Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
1. čer 2011

@aknel1976 joooo, lehnutí na záda zabírá a mě lehnutí i na levej bok...to se totiž naší princezně asi moc nelíbí, tak s sebou začne házet 😀 no a chlapečkovi se zase nelíbí když si lehnu na pravej...tak si vyber, že 😀. Nejlepší je, že se budí navzájem 😀

aknel1976
1. čer 2011

@misanda to je skvělá rada, až budu vybírat vitamínky po druhém trimestru 🙂 ...myslíš, že i v tom prvním je vitamínově lepší ten mamavit? Mám Femibion ještě tak na 14dní...hodně mi ho doporučovali jak Dr. tak lékárnice, ale proč si nenechat poradit i jinde? 😉 🙂

aknel1976
1. čer 2011

@misanda tak z tohodle příspěvku jsem normáně naměkko a málem mi vylítly slzy 😀 😀 😀

mirka77h
1. čer 2011

@misanda já ho právě brala doposud a přemýšlím jestli mám objednat ten 400 od ukončeného 13. týdne, jinak k tomu teda jěště beru přírodní zinek rada mého mudr. kvůli těm otokům. Tak nevím....ale děkuju 🙂

misanda
autor
1. čer 2011

@aknel1976 neee, pro první trim jedině Femibion 😉 Ta listovka tam je krásně štěpená, takže je účinnější 😉

misanda
autor
1. čer 2011

@mirka77h no hele, určitě je to na tobě, já si ho pro ten druhý trim taky jednou koupila a když jsem četla složení, tak mě to prostě zklamalo.

aknel1976
1. čer 2011

@misanda díky za radu, koupím další várku 😉 ...ale stejně jsou to mizerové, jaký za ty vitamíny chtějí prachy, přitom to maminky s miminkama potřebují 😝

mirka77h
1. čer 2011

@aknel1976 jj...já už si to vůbec nepamatuju když jsem byla těhotná s naším lupínkem 🙂 se ujištuju jestli to náhodou není ted jinak.... 😀 😀 ale už se na to moc těším... 🙂 🙂 🙂

aknel1976
1. čer 2011

@misanda
@mirka77h člověk si to asi neuvědomí, ale asi je to lepší v klidu proštudovat. Můj Dr. mi říkal, že mi v druhém trimestru nabídne nějaké plnohodnotné vitamíny, které prodává v ordinaci, na měsíc snad za 160,- a mělo to nějaký název Gravi... (něco)...tak to pak okouknu a uvidíme 🙂

misanda
autor
1. čer 2011

@aknel1976 to jo, ceny jsou šílený...400 a má to člověk na měsíc 🤐 a to pak je Femibion ještě pro kojící matky...no potěš 😀

mirka77h
1. čer 2011

@misanda a mamavit bereš ob den nebo každý den?

misanda
autor
1. čer 2011

@mirka77h ten se bere taky každý den...vlastně je to to samé složení jako Femibion...tabletka s listovkou a tabletka s prefolinem a vitamínkama 😉

mirka77h
1. čer 2011

@misanda nechám si poradit a koupím raději ten mamavit a když říkáš že cenově je to podobné 🙂

aknel1976
1. čer 2011

@mirka77h taky už se nemůžu dočkat, ale ty to máš už za pár ne? 🙂
@misanda jenže co by člověk pro ty drobečky neudělal, že? 😉 ...kor když jsou dva, tak se bojím, abych neměla málo vitamínů 😕 ...moc bych si přála co nejdýl kojit, jsem zvědavá, zda to s dvojčátky je vůbec reálné 😀

mirka77h
1. čer 2011

@aknel1976 kdyby to mělo být podobné jako u Misandy tak mám jěště tak měsíc a můžu se těšit 🙂 🙂 🙂

aknel1976
1. čer 2011

@mirka77h to už uteče 😉

misanda
autor
1. čer 2011

@mirka77h no já furt byla vystreslá, že pohyby nic...kamarádka už mi psala od 16tt jak se jí tam miminko mele...a já nic 😀 ale pak to přišlo a bylo to nečekaný a krásný...ono je nádherný vidět miminka na utz poprvé, když se jim udělaj srdíčka...pak je mnohem krásnější je vidět, jak tam s sebou melou a že už vypadaj jak sněhuláci...ale nejkrásnější pro mě jsou prostě pohyby 😉 a že jsou ty děti pěkný potvůrky... 😝

aknel1976
1. čer 2011

😵 😵 😵 jinak přeji všem nenarozeným i narozeným dětičkám krsný den dětí 😵 😵 😵

aknel1976
1. čer 2011

@misanda hormony se mnou nějak šijou, tu bulím 😀 😀 😀 😀

misanda
autor
1. čer 2011

@aknel1976 nebuuuuuuuuuul 😀 ale já teď řvu taky furt 😀 když si s nima povídám, pak jsem viděla dokument o dvojčátkách v bříšku, tak jsem taky řvala 😀 no jo...labilní matka 😀

misanda
autor
1. čer 2011

holky, mizim..přijede mi mamča, tak se du dát trošku do cajku 🙂 tak papa

mirka77h
1. čer 2011

@misanda krásný to je to jo 🙂 a když se pak narodí a oni ti je dají pochovat no to je krása... 🙂 🙂 Já měla hroznej porod a když za mnou druhý den přijela moje mamka a viděla mně tam na tý JIP a litovala mně tak říkala už jiný dítě nechceš, vid? a já řvala a říkala jí že je to to nejkrásnější co mně v životě potkalo a za tím si teda stojím dodnes i když už ten nezbeda chodí do druhý třídy.... 🙂 🙂 🙂

aknel1976
1. čer 2011

@misanda užij si to s mamčou, papa 🙂

aknel1976
1. čer 2011

@mirka77h to jsi napsala krásně 🙂 Určitě to za to stojí! Aspoň ti teď bude malej pomáhat 😉

mirka77h
1. čer 2011

@aknel1976 no bych brečela jen si na to vzpomenu ,ale radostí 🙂 🙂 fotku z porodního sálu máme asi jenom jednu manžel když ho viděl tak opravdu tak brečel že máme ostatní fotky rozmazaný 🙂 a když jsme jeli z porodnice domů jak si ho nesl až se za ním lidi otáčeli 🙂 🙂 to jsou takové ty chvíle na který člověk nezapomene do konce života 🙂 🙂

aknel1976
1. čer 2011

@mirka77h tyyyyyjo, holky vy mi dneska dáváte!!!! Zase tu bulím 😀 😀 😀 😀 Už se na tyhle chvíle strašně těším 😵 😵

majka07
1. čer 2011

taky přeji všem dětem krásný svátek a těm nenarozeným, maminky pohlaďte bříška 😉

mirka77h
1. čer 2011

@aknel1976 😀 😀 tak to jsem nechtěla ale doufám teda že to jsou slzy štěstí... 🙂 🙂 🙂

aknel1976
1. čer 2011

@mirka77h no to rozhodně jsou 🙂 Jsem si to představila a byla jsem vyřízená, jak to musí být náááádhernýýýýý 😀 😀 😀

epicharis
1. čer 2011

Rovněž přeji krásný den,
@mirka77h - já už v bříšku taky cítím hemžení, ale jen slaboulinké, a jsem teprve 16+6tt, ale zas jsou to má druhá dítka, takže to všichni říkají, že je to cítiv dříve, že už člověk ví, co má pozorovat, v 1. trimestru jsem brala taky Femibion a listovku - střídala jsem to ob den, pak jsem nějaký čas nedlabala nic a teď jsem našla zbytky Calibrum mami, tak beru to a pak se uvidí
@majka07 - přesně jak píšeš, hlavní je pohoda a zdraví. Jak si může někdo dovolit říct, že máte smůlu, když máte 3 krásné a zdravé holčičky, to bych ho nakopala, ani si neuvědomuje, jak jste šťastní, že je máte. Jak už jsem tu psala... holky, kluci, páreček... bereme všechno 😉