Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

karusta
21. čer 2011

@aknel1976 máte můj obdiv, muselo to být hrozně těžké a o to víc se teď budete radovat. Je super, že jste se dočkali. Moc vám to přeju.. A to rozhodování si vyčítat nemůžete, člověk se snaží vždycky rozhodnout v danou chvíli co nejlépe a až třeba časem zjistí, že to mělo být jinak, ale to neovlivníme..
Bude to krásný, to je jasný. Moc se na to těším. Sice asi občas záhul, ale parádní. A jak tu debatíte o věku, tak 35 bych ti teda taky rozhodně nehádala!!

karusta
21. čer 2011

@sorini2 dobrou s kobrou, snad se ti uleví 😉

karusta
21. čer 2011

@bublina09 no tak vám to vyšlo taky pěkně, 4 cykly, to je taky rychlovka 😉

misanda
autor
22. čer 2011

Brý den, dneska jsem vstávala po šestý...za chvíli nám na půl dne vypínaj vodu, tak jsem musela stihnout naporcovat kuře a umýt si vlasy 😝 a za chvíli pádim na poštu, mám tam dva balíčky z HM 😀 . Dneska prej nemůžu nic sladkýho, kvůli zítřejšímu cukr-testu...tak nevim...mám kakao 😀

misanda
autor
22. čer 2011

@aknel1976 jéé, to jste se hezky dočkali. já teda 3 roky na testech sněhobílo ☹ . Nejhorší pro mě byly ty IVFka, píchala jsem skoro celý pero najednou, jaký jsem měla šílený dávky a lezla po zemi. No, po 2IVF jsem si radši zařídila vyšetření prsou - víme jak dopadla Anna K...se fakt bojim, že se ještě jednoho dne ty debilní hormony projeví. Jsem tak ráda, že čekáme dvojčátka a nemusíme do tý hrůzy znovu!!!

karusta
22. čer 2011

Dobré ránko,
@misanda tý jo, tak to jsi měla časného budíčka. Já tu zase strašila v noci. V půl čtvrtý jsem zapínala myčku, dávala prádlo do pračky atd. už se prostě asi řádně nevyspím.. Ty s těmi balíčky ale jedeš 🙂 A s tím sladkým bych to příliš nehrotila. Já den před testem zrovna hřešila, pamatuju si, že jsem měla zmrzku z Meca a ještě něco, nevím už, co..a v pohodě 😉

majka07
22. čer 2011

Hezké ráno
@aknel1976
@misanda holky, jste si hezky protrpěly, vůbec si tohle nedokážu představit... 😔

aknel1976
22. čer 2011

@karusta Díky, ale to víš, my ženský jsme silný, pro miminka člověk vydrží všechno i kecy od druhých a časem si na to zvykneš 😉
@misanda ty jsi ranní ptáče 😀 ...nám od 11.-17. nepoteče teplá voda 😠 😠 😠 se v těch vedrech picnu!!!! A hlavně 11.pojedu na kontrolu, to bude něco...hygiena v ohřáte vodě v lavoru 😢 😢
@misanda to jste se tada taky pěkně načekali, ale hlavně, že se zadařilo a rovnou dvojnásobně 😵 😵 Já píchala ty obyč injekce, nějak jsem s tím neměla problém, ale bylo to nepříjemný, hlavně na psychiku...ufff, ještě, že už nemusím!!! 🙂
@majka07 hlavně, že to máme se zdárným koncem 😉 Jsme ženský, my něco vydržíme 😉 😀

majka07
22. čer 2011

@aknel1976 to máš pravdu, to je hlavní 😉

aknel1976
22. čer 2011

@sorini2 tak co? Je ti doufám líp a jste stále 3v1 😉 🙂

...mně dneska bolí břicho z toho, že bych jaksi potřbovala na záchod a od včera mi to nejde a mám plný střeva ☹

karusta
22. čer 2011

No to by mě taky zajímalo, jestli je @sorini2 ještě v celku...

@aknel1976 tak přesně tyhle problémy znám tyk moc dobře, nic příjemného to není ☹

aknel1976
22. čer 2011

@karusta tu asi zpychnu, jak mi tu lichotíte s tím věkem 😉 😀 😀 😀
@bublina 09 tak to se vám to povedlo krásně po 4 cyklech 😉 🙂

aknel1976
22. čer 2011

@karusta a nepomáhá ti něco??? Já teda denně piju kefír, protože mi to chutná, ale nějak to nepomáhá ☹
Snad @sorrini2 jen odpočívá 🙂

red.miky
22. čer 2011

Ahoj holky!
Teda vy jste toho napsaly, no nestíhám reagovat... Takže jsem si vás aspoň dočetla a teda fakt drsné! Ale jen tak dál, je fajn číst, co děláte, jaké chutě máte a tak. 😉
Když jsem zjistila, že čekáme dvojčata, tak jsem si říkala, že by byl fajn páreček. Jenže jsem pak všude četla, že jednovaječná dvojčata jsou vždy stejného pohlaví. Takže smůla. Ale manžel i můj taťka si myslí, že to budou kluci a popravdě by to nebylo na škodu. Manželova sestra má dvě dcery, takže by se to aspoň trošku vyrovnalo a nebylo by tolik "přeholkováno". Blbý termín, já vím, ale co. 😉 Ale je ještě brzy a popravdě je mi to jedno, jestli to budou holčičky či chlapečci, hlavně ať jsou v pořádku oba!
Holky, co vám zabíralo na nevolnosti a zvracení??? Kdy vás tento neblahý stav opustil??? Nějak s ním pořád zápasím a ne a ne se ho zbavit. Někdy ho na chvíli přemůžu, ale většinou přemáhá on mě... ☹ Já vím, že to k těhu patří a je to individuální, ale tak zajímaly by mě vaše zkušenosti.
Jinak jak jste tady řešili různá jídla, tak já už mám od včerejška chuť na zapékané smetanové brambory, tak si je udělám. Mňam... 🙂

red.miky
22. čer 2011

@karusta: já taky čekám jednovaječná, takže sama nejsi. 😉 Nám se zadařilo vlastně napoprvé, řekli jsme si s manželem, že na moje narozeniny začneme a že tomu necháme volný průběh. Absolutně vůbec nás nenapadlo, že to výjde hned takhle narychlo. Ale o to lepší to je. Měla jsem strach, že to bude u mě trvat déle, mám polycystické vaječníky a i dr mi říkala, že to asi potom budeme řešit nějakou chemií. Ale doporučila mi kapky Gynex, že je to přírodní a že by to mohlo alespoň srovnat cyklus a možná by mohlo dojít i k normální ovulaci, tu jsem totiž normálně neměla. A světe div se - kapky fakt zabraly a já poprvé v životě cítila, kdy přišla ovulka. A manžel už do mě dlouho hučel s tím, že nechce být taťkou až po 30tce (v červenci mu bude 29 a mně teď bylo 27). Tak jsme to tedy zkusili a vyšlo to a rovnou jednovaječná dvojčata. Jsem ráda, že ty kapky takhle zabraly a vlastně vděčím za mimi právě jim.
Ale fakt obdivuju vás všechny, které jste si musely projít různými IVFkama a kdoví, čím vším. Máte můj obdiv, jak jste silné a tak doufám, že vám vše vyjde dobře!!! A samozřejmě i ostatním, kterým se zadařilo přirozeně! 🙂

karusta
22. čer 2011

@aknel1976 jojo, většinou mi zabírají jogurty na lačno, právě ten kefír a hodně ovoce..
@red.miky tak to se vám zadařilo teda primovně, to je super.. budete mladí rodiče 😉 Mně bylo 27, když se narodila Teri, dvojčata taky stíhám do třicítky, manža je o 4 roky starší 😉

misanda
autor
22. čer 2011

holky, jsem zmokla na maděru...oči rozmazaný, z hlavy mi kapalo...super...to jsem si ještě předtím, než jsem vyrazila myla hlavu, abych byla za krasavici 😀 no to jsem teda krasavice 😀

@aknel1976 já nenávidim ty odstávky vody!!! My vždycky máme týden a letos 14dní!!! To je jak naschvál...když si myju pipinu dvakrát, třikrát denně, tak mě odstaví na 14dní ☹ Držím pěsti na ko!!

karusta
22. čer 2011

@misanda to tam zase pršelo, jo? No, doufám, že to nedojde až sem.. A krasavice určo jsi i s mokrou hlavou 😉

sorini2
22. čer 2011

@karusta
@aknel1976 jojo ještě jsme 3v1 😀 😀

ale noc šílená. Pěkné ránko všem.. jsem takové bolesti ještě neměla tak jsem se lekla, záda mě občas bolí ale kříže poprvé a docela záhul, jsem se nemohla ani posadit v posteli...manžel volal v noci, tak jsem mu nakázala mít mobil u sebe kdyby náhodou..ráno přiletěl vrazil do ložnice a říká žiješ ještě jsi v celku, já ti v noci volal a tys to nebrala, no no vypla jsem si zvuk,( někdo si hrál a prozváněl mě neveřejným číslem..) Si myslel že jsme v nemocnici a že nemůžeme volat. už chtěl volat moji mamce ať tady jde ve 2vnoci... 😀 😀
musím do města pro maso ať mají agamky co papat, tak to bude nějaké holátko, sarančata a cvrči..

misanda
autor
22. čer 2011

@karusta nejhorší je, že mám totálně nepoddajný vlasy...takže každej den žehlim a když zmoknu, tak se mi to všelijak kroutí...no, ono stačí, aby bylo vlhký počásko a vypadám nádherně 😀.

Jinak v balíčku dorazili HM a NExt mikiny, ale už vel.68, takže ukládáme na později. A pak tričko s tygrem (HM), vel. 62 🙂. Ještě chci v tom Dójčlandu jak pojedeme kopit v HM ty panda komplety, jestli budou mít vel.50, abysme měli něco novýho a voňavýho na první cestu domů 😉

misanda
autor
22. čer 2011

@sorini2 fuuuuj, takový hmyzáky kupuješ? A šaháš na to? to bych nemohla..nenávidim pavouky a hmyz..jsem úplně hysterická, ječim, brečim, utíkám 😀 a oni jsou mrchy vždycky zrovna po mě 😀 to je jak s těma rybičkama v moři...taky si všímaly jenom mě, mýho Fanoša neťafla ani jedna 😀

apole
22. čer 2011

dobré ráno
@red.miky já už jsem psala že nevolnosti jsem měla šílený a dost dlouho, jediné co mi na chvíli zabíralo bylo hoodně studené, takže jsem musela pít studenou vodu, i když jsem otěhotněla v zimě, tak jsem si do všeho pití v restauraci dávala tunu ledu, jinak to šlo hned ven. jídlo jsem pak přestala řešit, prostě jsem se trochu najedla a pak to šlo, ale z pití jsem měla strach, tak jsem pila i v noci, což mi zůstalo do teď. vypiju v noci litr vody...

karusta
22. čer 2011

@sorini2 no tak hurá, že ještě držíte.. ty bolesti a probdělou noc ti nezávidím..jů, takový obludky kupuješ, mně by jich bylo líto..
@misanda to já mám taky, taky dost často žehlím, i když teď jak jsem doma, tak se jen učešu a je... ale když jsem ještě každý den učila, tak jsem žehlila prakticky taky pořád...Ty nákupy ti závidím, to by mě bavilo 🙂

red.miky
22. čer 2011

@misanda: jejda, tak to je prostě zákon schválnosti. Ten prostě funguje vždy a za každých okolností. 😒 To by mě taky naštvalo, kdybych se ráno piplala s vlasy a nakonec stejně zmokla. A 14 dní bez vody? Tak to je teda drsné, tohle jsem naštěstí nikdy nezažila, max. na den. Takže opravdu nezávidím!!! A zvlášť teď v těhu, že? 😒
@karusta: ty jsi byla učitelka??? 😉
@apole: no já mám právě problém, že mi nechutná žádné pití. Z obyčejné vody je mi na blití, z vody s příchutí taky, občas jediné, co mi jede, je pomerančový džus nebo mlíko, jenže to když si dám jedno po druhém, tak je mi taky všelijak. Já vím, že pít musím, ale je to pro mě hotové peklo. Takže se snažím aspoň pro kompromis a dnes před chvílí jsem si udělala ovocný čaj s citronem a uvidím, jestli mi studený pojede. Protože teplý určitě nee.
Jinak u nás je zatím krásně, svítí sluníčko a je fakt příjemně (severní Morava).

karusta
22. čer 2011

@red.miky Mám peďák, před mateřskou jsem ve školství nepracovala, ale když se narodila Teri, tak jsem začala učit flétnu, posléze ještě angličtinu... Moc mě to baví. Teď budou mít děti prázdniny, tak už jsem skoro se všema ukončila. Zbyla mi jen jedna holčina, s tou možná pojedu i přes prázdniny. No a jestli se v září či později zase začne, to se uvidí, jestli to s klukama a s Terkou budu zvládat...
Pít musíš, to je jasný. Holt budeš muset zkoušet a najít to, co ti trochu pojede...Zkoušela jsi ty zázvorový lízátka na nevolnosti? Některé kamarádky si to pochvalovaly...

aknel1976
22. čer 2011

@karusta to mě picne, tak já jím hodně jablka, ty rajčata a po ránu k snídani celozrnou housku s kefírem....ale dala jsem si klasický černý a kafe a měla jsem to tak, tak 😉 😀 😀 😀
@misanda nooo, to právě úplně nesnáším ty odstávky!!!! A taky se ráda opláchnu i 2x denně, kor v těch vedrech 😝 teda, ale 14 dní je dost!!! 😠 😠 ...vidíš, měla jsi si přispat a hlavu by jsi si umyla cestou 😀 😀 Ty jsi fakt nákupčí 😉 😀 😀 😀
@sorini2 tak to je dobře, že jste v celku 🙂 Snad to ještě chvíli vydrží! Bleeeee, takový zvířátka kupovat 😝 😝

tonytony
22. čer 2011

@red.miky Jé, tak to mám s tím pitím stejný problém- nic mi nechutná, ale pít musím, co mi dělá dobře je ledová kola a to zase teda fakt nechci do sebe tlačit, tak ještě norm. voda bez příchuti a taky co nejstudenější... Jinak je mi ze všeho pití šoufl☹

karusta
22. čer 2011

@aknel1976 no vidíš, kafíčko... pravda, to mě taky někdy popožene 😀 a ten kefír zkus úplně na lačno bez housky, do hodiny by to mělo zabrat 😉

aknel1976
22. čer 2011

@karusta dobrá, vyzkouším na lačno 😀 ...někdy jdu denně bez problémů a pak 3 dny nic 😝 ...já jsem moc kafe pít nechtěla, ale myslím, že když si ho ám jednou za čas, že se nic nestane 😉 ...se říká, že po kofeinu jsou malé děti, tak nevím, co je na tom pravdy, nebo teda, že mají nižší porodní váhu, ne že jsou menší 🙂

misanda
autor
22. čer 2011

@aknel1976 hele, mě zabírá na lačno třeba jablečnej džus...to jdu za chvíli 🙂. Ale jako těhu vůůůůbec problémy nemám, zatím...chodím dvakrát, někdy třikrát 😀 to jsou ty nektarinky...už se nechej přesvědčit 😀