Subcuvia infuze či Intralipid, máte zkušenost?

tehulka1167
13. led 2016

Holky,máte zkušenost některá s těmito infuzemi před transferem? Jestli ano,z jakého důvodu jste ji měly? Díky

verca35
16. led 2016

já je budu mít při tomhle ivf a mám je z důvodu vysokých hodnot NK buněk, intralipidy by je měli zklidnit aby nenapadly embryo u mě byl toto pravděpodobně důvod předchozích nezdarů.

tehulka1167
autor
16. led 2016

@verca35 taky čekáme na výsledky z imuna. Mela jsem tři transfery a z toho dve biochemický tehu. A prednison beres?

hahebu
16. led 2016

Taky je mám navrhované pro další KET... Vůbec nevím, co to znamená. Doktor mi v souvislosti s tím chce vyvolat uměle přechod a pak použít tuto léčbu. Genetiku i imunologii mám v pořádku. Máte k tomu bližší informace? Já tomu nevím hlavu ani patu...

tehulka1167
autor
16. led 2016

@hahebu intralipidy se davaji na snizeni NK buněk.

verca35
17. led 2016

@tehulka1167 prednison jsem brala před každým et i ket a nikdy nezabral, ale četla jsem, že je účinný pouze když se užívá dlouhodobě, ale u nás v car ho dávají těsně před et a to mi přijde zbytečné, jsem ráda, že zkusíme novou léčbu a doufám, že už to zabere a vám všem přeji to samé 🙂

tehulka1167
autor
17. led 2016

@verca35 Nám ho taky dávaji jen po trasferu. Ted jsem byla na imunologii a Mudr mi říkala,že Prednison začíná působit až po 25 dnech užívání.

verca35
17. led 2016

@tehulka1167 hm tak to je taky dobrá informace nevím tedy k čemu ho dávají, ale asi i pro dobrý pocit pacientek, takový trochu placebo efekt asi.

verca35
17. led 2016

@hahebu nevím proč ti chtějí dávat infuze když máš všechny výsledky v pořádku? Nám je navrhla lékařka na imunologii v car tohle vůbec nenabízí, alespoň v tom našem ne.

hahebu
18. led 2016

@verca35 no já už mám za sebou 5 transferů a ani jeden úspěch, tak už asi neví, co by vyzkoušeli...

verca35
18. led 2016

@hahebu aha tak to jsi na tom skoro stejně jako já, já jich mám za sebou 6 a nic tak doufám, že číslo 7 bude štastné 🙂 držím ti palce aby to zabralo

hahebu
18. led 2016

@verca35 a jakou jsi měla předešlou léčbu? Já ukázkový cyklus, tak vždy s předpokladem, že to nemůže nevyjít a ono stejně nic. Tak teď chtějí zkusit něco z úplně jiného soudku.

verca35
18. led 2016

@hahebu já měla vždy krásná embrya, vše kolem taky super, embryolog mi taky říkal, že nechápe proč to nevychází, že lepší být už nemůžou, proto jsem taky byla vždycky tak zklamaná, že to nevyšlo no a ted jsem ráda, že jsem si vydupala to imuno a, že mi udělají hysteroskopii prý to má taky vliv na lepší uchycení embrya, trochu rozruší starou sliznici a v dalším cyklu by měla být kvalitnější.

hahebu
19. led 2016

@verca35 tak skoro přes kopírák 🙂 Já teda imunologie negativní, genetika to samé. Hysteroskopii už mám za sebou, akorát jsem po ní půl roku na KET nešla, byla jsem psychicky rozložená. Tak snad ti to zabere, když máš pozitivní imunologii a tímto se to dá řešit 🙂

verca35
19. led 2016

@hahebu to je škoda, že jsi tu hysterku nevyužila, ale všechno je to stejně jen o štěstí a o správných momentech, když něco nezapadne tak se můžeme stavět na hlavu, už to beru dost s nadhledem a myslím si, že už mě jen tak něco nerozhází 🙂
Psychika je hodně důležitá tak je dobře, že jsi si dala čas na další boj, protože mimča chtějí pohodové maminky to je jasný a už brzy se dočkáme všechny takže hurá do toho a držím vše co mám 😉

hahebu
20. led 2016

@verca35 on si to člověk musí tak nějak odžít a dostat se těmi fázemi lítosti, vzteku, smíření... Já už to mám teď tak, že už to není středobod vesmíru. Někdy si vzpomenu a je mi smutno, ale už nehledím na každý okolo projíždějící kočár se slzami v očích. Navíc se pomalu začínám uchylovat k myšlence, že opravdu dáme prostor přírodě, i kdyby to mělo trvat. A kdybych někdy zase nabrala síly na KET, tak už to nepohrnu každý měsíc jako dříve, ale tak jednou, dvakrát do roka... (asi mě právě odradila ta léčba, kterou mi navrhují...)
Poslední dobou těhotní všechny, které jsem kdy zaznamenala v diskuzích i jako beznadějky, takže věřím, že ten, kdo si se mnou píše, ten se brzy dočká 😀 Takže to máš jasné 😉

verca35
21. led 2016

@hahebu určitě máš pravdu, já kdyby to šlo bych to nechala na přírodě, ale nemám ani jeden vejcovod takže mám smůlu ☹ taky už se dávno nehroutím u každé zprávy o nové budoucí mamce, která to vlastně ani nechtěla a taky si říkám, že všechno má svůj čas a hold já jsem to vychytala, že si musím počkat déle, ale já jsem držák tak třeba proto ten nahoře vybral mě 🙂
Tak to si musíme psát hodně aby to klaplo 😀 jestli to klapne tak tě budu všude doporučovat 😀