• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvojčátka 2011/2012

9. dubna 2012 
@koubovka1
@misanda
@lita
@karusta
@aknel1976
@gamma
@majka07 tak jsem Vás konečně dočetla, a pěkně, zase pleny... teda děvčata no já raky dneska donesla domů 3 balení a málem jsem jich měla tak asi 10... byla jsem v DM a paní mě ukecala že mám hodně bodů na kartě a jestli nechci zkusit ten čtyřlístek na ty slevy že je tam i 75% a představte si o chlup mi to skočilo z 75 na jen 10% mít tam těch 75% tak beru fakt tak 10balení...to bych ještě chodila teť s plenama domů :grinning: a o kosmetice nemluvím... manžel by se divil... jinak pojok vymalován, vše uklizéno, okna umytá a já jsem K.O: takže jsi jdu lehnout. opatrujte se
17. čer 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda - na noc byt ti tedy koj-prdu doporucila bez kostic, je to pohodlnejsi. Navic pokud se kostice nekde nechtene priplacne na prso, muze branit prutoku mleka. Pokud mas nejakou pohodlnou s kosticema, neresila bych to, hlavni je, ze ti vyhovuje a citis se v ni dobre, ale na noc bych byt tebou koupila bez. Muzes i sportovni, ale hlavne bavlnenou, zadna syntentika.
17. čer 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda no to by byl dost tezky balík, to neva neres to, treba je to dobre a u nas to tak bude taky, a kdyz ne, tak je to fuk :slight_smile: ale dekuju, jsi zlata
17. čer 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste toho nadrbali :grinning: :grinning: :grinning:
@sorini2 jdi se lehnout a odpočiň si :slight_smile: Hlavně, že máte hotovo :wink:
@misanda ty jsi prostě plenkový blázen :wink: :grinning: ...ale budeš za ně ráda a těch ušetřenejch peněz!! Ty jsi si něco z HM objednávala po netu, že píšeš, že ti dorazilo 9 balíčků?
@istokovam hlavně, že máte aspoň jedno miminko :slight_smile: Já ani krom 5tt až 6tt žádné nevolnosti nemám, je mi fajn :slight_smile: Tak snad tě to brzy přejde :wink: Já jsem byla v břichu nafouklá cca od 5tt, což jsem nechápala a dnes ráno jsem měla dojem, že se mi nějak přifoukl pupík, tak jsem se vyfotila a on fakt povyrostl, jsem se změřila a mám přez pupík 100cm :grinning: :grinning:
17. čer 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu k vám? čekáme dvouvaječná dvojčátka...
17. čer 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 TO máš pěkné bříško, já měla před porodem 105 cm :slight_smile:
17. čer 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen ahoj, to víš, že můžeš :slight_smile: A velká gratulace k dvojčátkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@sarik1 to víš, já nejsem žádnej drobek :grinning: ...ani nevím, kolik jsem měla normálně :grinning: Mám velikost 40-42 a tu jsem měla vždycky, ikdyž jsem byla hubená :slight_smile:
17. čer 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se loučím, jdu něco pobalit, za chvilku dorazí manžel a jedem na víkend ke tchýni, jupíííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak se tu mějte krásně, příjemný víkend :slight_smile:
17. čer 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 děkuji akorát se stím ještě smiřuju :sweat_smile:
17. čer 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen dyť je to krásný :wink: :slight_smile:
17. čer 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 jo je ale mám doma skoro čtyřletou dračici a chlapa na baterky takže budu na všechno sama :frowning2:
17. čer 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen neboj, třeba se chlap dá do kupy, když budete mít dvojčátka :wink: Já mizím, tak krásný víkend :slight_smile: Hlavně klid!!
17. čer 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 to se nekdo má, krásný víkend přeju
17. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen vítej a teš se, zvládnete to, je to normální, že je človek zaskočený, když s tím nepočítá
17. čer 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koubovka1 tak teploměr nemaj :frowning2: a plínky zatím nedoplnili, jsem se hned koukala :grinning: tak jsem si dala nanuka, koupoila si novou dardu nektarinek a už se válim doma :slight_smile:
17. čer 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aknel1976 to HM se dá objednat na mmb, starší ale hlavně i nové a je to levnější než v obchodě :slight_smile: protože ty holčiny to tahaj z Německa :wink: tak ti můžu pak poslat nějaký odkazy, jestli budeš chtít :wink:
17. čer 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aknel1976 a užij si víkend, tiše závidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzamen vítej...člověk je zaskočený, i když by s tím počítat měl...viz já :grinning:
17. čer 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda já stím počítala věděla jsem že se mi budou uvolňovat 2 vajíčka ale pořád jsem si říkala že se určitě obě neoplodní :sweat_smile:
17. čer 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda moc ti děkuju za snahu, já dostanu ty premiumky jeste od svagrovy a v DM mám slevu a jeste je tam ten čtyřlístek štestí, kde jsou další slevy, tak to tam taky vyjde levneji. Aspon neco
17. čer 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@suzamen :grinning: no vidíš :grinning: počítat můžeš :grinning: a co malá, těší se na dva sourozence??? :slight_smile:
17. čer 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koubovka1 já furt nechápu funkci čtyřlístku v DM? taky na něj mám nárok??? nebo jak???
17. čer 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda jj malá se moc těší i když ještě jí moc nedochází že budou 2 :grinning: ale já z toho mám hroznej strach malá je divoch a občas se jí musím hodně věnovat takže nevím jak to bude až tu budou další dva prcci :unamused:
17. čer 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda jestli máš tu jejich beaty kartu a sbíráš při nákupech body, tak můžeš za 75 bodů zatočit tím čtyřlístkem a můžeš tam mít další slevu.
17. čer 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknel1976 jé tak to jsem ráda že nejsem sama komu tak rychle vyskočil pupík :slight_smile:
17. čer 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misanda tu akci na ty plíny opravdu mají.. Byla jsem taky v tescu a mají tam ze 320 slevu o 50% normálně napsanou.. brala jsem je taky útokem. Jsou to ty světlý premium care..mám tu devět balíků a ještě určo přikoupím, jen jsem musela vzít i 2 a 3 velkosti, protože jedniček už měly jen tři balíky.. :wink:
17. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karusta tak mi to nedalo a na ty pleny jsem do tesca jeste sjela a mají tam pořád jen ty oranzový, premium care mají pořád za 320,- tak nevím.
17. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzamen gratuluji k dvojčátkům :slight_smile:
17. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karusta tak u nás mají premium jenom jedničkový :frowning2: mám devět balíků, koupim ještě jeden a myslim, že to bude zatim stačit. Pak se stejně asi najede na ty dvojkový zelený co máme...
17. čer 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@koubovka1 hele, máš zkusit s těma plenama pod pípák...u nás vždycky dělaj čachry a na pípáku je jiná cena :zipper_mouth: třeba o těch premium care u nás ani zmínka, že jsou slevněný, dokonce tam neni ani cenovka :zipper_mouth:
17. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek