Maminky z dvojcata.cz

lenule76
10. zář 2009

Ahoj holky,
tak šup šup 🙂 ať jste tu...

dagin
25. zář 2009

Ahoj holky!Tak já jsem zažila pořádný svalový "šoking" ve středu - byla jsem v Ostravě a dělala jsem zápočet z tělocviku 🙂 Obsahovalo to mimo jiné skok přes kozu skrčkou i roznožkou, výmik a sestavičku na hrazdě, stojku a hvězdici, ... to by člověk nevěřil, kolik svalů na těle může bolet 😝 .Ještě teď se nemůžu pořádně hnout, so toho byla ve vlaku klima a pěkně jsem nastydla, takže děs. S dietkou jsem tak napolo, není to to, co jsem si předsevzala - hřeším maličko, ale v podstatě denně a to je špatně, moc špatně, ... 😒

romulanka
25. zář 2009

Dagin hele jestli si dala hvězdu a sestavičku na hrazdě tak co kruci děláš v klubu na hubnutí ?????

😀

jirule33
26. zář 2009

😀 😀 😀 nechtěla bych se vidět jak dělám hvězdu nebo stojku 😕 přeskok ještě snad? no pondělí je za dveřma.

murecka
26. zář 2009

JIři - moje řeč 😀. Ale možná jako velice zábavné číslo do varieté by to prošlo 😀 😀 😀. Ovšem představa, jak valím sestavičku na hrazdě, kterou jsem upřímně nenáviděla už ve škole, tak ta je hrozná 😝. A ještě v tom trikotu 😅.

murecka
26. zář 2009

Ještě jsem chtěla napsat, že Dagin má můj velikej obdiv 🙂

dagin
26. zář 2009

Romulanko, ono to bylo s dopomocí a zvládly to i těžší a starší kolegyňky - aspoň v něčem nám dálkařům trochu nadržují 😉 . Ale udělat to člověk musel, ten pohyb tam byl značný, i když mi prostě ten zadek pomohli dostat nahoru 😅

olinapa
26. zář 2009

Holky,jsem normální prase nenažraný,dobytek nečesanej 😅 Tento týden byl totální propadák 😠 O pravidelné stravě se nedá vůbec mluvit,včera jsme byli na večeři v číně ,to jsem se nažrala ,no a ještě kofolu k tomu.A dneska jsme byli na pouti ,no neodolala jsem -cukrová vata,tureckej med ... 😅 ovšem byla jsem s Nikčou na dvou atrakcích ,ta jedna pohoda ,ale na té druhé to byl tep jak kdybych běhala maratón 😝 tam jsem musela nějaký klj spálit 😀

romulanka
27. zář 2009

Táta a bráchové dnes běží Běchovice.
Holky já už se tak těším až se zvetím po operaci a začnu zase běhat.

Hodlám běžet Běchovice za dva roky. Možná už příští rok, když se zadaří 🙂

dankar
27. zář 2009

Tak at se zadaří a jsi ve formě.-nevím tedy co je to běh ale držím palce at jsi brzy fit 😀 😀

jirule33
27. zář 2009

romulanko, co je to za běh? Já byla v so na závodech, má trat 5km, pak se synem 2km, 2x na start a zcíle 2km, v noci jsem nemohla spát jak mě všechno bolelo 😝 ale děsně se mi to líbilo, super den 😉

dnes manža griloval klobásy, tak ochutnat jsem musela 😔

jirule33
28. zář 2009

hmmm, tak jak to říct 😕 zase 69kg a zase 0 🙄 ještě že jsem aspon nepřibrala 😠 jsem teda ostuda...14dní diety a stále 0, bude asi muset držet hladovku nebo fakt nevím 😖

dankar
28. zář 2009

Ahoj všem,tak já od minule nezbubla nic.... 😒 😒 😒 naštěstí ani nepřibrala 😒
Jsem zvědavá jak jste na tom vy,chlubte se!!!

lenule76
autor
28. zář 2009

ahoj holky, tak já jsem ta ostuda, mám +0,7 kg. sakra

sweete
28. zář 2009

Ahoj holky tak já hlásím úspěch mám 88kg celkem teda -4kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dankar
28. zář 2009

ty jo sweete-jak to děláš jíš vůbec něco
ty asi vůbec nehřešíš,vid?

olinapa
28. zář 2009

65,7

sweete
28. zář 2009

dankar, právě že hřeším v týdnu jsem naštvaně lupla i čokoládu v sobotu jsem si dala klobásu na grilu, no ale jinak se držím ks a snažím se jíst pravidelně. Sama jsem byla překvapená že šlo něco dolů, celý týden jsem trošku flákala 😒 A dnes velké překvapení 😀 😀 😀 😀 jsem zase nabitá do tohoto týdne a nepolevím 🙂 doufám 😅

romulanka
28. zář 2009

Jirule:
Tradiční pražský silniční běh z Běchovic do Prahy 10 km. Já ho zatím neběžela nikdy, zatím se mi nezadařilo natrénovat. A od otěhotnění s dvojčaty neběhám vůbec, kvůli inkontinenci. Proto operace.

Jen doufám že to spravili dobře a budu moc v zimě začít.

Jinak jsem nic tento týden neshodila, ale ani nepřibrala🙂 Ale moc jsem jedla.

murecka
28. zář 2009

Ahoj holky,
tak hlásím 72kg. Snad to tak půjde krůček za krůčkem dál 🙂.

lenule76
autor
28. zář 2009

jak tak koukám, že jsem tentokrát nejhoší. docela mě to štve a doufám, že mě to vyburcuje se snažit jíst pravidelněji. a nehřešit. tento týden byl u mě totální propadák.

jirule33
28. zář 2009

Lenul, taky se budu snažit !!! holky, písněte vždycky kolik máte mínus ať hnedka vím, sice Lenča pak udělá tabulku, ale to až bude mít výsledky od všech.

lenule76
autor
28. zář 2009

jiri, alusar mě "nakopla" a mam novou tabulku kde jsou vidět rozdíly. takže to všichni uvidí 🙂

dagin
28. zář 2009

Ahojky! Tak já mám konečně zase na začátku číslo 5 🙂)). Váha 59,8 , tak snad tam ta 5 vydrží už napořád. Jinak jsem taky místy hřešila a nemám pocit, že by¨ch se nějak víc omezovala, spíš se snažím nejíst večer, max. do 19 hod. - večeřím s dvojčaty 😉. Asi mě tak energeticky vyčerpal ten tělocvik 😎

hanab1
28. zář 2009

Ahoj, tak já hlasím jen -0,7kg. ☹ Tak jsem na sebe naštvaná, že tak málo. Přitom vůbec nehřeším. takže 64,3kg. Snad bude další týden lepší. 😝

sweete
28. zář 2009

dagin, tiše titu 5 na začátku závidím 😀

hanab1
28. zář 2009

Holky ja se omlouvám, 74,3kg

lenule76
autor
28. zář 2009

takže jsem ta největší ostuda ... sakra .. no jo .. někdo to být musí 😝 😠 ☹

m_isha
28. zář 2009

ahoj, tak já hlásím 74Kg přesně ...takže + 0,1.... 😀 😀 a to je jen zadržená voda, pač mám zítra dostat měsíčky....takže v pohoděnce 😀 😝

m_isha
28. zář 2009

Tý jo..koukám koukám...a není to 0,1 ale 0,6 😖 no což.....jdu si dát fidorku.. 😀

romulanka
28. zář 2009

Jedna dcera mi z výletu do Vídně přivezla bonbonieru a druhá z pouti mandle v cukru.

Ty holky mě snad nenávidí nebo co ? : 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru