Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

apole
20. čer 2011

když mě na tom mmb nebaví šmejdit už teď...nejsem na to asi dost trpělivá....

bublina09
20. čer 2011

@lita mažu asi tak jednou za měsíc, fakt na to prdím, protože není suchý...Beru z lékárny excipial lipolotio a někdy máznu líčka infadolanem, co mi zbyl...tu A-dermu mi taky doporučovali, ale ta cena...

abecedka
20. čer 2011

mě ten mmb taky nebaví, vůbec. A vadí mi, že tam nejde navolit okres vyzvednutí třeba jihomoravský atd.....

@aknel1976 mě to teda nevysvětloval, oni to snad určují podle pohlavního hrbolku nebo co... a podle postavení pánve...takže tam to asi moc laikovi vysvětlitl nejde. Kamarádce řekl, dle tvaru pánve to bude kluk.... mě řekl holky, ale nejsem si jistý....

Asi je mám jednovaječné tedy. těžko říct.

aknel1976
20. čer 2011

@misanda 😀 😀 😀 😀
já se jdu taky natáhnout, jsem nějak z dneška z tý cesty hotová a vstávala jsem v 6:15 a teď tu klimbám 😝

abecedka
20. čer 2011

holky Bioderma má akci na krém proti striím 1+1 zdarma
Neměla bysste některá zájem se semnou podělit? poštovné zaplatím + zašlu k vám

@lita jak v Praze? Fajn? co bydlení?

aknel1976
20. čer 2011

@abecedka jsem zvědavá jak na vás, tak i na nás 🙂 Ty nevíš, jestli máte jedno nebo dvojvaječná? Pokud jsou jednovaječná, tak to můžou být jen kluci nebo holky 🙂 A díky, za menší osvětlení, dle čeho to vlastně poznají 😀 ...dvoum kamarádkám taky řekli už na NT kluka a obě ho mají 🙂 ...takže já těm Dr. pokud jsou zkušení věřím 🙂

abecedka
20. čer 2011

@aknel1976 není to u mě poznt a ještě když budou dvě stejné pohlaví tak se nevím už tuplem nic 😀 ale co vždyt je to jedno.

Kluky jednovaječné bych moc nechtěla, znám jich spousty z gayklubu. Moje kamarádka má za muže jednoho z dvojčat a druhý je gay a po jedné návětěvě klubu tady v brně jsem vživotě neviděla tolik jednovaječných dvojčat a pochopila, že to není asi náhoda.... Viděly jste ten dokument na barandově? To bylo o jednovaječných dvojčatech, dávali to už několikrát.

bublina09
20. čer 2011

@abecedka no jsem zvědavá, jak to u vás zítra dopadne.jestli bude záhada vaječnosti rozluštěna 😀 Myslíš, že se to dá nějak spojit? není to spíš náhoda? nebo jsou ti gayové nápadnější, když jsou dvojčata...
Dívala jsem se na ten krém, ale je to pálka. Já pořídím od Weledy olej, měla jsem ho i předtím a vydrží dlouuuho..

bublina09
20. čer 2011

@aknel1976 pozná se to podle obalů a placent...měla bych to vědět, ale nebudu do toho pronikat, když jsou na to odborníci, ne? 😀

aknel1976
20. čer 2011

@abecedka noo, jsem na vás zítra zvědavá 😀 😀 ...a těch kluků se neboj, je to podle mě jen velká náhoda a ikdyby jste měli kluky, tak se jim to určitě vyhne 😉
@bublina09 tak to jo, no jsem taky na nás zvědavá i na tebe, jestli ti Dr. na NT poví pohlaví 🙂 Ty už to máš za pár 😵 😵 Jdete 28.nebo se pletu?? Já už se na ten utz hrozně těším 😵 😵

abecedka
20. čer 2011

no v tom dokumentu říkaly, že to náhoda není a je tam pravděpodobnost 50procent 😉

aknel1976
20. čer 2011

holky, já tady slintám nad oblečkama 😀 😀 😀 Škoda, že budeme mít zimní miminka a dopředu na léto nic kupovat nebudu, ale tohle nemá chybu!!!! Hlavně ten žabáček 😀 😀 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43138200&tab=9

aknel1976
20. čer 2011

@abecedka držím palce, ať jste v té správné půlce, pokud to budou chlapečci!!!!! 😉 🙂

abecedka
20. čer 2011

@bublina09 ten olej jsem také měla, teď mám od Hippu jeto skoro stejné složení.

abecedka
20. čer 2011

@aknel1976 😀 cha cha díky, ale jedno je holčička prý uričtě tak já mám vyřešeno 😉

abecedka
20. čer 2011

holky nevíte, tomi tu asi nepovíte. Ale je tu někdo kdo chodil dlouho do práce? A do kterého týdne?

aknel1976
20. čer 2011

@abecedka no tak pokud je jedno 100% holčička, no tak to je skvělý 😉 Teď jen rozlouskonout tu vaši jedno nebo dvojvaječnost 😀 😀 😀 ...je to stejně sranda, co člověk v těhotenství řeší 🙂 🙂

abecedka
20. čer 2011

@aknel1976 jo to je. Ale já se snažím to řešit co nejméně a myslím, že se mi to celkem daří. Někdy mi příjde že už o tom mluvím moc, abych zas v manželství nemluvila jen o dětech...
Sem tam se podívíme, že jsou dvě, jak je to možné a ještě neme ani jména vybraná..tak na pohodu. V práci jsou kolegyně už přes 50,60 let tak tyto taky zas tak moc nezajímá. Jen pohlaví a jak mi je. A tak je to fajn, rychle to utíká. Právě se mě ptaly, kdy chci zůstat doma. A já nevím od kdy.

majka07
20. čer 2011

ahoj holky, jak se máte?
Mě dneska asi hrábne z oblečení, dělám pořádek ve věcech a třídím, kurňa proč toho je tolik, nafocuju, hážu na bazary a teda že by mě to bavilo se říct nedá, ale by člověk nevěřil, jaké místo se mi udělalo ve skříni 😀 😀 😀
@abecedka jů tak gratuluji k holčičce 😉 a jsem zvědavá jak dopadne ta jednovaječnost 😉

sorini2
20. čer 2011

@misanda souhlasím, dneska je venku super... hned jsem toho využila pro další nákupy...

abecedka
20. čer 2011

@sorini2 a co jsi koupila? A jak s mužem, je to lepší?

sorini2
20. čer 2011

@misanda
@aknel1976 jé tak to Vám nezavidím... já mám tvářičku jak dětskou prdélku, mě se teda v těhu zlepšila pleť...

abecedka
20. čer 2011

já mám nehty jak po modeláži, nádherné. A pleť také dobrá. U mě se nic nezměnilo, jak před těhotenstvím. jen ty nehty se zlepšily. což si úživám a mám je pořád nalakované 😅

abecedka
20. čer 2011

holky a jak @werty nějak ji nemůžu nikde najít...

sorini2
20. čer 2011

@abecedka ale jo trochu se to zlepšilo, včera přes net objednal ohřívačku lahví, tašku na kočár, a dvě prostěradla... a v sobotu koupil zvlhčovač vzduchu... a dneska druhý kolotoč nad postýlku....a vybral povlečení a nálepku na zeď..

dneska jsme se bavili o jménech že by jsme se už měli konečně dohodnout a víte co mi řekl... no jsem myslela že ho trefím Ivánek a Nastěnka, Izolda a Tristián, Mařenka a Jeniček, a ve finále Pat a Mat... no si dělá pořád prču.. Tak my se asi neshodneme nikdy.. bude to prostě ON a ONA

aknel1976
20. čer 2011

@abecedka Ikdyž ty už jsi mnohem dál a já zatím na začátku, tak my teda s manželem zatím nic moc taky neřešíme a taky bych nechtěla mluvit jen a jen o mrňousech, to přijde, až budou s náma 🙂 Občas prohodíme, že to bude prča, až tu budou s námi, nebo jsme řešili, jak se tu poskládáme, ale pak jen řekneme, ono to nějak dopadne a budem to řešit, až to přijde 😀
To záleží na tobě s tou prací, jestli ti nějak práce vadí na dojíždění, nebo zda jsi unavená, těžko říct, ale já osobně bych klidně ráda do práce chodila a kdybych chodila, tal bych šla tak kolem 5.měsíce marodit, abych si vše nachystala, kdyby se miminkům chtělo na svět dřív, ale to je jen můj názor 🙂 Se mnou ani Dr. nediskutoval, dal mě hned na rizikové, prý vzhledem k věku (tuhle větu miluju 😠 ) a kvůli předešlím komplikacím, ale zatím mi to kromě vycházek vyhovuje 🙂

@sorini2 já doufám, že mi ty pupence brzo zmizí!! Si připadám tak ošklivá 😀 😀 😀 😀 😀

aknel1976
20. čer 2011

@sorini2 jooo, tak to je dobrej se jménama 😀 😀 ...já mám tady jen tak napsáno Pat a mat 😀 😀 ...a Ivánek a Nastěnka je dobrý 😀 😀 😀 Něco vymysli a určitě bude souhlasit 😉 ...jsem zvědavá co nás bude čekat, až začneme přemýšlet nad jménama 😀

sorini2
20. čer 2011

@aknel1976 já bych vybráno ale měla ale Láďa nesouhlasí... ono je to fakt těžké jim vybrat jména, ale stejně se jim nebude líbit žádné, které vybereme... já vím jak je to u mě,... taky se mi moje nelíbí... ale to je asi vždy

aknel1976
20. čer 2011

@abecedka werty už porodila 🙂 Miminka jsou vpořádku, porodila je u Apolináře a dětičky převezli do Krče, že tam neměli volný inkubátory a v Krči zas neměli místo pro ní. Myslím, že 1 nebo 2 dny byla ještě sama u Apolináře, to nám i psala a pak už se neozvala, takže věřím, že už je u miminkek v Krči 🙂

sorini2
20. čer 2011

Dneska byli zase nákupy: dvě balení plenek 5x vlhčené uborusky, nějaká kosmetika, kolotoč nad postýlku... jeden jsme měli... povlečení..nálepka nad postýlky..