsem sprchovala staršího raději pomlčím

minonnka
29. lis 2016

Dobrý den, to je parádní vak! 😍 Děti rádi malují, tvoří a na vaku by se určitě vyřádili všichni doma 🙂
Syn má rád pastelky, ale i barvičky a štětce či prstové barvy. Těma dělal mochomůrku či motýla-otisk nožiček 🙂 Dříve by určitě na vak namaloval kola a auta, ale teď hodně tíhne k přírodě, zvířátka, rostlinky, les a hříbky 🙂 Tak bych to viděla na něco z toho 🙂
Pomalované zdi už u nás také byly a není to tak dlouho co pomaloval bok baráku, rošťák ale ví, že na barák malovat nesmí...kreslili jsme auta na zemi, odeběhla jsem za dcerkou a po návratu už čmáral na zeď 🙂
Pěkný den všem 🌞

germaine
29. lis 2016

U nás aktuálně jedou záchranné složky v jakékoliv podobě, a myslím, že by to byl jeden z velmi oblíbených potisků, zejména u kluků ;)

brendamonique
29. lis 2016

Vak je úžasný, moc by se nám líbil i hodil do rozdělaného postupně dokupovaného dětského pokoje.
Kluci by se po něm mohli válet spolu a operovat jeden druhého, jak mají v oblibě 🙂

Nejstarší syn miluje vše s Anglií a především Londýnem.
Namaloval si tuto vlajku a ihned si jí nalepil na svůj notebook.
Takže pro něho by volba byla jasná - vlajka VB - Arne 14 let

náš nejmladší má rád skoro jako každé dítko zvířátka a také jako správný kluk auta
Namaloval mi dnes odpoledne rybičky. Je to jedna rybička vedle druhé, kdyby to nebylo z obrázku zjevné 😀 Damiánek - 2,5 roku

Maminka se zúčastnila malování též, aby si děti nestěžovaly, že nespolupracuji.
Mám ráda motiv hvězdiček a kdyby měl malovat náš tatínek byly by to jistě komiksy, samé komiksy - máme jich doma plnou knihovnu a stále přibývají.
Zrovna jsme doma všichni nemocní, tak jsme si alespoň zkrátili chvilku mimo sledování TV.
Tak snad už budeme brzy fit a všem tedy v těchto chladným dnech přejeme hodně zdraví. 🍀👍

mruk
29. lis 2016

Detatko zatim nemam, osud nas zatim trochu trapi a me pri tom vsem smutku nejvic uklidnuje "čmárání" mandal. Ucim se je kreslit a v kazde volne chvilce a zatim to neni zadne umění ale jde to od srdce...

vendik84
29. lis 2016

U nás by se na tomto vaku obě děti pořádně vyřadili ☺

olga_
29. lis 2016

Já bych si na něj nakreslila spoustu houslových klíčů. Houslový klíč mě provází celým životem. Dostala jsem s jeho znakem stříbrný prstýnek od babičky, na dresu ho měla před spousty let moje krasobruslařská láska Alexej Yagudin 😀 a oldies hudba mě spojila s manželem.
A naše společné dítko, čerstvý dvouleťák, by si na vak nakreslil prstovými barvami oheň, vodu a žluté dráty v metru. Pozor - nejsou ve všech tunelech, proto jsou tolik atraktivní 😅

valuvka
29. lis 2016

Naše 2,5 letá Violka miluje koníčky a dnes si jednoho přinesla ze školky 🙂 chodí tam teprve měsíc, ale za tu dobu udělala obrovský pokrok a myslím, že se jí koníček moc povedl a určitě by byl krásný i na tuli vaku 🙂

janulina90
29. lis 2016

Náš Miky toho zatím moc nenamaluje, miluje společné kreslení aut a sám maluje klikyháky, ktere ovšem podle něj jsou obrázek (ovečka a babička) 😊

cich
29. lis 2016

my takto...

miska_tuli
autor
29. lis 2016

Pěkný večer Tulidámy,
pro velký zájem jsme se rozhodli, že soutěž o Tuli vak - Gallery prodloužíme do půlnoci a vítězku vylosujeme zítra ráno. Tak šup šup, čekáme na další kreativní návrhy 🙂

luckamb
29. lis 2016

A já tu ciham jak sup 😂😂😂