Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

sorini2
14. čer 2011

@werty držím pěsti ať jsi brzo s dětma.... a těším se na další fotečky....

koubovka1
14. čer 2011

@sorini2 byla si u svého gyn? tak to je super, že je to takhle ideální. Bylo super slyšet srdíčka co? Já už se na to taky tesím, už nych taky chtela. Zítra jdu taky na velkou kontrolu, tak možná. Míry se dozvíme určite, ale ty srdíčka pochybuju, no uvidíme. My máme polohu přesne stejnou. čoveče máme to dost podobný co? no já minule přibrala za týden 1.2, tak jsem zvedavá, jak to bude zítra. 😀 😀 😀 😀

gamma
14. čer 2011

@sorini2 to už maj dětičky krásný váhy, ale na druhou stranu se už asi pronesou co? 😀 a to kilo, co si přibrala..tak to spíš přibraly dětičky a ne ty 😉

sorini2
14. čer 2011

@koubovka1 jo byla jsem u svého... a taky jsem se těšila na ozvy, ale měli my je dělat až další týden, ale pan dr. si to dneska rozmyslel a řekl zničeho nic sestrám ať mě natočí... jo máme to skoro stejné.. uvidíme jak dopadneme po finále... jen my dneska nasadil železo že ho mám málo... jinak krevní obraz vyšel dobře až na to železo..

sorini2
14. čer 2011

@gamma jo už se pronesou, už to odnáší moje nohy a hlavně záda.. ☹

koubovka1
14. čer 2011

@sorini2 me budou brát krev teprve zítra, tak uvidíme, možná ho vyfásnu taky, tak si k tomu koupím jeste magnesii vodu, ta mi moc chutná.

sorini2
14. čer 2011

děvčata já nevím jak vy, ale mě se vařit nechce... ale no hladu nebudeme, hodný budoucí strejda (bratranec ) nás pozval na oběd... už se těším... 🙂

sorini2
14. čer 2011

@koubovka1 no mě ji taky brali v 31tt

koubovka1
14. čer 2011

@sorini2 to se teda nekdo má, to u nás nehrozí. Já si dnes jen hodila trochu salámu na porek, přidala rajčátka, bazalku a testovinky a výborný a rychlý obed je svete. Trvalo mi to asi tak deset minut 😀

koubovka1
14. čer 2011

@gamma vzdyt tobe se deti už musí taky pronést, seš jen o dva týdny pozadu, coz není skoro nic. Jsme holky pekne hned za sebou...🙂

sorini2
14. čer 2011

@koubovka1 šikula, ale neboj taky budu vařit večer pro manžela až dojde s denní ale to mám čas tak do 18hod...ale nevím co

koubovka1
14. čer 2011

@sorini2 no my musíme hlavne zítra nebo nejdýl pozítří na nákup, není tady pomalu co po psu hodit, kdyby tu tedy nejaký byl 😀 😀

karusta
14. čer 2011

@sorini2 pevně v to doufám, že ještě nějaký čas vydržíme
Gratulace ke kontrole!! Váva nádherná, to je super a přirozený porod ti skoro závidím. To mně nehro..

majka07
14. čer 2011

ahojk

@sorini2 gratuluji k dobré kontrole.

U nás byla paní doktorka a už máme po očku a váhy v 5ti měsících

Terezka 5,90 kg
Karolínka 6,70 kg

misanda
autor
14. čer 2011

hooolky, tak jsem narazila v Tescu na ty jedničkový Pampersky, 78ks za 160,- tak jsem vybrala všechny balíky 😀 a jedu s tim narvanym košíkem a nějaká pani na mě, že teda to jsou pěkně blbý plenky, že se lepí na zadečky...přitom kamarádka mi je chválila a používaj je i v porodce. No, na doporučení pani jsem se šla podívat ještě na jiný pampers (ty který jsou super 😀 ) a tam bylo 40ks a něco a za tu samou cenu a to už je docela rozdíl v těch kusech, no 🤐

misanda
autor
14. čer 2011

jo a dorazil mi balík z Malvíka, máme tam super Kiko osušky 🙂 a krásnou hvězdici jako teploměr do vany 😀. Taky ty chlupatky na kočárek na zimu a termoobal na flašky od Aventu..jsem moc spokojená...ještě mi dluží dudlíky...

misanda
autor
14. čer 2011

@sorini2 jé, tak to gratuluju k tak perfektní kontrole!!! Jak ty to děláš, holka...přirozeně, ještě tak krásný váhy..hoď sem recept, ať se zařídim..nebude to těma nektarinkama? 😀

misanda
autor
14. čer 2011

@majka07 poraď mamino...jaký velikosti oblečků využiju a jak cca dlouho? Mám vel.50, pak máme víc těch 56, 62...jak jste na tom s velikostí teď?????

majka07
14. čer 2011

@misanda Míšo, ono záleží fakt hrozně na dítku a taky na výrobci. Holky ve vel. 50 měly jen pár kousků, dlouho nosily 56, ty overálky tesco, ty pro mě byly super, no a pak už se to střídá, dokonce teď nosí vel. 74, ale ještě se vleze aj do něčeho o vel. 56 Kája dneska spala v overalu 6-9 měsíců 😀

Jo hodím spešl pro Tebe do alba jednu fotečku mmt. 😀 😀 😀

majka07
14. čer 2011

@misanda tak tady máš slíbené foto
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/majka07/albu...

Jsou fakt super 😀DD

misanda
autor
14. čer 2011

@majka07 jééé, no to jsou zlatíčka...hned jsem to ukazovala Fanošovi...ty kittynky si pak kupuju 😀 ...jak jinak 😀

sorini2
14. čer 2011

@koubovka1 my byli včera a není to znát, a nejhorší je že já ani nevím co mám nakupovat... ☹

sorini2
14. čer 2011

@karusta určitě, já v tom věřím že vydržíte alespoň do 35tt.

sorini2
14. čer 2011

@misanda to bude těma nektarinkama, broskvema, ředkvičkama, deličkama ale jen pistáciové a rozinkové, strážnickýma brambůrkama jen solenýma, kofolama, a pepsinama... 😀 😀 😀 né dělám si srandu, já teda doufám, že už moc nevyrostou... už se mi tam opravdu nevlezou... no a snad v nemocnici se nerozhodnou že půjdeme císařem...

sorini2
14. čer 2011

jo a oběd byl skvělý,mňam povedl se bratranci🙂

majka07
14. čer 2011

@misanda 😀 😀 😀

sorini2
14. čer 2011

a sestry koukali na bříško jak mi dělali ozvy a hledali alespoň jednu strii... a to mažeme jak si zpomeneme 🙂 jsme dostali pochvalu, přede mnou tam ležela kočanda mladá tak asi 18 a ta chudák to bříško měla jednu strii vedle sebe...

misanda
autor
14. čer 2011

@sorini2 jé, to jste fakt šikuly. My zatím taky ani jednu strii, taky poctivě mažu kokosovým olejem 🙂. Tak doufám, že se mi to vyhne, byla bych ráda, ale pokud ne, tak s tim nic nenadělám, no. Akorát se mi udělali metličkový žilky na nohou, tak to asi pak budu muset řešit laserem, pač nic jinýho na to nezabírá ☹

misanda
autor
14. čer 2011

@sorini2 ty si teda žiješ, takovejch dobrůtek 😀 já dneska neodolala a koupila jsem si Arašídovou nugetu...no jo..jednou to snad nevadí 😀 a pak tady mám celýho melouna a horu nektarinek...ach jo...jim posílám samej cukr 🤐

koubovka1
14. čer 2011

@majka07 zy jo kity jsou super 😀 moc jim to slusi