• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2011/2012

9. dubna 2012 
autor
@werty nazdárek, jsem ráda, že ses přidala :wink: TAk mě taky řikala dokrotka, že mám spíš mít klidovej režim, ale co to znamená...na vycházku můžu, ne?
27. kvě 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 mně to přijde, že se nedočkám toho, a se začnou miminka hýbat a ucítím je, natož porodu, až je budu mít u sebe :grinning: :grinning: ...ještě mám hoooodně času :grinning: :grinning: ...a doufám, že všem tady nám vydrží miminka v bříškách co nejdýl :wink: ...akorát, že nikdy nevíme, kdy to přijde...nebo aby člověk neskončil v nemocnici a bůh ví jak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jak se ptá misanda :grinning: ..a co je klidový režim? :grinning: ...já to beru tak, že se projdu denně cca 2-3km a jinak celý den posedávám a polehávám a NIC nedělám a hlavně vůbec neuklízím :pensive: :pensive: :grinning:
27. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda Já nejdřív chodila na procházky, pak mi při kontrole Dr. řekl, že mám ležet. Říkala jsem, že polehávám na gauči a on mi řekl, že polehávání není ležení... :confused:
Ale tady má každý doktor jinou teorii, někomu vadí, že doktoři doporučují ležení - prý je to zbytečné, jiní říkají ležet. Pak si vyber. Já věřím, že si tělo řekne samo a ty to poznáš. Já spíš ležím... :confounded:
27. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda obě máme klidový režim a nevíme co to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a že bychom se Dr. zeptali, když nám to říklali? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aknel1976 no, tak na kopkání jsem se taky těšila a poprvé v 17+0tt mi tam něco zabublalo a pak v 17+3tt to začalo :wink: je to úúúúžasnýýý
27. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aknel1976 Nejhorší je první týden, pak si zvykneš. :wink:
27. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werty no o tom ležení a neležení jsem četla a já si myslím, že ležení prostě vliv má, ať si doktor chytrej z nějaký www poradny atd říká co chce :wink:
27. kvě 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, máte zavinovačky??? potřebuju to????
27. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda už se na to moc těším,ale ještě si počkám :grinning: :grinning:
@werty asi si tělo samo řekne, kor když už jste pak třeba v polovině těhu, já si zatím užívám čerstvý začátek :slight_smile: Ale o to víc se snažím polehávat, aby jsme vydrželi první trimestr :slight_smile:
27. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aknel1976 neboj, to máš za pár, za chvíli se začne něco dít, testy atd...a bude to utíkat :wink:
27. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda to si taky říkám :slight_smile:

holky, byla jste některá na odběru plodovky??? Bojím se toho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: A dr. mi řekl, že vzhledem k věku mě to čeká :frowning2:
27. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aknel1976 já nebyla, ale taky mě tim strašili...ale neboj, bylo na otm plno mých kamarádek a v pohodě...
27. kvě 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 já jsem byla na odběru při prvním těhotenství, které nakonec nedopadlo. Dá se to v pohodě vydržet, je to jen nepříjemný, ale je to amblulantně, takže hned domů a odpočívat.
27. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda já doufám, že testy, které vychází špatně a musí se na plodovku, tak že budou O.K. a nebudu na to muset!! Prý po 35 letech se na to musí, ale pokud by testy byly O.K. asi bych to odmítla, jinak samozřejmě půjdu, ale mám z toho strach, asi jako každý :slight_smile:
@misanda já mám dvě rychlozavinovačky takové normálnín a pak dostanu od kamarádek dve fleecové po narození prcků, jsem si je u nich objednala :grinning: :grinning:
@koubovka1 díky, nevím proč, ale bojím se toho, ale jak píšeš, asi to nic strašnýho není, ale bojí, bojím, když píšou, že u toho hrozí potrat :frowning2:
27. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda zavinky má pro každého 2 - z bazárku

@aknel1976 na plodovce jsem nebyla, asi bych u dvojčat váhala kor když bude NT screening úplně v pořádku
Ono je to těžký, nejprve se člověk bojí, že potratí a pak že předčasně porodí. Nejlepší je moc na to nemyslet. :wink:
27. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda spoustu kamarádek si zavinovačky strašně chválí, prý hlavně za začátku, že se v nich miminka cítí moc dobře :slight_smile: Určitě bych aspoň dvě koupila :slight_smile:
@aknel1976 obdivuju tě, že vydržíš ležet a nic nedelat, když mi bylo zle, tak jsem nemela na nic sílu, ale ted delám tak nejak vsechno, vařím, uklízím, řídím auto, ale už se to snažím omezovat a hlavne využívat pomoci manžela, tenhle týden povášel prádlo, to vám byl pohled holky :grinning:
autor
@aknel1976 tak to procento potratu je hrozně nízký (uvádí se že dokonce je to "jen" 1%) a to ještě ve většině případech je to způsobený tim, že těhule po odběru neleží, neodočívá atd, prostě je dál stejně aktivní...Aspoň jak jsem to studovala já, no.
autor
@koubovka1 ty jo, mě už hrozně vadí v autě vůbec jezdit!! natož ho řídit...nevim proč...je mi to úplně proti srsti :slight_smile:
27. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 no oni ti to řeknou, že to není úplně bez rizika, uvidídš, jak ti vyjde ten screening, já ho mela OK a na odber jsem nemusela, tak třeba to tak bude i u tebe
27. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty právě, že jsou to dvojčátka... nemám z toho nějaký trauma, ale jak se Dr. zmínil, nebyla jsem nadšená, takže mi prostě NT screening musí vyjít úplně v pořádku a bude klid :wink: :grinning: ...to je fakt, že člověk se furt může něeho obávat, ale jelikož je vše O.K. tak na nic špatného nebudem myslet :slight_smile:
27. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 kéééž by!!!! :slight_smile: V kolikátem týdnu NT screening dělají? Tak 10 - 11tt??
27. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda tak pokud řídit nemusíš, tak to je v pohodě, ale já bych nevydržela jezdit pořád sockou :slight_smile: :slight_smile: jinak když jedem s manžou, tak se jen vezu. Jinak mi přišli ty lamaze clony do auta a jsou naprosto úžasný, hlavne ta hrazdička s tema hračkama
27. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 já byla ve 13, to je normální
autor
@aknel1976 hele, mě taky doktorka strašila, jak u dvojčátek vychází špatně krev...tak jsem s tim počítala...pak byl screening, nelíbilo se jí šíjový projasnění u holčičky, že prý podezření na Downa a jeli jsme k Břešťákovi do Prahy (kapacita)...ten jí pak volal (tý mojí doktorce) a říkal, že tak ukázkovou krev už dlouho neviděl :slight_smile: a miminka se mu tuuuuuze líbila :wink:
autor
@koubovka1 tak já miluju řízení, sockou bych nejela :grinning: TAky o těch lamaze přemýšlim... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já chci od nich i toho žabáka kapsu na hračky do koupelny..jinak máme plno lamaze kravinek doma, nejlepší je Koník Ferda, ten furt řehtá, jenom zavřu šuplík a trošku to s nim hne :grinning:
27. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aknel1976 jasný, na nic spatnýho nemyslet, to je to nejhorší a na co si neco přivolávat psychikou ne?
27. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek