Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

sarik1
7. čer 2011

@alex_dimitropol neměla jsem problémy, prostě mě odtekla část plodovky a týden mě to udrželi na kapačkách a já ležela na předporodním pokoji a slyšela veškeré porody, fakt síla

karusta
7. čer 2011

@alex_dimitropol Tak koukej hezky odpočívat, ať vydržíš doma co nejdéle.. Držím pěsti, ať se už ten syčák nezkracuje 😉 Jé a gratulace k chlapečkovi 🙂
@bublina09 Já jsem začala asi 2měsíce po porodu, ale byla to jen hodina týdně.. Teď už to mám každý den a hodin více, ale v červnu končí dětem škola, tak končíme i s flétnou a začnu zase až to půjde..S tím příspěvkem máš pravdu, je to bída, že to je stejné, ať máš jedno dítě nebo tři..

karusta
7. čer 2011

@koubovka1 gratulace ke kontrole!! To je super, že jste v pořádku. Dneska tady zrovna tchýně byla, Terinka jí nechtěla pustit domů. Sice se také nevídáme až tak často, ale jak tu je, tak se Teri věnuje a je to prima. Babičku s dědou sice mám, jsou úžasní, ale 200km daleko, takže návštěva jen párkrát do roka. No a pak mi zbývá bráška a ten jezdí kamionem a o víkendech má v péči dceru, takže se vidíme tak přibližně jednou za měsíc..
@lennik Jé, to jsem psala já. Ve Stodě mám tátu, v Osvračíně babičku s dědou a strejdu 😀 Mamka pochází z Osvračína.
@aknel1976 ježiš, to máte teda pakárnu s tím hlukem.. Já teda nevím, ale kdyby to bylo nějak často, pohrozila bych jim těma policajtama a kdyby nic, tak je snad zavolám. Spát se musí a noční klid je noční klid..
@sorini2 dobře jsi udělala, že jsi ty policajty zavolala, já bych to udělala také..

karusta
7. čer 2011

@sarik1 jé, úžasná fotka!!
@aknel1976 na zítra držím pěsti!!

karusta
7. čer 2011

Téda, vás dočíst, to byla fuška 🙂 Strávili jsme celý den na zahradě. Přijela tchýně na návštěvu, tak jsem zrušila učení a byla doma. Bylo to moc prima..
Řešily jste tu kilča. Já mám teda zatím +6kg. S Terkou jsem nabrala +21kg!! Z toho jsem nejdřív hodně dala dolů, ale nakonec ještě během kojení nabrala. Zůstalo mi cca 13kg nahoře. Proto to teď asi nebylo z počátku tak markantí. Ovšem poslední dobou je to skoro kilo za týden, tak jsem zvědavá, kam až se dostanu. Mám z toho depku..

misanda
autor
8. čer 2011

ahoj holky, za chvíli razíme na kontrolu srdíček, tak doufám, že to bude v pohodě. Povinně mi držte..!!! Pak vás dočtu.

Jo a jinak včera měli v TEscu docela veliký slevy na hadříky, tak kdo může, dneska tam jděte 😀

koubovka1
8. čer 2011

@sarik1 nádherná fotečka, zapůat pánbů, že to dopadlo v pořádku a děti jsou zdraví arostou jako vody. Když si představím, že jsou ty moji prckové taky takový. At tam radsi jeste zůstanou

sorini2
8. čer 2011

@misanda teda ty jsi provokatér s těma slevama, já už fakt nemůžu vždyť to ani nevynosí ti prďolové... nikam a to jsem dneska chtěla do ostravy... doma budu

sorini2
8. čer 2011

@karusta já to mám taky s tou váhou docela zajímavé asi tak do toho 16 nebo možná i 18tt jen 2kg nahoře pak to pomalu šlo nahoru jednou jsem byla po týdnu a za týden 1,5kg nahoře a pak po měsíce a ani deko.. a teť po dvou týdnech 2,5kg, takže ono je to srandovní s tím přibíráním...

aknel1976
8. čer 2011

Ahoj holky 🙂
tak jsme po úspěšné kontrole 🙂 Dneska jsem byla z utz úplně vyřízená a cestou domů jsem se furt usmívala jak idiot 😀 😀 Jsem 8+5tt a jeden prcek je dle utz 8+4 (2,1cm) a druhý 9+0 (2,4cm), takže paráda! Už jsem u jednoho mrňouska viděla ručičky a nožičky a jak se dělá pupečník 😵 😵 ...ten druhý, větší, se na nás otočil zády a viděli jsme prd 😀 Hematom je pryč!!!!! Jupíííííí 🙂 Takže je vše naprosto vpořádku a jsem předaná k mému gynekologovi, jen se k němu musím objednat a pak bude následovat NT screening 🙂 Jen mě zarazilo, že se prý platí, cca 1500,- a Dr. Břešťák z Gennetu odešel, což mě dost mrzí ☹ ....takže zkusím najít na netu, kde bych ho našla a nebo uvidím, kam mě pošle můj Dr.

@karusta to víš, no s hlukem si nevyberem, jsou dny kdy z toho kvetu a někdy mi to je jedno, ale samozřejmě, kdyby to byl fakt denně kravál do 23:00, tak s policajtama neváhám, ale jak si se sklidnili, ale do těch 21:00 - 21:30 tam rambajs je 😝
Kilča jsou hold těžký, ale hold nějaké nabereme, hlavně ať jsme tu všichni s miminkama vpořádku a pak se to hld shodí 😉
@misanda sice opožděně, ale mooooc držím palce na srdíčka!!!! 🙂 S tím Tescem jsi mě nalomila, ale zatím na to raději prdím...

sorini2
8. čer 2011

@misanda držím pěsti na srdíčka a čekám... doufám že bude vše v pořádku, věřím tomu

sorini2
8. čer 2011

@aknel1976 ahojky tak to je super že hematom je v tahu a mimi se mají čile k světu.. já měla na začátku těhu cystu jak broskev, ale ta se vstřebala... a ten screening teda 1500 to je mazec, mě ho dělali na FN za 800 a sestra mi poradila ať si schovám účtenku a pak se česká průmyslová pojišťovna (hutní) rozhodla pro ten balíček jmenuje se to manažerka svého mateřství a proplácejí až do 2000kč a mě těch 800 vrátili...

aknel1976
8. čer 2011

@sorini2 tak to je nářez s tou cystou, hlavně, že zmizela 🙂 ....já to za ten screening klidně dám, ač z toho nejsem nadšená, ale myslím, že to za to stojí. Slyšela jsem od někoho, že to u apolináře dělají zadarmo,ale to se dohodnu u toho mého gynekologa, jdu tam v úterý ve 14:45

aknel1976
8. čer 2011

a mám vysazený Utrogestan i Prednison 🙂

misanda
autor
8. čer 2011

hurááááááááá, máme srdíčka na výbornou...to mám radost a hrozně se mi ulevilo!!! A už si nebudu stěžovat na velikost pupíka, pač ty těhulky co tam byly v tom samém tt se mnou měly o dooooost menší bříško 🙂

misanda
autor
8. čer 2011

@aknel1976 jééé, tak gratuluju ke kontrole...to je krásný 😵 😵 . Jinak Břešťák dělá v Pronatalu v Praze, ale v tom co je zaměřený na genetiku...můžu poslat číslo jestli chceš 😉. nebo spíš maila..jim tam písneš a oni tě objednají . My to měli zadarmo, na doporučenku mojí dr, která to chtěla zkontrolovat. Ale určitě bych to zaplatila, kdyby bylo třeba...

misanda
autor
8. čer 2011

jo a po cestě jsme se stavili ještě v jiném TEscu, tak máme kompletky alá Méďa Pů a ještě nějaký pitomosti 😀 No nekupte to 😀

aknel1976
8. čer 2011

@misanda supeeeeeeeer oooobr gratulace k srdíčkům 😵 😵 No vidíš, jakej máš krásnej pupíček 😉
To by jsi byla hodná, kdyby jsi mi poslala kontak na Břešťáka, fakt bych chtěla k němu i za cenu, že si to budu hradit! Jen nevím, jak to vlastně ss screeningem chodí... jestli mi můj gynekolog přímo někoho doporučí, nebo zda si můžu vybrat 😕 Aby mi třeba neřekl, že si nepřeje abych šla k Břešťákovi,ale jinam... 😕

aknel1976
8. čer 2011

@misanda ty jsi nakupovací maniak 😉 😀 😀 😀 ...ale myslím, že nebudu jiná 😀 😀

misanda
autor
8. čer 2011

@aknel1976 no, myslim, že vybrat si můžeš sama 😉 Ale nejlepší by bylo, aby ti tvůj mudr napsal žádanku a měla bys to proplacený od pojiš´tovny 🙂. Se vsadim, že stejně s někym jakoby spolupracuje... 😉

misanda
autor
8. čer 2011

@aknel1976 no jo, já jsem včera při tom třídění hadrů přišla na to, že máme plno vel.62 ale nemáme nic na ty prďolky novorozený, tak jsem se musela dát do nákupů 😀

aknel1976
8. čer 2011

@misanda určitě musí s někým spolupracovat, to jo, ale já jsem si nějak postavila hlavu, že chci k Břešťákovi 😀 😀
Tak to je jasný, že nemůžeš ty prdelky nechat nahatý 😉 🙂 🙂 Už se těším, až budu něco nakupovat 😵

koubovka1
8. čer 2011

@misanda supééér, že jsou malý v pořádku, ale ani nic jineho jsem nepredpokladala, čoveče, já na uzg jen kvůli srdickum nebyla, ale to asi bylo to, jak jsem byla na genetice v 22tt taky, srdíčka poslouchal a krásne nám byly a asi dobre 🙂

misanda
autor
8. čer 2011

@aknel1976 jo, tak toho ti fakt schvaluju...myslim, že toho dělá mnohem víc, než na klasika screeningu 😉 hlavně kontroluje i ty srdíčka, což je super.

misanda
autor
8. čer 2011

holky, tak já fakt nevim jestli mi ten pupík tvrdne nebo ne...ale když chodim, tak tam mívám takový jakože tlaky - na chvíli...ach joooo... ☹

misanda
autor
8. čer 2011

@koubovka1 genetika ve 22tt...to by mělo být právě na ty srdíčka, ne? Co ti tam kontrolovali?

koubovka1
8. čer 2011

@misanda Asi úplně vsechno, nejak to neřeším, oni vedeli, co mají kontrolovat, tak snad vsechno, co meli zkontrolovali.

misanda
autor
8. čer 2011

@koubovka1 no vidíš...my byli jenom na tom prvotrim.screeningu a teď ty srdíčka. tak to máš zase lepší, že ti to zkontrolovali takhle pěkně 😉. Teď už mě čeká jenom cukr ve 24tt...to jsem zvědavá 😀

aknel1976
8. čer 2011

@misanda uvidíme, nějak to dopadne, hlavně, ať už to máme za sebou 😉 ....hmm, tohle jsem si kolikrát říkala, jestli poznám, až mi jednou bude tvrdnout břicho 😕 😕 Kamrádce tvrdlo snad od 16tt a vím, že pak brala magnesko a doporučovali jí odpočinek, ale jak poznat, kdy je to to "tvrdnutí"?? Tak snad to nic nebude 😉 Natáhni si nohy na stůl a odpočiň si 🙂

misanda
autor
8. čer 2011

@aknel1976 no právě, jak to poznat 😀 když mi kolikrát ta naše potvora zatlačí na močák, tak nevim co se tam děje jinýho...ale v pátek jdeme k sestřičce na 4D tak se jí zeptám...uvidíme co mi řekne....