Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

werty
9. čer 2011

@aknel1976 Snad jo. V pondělí tu budu 9. týdnů - nejprve zkrácený čípek, pak podezdření na Hellp syndrom, ale snad jen špatná funkce jater, ledvin a srážlivost. Jinak po tom 32tt se všichni tváří, že už by vše mělo být ok. 😉

aknel1976
9. čer 2011

@werty ani jsem netušila, že jsi už takovou dobu v nemocnici ☹ . Tak hlavně, že vás mají pod kontrolou a jste všichni vpořádku 😵 Víš kolik miminka váží? Držím moc palce, ať ti broučci zůstanou v bříšku co nejdéle 😉 Pochopila jsem, že ležíš u Apolináře. Jak jsi spokojená? Asi začnu pomalu uvažovat o porodnici a Apolinář je jedna z možností...

werty
9. čer 2011

@aknel1976 Jj, jsou zde hodné sestřičky, doktoři. 🙂 Jen ted mají nedostatek inkubátorů, tak hrozí v případě porodu převoz...Na minulém ultrazvuku mi je nevážili - kontrolovali průtoky, čípek a moje vnitřní orgány,.... Před 3 týdny měl chlapeček 1500g a holčička 1700g.

aknel1976
9. čer 2011

@werty tak to je fajn, díky, budu o něm asi vážně uvažovat, za měsíc to budu muset řešit 😅 No tak to měli dětičky krásné váhy 😉 ...držím palce, ať je vše vpořádku a nemusejí vás převážet 🙂 Držte se!!! 😵

bublina09
9. čer 2011

Ahojte spolumamky 🙂
mám dočteno a holky @koubovka1 a @sorini2 moc mě mrzí, co jste si zažily. Ale je vidět, že teď to budete mít dvojnásobně vynahrazeno 😉
@karusta to je nemilé, že se to nezlepšilo, ale vidíš dr., mají zkušenosti a ještě ti přepovídají skoro 3 měsíce 3v1. třeba je ještě překvapíš 😉 to odpouštění je zajímavé, řekli ti prakticky, jak se to bude provádět? jak dlouho tam budeš muset ležet?
@aknel1976 super zprávy, já na NT jdu 28.6. Mám z toho vítr, protože mi vyšel pozitivní ten cmv. ale už jsem si to kapku nastudovala tak už tak neplaším..
Jinak holky s letníma mimčama, vy to máte ještě dobrý, ale co my zimní? v čem budeme chodit? vy si oblíknete 1 triko, sukni nebo šaty...já plánuju používat manželův šatník přes zimu 😀
@alex_dimitropol blahopřeji švagrové, Andres je krásný vlasatý jižanský chlapeček. Chudák ženská, hned zpočátku těhotenství taková rána 😔 ještěže držíte při sobě a může se na vás obrátit.
@werty no to jsi tam už pěkně dlouho, domů tě budou ještě pouštět? a hlavně, že to vypadá dobře. hellp není žádná sranda...

bublina09
9. čer 2011

@werty tak to jsou už pěkné miminka! za ty 3 týdny mají určitě o hodně víc! a co bys rodila, neplaš 😅

bublina09
9. čer 2011

@lita díky za odkazy..asi taky pořídím něco bambusového do nové výbavičky, když to tak chválíte. A zkoukla jsem vaše fotky - máte moc krásné. a svatební šaty jedna báseň 😉

sorini2
9. čer 2011

@werty držím pěsti ať je vše dlouhoooo tak alesopoň do 40tt vše OK a nemusíte brzo ven..

aknel1976
9. čer 2011

@bublina09 přesně, my si to s těma zimníma mrňouskama a hlavně s bundama na sebe budeme mít o hodně složitější 😉 😀 ...já se do manželových věcí nevejdu ani teď, takže v zimě nevím, asi budu muset něco pořídit, ale je to drahý, tak snad na Mimibzaru 🙂 ....neboj, NT dopadne O.K. 😉

werty
9. čer 2011

@bublina09 Ráda bych ještě týden vydržela - dávám si menší splnitelné cíle, které postupně odsouvám. 😉 Člověk ale nikdy neví...

bublina09
9. čer 2011

@werty chápu, ale vypadá to dobře podle tvého popisu. Se divím, že tady nejsi nonstop, já bych se asi unudila. Máš na pokoji nějakou stabilní spoluležící?

@aknel1976 tak v nejhorším případě nebudu chodit moc ven, no 😀 ale tak nějaký tlustý svetr a na to normál bundu, kterou nezapnu..a třeba 2 šály do mezery 😅

karusta
9. čer 2011

@lita @sorini2 @aknel1976 @alex_dimitropol moc díky za podporu, snad vydržíme. Třeba se to ještě trochu srovná...
@werty jojo, určo dám vědět, měla bych tam naštěstí být jen jednu noc po tom zákroku, pak by mě měli pustit domů..ale bylo by prima se tam setkat, když to půjde 😉

bublina09
9. čer 2011

a dívám se na nabídku tchibo na další týden, asi se tam stavím a něco pěkného si na rostoucí břicho koupím - je tam toho dost vhodného i na těhot. pupík... http://www.tchibo.cz/-t400000203.html

aknel1976
9. čer 2011

@bublina09 😉 😀 😀 😀 😀 ...jen škoda, že budem chodit každý týden na kontroly 😝 ...přesně v nejhorším ooobr svetr a stará bunda a ooobr šály 😀 😀
@karusta určitě, to zvládnete 😉 🙂

aknel1976
9. čer 2011

@bublina09 hmmm, ty tuniky nevypadají špatně!!! A i ten pásek přes to, pěknýýýý 🙂 Asi tam taky zamířím 😀

karusta
9. čer 2011

@werty To jste na tom už bezvadně, každý den 3v1 je dobrý, ale váhy před třemi týdny byly už perfektní, tak držím pěsti, ať ještě vydržíte. Já doufám, že vydržíme aspoň do stavu, co jste teď vy 😉
@aknel1976 Apolináře ti můžu jen doporučit, rodila jsem tam i Terku, nehledě na to, že jsem tam byla už před těhu 3x hospitalizovaná, prvně před 12ti lety...a jen dobré zkušenosti 😉
@bublina09 měli by to odsát jehlou...a měla bych tam být snad jen jednu noc... no a jelikož se voda stále doplňuje, tak popřípadě po čase zopakovat...Uvidíme, jak to bude dál.. Každopádně jim tam důvěřuju, jsou tam úžasní lidé..

bublina09
9. čer 2011

@aknel1976 fakt každý týden? i pokud půjde vše podle plánu? si pamatuju, že byl nějaký UZ ve 30.t.g. a pak tuším až monitory v porodnici od 38 t.g. No já jsem si libovala jak už budu perfektně vědět, od čeho jdu a zase všechno jinak 😀
Tuniky se mi líbí moc a hlavně jsou za dobrou cenu a dají se využít i potom..

bublina09
9. čer 2011

@karusta tak to je důležitý předpoklad, aby šlo všechno podle plánu, budu držet pěsti! 😉

bublina09
9. čer 2011

@istokovam vítej a držím pěsti na další týden 😉

aknel1976
9. čer 2011

@bublina09 já teda nevím, jen plácám od oka, já mám pocit, že kamarádky nějak ten poslední měsíc snad chodili každý týden...možná se pletu 😕 To Tchibo fakt vypadá moc dobře!!! 🙂

bublina09
9. čer 2011

@aknel1976 každý týden se chodilo od toho 38 .t.g., to nepočítám, že bych byla ještě vcelku...přece jen už druhé těhotenství, čípek třeba už měkčí...hlavně, aby dopadl NT dobře a pak budu přemýšlet co dál...
Ty vaše polívky vypadají fakt chutně, jsem si zapsala do hlavy a udělám příští týden. včera jsem vařila rovnou 2 a ještě maso, jedeme na svatbu a zítra přijedou naši hlídat tak aby nemuseli vařit...

aknel1976
9. čer 2011

@karusta Díky, asi ho zvolím taky, už kvůli miminkům 🙂 A já i brácha jsme se tam narodili a asi 5 kamarádek taky a právě si ho dost chválí, myslím, že mám rozhodnuto 🙂
@bublina09 to je fakt, že to bylo u kamarádek s jedním miminkem a to u nás asi fakt nehrozí...39tt by jsme byli exempláře 😉 😀 Neboj, vím, že to jsou nervíky, ale určitě bude vše vpořádku 😉 ...užijte si svatbu 🙂

bublina09
9. čer 2011

anebo taková pěkná slevněná sukně, ať neřešíme jen ty miminka, ale i nás trošku 😉 http://www.tchibo.cz/Tehotenska-dzinova-sukne-m...

aknel1976
9. čer 2011

@bublina09 jooo, tak ta je fakt pěkná a ZADARMO!!! ...ale jestli to mají v těch obchodech, aby to neměli jen na e-shopu 😕
Já dneska koukala na kalhoty a to je drahota 😝 😝 😝 moc se mi líbily tyhle, ale to vzdávám, těch peněz...
http://www.tehotne.cz/tehotenske-kalhoty/tehote...

lita
9. čer 2011

Tady mate clanek o polohovani nedonosenatek a zachazeni s nimi http://www.mojebetynka.cz/clanek/1183/pelisek_j...

sorini2
9. čer 2011

@aknel1976 ty jsou moc pěkné... ale ta cena, ja na oblečení jezdím do polska, chtěla jsem riflové šaty s lacem a v ostravě je měli za 1300 a v polsku obchodě (na burze to zrušili) jsem koupila za 850 a tak samo to bylo s kalhoty za ty jsem dala 600

bublina09
9. čer 2011

@aknel1976 tak to je určitě jen v eshopu, je to v části výprodej...Jinak onon zleží, pokud bys v nich chodila fakt denně a vynosila je, tak se investice vyplatí..Já jsem hodně věcí podostávala a kombinuju se svýma trikama, tunikama...moc peněz do toho dávat nechci.

aknel1976
9. čer 2011

@sorini2 to je jediné co mám a teď je nosím, protože to je jediné oblečení, kde mě nic netlačí 😀 😀 Měla jsem je už dávno a taky nějak kolem 800 v obchodě a jsou úúúžasný! Jen by to chtělo spíš kalhoty, když je chladněji 😅 A mám hnusnou křečovku, tak ji raději skovávám ☹ ...jen jsem si objednala jedny tady na koníku a na MMB a ikdyž to byla moje velikost, jsou velký ☹ ...takže bazarové už nehrozí, nejde to ozkoušet ☹ ...mně se to do Polska nevyplatí.

aknel1976
9. čer 2011

@bublina09 právě, že to stojí dost peněz ☹ a kamarádky co by měli oblečeního mraky, tak mají velikosti 38 a já tak 42, takže mám smůlu ☹ Je moc pěkná, ale na ty sukně moc nejsem, mám laclové džínové šaty a ty my snad vydrží! Potřebovala bych 3/4 nebo plátěné dlouhé kalhoty, ale ty ceny....ještě zkusím CA.

sorini2
9. čer 2011

@aknel1976 no já to mám tady za rohem... tak toho využíváme... na vše i na zeleninu, opravdu jsou rozdílné ceny, kdysi jsme tam jezdili i na maso...jsme tam vždy nechali ta 1500 a měla jsem na měsíc klid, ne - li déle.. ještě jsem si jedny staré kraťasy ustříhla pod pupkem a všila tam pás, a tak je můžu taky nosit, ale ty šaty jsou nejlepší...