Jak podporujete imunitu?

denisa_medaprex
Moderátor
20. říj 2020

Ahoj holky 🌹I nebýt koronaviru je podzim obdobím nachlazení a viróz. Máte nějaký osvědčený recept nebo strategii na to, jak podpořit obranyschopnost a chránit se před nemocemi? 🤒 Já osobně sázím na kombinaci zdravé stravy a doplňků stravy 🍒 Naše Immunity by ANNA BRANDEJS je nabité liposomálním vitamínem C, kurkumou a piperinem, které společně maximálně nabuzují imunitu. Plus se k tomu spoléhám na klasiku - zázvorový čaj s medem a citronem, česnek a hodně čerstvé ovoce a zeleniny. Máte třeba nějaký superzdravý recept, na který nedáte dopustit? 🙂

lennus
21. říj 2020

@denisa_medaprex Syn si dá kimchi jen trochu, ale chutná mu, záleží i na ostrosti, trochu ostrého snese, v těhotenství jsem s ním hojně chodila do thajské restaurace 🙂 a je otevřený novým chutím, krom červené řepy jí vše, super strávník, držela jsem ho i dlouho zkrátka, co se týče různých prasečinek, s mladší dcerou naopak a je větší rypálek. Moc doporučuju kimchi Tom-chi.
Céčko si kupuju přírodní, buď z DM nebo z lékárny přírodní kyselina askorbová, Déčko Swanson, Marnys, teď jsem zahlédla i jiné - Terezia, ale nemám zkušenosti.

denisa_medaprex
autorModerátor
22. říj 2020

@lennus Tak to děkuji za tip, s tou thajskou restaurací 👏 asi to v budoucnu také otestuju 😉 Céčko i déčko najdeš v našem Collagenu + 11 by ANNA BRANDEJS. Ten jsme sice původně vyvíjeli na zlepšení kvality pleti a její omlazení (kombinace mořského kolagenu a přírodních ceramosidů je, co se účinku na pleť týče, fakt hodně povedená), nicméně vzhledem k obsahu dalších živin je to i pecka pro obranyschopnost. Prostě takové dva v jednom, takže na něm v našem internetovém obchodě Medaprex frčíme všichni 🙂 Vitamínu D je v něm dokonce 100 % doporučené denní dávky 🌞 Kdyby Tě to zajímalo, mrkni sem: https://medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/dopln...

lennus
22. říj 2020

@denisa_medaprex Děkuji, já už kupuju výhradně přírodní kosmetiku a produkty.
V Praze je nej Modrý zub ta restaurace

denisa_medaprex
autorModerátor
22. říj 2020

@lennus No jasně, ve Spálené 🙂 Tam to mám moc ráda, akorát si asi ještě počkáme, než se tam zas podíváme 😢

marketanova
22. říj 2020

Kupuji si brusinky v tabletkách.

j83
23. říj 2020

@denisa_medaprex
@lennus
Ještě je výborná thajská Lemon leaf 😉

lennus
24. říj 2020

@j83 Znám, ale nebyla jsem, díky. Miluju Pad thai, byli jsme i v Thajsku a v M.zubu je to fakt autentická thajská kuchyně

misha_1989
25. říj 2020

Na imunitu je u nás TOP zázvorový čaj s medem a citronem hodně ovoce teď konečně bude sezóna mandarinek a ty můžeme s manželem jist po kilech

denisa_medaprex
autorModerátor
25. říj 2020

@j83 hned jak to půjde, budu muset vyrazit a vyzkoušet 🙂

denisa_medaprex
autorModerátor
25. říj 2020

@misha_1989 Tak s tím souhlasím! kombinace zázvor + med + citron je i u mě osvědčená. Evidentně máme hodně společného, na mandarinky už se taky těším. Akorát tedy to, co jsem zatím potkala v obchodech... no, raději se k tomu nebudu vyjadřovat :-/ Tak očekávám, že se to v následujících týdnech snad zlepší 🙂

misha_1989
25. říj 2020

@denisa_medaprex to jsem vám za pravdu v obchodních řetězcích se setkávám s druhou až pomalu třetí třídou co by ani prasata neměli dostat na krmení.. Copak my lidi? Obchodech řeší dostupnost pak až kvalitu. Co jsem si zažila já tak o nic jiného než přebírání hroznů pomerančů a mandarinek nešlo jiné věci šli stranou. Snad přijdou do obchodů brzo z Řecka nebo Španělska jsou výborný 😋

marketanova
15. lis 2020

Používám doplňky stravy a přírodní kapsličky, kotvičník a brusinky.