Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

mirka77h
30. kvě 2011

@werty ahoj taky se tam chystáme 🙂 vybrali jste něco? Já si teda se svým chlapem dvě hodiny v obchodě nedokážu představit u nás by to bylo "vyber si co se ti líbí a šup, šup jedem" 😀

aknel1976
30. kvě 2011

@werty na stránkách Daniela jsem byla, tam mají velký výběr, uvidím taky hlavně podle toho, jak budu moc cestovat 🙂

mirka77h
30. kvě 2011

@aknel1976 jj...já mám osmyletého syna a kdyby jsi viděla jak mu chutná a vlastně je to zdravé i pro děti.... 🙂

aknel1976
30. kvě 2011

@mirka77h tak to jo, když ono je fakt výýýýbornýýýý!!!! Dávám si ho půl na půl s mlékem 😀

werty
30. kvě 2011

@misanda asi je přede mnou schovali....
Snažila jsem se zeptat asi 3 prodavaček na kočár pro dvojky a nikdo se mi nechtěl věnovat - a já to dokážu i hodně nahlas 😉 . Vedle mě stála paní, co ošmatávala nějaký kočárek - k ní přišla prodavačka a zeptala se, zda chce poradit a ona řekla, že ne. Já ani ne metr od ní, řekla, že bych potřebovala poradit a prodavačka se obrátila a sdělila mi, že nemá čas, že pracuje.....Manžel mě raději odved, jak jsem byla rozčílená.
No, a protože tam manžel jel cosi v neděli reklamovat, tak jsem přes net objednala a zaplatila zboží za cca 2500 a on to měl vyzvednout. Bylo to hrozně oblepený páskou, tak poprosil o nožík a oni mu řekli, že nemají čas, že to zkontrolovali před zabalením. Chudák to doma rozbalil a chybí přebalovací podložka....telefon nebrali...tak jsem napsala drsnější email a snad ji dostaneme.
Na to, kde všude objednávám, nejhorší moje zkušenost.

mirka77h
30. kvě 2011

@aknel1976 jj...u nás je ta koncentrace hodně podobná 😀

werty
30. kvě 2011

@misanda A balíček jsem taky nedostala s tím, že nemají čas....asi máme štěstí, že narazíme na trubky. Já jsem se naštvala a řekla, at si ho strčí někam. 🙂 🙂 🙂
Chápu, že někdo jiný může mít dobrou zkušenost. 😉

werty
30. kvě 2011

@mirka77h Manžel byl překvapivě nadšený. Všechno rozebíral...a dával dohromady, nasazoval korbičky, autosedačky, přeměnoval kočárky na sportáky,... Hrozně si s tím vyhrál. Uplně se zamiloval do EW. Nakonec jsme ho koupili jinde, ale je fakt super, že si to tam můžeš ošahat. Jen to nechce nechat na konec těhu - leze se tam do prvního patra, kde mají 2 místnosti kočárků jen pro dvojky. Nevím, zda mají výtah.

mirka77h
30. kvě 2011

@werty no super to ráda slyším a na kočárek co máte vy se strašně těším až ho uvidím 🙂 Jakou máte barvu a kupovali jste ho komplet se vším?

misanda
autor
30. kvě 2011

@werty tak to si děláš srandu??? 😲 tak to bych jim něco řekla...!!!!

misanda
autor
30. kvě 2011

je to prostě o přístupu...to samý v porodnicích...jedna holka si stěžuje, druhá je nadšená...všechno je jenom o lidech...

misanda
autor
30. kvě 2011

@werty jinak nám odpovídali na email i v neděli a to během 10minut!!! tak ti nevim 🤐

misanda
autor
30. kvě 2011

jinak do Daniela kočárků jsem taky chtěla, ale je to pro nás zase o dost dál...tak my si to ohlídli holt jinde...stejně jsem měla 4 favority 🙂 Nakonec jsme teda objednali s MAlvíku protože jsme měli slevu z Maminky 🙂 a vyšlo to hezky ta cena 😉

werty
30. kvě 2011

@mirka77h My kupovali poslední verzi modelu 2010 v jednom obchodě. Barvu jsme si nevybírali - máme limetkový korbičky a modrý sporták.
@misanda Já na ně nadávám alespon na diskuzích. 🙂 🙂 🙂

misanda
autor
30. kvě 2011

holky, vařim, přijde náš pan Stvořitel...takže zatím páčko, ukážu se odpolko 😉

mirka77h
30. kvě 2011

@werty tak děkuju za info jsem na něj moc zvědavá. Já mám dva požadavky musí mít nafukovačky a nechci kočár , aby byli korbičky za sebou... 🙂

werty
30. kvě 2011

@mirka77h Já původně chtěla ten za sebou - inglesii a per perego. 🙂 Tam jsem si je ozkoušela a žádná sláva...
Je fakt, že v tom Kolíně trošku EW propagují, tak se nenech odradit a vyzkoušej i ostatní. Když si řekneš přinesou i korbičky ostatních kočárků.

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda tak dobrou chuť 🙂

Jinak jsem holky volala pro jistotu mé Dr., nedalo mi to, že mám hnědé špinění, bez bolestí, že si nejsem jistá zda někam jet, nebo počkat do středy na kontrolu. Tak mi řekla, že se špiněním stejně nic neuděláme a pokud nic nebolí a není krev, je to o.k. a mám ležet a brát Ascorutin. Jen pokud by přisly bolesti, nebo se to zhoršovalo, tak šup na pohotovost. Aspoň trochu mě to uklidnilo, jsem fakt poděs 😝 😝 😝

mirka77h
30. kvě 2011

@aknel1976 jj..lepší zavolat pro "svůj klid" taky to mám radši 🙂

aknel1976
30. kvě 2011

@mirka77h asi tak....prostě se o ně bojím 😢 🙂

werty
30. kvě 2011

@aknel1976 Já trošku špinila v 9tt, sedla do auta a jela. Než jsem dojela, tak to bylo v poho. Zkontrolovali a poslali domů. Bude to dobré. 😉

aknel1976
30. kvě 2011

@werty věřím tomu, musí to být dobré....ve středu, až je uvidím, tak budu úplně nejklidnější 🙂

abecedka
30. kvě 2011

Holky co byste v Brně hledali? My dvojčátkové, tady není žádný výběr!

Úplně zbytečná cesta! To snad já kdybych jela někam vybírat tak do Kolína nebo do Prahy 😉

Je tu akorát dvojčecí výstava -ale zase jen Daniela z Kolína.....

abecedka
30. kvě 2011

@aknel1976 mně doktor hned říkal, že pokud je to hnědé tak žádná obava a je to běžné 😉 Bude to v pořádku, uvidíš.
Jak tam jsou tak už nezmizí 😉 🙂

Dnes v tramvaji jel Jané Twin a byl asi jen chvilku použivaný, byl to krasavec čistoučký. Ale jak paní najížděla do nízkopodlažní tramvaje tak musela pěkně zabrat aby ho vyzvedla asi o 10cm. Úplně se na madlo pověsila. Ale je moc pěkný, má krásně silnou konstrukci + madlo.
Jen nechápu proč k tomu nedávají brzdu, vždyt to musí být z kopce celkem váha......
EW taky nemá že?

aknel1976
30. kvě 2011

@abecedka Já bych tam tu dálku nejela, ale kdyby, tak by jsme stejně dostali jen nabídku prodejny Daniela,jo? Tak to je fakt zbytečná cesta 🙂 Díky za podporu, taky si říkám, že jak už tam jednou jsou, tak je ven nepustím, že už tam zůstanou 😉 😵

aknel1976
30. kvě 2011

@abecedka taky jsem ten Jane viděla, ale říkala jsem si, zda je dost stabilní??? Chce to fakt osahat 🙂

abecedka
30. kvě 2011

@rurunka pokud ti je dobře tak cestování neškodí, můžeš si najít i plno info na netu... pokud jedete autem tak toje jak cestování do práce...
A určitě tu nejsme jediné co jedou, ještě další dvě holky letěli na dovolenou a my ještě pojedem do Chorvatska autem...takže je to na tvém osobním pocitu 😉

sorini2
30. kvě 2011

@misanda neberu to tak tragicky, jen mě to mrzí, a je fakt že jsem ještě neměla možnost si ho osahat..

abecedka
30. kvě 2011

@aknel1976 jo jen nabídka Daniela, ale oni to mají celkem široké.... no tak okr. Praha aby jel do Brna je teda opravdu mimo mísu 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Stejně v nich není žádný výběr, v těch kočárech. Nebo alespon já mám na každém kočáru nejěký nedostatek. A to i přesto, že se nedivám nacenu.
Každý si musí rozhodnout zda vedle sebe nebo za sebou. Jednu dobu jsme potkávala pouze vedle sebe...ted zase jen za sebou 😉

Stabilní byl až až, fakt. to nebyla trojkolka ale vzadu dvě kola a vpředu 4.

misanda
autor
30. kvě 2011

holky, Janečko nedoporučuju...špatně se s ním manipuluje, děti tam jsou na sobě napráskaný úplně hrozně. A přesně...když se nadzvedne, tak celej praská v konstrukci... 😉 mám vyzkoušeno 😉