Soutěž o Tuli vak - Gallery

miska_tuli
29. lis 2016

Dobré ránko milé Maminky, milé naše Tulidámy.

Máme pro vás zajímavou soutěž o unikátní pokreslovací Tuli vak - Gallery.

Zahrajte si na designové návrhářky a nakreslete vy nebo vaše dítě vzor, který byste chtěly mít na svém Tuli vaku. Pak to stačí jen vyfotit a pověsit sem na nástěnku. Vítěze vylosujeme dnes večer, tak nás pozorně sledujte 🙂
Pro vaše děťátko je Tuli Gallery ideální. Může si totiž volně kreslit po kuse nábytku a nebude vám již více kreslit po stěnách.

Unikátní produkt na trhu, který nemá konkurenci, přesně takový je Tuli Gallery. Omalovánka gigantických rozměrů, která navíc slouží jako sedací vak a je jedinečným doplňkem do dětského pokoje. Nechte rozvíjet mysli a kreativitu své ratolesti. Více o Tuli Gallery se dozvíte zde: http://web.tuli-tuli.cz/10

minonnka
30. lis 2016

@igiana Gratuluji 👍

anngells
30. lis 2016

@igiana gratuluji 🙂

uglyduckling
30. lis 2016

Náš malý umělec dává přednost abstraktní malbě a nebojí se do své tvorby zapojit i netradiční materiály a podklady - ať už jsou to dvěře, stěny, koupelna, textil, potahové materiály či vlastní tělo a těla rodičů. Na jedné z fotografií můžete vidět i samotného pana autora s jeho dílem na koupelnových dveřích.

uglyduckling
30. lis 2016

A jééé, teď koukám, že už je po soutěži 😀 No nic, tak jdu s křížkem po funuse 😀

olga_
30. lis 2016

Jen na okraj k zamyšlení - nechci tím nic v této soutěži zpochybňovat, ale nedá mi to: Jsem jediná, kdo vidí rozdíl mezi spojením "vylosovat" a "vybrat" výherce? 😉

mkrelo
30. lis 2016

@olga_ asi nejste jedna, já přemýšlela, zda sem něco psát, aby se nestihla nějaká lavina řečí. ..Já se spíše těšila na to,až se kouknu na vítězný obrázek, co malovali děti nebo maminka s nimi,ale bohužel jsem našla jen jednu větu bez obrazku

olga_
30. lis 2016

@mkrelo Ty vítězné obrázky jsou na první straně diskuze a jsou moc pěkné 🙂. Vak bude dělat radost dětem určitě na správné adrese. Jen je třeba to organizátorsky prostě lépe ošéfovat (např. i čas uzavření soutěže - "večer" je hodně široký pojem). To jsem se zapotila, abych mi soutěž neskončila třeba pár minut před tím, než to tam "večer" vložím.

Já taky nechci nic rozdmýchávat. Těším se na další soutěž. Mám soutěžení ráda (tomboly, losy atd.) - tady hraje velkou roli náhoda. I soutěže s výběrem jsou super. Ale je třeba prostě dopředu vědět, podle jakých pravidel se jede. Nevidím nic špatného na tom, když to tu zazní. Jako vždy záleží na tom, co a jak se napíše.

mkrelo
30. lis 2016

@olga_ aha,tak to jsem přehlédla, to se omlouvám, mě najela právě jen ta poslední věta.

tiborenka
30. lis 2016

Tak náš Tiborek miluje koně, ale nakreslil hrad, strašidlo a ducha 🙂 Který je který ví jen on sám 😀, vak by si pomaloval určitě sám.

iwisa
30. lis 2016

Naše Barunka (2,5) se už od 2 let věnuje abstraktní malbě, což jí přináší velkou radost a slaví na tomto poli nemalé úspěchy, ovšem když přijde na věc, obstojně zvládne i smajlíka. Občas nám svou kreativitu předvede na zdi nebo na pohovce, nicméně na Tuli vaku by její umění obzvlášť vyniklo. Navíc, jak sama říká, moc se jí líbí "válecí vak" a už dlouho si takový přeje. 🙂

vendik84
30. lis 2016

@iwisa
@tiborenka holky soutěž už včera o půlnoci skončila ☺

iwisa
30. lis 2016

ano, nějak nebylo na tabletu hned vidět, takže gratulace výhercům .)

verdos
30. lis 2016

@olga_ Jj, to "večer" mě včera taky dostalo. Nakonec jsem si řekla, že se nezúčastním, že bych třeba zbytečně stresovala a bylo už pozdě. Souhlasím, že je důležité dobře stanovit a vysvětlit pravidla. Předpokládám, že "tuli" jsou tu poprvé a příště už budou vědět 🙂.

olga_
30. lis 2016

@verdos Jojo, ale soutěž jako takovou nejspíš poprvé nevyhlašují ☹. Já si pořád tak nějak v duchu říkám, že by bylo fajn, kdyby se tu nakonec objevilo i jméno "vylosovaného" výherce. 😀

kropenatka
30. lis 2016

@igiana gratuluju k výhře :D

kami1984
30. lis 2016

@olga_ ale já si myslím, že nakonec volili dobře. Jak určit nejhezčí obrázek? Opravdu jen klikyháky, nějaký už dětský obrázek anebo ten, kde pomáhal dospělý? Takhle to bylo jen o štěstí🙂

olga_
30. lis 2016

@kami1984 To přece není pravda - vylosovat znamená nechat to zcela náhodě, takto rozhodoval subjektivní názor několika lidí. To je, jakoby se ve sportce hlasatel postavil k bubnu s čísly a začal vytahovat podle své libosti.

Já vím, že radost to dětem ať tam nebo tam udělá stejnou, ale pravidla soutěže jsou prostě pravidla. 😎

zanri
30. lis 2016

@olga_ ale u uvedení výherce je jasně uvedeno, že zvolili formu losování - tedy náhodný výběr, myslím, že to byl ten nejlepší způsob losování, prostě se jen štěstí neobrátilo na Vás, třeba příště🙂

olga_
30. lis 2016

@zanri Týjo, normálně si teď připadám jako Alenka v říši divů. Normálně bych na holý pupek přísahala, že jsem tam ráno četla něco jiného 😇. Pokud jsem fakt blbě četla, posílám omluvy. Já výhru nezávidím, jen mně opravdu záleží na těch pravidlech 😂

kami1984
30. lis 2016

@olga_ ale vždyť je psáno, že vylosovali, tudíž hodili někam naše jména a tahali jak králíky z klobouku🙂)

miska_tuli
autor
1. pro 2016

Dobré ránko milé maminky,
nezoufejte, protože dnes jsme spustili další soutěž o Tuli vak. Losování jsme zvolili jako nejférovější formu, jelikož všechny obrázky byly velmi pěkné a nevěděli jsme se rozhodnout a stanovit ten nejkrásnější.
Soutěž najdete zde: https://goo.gl/zgeSDn

lekristinka
1. pro 2016

Jednoznacne vlacik 😉 Alebo traktor! To by bolo super!

myskyyy
1. pro 2016

My by jsme si ho vylepšili o otisky ruček našeho Matýska 😍

kacinda
2. pro 2016

Tak my bychom vak ozdobili zatim takto. Tyto krasne vytvory uz mame i nastenach, takze by vak byl k nasemu Fildovi jako stvoreny 😊 a casem bychom museli poridit i druhy, aby mladsi sestricka mela taky kde malovat 😉