Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

bublina09
21. čer 2011

@suzamen já brno- venkov a ještě vím @abecedka brno a @majka07 dukovany...

sorini2
21. čer 2011

@misanda nech si chutnat, papa

Jinak všem pěkný večer já jdu na drby ke kamarádce a podívat se antikoncepci 😀 😀 má 6letou, ale super antikoncepci, já bych dávno seděla za mřížema... bych ji už xxxxx

aknel1976
21. čer 2011

@suzamen nene, máme dvojvaječná 🙂
@karusta tak to já bych doma vůbec neuspěla a taaaaak bych i dala ☹ 😢
@sorini2 přesně, jak píše @karusta, jen se na to podívám, už tloustnu 😝 😝
@misanda další, kdo furt mlsá!!! Pomooooct 😀 😀 😀 😀 pa zítra 🙂

aknel1976
21. čer 2011

@sorini2 hezký večer 🙂 Taky mám pár známých, u kterých považuju děti jako antikoncepci 😀 😀 😀

suzamen
21. čer 2011

@bublina09 já vím jak je to s jednovaječným a dvojvaječným těhu už jsem si o tom pročetla co šlo 😀 😀 😀 abych věděla do čeho jdu 🙂 takže my měli styk přímo v den ovulace takže to budou ti kluci 😀
A odkud jsi pokud to není tajný?

suzamen
21. čer 2011

@aknel1976 teda ted je těch dvojvaječných hodně 🙂

apole
21. čer 2011

i já mizím,pěkný večer

aknel1976
21. čer 2011

@suzamen to je hodně tím IVF, zavedli nám dvě embryjka a obě se hold chytili 🙂 A takových lidí je teď čím dál víc 🙂
@apole i tobě hezký večer 🙂

karusta
21. čer 2011

@sorini2 tý jo, my v tom žrádle ale jedem 😀 😀 😀 ale květáček já tuze rád 😉 A léto fakt luxusní, ani nespočítám, kolikrát dneska pršelo a kolikrát pak vysvitlo na chvilku slunko, je to aprílovka jak vyšitá..
@misanda mňam, zase něco, horký maliny, slintááám

karusta
21. čer 2011

@sorini2 přeji příjemnej pokec 😉

karusta
21. čer 2011

to jsem tu jediná s jednovajkama?
@apole tak páčko 😉

suzamen
21. čer 2011

@aknel1976 joo aha vy to máte takhle já zapoměla 🙂 u nás to bylo přirozeně ale díky Clostilu byli dvě vajíčka...je pravda že poslední dobou jsou děti díky IVF ale tak aspon nevymřeme když bude hodně dvojčátek 😀 ženský se ted honí za kariérou a na děti nemají čas 😒 tak se musíme postarat o budoucnost lidstva 😀

aknel1976
21. čer 2011

@karusta asi jsi možná jediná 🙂
@suzamen ne všechny se honí za kariérou, ale některý jsou tím fakt šíleně posedlý a ve 40-ti si vzpomenou, že nemají dítě ☹
...mně teda někdy strašně hodně štvalo, když nám lidi říkali: proč ještě nemáme děti, že už je nám dost let, že určitě honíme jen kariéru a peníze, tak jsem jen říkala, že kdybych se za tímhle honila, tak žijeme trochu jinak, že si prostě zatím chceme užít a až děti přijdou , tak přijdou... ono to nejde hned každýmu vykládat s čím vším jsme bojovali, než se to povedlo a nakonec nám to trvalo 6 let 😝 ...ale hlavně, že to vyšlo!!! Teď jen doufat, že miminka budou zdravá!!!!
To je bomba, že se vám to povedlo přirozeně 🙂 Je to krásný pocit, když vím, že jsou dvě, ač jsem z toho stejně ze začátku měla bobky 😀 😀

karusta
21. čer 2011

@aknel1976 Neměli jste to teda jednoduchý.. Musí to být mazec, když takhle lidi útočí a přitom člověk s tím má trápení a nechce to vykládat na potkání.. Já když jsem otěhotněla s Terkou, tak tady z toho sousedi měli Vánoce. Jedna dokonce prohlásila, že už si myslela, že děti nechceme. Byli jsme spolu s manželem 10let, když se narodila Teri. U nás to teda bylo tím, že jsme dřív nechtěli, protože jsme měli starosti s bouráním a stavěním atd... A je pravda, že dvojčátka, když se povedou přirozeně, je to pecka. Byli jsme z toho taky vyšvihaní, ale člověk se s tím srovná a pak už se jen těší 😉

suzamen
21. čer 2011

@aknel1976 všechny ne ale je jich hodně ☹ já jsem ráda že jsem měla malou brzo jsem toho názoru že i když mám dítě brzo můžu si občas vyrazit za zábavou a v 35 ve 40 letech se budu taky bavit lepší než mít děti ve 40 a pak prožívat pubertu u dětí a přechod u sebe 😀 chápu některý co je mají později že to prostě nešlo ze zdravotního hlediska ty jsou pak naopak milující matky a dávají těm dětem všechno 🙂

majka07
21. čer 2011

vy toho teda nakecáte 😀
@gamma odesláno
@suzamen a ty čekáš jedno nebo dvoj??? Omlouvám se, jestli jsi už tady odpovídala, ale nedočítám všechno. Koukám, že jsi na tom podobně jako jsem byla já 🙂 M. měla 3 roky v květnu tak byl čas v červnu pracovat na sourozenci, no trochu to nevyšlo 😀 v červnu jsem našla // a byla totálně zaskočená 😀 A Sari je jaký měsíc?

suzamen
21. čer 2011

@majka07 čekám dvoj...já taky nedočítám všechno takže se někdy ptám opakovaně 🙂 já bych touto dobou rodila kdybych o jedno mimčo před vánoci nepřišla, Sára je 6.září bude mít 4

brusle
21. čer 2011

jo ještě holky, neřešte,kolik přiberete, já jsme přibrala skoro 20 kg, šla jsem rodit s 80 kilama a domů z porodnice jsem si přinesla jenom 2, u těch dvojčátek to fakt jde dolů samo 😀 😀 😀
takže se teď klidně najezte, na co máte chuť, třeba po květáku šílím, ale vím, že bych tím děti zabila, ty prdy po tom 🙂

bublina09
21. čer 2011

@karusta neboj nejsi, ještě má @majka07 jednovaj. holčičky
@suzamen ještě mně nech chvíli inkognito, přece jenom to je volná, otevřená diskuze a internet je nebezpečná hračka 😉
já jsem asi taky stará matka, ale u VŠ to tak asi je, než dostudujou, pak aspoň na chvilku do práce, mezitím si vydělat aspoň na základ hypotéky..a pak přichází na řadu mimčo. Přece jen do podnájmu nebo za studií by to bylo o hodně komplikovanější...Ty jsi ale krásně mladá, myslím, že tady trhneš rekord! 😉
@karusta to se mi líbí, jak to pozitivně podáš, že už taky čekám, až se budu jenom těšit. Zatím jsem ještě i trochu vyšvihaná 😅

suzamen
21. čer 2011

@bublina09 klidně písni do zpráv...taky jsem Brno-venkov 😉 vysokoškoláky plně chápu,já na školu moc nebyla takže hned po škole jsem šla do práce pak jsem plánovaně ale nečekaně rychle otěhotněla ted jsem byla zase necelý rok v práci a ted mě zase čeká nějakej ten pátek doma 😀

aknel1976
21. čer 2011

@karusta on si tak nějak člověk na ty řeči i zvykne, ale byly chvíle,kdy to prostě strašně bolelo a nejradši bych jim jednu flákla 😀 ...po 10-ti letech je to mazec, ale zase když víte, že stavíte aten čas ještě tak nějak je, tak to jde, já už pak byla hotová, že jen stárnu a bála se, že mi za chvíli bude 40 a jestli s tím budu chtít ještě bojovat, protože už by mi to přišlo na rodičovství nezodpovědný, ale...povedlo se 🙂 Je to mazec no, přirozeně dvojčátka, ale aspoň budete mít veselo 🙂 😵
@suzamen jojo, je jich moc ☹ Jo holka, jak jsem psala tady nahoře karustě, toho jsem se poslední roky bála čím dál víc, že se nám to do 40 nepovede a začala jsem mít strach, že to ode mě bude nezodpovědné (a to mi jakoby zas tolik není), ale předstva jak říkáš, dítě 20 a mně 55, wauuuu, už teď si říkám, že to bude mazec!! Ale co, třeba nebudu tak rychle stárnout vedle mladých dětí 😉 😀
@suzamen taky bych teď měla v srpnu termín porodu, ale bylo to mimoděložní...
@brusle 😀 😀 😀 to je hezkým květák a prdy 😀 😀 holka, já nemusím jst květák a tento problém mám denně!!!! 😝 manžel už ze mě umírá, nejen smíchy 😉 😀 😀 😀 ....a to je super, že ti skoro všecno šlo dolů, to je bomba!!! 🙂

karusta
21. čer 2011

@brusle tý jo, s těma kilama jsi mě dostala, začnu snad doufat, že to opravdu sundám... 😉
@bublina09 to víš, že jo.. ono to přijdea vyšvihanost odejde 😀 .. Sice v prvním těhu jsem se těšila hnedle, teď opravdu ten šok provedl své, ale časem se to všechno srovná a dostaneš se do klidu a pohody a už se budeš jen těšit. Stresovat se stejně nemá smysl, páč se s tím nic nevyřeší. 😉

karusta
21. čer 2011

@aknel1976 jo, je pravda, že já jsem si tak nějak vůbec nepřipouštěla, že by to nešlo...Dříve jsme stejně nemohli, odložili jsme to, aby bylo kde bydlet a jsem moc ráda, že máme své zázemí...A je pravda, že patříme k těm šťastným, protože jsme otěhotněli prakticky hned a to v obou případech.. druhý jsme měli naplánovaný na srpen jako Teri, nevyšlo to o měsíc, páč měl manžel boreliozu a měli jsme zákaz.. ( ale díky tomu, že to jsou dvojčátka, tak se září nejspíš nedočkáme, takže nakonec plán vyjde 😉 ) A když to tak píšu, tak si uvědomuju, jaký malichernosti jsme řešili-viz to datum oproti třeba vám, připadám si jak blbka...

suzamen
21. čer 2011

@aknel1976 ty budeš pořád mladá maminka i v 55 🙂 žijeme v moderním světě oblečení a kosmetika dokážou divy 😉 a ted vubec nevypadáš na 35 řekla bych ti max. 30 🙂

bublina09
21. čer 2011

@karusta no jo to je život...blbě si nepřipadej. Ale vyšlo vám to fakt krásně rychle! nám se povedlo pokaždé na 4.cyklus...

majka07
21. čer 2011

@suzamen a jak se Sári těší na sourozence? Nebo ještě neví.

Jj, já mám jednovajky 😉

suzamen
21. čer 2011

@majka07 ví to ale nijak to neprožívá ani nějak nepobrala že budou miminka dvě 😀

aknel1976
21. čer 2011

@karusta My bydleli v podnájmu a jelikož jsme tu v Praze měli celkem dobrou práci, tak jsme tu vzali rovnou hypo, že to jinak nejde, než někomu něco cpát do kapsy prd z toho. Teď trochu litujeme, že jsme tenkrát nepřemýšleli jinak a nešli za Prahu, ale byla jsem čerstvě poprvé těhotná a tak jsem chtěli něco pro nás dostupného a hned. Sice teď remcáme, ale máme svoje, to je důležitý 🙂 ...to jsem si od začátku říkala taky, že nám to bude trvat maximálně rok a určitě to vyjde...sice jsem do roka měla // na testu, ale prcek to sám vzdal a pak byly // ještě několikrát, pokaždé jsem se radovala jako blázen, že teď už to vyjde...a prd, vždycky se to nějak po.... Manžel už mi to radování zakazoval, ať pak nejsem zklamaná...měl sice pravdu,ale když to vidíš, ta radost tam stejně je...a tentokrát, jsem se fakt měla strach radovat a miminka jsou tu a rovnou dvě 🙂 🙂 ...manžel je z nich poprděnej, ale pořád se moc bojí, tak ho furt uklidňuju, že už není čeho 🙂 Nám termín vychází na leden, kdy mám narozeniny, ale toho se taky nedočkáme, takže prosinec a to má zas manžel narozeniny a jsou vánoce, takže už to je znamení, že to je bomba a všechno bude vpořádku 😵
Jsou to třeba malichernosti,ale krásnýýý a buďte šťastní, že vám to tak krásně vyšlo 😉 Bude to krásný slavit narozeniny dětiček v jeden měsíc 😵 A až vám budou všichni tři lítat po zahradě, tak to se z toho zblázníte radostí 😵 😵 A nepřipadej si jako blbka, je to normální, že člověk řeší malichernosti 😉

aknel1976
21. čer 2011

@suzamen díky, kééž bych byla, jojo, lidi mi tipujou mnohem míň, tak snad to zůstane i bez kosmetiky 😀 😀 😀 Jestli mě ty dva neztahaj 😉 😀 😀 ...fakt ti to moc přeju, takhle brzy dětičky, ještě si s nima strašně užijete, to je bomba, my třeba v 60 budem živit děti ve škole o holích a děti nám budou měnit plýny jako my jim kdysi 😀 😀

sorini2
21. čer 2011

pěknou dobrou noc všem🙂) nějak mě bolí kříže..jdu se natáhnout.... no snad se tady ráno potkáme 😉