• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2011/2012

9. dubna 2012 
@sorini2 tak já jsem teď snědla bramborák od tchána a zapíjím troškou coly, mňam :grinning: Oblečky nádherné, ale já už snad nic kupovat nebudu, jen pokud bude nutně třeba, až se kluci narodí..
@aknel1976 jojo, ještě se pořádně chudáček nevzpamatoval, to pivečko jsem mu včera těžce záviděla, jel na naše oblíbené, ale když ho tu vidím, tak jsem ráda, že jsem nemohla. :wink: .
@alex_dimitropol Nám taky triplly nevyšly nijak luxusně, ale hodila jsem to za hlavu, screening ve 12.tt dobrý, takže to neřeším. U dvojčat by se prý ani dělat neměly, vychází často špatně..
5. čer 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex_dimitropol právě, že hodně lidem vycházejí špatně a pak je vše vpořádku a je to jen nervování maminek :stuck_out_tongue_closed_eyes: sousedce to vyšlo nějak hodně špatně, že na tu amnio šla a říkala, že to ani tak hrozný není, že je to docela v pohodě. Ale mně přijde rozdíl píchnou do pupíku jednou nebo dvakrát :frowning2: ...prostě budeme mít všichni zdravá miminka a hotovo! :wink: :slight_smile: Trochu mi pupík narostl snad už v 5tt :grinning: ...a tak nějak se ta velikost drží, mám fotku v albu :slight_smile: ...příští Pá začnu 10tt, tak si říkám, že už mě snad pošlou na nějakou tu krev a ve 12tt snad na Tripply, už to chci mít za sebou :slight_smile: Prsa ani zatím nijak nebolí a žádné extra nevolnosti jak na úplném začátku mě vůbec netrápí, špinění taky ustalo, takže je mi celkově dobře :slight_smile:
5. čer 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta docela mě potěšilo tvé vyjádření o Tripplech, je vidět, že to může asi prostě vyjít špatně, ač je miminko zdravé :wink: A Dr. tě třeba nepřemlouval na amnio nebo něco? Nebo tě po screeningu ujistili, že je vše vpořádku?
Jinak manžel před chvílí byl běhat, tak až trochu odfrkne, tak jdem na jedno točený :wink: ....tvýmu manželovi nezávidím :grinning:
5. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta i já to nechám tak bude co bude .. věřím že bude vše ok :slight_smile:
@aknel1976 já bych se bála jít na amnio jen když si představím tu jehlu tak mám dost:grinning: no tak to máš fajn že se cítíš takto super :slight_smile:
já už musím jít ozývá se mi tady pláč:grinning:
5. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex_dimitropol jdi si užít dětiček a držím palce, miminka budou určitě zdravá :wink:
5. čer 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 jo jo jdu :slight_smile: jo budou věřím v to :slight_smile:
5. čer 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aknel1976 ne, doktor mě vůbec nepřemlouval, poslal mě na konzultaci na genetiku, tam jsem si s paní doktorkou promluvila, ta mi řekla, že u dvojčat jsou tripply naprostá blbost, ať se tím nezatěžuju, že amnio by bylo naprosto zbytečné.. A screening byl před tripplama a byl v pohodě a je to důležitější vyšetření, protože je komplexní i s UTZ, takže mě nějaký tripply nemůžou absolutně rozhodit :wink: Kluci vypadají naprosto v pohodě, jen teď byly rozhozené ty hladiny vody, tak uvidíme, jestli se to dostalo do normálu, snad ano. Za ten dvojčecí syndrom bych byla docela nerada :unamused:
5. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta tak to určitě bude v pohodě i u vás ta voda, neboj :wink: Docela jsi mě potěšila, když bude screening O.K., tak budu spokojená :slight_smile: A co je to ten dvojčecí syndrom?? :confused:
5. čer 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 stává se to hlavně u jednodvojek, nějak ten jeden jakoby vyžírá živiny tomu druhému, přesně nevím, jak to popsat. Ta doktorka, co nám dělala UTZ říkala, že ten úbytek vody u jednoho a nadbytek u druhýho může být prvním znakem syndromu. Proto nás pozvala na kontrolu už za týden..
5. čer 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 jsou úžasné a nesmazala už jsme 31tt
5. čer 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta teda tak bramborák bych si dala ty já můžu.... a ty máš asi dost oblečku po prvním... no jo my né tak utrácíme... a co je hlavní, u nás doma nikdo neřve kvůli penězům :wink:
5. čer 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karusta tady čtu že chtěli někomu dělat plodovku? a u dvojčat? mě na screnningu v 1trim. dr. výsloveně toto zakázal, že u dvojčátek ani náhodou...
5. čer 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět :slight_smile: tatínek vzal děti ven takže maminka odpočívá :slight_smile:
5. čer 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorini2 doma už je to lepší?
5. čer 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sorini2 jé, tak já taky mrknu. Já kupuju nejvíc na MMB, my frčíme na Hello Kitty a Snoopym :slight_smile: a teď začínám ujíždět na Peppa Pig..já miluju veselý oblečky pro děti :slight_smile:. Dneska jsme chlapečkovi koupili tričko se Zachraňte Nema - můj muž je potapěč, tak to musel mít prostě :grinning:
5. čer 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alex_dimitropol s těma triplama si nic nedělej...hlavní je, že screening byl ok :slight_smile:. Ty triply jsou spolehlivé jenom na 60% a u dvojčátek ještě míň...já jsem taky říkala, že kdyby nám vyšly špatně, tak bych kvůli tomu na amnio nešla
5. čer 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@koubovka1 moc moc moc na tebe myslm a věřim, že to bude ok a čípek už se víc nezkrátil...
5. čer 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda chápu.... každý je na něco.... já jen pořád nevím včem pojedeme domů... :frowning2: musím to doma manželovi připravit. jinak nevím jak by to dopadlo :grinning: :grinning:
5. čer 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex_dimitropol ano doma je to lepší, děkuji za optání
5. čer 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sorini2 simte,ja to musim taky nejak probrat...ale vel.50 + 56 uz mame dost.to vyperu atd a ty vetsi dam zatim do krabice a bude.
5. čer 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorini2 jojo, byl výbornej... po Teri moc oblečků nemám, skoro vše bylo růžové :unamused: Ale našla jsem si přes inzerát paní, která mi po klukách prodala komplet výbavu 0-3m, takže super, pak mi vytřídí další a zase koupím u ní. Je to moc prima, jsem ráda, že jsem na někoho takového narazila. A bylo to za rozumný peníz. Tak mám vše přebrané po Teri + tohle, tak to snad na ty 3 m. bude stačit a pak se zase dokoupí, jinak bych se tady v tom ztratila. :grinning:
5. čer 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda taky tak... větší jsou na dně skříně...
5. čer 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se byli s manželem projít a dala jsem si jedno malé pivečko :sweat_smile: Snad prckům chutnalo :grinning: A už jsme doma, venku je peklo v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tyyjo a teď jsem od manžela ochutnala brusinkové Frisco a to je dobrota!!!! Škoda, že to má alkohol :frowning2:

@sorini2 neměla jsi to tam vidět, teď už to vidím :grinning: Už není řev kvůli utrácení za oblečky? :wink: :slight_smile:
@misanda snoopy je užasnej, souhlasím a Pig Peppu dělám hodně i na čepičky, lidi s tím blázní :wink: :grinning: :grinning: Taky jsi mě těma triplama uklidnila, kdyby nám třeba taky moc nevyšly...
@karusta aha, díky za vysvětlení, tak to už jsem někde slyšela, ale neboj, určitě to bude v pořádku :wink: To je asi úplně nejlepší si najít maminku dvojčátek a nakupovat od ní, to mám trochu v plánu já, že si něco nakoupím od vás :grinning: :grinning: :grinning: Taky bych koupila tak velikosti do 0-3měs. a pak už si podle potřeby nakupovat dál :slight_smile:
@alex_dimitropol jen odpočívej, však se ještě nalítáš :grinning:
5. čer 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 ne není se divím, ale počkej zatím dražím, a tady u té je dobré že tě nechá třeba týden dražit a penízky pošleš najednou... to pak bude ta palba... :grinning: :grinning:
5. čer 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sorini2 to je od paní celkem rozumný :slight_smile: ...to bude teda palba :grinning: :grinning: A co kočárek? Už jste vymysleli, do kterého půjdete?
5. čer 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 taky tu bylo zataženo, naštěstí dobrý.

@alex_dimitropol
@karusta to je fakt, taky jsem slyšela, že TT vychází blbě u dvojek, já je měla ok, jak u M. tak u holek a to mám jednovaj. Zatím taky znám okolo lidičky co měli špatné TT a mimča maj zdravá
5. čer 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dneska mě nějak chvilkama pobolívá okolo pupíku, není to žádná děsná bolest, je to takový zvláštní pocit. Stalo se vám to někdy? Je to normální? :sweat_smile:
5. čer 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aknel1976 ty děláš čepičky? :slight_smile: Já chci taky :slight_smile: Snoopyho a Kitty :grinning:

@aknel1976 neboj, pobolívání pupíku je ok, všechno tam roste, a zvětšuje se...mě to bralo taky dost, hlavně na začátku teda. A to se mi ještě přidalo píchání střev, píchání v boku atd, že jsem ani řídit auto nemohla :zipper_mouth:
5. čer 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sorini2 tak jsem se šla podívat do našich kouzelných komodiček a zjistila jsem, že taky nemáme v čem jet z porodnice asi...máme teda takový super komplety, ale ty jsou 0-3měsíce a přijdou mi velký...takže budu muset koupit nějaký 0-0...zajdu do TEsca :grinning: doufám, že tam něco pěknýho bude :wink:
5. čer 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem si dala 2,5 hodinky spánku. V tomhle vedru by se mi ani nikam nechtelo. Manžílek jel s kolegou do nemecka, tak doufám, že už brzy přijedou. Ted tady u nás pekne sprchlo a je trochu lepší vzdoušek. :slight_smile: jinak je mi furt tak nejak divne ach jooo.

Já když četla ty vaše přispevky o pivech, tak to já holka z Plzne (sice moc pivo nepiju) ale není nad "plzenský " ne? :grinning: :grinning:

Tenhle týden hodlám vyprat všechny vecicky, vybrat obleček do porodnice a vsechno pekne poskládat, už se moc tesím ty joooo

@sorini2
5. čer 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek