Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

epicharis
31. kvě 2011

@aknel1976 - neblázni, to je naprosto v pořádku, chceš mít jistotu, že je vše o.k., lepší je jít k dr. 3krát zbytečně než jednou pozdě

aknel1976
31. kvě 2011

@epicharis to já dám určitě vědět, já to ani podceňovat nedokážu, vím, že to někdy není dobré znamení, ale tentokrát to NIC nebude 🙂 Jenže mi přijde nezodpovědný ležet doma a čekat, zda se to zhorší nebo zlepší...strach je hlavně o mrňousky.

mirka77h
31. kvě 2011

@aknel1976 jj..taky bych radši šla k doktorovi jak říkáš jak poznat jestli je to normální nebo nee. Já měla hnědý výtok ze začátku taky ,když jsem vysadila ultroš ,ale jenom tak dva, tři dny tak nevím . Každopádně si myslím že děláš dobře a určitě vše dobře dopadne.... 🙂

aknel1976
31. kvě 2011

@mirka77h když to bylo malé špinění, už jsem to tak nějak přešla, ale dnes jsem i cítila (pardon), jak to jakoby z emě teče...sice hnědá voda, nebo něco takového, ale...a celý papír totálně tmavě hnědý...a pak ta sraženina...ale co, věřím, že mi odplaval hematom a bude klid!!!! 🙂

mirka77h
31. kvě 2011

@aknel1976 jj...taky si myslím že to bude v pohodě ,hned jak se vrátíš tak napiš. V kolik tam jdeš?

aknel1976
31. kvě 2011

@mirka77h v devět vyrážím, mám tam být v 10:00, tak jsem tak kolem 11:00-11.15 doma a hned písnu.

mirka77h
31. kvě 2011

@aknel1976 jj to budeš hodná 🙂 budu na Vás myslet a držet vše co jde... 🙂

aknel1976
31. kvě 2011

@mirka77h díky, budeme to potřebovat 🙂 papa

mirka77h
31. kvě 2011

Holky budete kupovat monitory dechu nebo máte nejaká zkušenosti?

misanda
autor
31. kvě 2011

@aknel1976 moc držím...já měla taky sraženinku, byla jsem hotová, takže chápu...určitě je lepší si zajít!!! Uvidíš, že budou bobánci v pořádku...

majka07
31. kvě 2011

ahojky
@epicharis 😀 😀 😀 no vidíš, Vy jste chtěli tři děti a vyšlo Vám to ne 😉 My chtěli dvě, máme tři a klidně bychom ještě jedno 😀
@mirka77h monitory jsme dokoupili když se holky narodily, ale vůbec nepoužili a prodali je dál 😀 Holky mi stále spí v jedné postýlce, kdyby měly problém tak by byla každá v postýlce s monitorem.... vůbec jsme je nechtěli, ale kámoška mě zvyklala, no nakonec stále ležely ve skříni a minulej měsíc jsem je prodala.

misanda
autor
31. kvě 2011

@mirka77h my už máme doma - Angelcare, jsou super 😉

mirka77h
31. kvě 2011

@majka07 děkuju za odpověd, se s tím nějak peru jestli je koupit nebo ne 🙂 U syna jsme ji taky neměli tak to zatím řešit taky nebudeme. 🙂

mirka77h
31. kvě 2011

@misanda Jéé vy už jste vybavený 🙂 Někdo ti radil aby jste je koupili nebo jsi to brala podle sebe? Objednávala jsi je na netu?

epicharis
31. kvě 2011

@aknel1976 - držím pěsti
@mirka77h - měla jsem monitor dechu i pro Anežku a myslela jsem si, že dokoupím jen druhou desku a bude to o.k., ale tak to bohužel nefunguje ☹ Takže budeme kupovat asi ještě jeden 😉

misanda
autor
31. kvě 2011

@mirka77h no já hodně načetla a vím, že ty Angel plus české Nanny jsou tak nějak nejllepší 😉 Já je radši chci, kvůli alergiím na čiči, kdyby náhodou děti měli...kamarádce se takhle dvojčátka právě dusila ☹

misanda
autor
31. kvě 2011

@epicharis taky jsme to chtěli propojit, manžel dokonce psal i do servisního centra, jestli to jde 😀 A Anežka...áááááách, já jí tak chtěla..neprošla 🙂

epicharis
31. kvě 2011

@misanda - a nejde, viď? Jsem si bláhově myslela, že ušetříme 😉 Mě naštěstí Anežka prošla, ale spousta jiných jmen např. Liduška už nee 😒 Mě by se tak strašně líbilo - Maruška a Liduška, no nic, bude to Maruška a Klárka 😉

majka07
31. kvě 2011

@mirka77h já u prvního taky neměla. No teď vlastně taky ne. Myslím si, že fakt stačí klidně po porodu, uvidíš jak na tom prcci budou, pokud je vyloženě nechceš. Dají se zapůjčit aj v porodnici, každá porodnice to má jinak teda dobu, částku.... My fakt nepoužili, jak spí v jedný postýlce tak to by stejně nemělo smysl 😉
@aknel1976 taky držím palce 😉

mirka77h
31. kvě 2011

Holky vy se máte že už můžete vybírat jména.... 🙂

mirka77h
31. kvě 2011

@majka07 tady u nás v porodnici to dřív taky půjčovali ale to bylo za našeho mladýho ( 8 let) ted teda nevím , ale uvidím asi opravdu stačí počkat jak na tom budou po porodu 🙂

mirka77h
31. kvě 2011

@majka07 a můžu se zeptat jak to zvládáš teda dvojčátka, asi nejsem první kdo se Tě ptá, vid?! 🙂 Já když se dozvěděla že čekáme dvě tak jsem byla uplně mimo jelikož malej byl uřvanej a ted jsem si to představila dvakrát 🙂 až je mi ted za ty myšlenky někdy hamba 😒 Ted už se teda těším a moc ale obavy jsou... 🙂

misanda
autor
31. kvě 2011

@epicharis no, taky jsme museli kupovat dva 🤐 ale tak zase se to dá pak super prodat 😉 MY už máme jména taky vybraný 😀 ale neví je nikdo....to bude překvápko 😀

epicharis
31. kvě 2011

@misanda - my to právě budeme mít naopak... jména všem říkáme a pohlaví bude překvápko 😉 😀
Jdeme ven, tak se na chvíli loučím.
Mějte krásný den.

majka07
31. kvě 2011

@mirka77h já jsem asi divná, protože mně to přijde prostě super a všechno v pohodě, čekala jsem to horší, pro mě by bylo mnohem horší mít děti 13 měsíců od sebe, dvojčata mají stejné potřeby, prostě se vše dělá dvakrát, musím zaťukat, že holky jsou zlatíčka, jedniný šílený období byly 4 týdny co jsme přišli doma tak po týdnu začly prdíky a dotoho se přidal sprut, ale mám skvělého chlapa, takže jsme to zvládli. Jinak je to dobrý a neměnila bych 😵

ono si dost lidí myslí, že je to šílený, ale fakt není

mirka77h
31. kvě 2011

@majka07 děkuju za odpověd ani nevíš jak se tady usmívám 🙂

misanda
autor
31. kvě 2011

@majka07 já taky věřim, že to bude v pohodě!!!! Jsem ráda, že to píšeš 😉 Lidi se hrozí, když jim řekneme, že čekáme dvě...vždyť je to dvojnásobný štěstí 😉

majka07
31. kvě 2011

@mirka77h 😉 🙂
@misanda já si prostě nemůžu pomoct, ale mě to přijde prostě normální, přirozený, no a mnohem lepší páč je fakt, že ta radost je dvojnásobná, sice i strach, starosti, ale je to takový lepší...nikdy bych nevěřila, ale je to tak.

Chcu jít ven a jaksi to nejde, holky stále chrupkaj pod hrazdičkou tak jak se vzbudí nakrmíme a vyrazíme do víru polí 😀

aknel1976
31. kvě 2011

@mirka77h
@epicharis
@majka07
@misanda
Holky, tak vsechno je vporadku!!!! Prckove jsou tam, krasne jim busi srdicka pry se tam spokojene mrskaji a maji 13 a 14mm, obrici nasi ) Jen se telo zrejme cisti, mohla odejit cast hematomu, jinak tam maly hematom stale je a i to tehotenstvi je obrovska zmena pro telo, tak pry u nekoho telo takto reaguje. Mam narizene lezeni, mam se chovat presne jako bych lezela v nemocnicni a NIC nedelat. Dala mi Ascorutin 3x1 a mam konzumovat hodne citrony nebo sumivy vitamin C, ze to na spineni moc pomaha a ze Ascorutin je v podstate takovy vitamin C. Tak si jdu udelat vodu s citronem a jen e jen lezet Spadl mi oooobrovsky kamen ze srdce!!!

sorini2
31. kvě 2011

@aknel1976 tak moc gratuluji, že je vše v pořádku a že jsou prďolové tam kde mají být... a ten kámen byl slyšet až tady na severní moravu🙂) jsem se až lekla, jak jsem ho slyšela padat...